Все про цифрові централізовані та децентралізовані криптовалюти

Як заробити на криптовалюті

Як заробити на криптовалюті - блог Guland

Якщо ви шукаєте спосіб заробити трохи криптовалют, ви потрапили за адресою. Ця стаття розповість вам 10 різних способів заробити Біткоіни і інші криптовалюти онлайн. Тільки пам'ятайте - заробити. Це не роздача, і вам потрібно щось вкласти - будь то ваш час, обчислювальна потужність вашого комп'ютера або щось ще.

Ви виявите, що деякі з методів, є швидкими та простими, але дають малу віддачу. Інші способи принесуть більше криптовалют, але зажадають більше роботи або глибоких знань по криптовалюті.

Що таке Хард-Форк: вступне керівництво

Що таке Хард-Форк - блог Guland

Хардфорк використовується для опису радикальної зміни в Блокчейні, яке призводить до заміни існуючого протоколу, який робить недійсними або перевіряє існуючі транзакції або блоки.

Це потрібно, щоб усі сторони певного ланцюжка блоків примусово оновили систему, щоб пристосувати новий програмний протокол. Отже, без зайвих слів, давайте заглибимося в те, що таке Hardfork.

Національні криптовалюти: можливість або ризик?

Національні криптовалюти - портал Guland

Національні криптовалюти повільно проникають в наше життя. В даний час Венесуела є єдиною країною з «функціонуючою» національною криптовалютою в якості законного платіжного засобу, але це тільки початок нової тенденції. Росія, Китай, Естонія, Іран і Туреччина - це лише деякі з країн, які оголосили про свої наміри щодо створення національної криптовалюти.

Немає сумнівів, що оцифровка грошей неминуча. Фактично, близько 92% всіх грошей в світі існують в цифровій формі, і цифрові платежі поступово замінюють готівкові платежі. Такі країни, як Норвегія, Швеція і Данія, вже планують повністю відмовитися від використання готівки.

Порівняльна характеристика криптовалют

Порівняльна характеристика криптовалют - портал Guland

За останні кілька років індустрія криптовалют просунулася з безпрецедентною швидкістю, отримавши широке визнання серед фінансових експертів.

Наприклад, Джеймі Даймон шкодує про те, що називав Біткоін валютою шахрайства, оскільки крипто-економіка наближається до 1 трильйона доларів з точки зору ринкової капіталізації.

Багато новачків задаються питанням, чи коштує Біткойн своїх грошей або це мильна бульбашка?

Як працюють криптовалютні перекази

Як працюють криптовалютні перекази - портал Guland

Фраза «система переказу платежів» звучить так технічно, але для середньостатистичної людини це просто спосіб зробити платіж іншій фізичній або юридичній особі.

Уявіть, що ви живете за кордоном і хочете відправити частину своєї заробітної плати назад в свою країну. Як ви цього досягнете? Через якусь платіжну систему звичайно.

Вони відомі як грошові перекази, але навіть коли ви купуєте щось онлайн, ви використовуєте систему переказу платежів.

Введення в світ криптовалют

Введення в світ криптовалют - портал Guland

Початок роботи з криптовалютами не повинен бути складним, і щоб допомогти вам, ми створили докладне введення в криптовалюти для початківців, яке полегшить завдання. Все, що вам потрібно знати про криптовалюти, ви знайдете нижче.

Що таке криптовалюта і як вона працює, що таке Блокчейн, майнер (і як працює майнінг) і як працюють криптовалюти? Це лише деякі з питань, на які ми постараємося відповісти.