Все про цифрові централізовані та децентралізовані криптовалюти

Національні криптовалюти: можливість або ризик?

Національні криптовалюти - портал Guland

Національні криптовалюти повільно проникають в наше життя. В даний час Венесуела є єдиною країною з «функціонуючою» національною криптовалютою в якості законного платіжного засобу, але це тільки початок нової тенденції. Росія, Китай, Естонія, Іран і Туреччина - це лише деякі з країн, які оголосили про свої наміри щодо створення національної криптовалюти.

Немає сумнівів, що оцифровка грошей неминуча. Фактично, близько 92% всіх грошей в світі існують в цифровій формі, і цифрові платежі поступово замінюють готівкові платежі. Такі країни, як Норвегія, Швеція і Данія, вже планують повністю відмовитися від використання готівки.

Порівняльна характеристика криптовалют

Порівняльна характеристика криптовалют - портал Guland

За останні кілька років індустрія криптовалют просунулася з безпрецедентною швидкістю, отримавши широке визнання серед фінансових експертів.

Наприклад, Джеймі Даймон шкодує про те, що називав Біткоін валютою шахрайства, оскільки крипто-економіка наближається до 1 трильйона доларів з точки зору ринкової капіталізації.

Багато новачків задаються питанням, чи коштує Біткойн своїх грошей або це мильна бульбашка?

Як працюють криптовалютні перекази

Як працюють криптовалютні перекази - портал Guland

Фраза «система переказу платежів» звучить так технічно, але для середньостатистичної людини це просто спосіб зробити платіж іншій фізичній або юридичній особі.

Уявіть, що ви живете за кордоном і хочете відправити частину своєї заробітної плати назад в свою країну. Як ви цього досягнете? Через якусь платіжну систему звичайно.

Вони відомі як грошові перекази, але навіть коли ви купуєте щось онлайн, ви використовуєте систему переказу платежів.

Введення в світ криптовалют

Введення в світ криптовалют - портал Guland

Початок роботи з криптовалютами не повинен бути складним, і щоб допомогти вам, ми створили докладне введення в криптовалюти для початківців, яке полегшить завдання. Все, що вам потрібно знати про криптовалюти, ви знайдете нижче.

Що таке криптовалюта і як вона працює, що таке Блокчейн, майнер (і як працює майнінг) і як працюють криптовалюти? Це лише деякі з питань, на які ми постараємося відповісти.