Повний огляд IQ Option для трейдерівБрокер IQ Option - портал Guland

IQ Option - європейська фінансова компанія, яка пропонує торгові продукти і допомогу, в тому числі контракти на різницю (CFD) та інші складні фінансові продукти. CFD несуть більш високий рівень ризику в порівнянні з іншими торговими інструментами, а IQ Option надає механізми для зниження цих ризиків і допомагає трейдерам отримувати більш високий прибуток від своїх інвестицій.

Однією з областей, де IQ Option став популярним вибором, є торгівля бінарними опціонами.

Корпоративний профіль IQ Option

Експерти галузі одностайні в тому, що IQ Option є одним з найпрозоріших, авторитетних і інноваційних брокерів бінарних опціонів. У них є підстави говорити це. Крім мільйонів трейдерів, які використовують платформу IQ Option, давайте підведемо деякі корпоративні факти і цифри.

Компанія складається з двох юридичних осіб - IQ Option Europe Ltd., розташованої на Кіпрі і регульованою Кіпрської комісією з цінних паперів і бірж (CySEC), і IQ Option Ltd., яка зареєстрована на Сейшельських островах. Компанія також включена в реєстр кількох європейських регуляторів, таких як, між іншим, Управління фінансової поведінки Великобританії (FCA), Італійська компанія Consob, Федеральний орган фінансового нагляду Німеччини (BaFin) і Іспанська CNMV.

Що значить бути зареєстрованим рядом регуляторів? Для трейдерів великою перевагою цього є те, що легше подавати скарги, якщо виникають проблеми з брокером. Для IQ Option це плюси за прозорість, легітимність і репутацію. Насправді, повертаючись до питання - як опціон IQ заробляє гроші? Довіра користувача є ключовим.

Якщо коли-небудь існував золотий стандарт в послугах з торгівлі бінарними опціонами, IQ Option легко має атрибути, які слід розглядати як такі. Вони можуть похвалитися таким:

Розпочатий тільки в 2013 році, феноменальне зростання і досягнення IQ Option в галузі, незважаючи на те, що він відносно молодий, свідчить про його суворе дотримання політик і нормативних актів, встановлених державними органами, ефективному управлінні компанією, справжніх відносинах з клієнтами і партнерами, а також використання технології, щоб придумати інноваційну торгову платформу і функції.Який варіант IQ пропонує трейдерам

Насправді він пропонує майже все, даючи трейдерам альтернативи, які їм необхідні, щоб завжди мати можливість знайти торгуючий ринок. І коли ринки змінюються, як, наприклад, недавній не достаток волатильності в криптовалютах, IQ Option реагує на це теж зміною, пропонуючи більше важелів для боротьби зі зниженою волатильністю. Ось всі речі, якими ви можете торгувати на IQ Option:

Криптовалюти: 17 різних криптовалюта з кредитним плечем до 100x. Біткоін, Ethereum, Ripple, Bitcoin Cash, EOS, Litecoin, Cardano, Tron, IOTA, Dash, Neo, Ethereum Clasisic, NEM, Zcash, OmiseGo, біткойн Gold і Qtum.

Форекс: це хліб з маслом на IQ Option, з 90 доступними валютними парами і кредитним плечем до 300x. Ринки Форекс завжди рухаються і надають можливості, але будьте обережні з цим важелем, тому що навіть найменші рухи будуть сильно перебільшені.

CFD на акції: ви можете торгувати змінами цін на 168 різних акцій з кредитним плечем до 30x на IQ Option, що має давати вам можливість торгувати на якомусь ринку кожен день. Подібна торгівля CFD також дозволяє уникнути незручних правил коротких продажів.

Опціони: в IQ Option є 53 різних опціони. Спекулюйте на динаміці цін найбільш популярних торгових активів з різними видами опціонів, включаючи бінарні і цифрові.

ETFs: торгівля ETF є найгарячішим новим ринком на IQ Option, і поки у них є 25 різних активів ETF для торгівлі з плечем до 100x. Ці біржові цінні папери відстежують індекси, товари і кошики активів, що робить їх відмінним способом спекулювати на цілих секторах або галузях.Реєстрація на IQ Option

Зареєструватися на офіційному сайті iqoption.com можна декількома способами. Почнемо з традиційного методу.

Переходите за посиланням вище і з правого боку буде традиційна форма реєстрації. Заповнюєте зазначені поля, ставите птицю і тиснете кнопку «Відкрити рахунок безкоштовно».

Реєстрація на IQ Option - портал Guland

Другий метод зареєструватися - це реєстрація через свій профіль Facebook, Вконтакте, Mail.ru.

Реєстрація на IQ Option - портал Guland

Після реєстрації ви відразу зможете використовувати свій демо-рахунок або зробити депозит, щоб почати торгівлю.Вхід на IQ Option

Увійти в свій особистий кабінет можна також двома способами:

 1. Ввівши свій E-mail / пароль.

  Вхід на IQ Option - портал Guland

 2. Зайшовши через соціальну мережу.

  Вхід на IQ Option - портал Guland

На відміну від деяких інших торгових платформ, які використовують програмне забезпечення white label, IQ Option створила свою торгову платформу з нуля. Ви знайдете особистий кабінет досить інтуїтивно зрозумілим, і все, що вам потрібно для торгівлі, легко знайти, адже все чітко розроблено.Особливості торгівлі опціонами IQ

Перш ніж торгувати і заробляти за допомогою IQ Options, ви повинні спочатку ознайомитися з інструментами, компонентами і пропонованими функціями, які ви будете використовувати. Ось основи:

 1. Торгова онлайн-платформа: IQ Option має власну торгову платформу HTML5, розроблену ІТ-фахівцями та фінансовими фахівцями з передовими аналітичними інструментами для полегшення торгівлі як для початківців, так і для давніх трейдерів. Він дозволяє переглядати кілька графіків, проводити історичний і технічний аналіз і виконувати повнофункціональну демонстраційну торгівлю. Платформа завоювала галузеві нагороди і відзнаки за сучасний, інтуїтивно зрозумілий і чуйний дизайн і функції. Він підтримує різні операційні системи і може працювати на Windows, Mac OS X і навіть Ubuntu. Також доступні власні програми для мобільної торгівлі для iPhone і Android, що дозволяють торгувати на ходу.

 2. Типи бінарних опціонів: IQ Option пропонує два способи торгівлі - звичайні опціони і турбо опціони. Першими є контракти на бінарні опціони до термінів закінчення 3 хв, 5 хв, 15 хв, 30 хв, щогодини і навіть до кінця місяця. Другий включає варіанти з 30-секундним і 120-секундним періодами.

 3. Доступні активи: IQ Option дає вам більше 500 активів для торгівлі в валютах, акціях і товарах. Валютні пари включають EUR / USD, USD / JPY, GBP / JPY, EUR / GBP, AUD / CAD, EUR / JPY, USD / RUB, NZD / USD, AUD / USD, USD / CHF, USD / CAD, GBP / AUD , GBP / CAD, AUD / JPY, EUR / CAD, CHF / JPY, USD / NOK, EUR / NZD і CAD / CHF. Серед акцій, якими ви можете торгувати, є акції Facebook, Twitter, AIG, Baidu, Google, Ferrari, Газпром, JP Morgan, Lufthansa, Intel, Goldman Sachs, Hang Seng, McDonalds, Nike, Apple, Amazon, Alibaba, CitiGroup, BMW Cisco, DAX30, Dow Jones, Commerz Bank, CocaCola, Deutsche Bank, Daimler, General Motors, Vodafone і інші. Станом на 2022 рік ви також можете торгувати дюжиною криптовалют. Єдиний товар, доступний для торгівлі, це золото.

 4. Виплати: вони будуть залежати від активів, якими торгують, і дати завершення, який ви виберете. Але в цілому середньострокові і довгострокові опціони платять більше, ніж короткострокові. Перевага IQ Option в тому, що при успішній торгівлі виплати можуть досягати 90% без комісій або зборів, що стягуються брокером при відкритті або закритті угод.

 5. Сума інвестицій: ви просто вносите 10 доларів на свій стандартний рахунок (використовуючи провідні кредитні карти, банківські перекази або онлайн-платіжні шлюзи) і починаєте торгувати в реальному часі з мінімальною сумою в 1 долар або максимальною інвестиційною сумою в 1000 доларів. Існує варіант для VIP-аккаунта, який вимагає початковий депозит в розмірі 3000 доларів США.

 6. Зняття: Ви можете зняти, як тільки отримаєте перший прибуток. Процес виведення досить простий і не тягне за собою складні кроки з різними доступними методами. Їх можна полегшити за допомогою кредитних карт, платіжних систем або електронного гаманця. Мінімальна сума зняття становить 2 долари, а максимальна - 1 мільйон доларів. Запити на зняття коштів обробляються протягом 24 годин, але тривалість отримання вами платежу варіюється (для електронного гаманця близько одного дня і для банків близько 7-9 днів).Інвестування та заробіток через IQ Option

Тепер починається захоплююча частина. Одне з найпоширеніших питань, коли мова йде про бінарні опціони, - це: «Люди дійсно заробляють гроші, торгуючи бінарними опціонами?». Відповідь - так, і IQ Option допоможе вам зрозуміти, що можна це робити з меншими ризиками і великими шансами на успіх.

Майте на увазі, що те, як ви заробляєте на торгівлі бінарними опціонами, повністю залежить від вашого здорового глузду і підготовки - речей, які IQ Option задумав, щоб допомогти вам з його послугами, пропозиціями та функціями. Ми пройдемося по деяким з них.

 1. Використовуйте безкоштовний демо-рахунок. Ви не поринете прямо в щось, не знаючи про це, особливо якщо ви перший раз торгуєте. Безкоштовний демо-рахунок IQ Option дозволить вам отримати уявлення про речі; отже, вам буде корисно ознайомитися з торговою платформою, яка розроблена для зручності користувачів. Через онлайн-платформу ви можете встановлювати торгові стратегії і планувати свою торгівлю так, щоб ви були готові перейти до реальних торгів.

 2. Перегляньте історичні котирування. Опція IP надає історичні котирування валюти і фінансові інструменти, які містять інформацію про курси валютних пар і інших фінансових інструментів за різні періоди часу. Ви переглядаєте попередні цифри і показники, а також те, як вони влаштувалися на ринку, і використовуєте їх для перевірки стратегій, а також для технічного аналізу.

 3. Ознайомтеся з їх базою знань. Щоб підготувати вас, на веб-сайті IQ Option є сторінки з відеоуроками, в яких детально розповідається про методи торгівлі і про те, як використовувати платформу, містяться відповіді на найбільш поширені питання, а також аналізуються фінансові аналітики та торгові кейси. Всі вони призначені для того, щоб озброїти вас знаннями перш, ніж ви зробите першу угоду.

 4. Будьте в курсі подій на ринку. Волатильність ринку - це само собою зрозуміле, і будь-які події, що впливають на світ - конфлікти, катастрофи, поглинання корпорацій, запуск популярних продуктів і т. д. - обов'язково вплинуть на курси валют, ціни на акції та облігації. Наприклад, дата запуску продуктів Apple, Google або Microsoft відома заздалегідь, і їх корпоративні ціни на акції зазвичай підвищуються під час або після дня запуску продукту. Ви можете скористатися цим вікном, щоб включити в свою угоду - особливо довгострокові опціони, які платять більше - знаючи попередні моделі фондового ринку таких великих подій.

 5. Короткострокові угоди. У той час як довгострокові угоди платять більше, коротші, такі як турбо-опціони IQ Option з 30-секундним і 120-секундним закінченням, можуть дати вам прибуток набагато швидше. Отримавши більше досвіду в довгостроковій торгівлі, ваш наступний крок - торгувати на більш короткі терміни, хоча це більш ризиковано, тому що з дуже короткими періодами закінчення ви не зможете залежати від майбутніх новинних подій, які можуть вплинути на ціни активів. Замість цього ви можете читати графіки різних активів, щоб знову шукати тренди або використовувати стратегії, такі як «Свіча» або «смуга Боллинджера», щоб допомогти вам знайти вигідні торгові можливості для короткострокових опціонів.

 6. Торгуйте розумно. При всьому своєму хвилюванні не варто вкладати великі інвестиції в надії домогтися успіху в першій угоді. Пам'ятайте, що це не азартна гра, і настрій гравця тільки призведе до великих збитків і набагато більшим розчаруванням. Доцільно починати з невеликих керованих сум і, володіючи знаннями про цінові тенденції і моделях торгівлі, продовжувати стійкі успішні угоди.

 7. Управляти зняттям грошей. Так само, як при інвестуванні, також керуйте виведенням коштів з менших сум. Хоча з IQ Option ви можете вивести свій виграш на суму до мільйона доларів, не чекайте, поки він досягне приголомшливої суми, перш ніж ви вирішите вивести кошти і перевести їх на свій банківський рахунок.

 8. Приєднуйтесь до їх партнерської програми. Це один із способів заробітку без необхідності торгувати по суті. Все, що вам потрібно зробити, це запросити потенційних трейдерів і інвесторів використовувати IQ Option і приєднатися до нього, і заробляти в процесі. В галузі добре відомо, що IQ Option має одну з найприбутковіших партнерських програм.Токени OTN

IQ Option охопив криптовалюти до такої міри, що, якщо ви торгуєте через них криптовалютою, ви маєте право на додатковий бонус з кожної угоди в формі токенів OTN. Ці маркери доступні завдяки партнерству з The Open Trading Network.

Трейдери отримують кредит за обсяг торгівлі, а маркери OTN випускаються щотижня у вигляді викидів OTN.

Токени OTN можна використовувати на платформі IQ Option для покриття комісійних витрат, що робить торгівлю більш рентабельною. Хто не хотів би позбутися від комісій, просто торгуючи частіше?

Широкі можливості оплати

В IQ Option легко виконати як введення, так і зняття коштів. Підтримуються такі дебетові послуги, як Visa Electron і Maestro, а також такі варіанти кредитування, як Visa і Mastercard. Існує також велика кількість процесорів онлайн-платежів, в тому числі Neteller, Cash U, WebMoney і Skrill. І, звичайно, ви можете використовувати банківський переказ. У кожному разі існує мінімальна сума для зняття коштів в розмірі 2 дол. США, і IQ Option розраховує 1 робочий день для обробки зняття коштів.

Перш ніж ви зможете вносити і знімати кошти, вам потрібно буде завершити процес перевірки облікового запису, який використовується для того, щоб IQ Option відповідав вимогам ЄС по боротьбі з відмиванням грошей і знав ваші правила для клієнтів. Це буде включати в себе завантаження посвідчення особи з фотографією державних органів, а також додавання вашого номера телефону та іншої особистої інформації.

Це основні вимоги, але можуть бути додаткові вимоги залежно від того, в якій країні ви живете.

Мобільна торгівля на IQ Option

Якщо ви мобільний трейдер, то у вас не виникне побоювань, тому що IQ Option допоможе вам в цьому. Існує мобільний додаток для користувачів Android і iOS, він працює як для планшетів, так і для смартфонів. Додаток має інтуїтивно зрозумілий призначений для користувача інтерфейс, який простий у використанні, і надає практично всі ті ж параметри графіків, які є на стандартній торговій платформі. Додаток також дає вам можливість встановлювати ключові торгові рівні і отримувати сповіщення, коли ці рівні порушені. І якщо ви хочете, ви також можете включити push-повідомлення з програми.Конкурси IQ Option Trading

На жаль, жителі Європейського Союзу виключені, але іншим рекомендується брати участь в частих торгових змаганнях, що проводяться IQ Options. Більшість з них швидкі і пов'язані з віртуальними коштами, а не з реальним обліковим записом користувача.

Трейдери платять невелику вступну плату, і конкурси зазвичай тривають 30 хвилин, протягом яких користувачеві надається віртуальний рахунок, який фінансується на 10 000 доларів. Це використовується для торгівлі бінарними опціонами, і трейдер з найвищим доходом виграє приз.

У деяких випадках це фіксований приз, а в інших випадках приз залежить від кількості учасників в конкурсі. Найбільші конкурси дозволяють переможцю претендувати на 100-кратний вступний внесок.

Ці конкурси дають трейдерам цікавий та інтерактивний спосіб перевірити свої навички в конкурентному середовищі і навіть отримати нові стратегії і навички від інших трейдерів.

Зверніть увагу, що вступні внески на ці конкурси не підлягають поверненню і не повертаються користувачам, які програли конкурс.

Навчальні матеріали

IQ Option - це джерело інформації по трейдингу, що надає різні навчальні та освітні ресурси для поліпшення торговельних можливостей своїх клієнтів. Матеріали охоплюють все: від базових стратегій до більш просунутих матеріалів і можуть принести користь трейдерам будь-якого рівня досвіду.

Крім письмових посібників і електронних книг, ви також можете знайти відеоуроки і вебінари. Ці цінні ресурси дають трейдерам IQ Option переваги перед трейдерами, які торгують у інших брокерів.

Підтримка клієнтів на IQ Option

Як уже згадувалося раніше, обслуговування клієнтів є одним з наріжних каменів місії IQ Option і основною причиною, по якій він є одним з найбільших брокерів такого роду в Європейському союзі. Як ви можете здогадатися, команда обслуговування клієнтів світового класу.

Ви можете надсилати запити до служби підтримки через онлайн-чат, електронну пошту або контактну форму. Згідно з інформацією на самому сайті, мета полягає в тому, щоб відповісти на всі запити протягом 46 секунд і повністю вирішити всі заявки протягом 24 хвилин.

Якщо ви коли-небудь мали справу з новими біржами криптовалют, ви маєте з чим порівнювати. Всі криптовалютні біржі, які хочуть, щоб їх користувачі сприймали їх серйозно, повинні взяти урок від команди обслуговування клієнтів в IQ Option.

Звичайно, для цього потрібна велика спеціальна команда, і в даний час в IQ Option працюють понад 80 фахівців з обслуговування клієнтів. Більш того, ті, хто має право на обліковий запис VIP, отримують свого персонального менеджера, який завжди готовий відповісти на питання або вирішити проблеми.

Потенційні клієнти IQ Option

Незважаючи на те, що через місцеві правил IQ Option як і раніше не може надавати послуги жителям Сполучених Штатів Америки, Австралії, Канади, Бельгії, Ізраїлю, Палестини, Японії, Судану, Сирії, Ірану, Північної Кореї і Російської Федерації, вона залишається міжнародною і прагне обслуговувати трейдерів з усього світу.

Платформа надає можливість торгувати в різних валютах, таких як долари США, фунти стерлінгів, євро, юань, рублі, ієни. На додаток до цього сайт також надає підтримку на багатьох різних мовах, таких як російська, англійська, французька, італійська, іспанська, португальська, китайська, корейська, арабська, німецька, турецька, тайська, хінді, урду та норвезька.

Потенційні клієнти також повинні знати, що IQ Option дотримується правил «Знай свого клієнта» і «Відмивання грошей» і вимагатиме персональну інформацію і посвідчення особи з фотографією, перш ніж нові клієнти зможуть вносити або знімати кошти. Якщо вам незручно це робити, ви не зможете завершити реєстрацію і торгувати з IQ Option.

Чи є IQ Option шахрайством

Було виявлено кілька випадків скарг в Інтернеті, коли попередні клієнти називали IQ Option шахрайством. У деяких випадках вони стверджували, що облікові записи були відключені, не дозволяючи користувачеві знімати свої кошти. Інші скаржилися на проблеми при поповненні або зняття коштів. А деякі були просто незадоволені, тому що програли ставки.

Крім скарг, була також величезна кількість позитивних відгуків про сервіс, платформу і саму компанію. Це означає, що в цілому торгівля з IQ Option - це хороший досвід.

Сумнівно щоб така компанія з десятками мільйонів клієнтів, яка працює з 2013 року і регулюється CySEC, може бути шахрайською.

Висновок

Якщо ви хочете торгувати криптовалютами у брокера світового класу з сервісом світового класу, вам не потрібно дивитися далі IQ Option. Це вражаюча компанія, яка була заснована на обслуговуванні клієнтів і продовжує цю традицію сьогодні з кожним клієнтом.

Ви отримуєте не тільки відмінний сервіс, але і функціональність, простоту використання на платформі і прозорість у ділових відносинах. І ви можете відчувати себе комфортно, знаючи, що ви торгуєте з повністю регульованою компанією, яка дає вам деяку допомогу в разі виникнення будь-яких проблем.

Торгова платформа, як правило, інтуїтивно зрозуміла, що спрощує торгівлю, особливо коли ви додаєте функцію демо-рахунку, яка дозволяє вам практикуватися до тих пір, поки ви не опануєте платформою і вашими стратегіями. Навіть досвідчені трейдери знайдуть платформу IQ Option досить потужною для своїх потреб, але новачкам не важко почати використовувати платформу.

IQ Option посилив свою орієнтацію на обслуговування клієнтів, збільшивши число клієнтів до 20 мільйонів і здійснюючи 3 мільйони щоденних угод. За будь-якими мірками це величезне досягнення, і щомісячний обсяг торгів в 11 мільярдів доларів також величезний успіх.

У брокера є деякі недоліки, такі як вимоги до особистої інформації при відкритті рахунку. Це також розчаровує тих користувачів, які проживають в країнах, які не дозволяють IQ Option пропонувати свої послуги, таких як Росія, Сполучені Штати, Канада і Японія. Проте, IQ Option доступний в 178 інших країнах і надає їм відмінний сервіс.

Мінімум в 3000 доларів для отримання менеджера по роботі з клієнтами може здатися комусь надмірним, але він здається досить справедливим, і навіть стандартні акаунти отримують відмінне обслуговування клієнтів. Крім того, ви дійсно не можете перевершити торговий мінімум в 10 доларів або мінімум в 2 долари.

Загалом, якщо ви шукаєте брокера для торгівлі криптовалютами, IQ Option - переможець. А з включенням форекс, акцій, ETF і опціонів ви навіть можете розгалужуватись на інші активи за межами екосистеми криптовалют, якщо хочете.

Брокер IQ Option: огляд та відгуки (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться:

Додати коментар: