Як заробити на торгівлі в Біномо: навчання та стратегіяБрокер Binomo - портал Guland

Досягнення в галузі технології продовжують просувати нові інвестиційні можливості як для інвесторів, так і для трейдерів. Проте, ця стаття буде присвячена Binomo.com, торговій платформі Forex, CFD і криптовалют.

При пошуку підходящої платформи важливо розуміти кому ви довіряєте свої гроші. З урахуванням усього сказаного давайте заглибимося в детальний огляд Binomo.com і його пропозицій.

Що таке Біномо - огляд

Binomo належить і управляється Tiburon Corporation Limited, а адреса: Suite 1, Second Floor, Sound & Vision House, вул. Френсіс Рейчел, Вікторія, Мае, Сейшельські Острови).

Біномо брокер був створений компанією, що управляє Stagord Resources Ltd, зареєстрованої в Нікосії, Кіпр (Адреса: 60 ​​VasileosPavlou, AgiosDometios, CY 2360).

Їх місія - «Інноваційна торгова платформа з невеликими інвестиціями».

Платформа пропонує 17 рідних мов, які допоможуть трейдерам спілкуватися через чат без будь-яких коливань.

З першого погляду вони, схоже, роблять ставку на технологічну сторону торгівлі. Компанія є торговою платформою, яка дозволяє користувачам отримувати вигоду від рухів вгору і вниз по базовому активу. На веб-сайті Binomo йдеться, що вони є «... торговою платформою, на якій ви можете розраховувати на підвищення або зниження курсів валют і цін на акції або товари».

Вони націлені на залучення трейдерів всіх рівнів, забезпечуючи плавне використання інструментів торгівлі. З огляду на різні торговельні платформи, які використовуються дуже важливо, щоб цей процес був простим і доступним. Зовнішній вигляд сайту на перший погляд здається приємним.Реєстрація на сайті Біномо

Перш ніж почати роботу з брокером вас слід зареєструватися в Біномо:

 1. Перейдіть на офіційний сайт binomo.com і виберіть пункт «Реєстрація».
 2. Відкриється вікно, де ви повинні вказати діючу адресу електронної пошти та пароль, а також вибрати валюту рахунку - євро, американський долар або рублі. Крім того, ви можете зареєструватися, використовуючи існуючий обліковий запис Facebook.

  Реєстрація на Біномо - портал Guland

 3. Перш ніж ви зможете увійти в свій торговий рахунок, вам необхідно спочатку активувати його. Посилання буде відправлено ​​на вашу електронну поштову скриньку; натисніть на це посилання, щоб мати можливість активувати свій обліковий запис.

Після цього ви будете направлені в вашу торговельну кімнату і з'явиться спливаюче вікно. Ви можете почати з демо-рахунку або реального рахунку, внісши всього 10 доларів США. Після цього ви зможете торгувати з торгового залу.

Вхід в Binomo

Щоб почати торгівлю на Біномо необхідно увійти на сайт:

 1. Перейдіть на офіційний сайт біномо.com і виберіть пункт «Вхід».
 2. Відкриється вікно, де ви повинні вказати адресу електронної пошти, на яку реєстрували акаунт і пароль. Крім того, ви можете увійти через обліковий запис Facebook.

Вхід в Binomo - портал GulandТип рахунку Binomo

Як і в будь-якій торговельній платформі, ви повинні переглянути різні типи облікових записів і знайти те, що відповідає вашим потребам. Наприклад, платформа повинна, принаймні, запропонувати демо-рахунок. Це дозволяє вам безкоштовно протестувати свою платформу, не ризикуючи при цьому капіталом.

По-перше, Binomo дійсно пропонує демо-рахунок, який дозволяє вам без ризику поглянути на платформу. Демо-рахунок є безкоштовним для використання і заповнений віртуальними коштами на суму від 1000 до 50 000 доларів США. Ви можете перевірити Binomo під себе і подивитися, чи підходить він вам, відкривши безкоштовний демо-рахунок!

демо-рахунок Binomo - портал Guland

По-друге, і першим варіантом для реального рахунку є стандартний варіант. Згідно сторінці рахунків, цей обліковий запис пропонує повну функціональність торгової платформи. Прибуток становить 85%, мінімальний депозит в рублях становить 650 рублів, мінімальна сума угоди становить 1 долар, участь в турнірах і можливість отримувати прибуток протягом трьох робочих днів.

стандартний аккаунт Binomo - портал Guland

По-третє, обліковий запис Gold починається від 500 доларів США і пропонує все, що пропонує стандартний обліковий запис, плюс ряд привілеїв. Золотий рахунок пропонує розширений список активів, доступних для торгівлі, прискорену процедуру виведення коштів, до 24 годин, прибутковість по операціях до 86% і бонусні інструменти страхування інвестицій. Здається, це може бути хорошим варіантом, якщо ви хочете перевести свій аккаунт на новий рівень.

Gold аккаунт Binomo - портал Guland

Четвертий і останній аккаунт - це VIP-аккаунт, вартість якого починається від 1000 доларів. Це для «великих депозитів і пропонує індивідуальну програму обслуговування рахунку та ексклюзивні умови торгівлі». Переваги включають бонуси до 100%, прибуток від торгівлі до 87%, можливість зняття коштів менш ніж за 4 години і щотижневе повернення готівки в розмірі 10%.

VIP-аккаунт Binomo - портал Guland

Незалежно від того, що ви виберете, здається, є можливість задовольнити потреби більшості трейдерів. Якщо у вас є правильний акаунт, ваші гроші будуть працювати найбільш ефективно.Чому Біномо

Ми ретельно досліджували, щоб з'ясувати причину вибору Binomo як торгового брокера.

Ми виявили деякі чудові особливості, які спонукали нас вибрати Binomo в якості брокера серед багатьох.

Ми рекомендуємо всім новим трейдерам розглянути ці особливості, перш ніж приймати будь-яке рішення щодо брокера.

Ці функції:

Мобільна платформа

З огляду на зростання технологій і швидкість передачі інформації, вкрай важливо мати постійний доступ до платформи і ринків. Binomo пропонує додаток для iOS і Android, яке дозволяє вам отримати доступ до вашого профілю і платформи.

Найцікавіше в тому, що ви можете миттєво отримувати інформацію про заключення транзакції, турнірах і рекламних акціях. Ви також можете встановити повідомлення, яке ви не можете встановити з веб-сайту. Існує відмінний додаток, розроблений з усіма необхідними функціями для мобільного трейдингу.

Це допомагає трейдеру вести і продовжувати свою торгівлю з будь-якого місця і в будь-який час.

Завантажити Біномо на Android за цим посиланням.

Завантажити Binomo на iPhone за цим посиланням.Поповнення рахунку Біномо і виведення коштів

Нарешті, ми розглянемо процес поповнення і зняття. Згідно сторінці поширених запитань, ви можете поповнити свій рахунок, використовуючи безліч опцій, включаючи Visa, MasterCard, Neteller і навіть криптовалюти, такі як Bitcoin і Litecoin. Ці різновиди дозволяють багатьом людям мати доступ до внесення коштів на платформу. На сторінці поширених запитань також вказується, що зарахування коштів на ваш рахунок відбувається миттєво, що дозволяє швидко отримати доступ до ринку.

Для поповнення рахунку Біномо входите в особистий кабінет на офіційному сайті binomo.com або в меню терміналу, натискаєте «Поповнити» і вказуєте суму. Важлива інформація! При цьому нараховується бонус, який залежить від введеної суми і може становити до 80%. Так, при поповненні депозиту на 1000 $ остаточна сума з урахуванням бонусу складе 1600 $. Суму можна вказати будь-яку.

Коли приходить час виводити кошти з вашого рахунку, мінімальна сума, яку ви можете зняти, становить 10 доларів. Ви можете вивести свої кошти на той же рахунок, на який ви зарахували гроші, які перераховані вище. Час, необхідний для обробки зняття коштів, може зайняти до трьох робочих днів. В цілому, процес виведення і введення виглядає стандартним. Однак, коли ви вносите кошти і отримуєте бонус, переконайтеся, що ви відповідаєте бонусним критеріям, перш ніж знімати кошти; в іншому випадку ви будете оштрафовані.

Поповнення рахунку Біномо - портал Guland

Торгові інструменти, індикатори та стратегії Binomo

На реальному рахунку є кілька індикаторів і графіків, щоб ви могли отримати точні сигнали для Binomo.

Ви можете торгувати з цими індикаторами навіть з вашого демо-рахунку.Торгові індикатори

За винятком цих основних індикаторів, в Binomo Platform є більше індикаторів для торгівлі бінарними інструментами. Це ADX, ATR, CCI, Stochastic, Momentum, Parabolic SAR, Awesome Oscillator, Ichimoku Kinko Hyo.

Торгові графіки

Побачивши графік, трейдер буде передбачати рух валютної пари. Ціна буде змінюватися в залежності від новин, процентної ставки та інших економічних змінних.

Інструменти і індикатори графіків допоможуть трейдерам приймати торгові рішення.

Є 4 типи графіків:

 1. Гора
 2. Лінія
 3. Свічка
 4. Бар

Є кілька інструментів побудови графіків, які допоможуть трейдерам орієнтуватися в їх часу торгівлі, а це -

Найкраща стратегія для новачків Біномо

Є також кілька стратегій, які необхідні, щоб зробити відмінну операцію.

Деякі стратегії прості, а деякі складні. Деякі стратегії засновані на валютних парах, а деякі на тренді.

Щоб завершити успішну стратегію, ви повинні використовувати деякі торгові інструменти, а також деякі індикатори:Бонуси Біномо

Для трейдерів Binomo доступні бонуси. Подарунки варіюються в залежності від аккаунта.

Ви можете взяти участь в різних турнірах і акціях, які допоможуть вам отримати бонуси. Ви знайдете як безкоштовний, так і платний турнір.

Навіть після досягнення більш високої ставки ви також отримаєте бонус.

Допомога і підтримка

Біномо піклується про своїх трейдерів. Він прагне допомагати трейдерам на кожному етапі ведення торгівлі. Саме тому Binomo забезпечує цілодобове обслуговування клієнтів.

Ця послуга доступна на 17 мовах / основних мовах світу, включаючи англійську, французьку і т. д. крім того, будь-хто може отримати допомогу по електронній пошті.

Трейдери можуть отримати аналітичну підтримку від професійних трейдерів через Skype.

Живий чат - найефективніша підтримка, яку вони надають. Використовуючи цей допоміжний інструмент, трейдер може отримати миттєве рішення, поради і пропозиції щодо ринку і торгівлі.

Ви також можете подати заявку на розсилку по електронній пошті.Плюси і мінуси

Як і будь-яка інша платформа, Біномо має свої позитивні і негативні якості.

Переваги

Binomo - клієнтоорієнтована компанія, що створює нові можливості на ринку провідних торгових технологій.

Ми знайшли багато переваг:

Недоліки

У них є деякі недоліки, які дійсно необхідні для поліпшення в майбутньому:

Відгуки binomo.com

Як і у випадку з будь-якою платформою або фінансовою установою, перше питання, яке ви повинні задати, - це надійна послуга? Тому далі ми заглибимося в Binomo, оскільки це стосується надійності.

Чи є Binomo надійним сервісом

На перший погляд їх сайт виглядає професійним і вселяє впевненість. Є деякі, хто відчувають нестачу в професіоналізмі, і це може бути стримуючим фактором. Тому ми хочемо подивитися, які нормативні акти управляють компанією і чи офіційно вони регулюються будь-яким незалежним агентством.

Відповідно до їхньої сторінки з положеннями, вони є членами Фінансової комісії, яка є «... нейтральною і незалежною організацією по врегулюванню суперечок, яка спеціалізується на фінансових ринках». З травня 2018 року компанія є членом фінансової комісії категорії «А». По суті це означає, що Binomo намагається бути прозорим у своїх операціях і забезпечувати довіру до своєї платформі.

Чи є Binomo надійним сервісом - портал Guland

По-перше, Binomo дає гарантію своїм трейдерам, що платформа безпечна і безпечна для здійснення угоди. Якщо брокер здійснює будь-яку шахрайську діяльність з трейдером, він або вона отримає до 20 000 доларів США з Компенсаційного фонду.

По-друге, в разі необхідності подачі претензії у вас є доступ до нейтральної і неупередженої сторони. Нарешті, ваша претензія буде вирішена в найкоротші терміни.

На сторінці поширених запитань компанії говориться, що Binomo також сертифікована Російським центром регулювання відносин на фінансових ринках і в даний час чекає розгляду в CySEC і CPO.

Вступивши в Фінансову комісію в 2018 році, Binomo підтверджує свою прихильність підтримці високих стандартів комерційної честі і кращих практик ведення бізнесу.

Нагороди та досягнення

Binomo має кілька досягнень і нагород за їх надійне обслуговування.

Ось список їх нагород:

 1. Премія IAIR 2016 (ця нагорода була вручена кращому брокеру року).
 2. 2015 Forex Expo Award (кращі брокери для початківців).
 3. Binomo - член Міжнародної фінансової комісії категорії «А».

Умови та положення

У Binomo є те, що вони називають клієнтською угодою, основними з яких є стандарти, яким ви будете слідувати, якщо ви вирішите використовувати платформу Binomo. Ознайомлення з умовами важливе, тому що в разі виникнення проблеми або питання, швидше за все, це вирішується в цьому документі.

У першому рядку клієнтської угоди йдеться, що компанія зареєстрована відповідно до законодавства Республіки Сейшельські Острови. Це закони, за якими компанія буде діяти, за винятком тих випадків, коли вони знаходяться в головному офісі.

Інші пункти, які включають це, є те, як обробляються суперечки, так само як інші пункти, пов'язані з торгівлею і ризиками. Незалежно від того, чи використовуєте ви Binomo або іншу платформу, обов'язково прочитайте юридичну інформацію, щоб бути впевненим, що ви правильно інформовані і захищені від будь-яких помилок.

Торгова платформа Binomo (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться:

Додати коментар: