Офіційний сайт Олімп Трейд (Olymp Trade) - реєстрація, вхід на платформу, огляд та відгуки 2022Брокер Olymp Trade - портал Guland

Olymp Trade - це торгова платформа з декількома активами. Вона була запущена в 2014 році і регулюється FMRRC, що робить її прийнятним варіантом для більшості трейдерів. Олімп Трейд пропонує CFD, Forex, криптовалюти. Вона сильно відрізняється від інших платформ, оскільки пропонує широкий спектр активів. Крім того, ще однією причиною, по якій Olymptrade унікально відрізняється від інших фінансових послуг, є низький рівень входу і безкоштовний демо-рахунок, доступний для кожного трейдера.

Деталі торгової платформи Олімп Трейд

Торгова платформа Olymp Trade
Сайт olymptrade.com
Рік заснування 2014
Можливий прибуток 80% для Стандартних, 92% для VIP акаунтів
Виведення грошей за регламентом до 5 днів
Мінімальний депозит 10 $, 10 €
Мінімальна сума угоди 1 $, 1 €
Максимальна сума угоди 5000 $
Безкоштовний Демо-рахунок +
Регуляція FinaCom PLC, категорія А
Валюта рахунку USD, EUR
Способи поповнення QIWI, Webmoney, Яндекс.Деньги, NETELLER, Skrill, ePayments, Fasapay, банківські картки Visa або Mastercard
Види Fixed Time Trade по тривалості, по часу експірації
Мобільна платформа +
Російська мова +
Навчання +


Вступ

Olymp Trade вважається торговельною системою, що використовує платформу для онлайн-трейдингу. Пропоновані функції і функціональні можливості відповідають потребам клієнтів, і більшість з цих функцій зазвичай залучають інвесторів, які тільки починають працювати. У порівнянні з іншими популярними платформами на ринку, Olymp Trade забезпечує безкоштовну реєстрацію, і всім новим учасникам і інвесторам надається 10000 кредитів. Новий учасник може використовувати безкоштовні кредити для випробування системи та інвестиційної платформи. Використовуючи демо-рахунок, клієнти можуть вивчити свої торгові навички і випробувати ще кілька стратегій, перш ніж торгувати на реальні гроші. Єдине, що може помітити інвестор - це відсутність стимулів. Замість звичайних пільг, Olymp Trade пропонує низькі інвестиції і початок торгівлі.

Хоча ця платформа розроблена як інвестиційна платформа з помірним або низьким рівнем ризику, Olymp Trade пропонує інвесторам низький рівень втрат або прибутку, що має бути корисно при вивченні торгів в перший раз. Крім того, слід пам'ятати, що це не та платформа, яку потрібно використовувати, коли хочеться швидко розбагатіти.

Торгівля на Олімпі досить цікава, так як ви отримуєте задоволення від торгівлі з депозитом всього в 10 доларів. Крім того, мінімальна угода, яку ви можете зробити, становить 1 долар. Очевидно, що з такими цифрами здається малоймовірним, що вони ставлять свої інтереси в великих трейдерів. Проте, в цьому огляді ми докладно розглянемо Olymp Trade і деякі ключові чинники, які роблять його унікальним. З цього огляду ви дізнаєтеся, чому ця платформа відрізняється від конкурентів, як її спрощена система робить її унікальною, а також доступні різні типи облікових записів і бонусів. Однак, перш ніж ми поглянемо на ці основні моменти, давайте подивимося на його функціональність і то, як ви можете відкрити рахунок і почати торгувати.Реєстрація на офіційному сайті

Для реєстрації в Олімп Трейд переходимо на офіційний сайт olymptrade.com і зліва вибираємо «Реєстрація».

З'явиться реєстраційна форма. Слід вказати ім'я, e-mail, номер телефону, пароль і вибрати валюту. Можна спростити завдання і зареєструватися через соціальні мережі.

Реєстрація на Олімп Трейд - портал Guland

Відразу після реєстрації в Olymp Trade доступний демо-рахунок.

Вхід до акаунту Олімп Трейд

Щоб увійти на торговельний майданчик Olymp Trade, перейдіть на офіційний сайт за посиланням вище і зліва виберіть «Вхід».

З'явиться форма, в якій слід вказати e-mail і пароль, після чого натиснути кнопку «Вхід». Або зайти через соціальні мережі.

Вхід до акаунту Олімп Трейд - портал GulandЯк підтвердити свій аккаунт?

Процес перевірки однаковий для всіх на цій планеті. Ми отримуємо все більше і більше питань про те, «як перевірити мій акаунт», «які документи вони хочуть» і т. д. будь ласка, уважно прочитайте, що написано нижче і пам'ятайте, що процес перевірки залишається однаковим для всіх, тому Вам не потрібно ні про що турбуватися! Поїхали.

Для завершення перевірки (для зняття грошей) вам необхідно відправити наступні документи:

 1. Фотографія, на якій ви тримаєте свій паспорт / посвідчення особи в розгорнутому вигляді і де вони можуть бачити ваше обличчя і дані в паспорті / посвідчення особи. Це як селфі з відповідним документом - більше нічого. Зверніть увагу, що фотографія повинна бути від плечей і повинна бути добре видна (не розмита). Як на зображенні нижче.

  Фотографія - портал Guland

 2. Потім вам необхідно відправити їм також фотографію / відсканований документ, який ви хочете використовувати - посвідчення особи або паспорт.

 3. Якщо ви використовували для внесення депозиту кредитну карту, вам також необхідно відправити фотографію / скан карти, з якої була проведена оплата. На карті повинні бути видні перші 6 і останні 4 цифри, ім'я та прізвище. Дійсність карти і інші цифри не повинні бути видні (прикрийте їх). Зворотний бік картки не має бути присутнім (їм це не потрібно).

 4. Якщо ви використовували для внесення депозиту електронні гаманці - необхідно також відправити фотографію / скріншот особистого електронного гаманця. Інформація, яку ви повинні надати: зображення номера, ім'я власника і друга фотографія / знімок екрана повинні бути з правильним переказом грошей (це переказ ваших грошей в OlympTrade).

Після отримання запиту на перевірку всі необхідні документи повинні бути відправлені на електронну пошту - kyc@olymptrade.com разом з логіном (логіном є адреса електронної пошти), який ви вказали при реєстрації.

Скільки часу займає перевірка? Обробка документів займає до п'яти робочих днів. А результат перевірки документа ви знайдете на своїй електронній пошті, тому що ви отримаєте електронного листа з повідомленням про результат.Огляд платформи для торгівлі

Якщо ви шанувальник гламуру і дизайну, вам напевно сподобається дизайн і макет, закладені в Olymp Trade. Його кнопки і навігаційні клавіші стратегічно розташовані для підвищення краси і простоти. В їх настільній версії першою примітною особливістю є величезний торговий графік, який, здається, займає більше половини сторінки. Він має чітко окреслені риси і своєчасну відповідь, щоб гарантувати, що ваш торговий досвід буде на вищому рівні. На правій стороні ви знайдете навігаційні клавіші вгору і вниз, пофарбовані в зелений і червоний кольори відповідно. Нижче це розділ часу і кількості, стратегічно розташований поруч з величезним торговим графіком.

Щоб відстежувати свою торгову історію, на сайті є окремий розділ під графіком. Ви отримуєте інформацію в реальному часі про ваші відкриті або закриті угоди. Крім того, ви можете почати чат з командою підтримки в самому низу сторінки. Якщо ви є VIP-членом, ви можете поспілкуватися з вашим особистим VIP-менеджером в нижній правій частині сторінки. Його стильний дизайн змусять вас полюбити все, що є в Olymp Trade, ще до початку торгівлі.

Типи рахунків, доступні в Olymp Trade

Перш ніж ви вирішите відкрити рахунок в Olymp Trade, ви повинні знати, що доступні три типи рахунків. Ви можете вибрати відкрити демо-рахунок, стандартний рахунок і VIP. Давайте подивимося і з'ясуємо головну відмінність.

 1. Демо-рахунок. Цей обліковий запис надається безкоштовно, і для кожного облікового запису буде призначено 10 000 віртуальних одиниць. Зацікавлені особи можуть просто зареєструвати обліковий запис на сайті.

  Демо-рахунок в Olymp Trade - портал Guland

 2. Стандартний аккаунт. Для використання цього облікового запису потрібно мінімум 10 доларів США або еквівалент в іншій валюті. Під цим рахунком інвестори можуть торгувати як мінімум на 1 долар, а максимум - на 2000 доларів. Максимально можлива прибуток, який можна отримати, становить 80 відсотків від вкладених коштів. Коли справа доходить до зняття коштів, мінімальна сума, яка може бути знята, становить 10 доларів США без обмеження на зняття коштів. Виведення коштів може зайняти в середньому 1 день з максимальним часом очікування 3 дня.

 3. VIP аккаунт. Щоб скористатися цим рахунком, зацікавлені інвестори повинні внести 2000 доларів США або еквівалент в іншій валюті. Для цього аккаунта мінімальний депозит, необхідний тут, становить 2000 доларів, а коли справа доходить до торгівлі, мінімальний рівень становить 1 долар, а максимальний - 5000 доларів. Крім швидкого зняття коштів, VIP-члени можуть розраховувати на ряд пільг. Якщо ви зареєструєтесь в цей обліковий запис, ви отримаєте допомогу VIP-консультанта, і вам буде надано доступ до провідних фінансових аналітиків та іншим інструментам торгівлі.

Корисні торгові інструменти

Крім стандартних інструментів, пропонованих на веб-сайті, Olymp Trade також пропонує інші дружні інструменти, які можуть сприяти задоволенню досвіду торгівлі:

 1. Підтримка криптовалют. Ця платформа відома своїм фірмовим Cryptoindex, і вона доповнюється Біткоіни, Ethereum і Litecoin. Ви можете торгувати цими активами в будь-який час, і, як відомо, забезпечують краще повернення інвестицій.

 2. Скасування угоди. Якщо угода йде не за планом, ця платформа дає вам можливість скасувати угоду. Якщо цей варіант використовується, клієнти можуть отримати до 60 відсотків інвестицій.

 3. В очікуванні торгового інструменту. Це результат продажу або покупки певного активу протягом встановленого часу або коли актив досяг цільової ціни.Типи торгівлі

Як правило, багато компаній пропонують 6 або 7 типів торгових Fixed Time Trade. Вони включають в себе високі / низькі або колл / пут варіанти, один дотик і довгострокові, а також сходи і пари. Проте, з Olymp Trade, є тільки один тип торгівлі, це базова або висока / низька торгівля. Щоб допомогти вам краще зрозуміти ці параметри, давайте детально розглянемо їх варіант «високий / низький».

Коли у вас є мінімум 10 доларів в якості депозиту і можливість торгувати тільки по максимуму або мінімуму, це діє як ідеальний шанс для вас, особливо якщо ви новачок. Проте, якщо ви професіонал, ви отримаєте ще більшу вигоду, якщо виберете золото або срібло, валютні пари або бажані активи і почнете торгувати з мінімальною сумою від 1 долара. Хоча час закінчення обмежено тільки 24 годинами, ви можете насолоджуватися їх численними опціями.

Мобільна платформа

Ви не торгували за допомогою чудової мобільної платформи, поки не спробували Olymp Trade. Звичайно, з урахуванням поточної тенденції торгівлі вам знадобиться мобільний додаток, який буде швидким, надійним, чуйним і сучасним. Olymptrade розуміє важливість технологій в сучасному цифровому світі і, отже, надає надійний мобільний додаток з сучасними функціями, який є сумісним як з iOS, так і з Android пристроями. Ця програма більше схожа на настільну версію, але має кілька додаткових опцій, які покращують її доступність і чуйність.

Навчання - академія Олімптрейд

Якщо ви хочете вчитися і торгувати з професіоналами, Olymp Trade Academy - це те, що вам потрібно. Платформа пропонує навчальний заклад, де початківці і професійні трейдери можуть відточувати свої навички за розумну плату. Академія керується професійними трейдерами, які гарантують, що ви будете в курсі новітніх навичок, необхідних у світі торгівлі.

Крім того, в розділі «Освіта» є безліч матеріалів, які допоможуть початківцям трейдерам дізнатися, як успішно здійснювати операцію. Крім того, є безкоштовна електронна книга, вебінари і інтерактивні навчальні посібники, де трейдери можуть отримати доступ до всієї інформації про торгівлю, яка їм потрібна.

Як поповнити Olymp Trade

В особистому кабінеті на сайті Олімп Трейд зліва вгорі тиснете на три смужки і в меню, що виїхало, тиснете кнопку «Поповнити».

Переходите на сторінку з усіма способами поповнення рахунку, вибираєте найбільш зручний вам.

поповнити Olymp Trade - портал Guland

Залежно від суми зарахування ви отримаєте вітальний бонус. Бонус можна вивести, але їм можна торгувати і виводити прибуток.Як вивести гроші з платформи Олімп Трейд

Для виведення грошей з рахунку Olymp Trade в тому ж меню, що виїжджає тиснете кнопку «Вивести». Гроші перераховуються тільки на ті платіжні системи, з яких здійснювалося введення.

вивести гроші з платформи Олімп Трейд - портал Guland

Термін виведення 1-5 робочих днів. Мінімальна сума виводу - 10 $, максимальна межа - необмежена.

Як торгувати в Олімп Трейд

Якщо ви вирішили торгувати на валютах, вам просто потрібно натиснути на напрямок росту або падіння, щоб зробити свої прогнози.

 1. Заходите в термінал.
 2. Вибираєте валютну пару.
 3. Встановлюєте час експірації.
 4. Вказуєте суму. Рекомендуємо 1-2% від депозиту.
 5. Натискаєте «Вище» або «Нижче» в залежності від прогнозованого руху фінансового інструменту.

У торговому терміналі Olymp Trade надані два види Fixed Time Trade:

 1. Класичні: встановлюємо певний час до завершення угоди - 1 хвилина, 5 хвилин і так далі.

 2. Тайм: задаємо точний час закінчення угоди (час до експірації). Наприклад, в 15 годин 30 хвилин угода буде закрита.

Максимально можлива прибутковість при правильному прогнозі залежить від фінансового інструменту. Для основних валютних пар вона становить 80% за одну операцію.Стратегії

Як зберегти послідовну переможну серію в Olymp Trade? У той час як більшість трейдерів припускають, що не існує гарантованого способу підтримки послідовної перемоги з Olymp Trade; ми говоримо, що вони не торгували досить довго, щоб знати, що протилежність цього твердження вірна.

Інакше, чому у цій компанії їх середні виплати збільшуються на 7% щомісяця? А справа в тому, що величезні виплати, подібні до тих, що ми бачимо в даних платформах за місяць, підтверджують лише одне - так багато трейдерів виграють.

І якщо ви не відпочиваєте з іншими, то ось що ви робите неправильно:

 1. Ви занадто швидко занурилися в торгівлю з реальним рахунком.

  Це людська природа - читати, чути або бачити успіхи інших і хотіти копіювати їх, щоб домогтися того ж успіху. Але копіювання та амбіції рідко працюють з Option Trading. Насправді, ви можете щосили намагатися розбагатіти, але втратите все за одну ніч, тому що ви скопіювали когось іншого.

 2. Ви обійшли торги на демо-рахунку.

  Причина, по якій всі торговельні платформи створюють віртуальні рахунки для початківців, полягає в тому, щоб надати трейдерам навчальну платформу. Віртуальні гроші, які надаються для початкових угод гарантують це:

  • за 10 хвилин розібратися з платформою;
  • зрозуміти графіки і принципи торгівлі за 1 тиждень;
  • і тільки після того, як ви освоїте попередні пункти, ви зможете покласти свої гроші на платформу і спробувати торгувати на реальні гроші (це повинно бути після місяця торгівлі на вашому демо-рахунку).
 3. Ви ще не торгуєте довго, щоб почати заробляти реальні прибутки.

  Тепер це та частина, яку жоден трейдер не хоче почути. Але це правда. Постійному трейдеру потрібен 1 повний рік, щоб почати отримувати стабільний прибуток зі свого рахунку. За цей період найспокійніший трейдер здійснює в середньому 350 угод із середнім депозитом $ 1400.

Скільки ви вже вклали в свою торгівлю Olymp? $ 10? Торгуєте 10 разів і чого очікуєте? Прибуток?

Служба підтримки клієнтів

Це одна з найбільш рейтингових функцій в Olymp Trade. Їх обслуговування клієнтів є абсолютно винятковим, оскільки ви можете користуватися всіма опціями меню з електронної пошти, форумів підтримки, телефонних номерів і багато чого іншого. Вони працюють 24 години на добу по електронній пошті, телефонами або в чаті. З Olymptrade ви можете бути впевнені, що вони дадуть відповідь вам негайно або через кілька хвилин.

Відгуки про Olymp Trade в 2022 році

Багато хто відзначає зручну торговельну платформу, хорошу аналітику, можливість навчання, невеликий початковий депозит. Реальні відгуки про Олімп Трейд в 2022 році дали нам зрозуміти, що компанія не стоїть на місці і постійно прогресує.

Наведемо скріншот, на якому представлені відгуки про Олімп Трейд реальних клієнтів брокера.

Відгуки про Olymp Trade - портал Guland

Часті питання

 1. Чи є Olymp Trade легітимним?

  Так, це на 100% законно. Вам не потрібно турбуватися про шахрайство - ця платформа перевірена і перевірена досвідченою командою.

 2. Який бонус доступний для нових гравців?

  Olymp Trade спеціалізується в основному на початковому рівні, надаючи своїм клієнтам мінімальний депозит всього в $ 10. Однак, хоча вони не пропонують багато привабливих стимулів, вони час від часу нагороджують своїх клієнтів випадковими бонусами плюс додаткові винагороди за рефералів.

  VIP-акаунти доступні для VIP-трейдерів. Для того, щоб стати VIP, необхідно внести одноразовий депозит в розмірі 2 000 або 2000 євро залежно від валюти рахунку.

  Переваги VIP-трейдерів включають персонального VIP-консультанта, приватні стратегії і вебінари, збільшення прибутку від угоди - до 92% і безризикові операції.

 3. Що таке мінімальний депозит?

  При мінімальному депозиті всього в $ 10 ви отримуєте задоволення від торгівлі з Olymp Trade. Крім того, ви отримуєте доступ до $ 10 000 в якості віртуальних грошей на вашому демо-рахунку. Мінімальна угода, яку ви можете зробити в Olymp Trade, становить 1 долар. Насправді, немає кращого способу познайомитися на будь-якій торговельній платформі, ніж торгівля на $ 1 від Olymp Trade і безкоштовний демо-рахунок.

 4. Я забув свій пароль, як мені скинути настройки?

  Натисніть «забув пароль», і на Вашу зареєстровану адресу електронної пошти буде надіслане посилання для скидання. Використовуйте посилання, щоб встановити новий пароль і продовжити торгівлю з Olymp.

 5. У них є додаток для мобільного телефону / планшета?

  Так. Olymp Trade має один з кращих мобільних додатків на ринку. Ви можете знайти його в магазині Google Play або iTunes.

 6. Чи можу я вивести кошти зі свого демо-рахунку?

  На жаль, ви не можете вивести віртуальні гроші зі свого демо-рахунку. Ця сума використовується для вашої практики, і вам потрібно буде внести депозит на свій реальний рахунок і здійснити успішну торгівлю, щоб отримати можливість виведення коштів.

 7. Чи можу я відкрити інший акаунт?

  Ні. Olymp Trade обмежує своїх клієнтів одним рахунком на людину.

Вся правда про Олімп Трейд (Olymp Trade) (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться:

Додати коментар: