Порівняльна характеристика криптовалютХарактеристики криптовалют - портал Guland

За останні кілька років індустрія криптовалют просунулася з безпрецедентною швидкістю, отримавши широке визнання серед фінансових експертів.

Наприклад, Джеймі Даймон шкодує про те, що називав Біткоін валютою шахрайства, оскільки крипто-економіка наближається до 1 трильйона доларів з точки зору ринкової капіталізації.

Багато новачків задаються питанням, чи коштує Біткойн своїх грошей або це мильна бульбашка?

Про Bitcoin

Пам'ятайте, що ви повинні утримувати свої Біткоіни протягом тривалого часу, якщо ви не досвідчений трейдер. Короткострокова зміна ціни не повинна вплинути на ваше судження.

Перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення, думайте про цю цитату: «Нехай ринок рухається, не дозволяйте йому рухатися». Як видно з малюнка нижче, ціна Біткоіна починає досягати попередніх цінових рівнів до параболічного росту, саме тут деякі трейдери вирішать купити Біткойни.

ціна Біткоіна - портал Guland

Є багато подій в роботі Біткоіна, які вплинуть на всю індустрію криптовалют, зростаючу з експоненційною швидкістю, з новими гравцями, що приєднуються до мережі.

Мережа Lightning дозволить Біткойн масштабуватися від 3 транзакцій в секунду до мільйонів транзакцій в секунду і дозволить отримувати виключно низькі комісії. Це усунуло б найбільші перешкоди, які перешкоджають масовому прийняттю Біткоіна, так як плата за транзакції в фіат виросла з ціною Битка.Про інші криптовалюти

Багато людей задаються питанням, що трапиться з багатьма іншими криптовалютами, які хваляться швидкою і низькою комісією за транзакцію, передбачається, що багато грошей повернеться в Біткойн.

Ми починаємо бачити зміни в стигмі Біткойнів як валюти, використовуваної шахраями і торговцями наркотиками, через її хитке минуле, коли вона була валютою, яка була залучена в чорні ринки.

На щастя, злочинці частково відмовилися від Біткоінів для отримання більшої кількості приватних і анонімних монет, таких як Monero, через нове програмне забезпечення для аналізу ланцюжка блоків.

Bitfury, велика компанія, що займається майнінгом Біткоінів, випустила нове програмне забезпечення для аналізу ланцюжка блоків під назвою Crystal, яке дозволить користувачам виявляти і аналізувати будь-які підозрілі кримінальні дії, вчинені в ланцюжку блоків Біткоіна, і уникати взаємодії з монетами, які пов'язані з будь-якими незаконними транзакціями .

На закінчення, з кожної унції невизначеності виникає величезний ентузіазм з приводу майбутнього індустрії криптовалют, оскільки на горизонті багато нових проектів, ми далекі від самозаспокоєння.Система ранжирування криптовалют (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: