Як працюють криптовалютні переказиЯк працюють криптовалютні перекази - портал Guland

Фраза «система переказу платежів» звучить так технічно, але для середньостатистичної людини це просто спосіб зробити платіж іншій фізичній або юридичній особі.

Уявіть, що ви живете за кордоном і хочете відправити частину своєї заробітної плати назад в свою країну. Як ви цього досягнете? Через якусь платіжну систему звичайно.

Вони відомі як грошові перекази, але навіть коли ви купуєте щось онлайн, ви використовуєте систему переказу платежів.

Це досить корисна система?

Це так, але це також трохи громіздко. Переказ платежів в декретних валютах може зайняти кілька днів, ви повинні надати детальну контактну інформацію, і це може бути досить дорогим заняттям. Ось найпоширеніші проблеми, які були виявлені в традиційних системах переказу платежів:

Збори: банківські перекази можуть бути дуже дорогими, особливо для невеликих переказів. Сторонні сервіси, такі як Western Union і Paypal, теж не набагато краще.

Обмінний курс: якщо ви відправляєте зазначену валюту в іншу країну, дуже велика ймовірність того, що відправлену валюту необхідно буде конвертувати в місцеву валюту. Це означає, що для конвертації валюти буде використовуватися обмінний курс, і більшість банків будуть вказувати ставки, які на 5-8% дорожче, ніж міжбанківські.

Час: Банківські перекази можуть зайняти до декількох днів, що розчаровує, якщо вам потрібен доступ до ваших грошей відразу.

Доступ: Маркетинг банків і агентів з переказу грошей передбачає, що у вас завжди буде швидкий доступ до ваших грошей, але реальність зовсім інша. Для тих, хто знаходиться в країнах, що розвиваються, це може означати довгий шлях, щоб знайти офіс або агента, де вони могли б зібрати свої кошти.

Законність: У деяких країнах діють законодавчі акти, що регулюють грошові перекази, які можуть означати, що на вас поширюються податки або інші штрафи.

На щастя, була розроблена краща система. Це система криптовалют, яка виникла в 2009 році, коли Сатоши Накамото випустив Біткоіни в світ.Криптовалютний переказ в найпростіших термінах

Якщо хтось хоче відправити вам частину своєї криптовалюти, він опублікує намір зробити це на Блокчейні. Потім вузли сканують мережу, щоб переконатися, що у нього дійсно є криптовалюта, яку він має намір відправити вам, і що він ще не відправив її іншій людині.

Після того, як вузли підтвердять обидві ці умови, транзакція додається в наступний блок. Цей блок пов'язаний з попереднім блоком в Блокчейні, і транзакція завершена. Може бути невелика комісія за транзакцію, в залежності від того, яку криптовалюту відправляють.

Однією з величезних переваг цієї системи є те, що транзакції не можуть бути видалені або змінені, оскільки всі наступні блоки також повинні бути підтверджені, і мережа відхилить цю зміну.

Складніша версія

Насправді, ваш криптовалютний гаманець не містить ваших реальних монет. Замість цього він містить вашу адресу або відкритий ключ.

Чому це важливо?

В адресі є запис всіх ваших транзакцій, а також ваш баланс.

Ця електронна адреса являє собою рядок з 34 букв і цифр. Ви також можете знати це як відкритий ключ. Відкритий ключ - це адреса, яку ви даєте іншим, коли вони вам повинні переказати кошти.

Існує також закритий ключ, який відповідає відкритому ключу. Навіть при тому, що вони збігаються, немає ніякого способу з'ясувати закритий ключ з відкритого ключа. Закритий ключ в два рази довше - 64 буквено-цифрових символи. Вкрай важливо, щоб ви тримали секретний ключ в секреті від усіх.

Закритий ключ використовується для цифрового підпису будь-якої транзакції, яку ви робите з вашої адреси. По суті, це робиться шляхом поміщення в вашу програму як закритого ключа, так і кількості монет, а також адреси людини, якій ви відправляєте монети.

Як тільки програмне забезпечення отримає ці три фрагменти інформації, воно може створити цифровий підпис і відправити транзакцію в мережу для перевірки.

Ось одна з геніальних частин технології Блокчейн.

Будь-яку транзакцію можна перевірити, підключивши підпис і відкритий ключ в криптовалютний гаманець. Поки цифровий підпис зроблено з використанням закритого ключа, який відповідає використовуваному відкритому ключу, мережа зможе перевіряти транзакцію, не знаючи, що таке закритий ключ.

Це дозволяє мережі підтверджувати, що монети доступні і не були витрачені раніше, оскільки вона може використовувати публічну адресу для перегляду повної історії відправки адреси.Ще більш складне пояснення

Після перевірки транзакції вона додається до поточного блока разом з багатьма іншими транзакціями.

На цьому етапі важливо пояснити, що таке хеш, тому що це необхідно в останньому поясненні.

Хеш створюється «хеш-функцією», яка представляє собою складне математичне рівняння, яке скорочує будь-який обсяг тексту або даних до 64-символьного рядка. Це не випадково - кожен раз, коли ви вводите цей конкретний набір даних через хеш-функцію, ви отримуєте один і той же рядок з 64 символів. Але якщо ви зміните стільки, скільки кома, ви отримаєте абсолютно інший рядок з 64 символів.

Вся ця стаття може бути зведена до хешу, і якщо не змінювати, не вилучати або не додавати що-небудь до тексту, один і той же хеш може створюватися знову і знову. Це дуже ефективний спосіб дізнатися, чи змінилося щось, і як Блокчейн може підтвердити, що транзакція не була підроблена.

Отже, тепер, коли ви знаєте, що таке хеш, ми можемо продовжити.

У Блокчейні кожен блок містить хеш попереднього блоку як частина його даних. Це те, що з'єднує блоки один з одним і створює «ланцюгову» частина «Блокчейна».

Це важливо, тому що якщо яка-небудь невелика частина попереднього блоку буде змінена будь-яким чином, хеш поточного блоку також зміниться.

Таким чином, будь-яка зміна в попередньому блоці буде відображена і в кожному наступному блоці. Це робить зміну чого-небудь в Блокчейні неймовірно важким через кількість блоків, які потрібно буде змінити і повторно перевірити.

Саме ці хеші роблять криптовалюти практично захищеними від злому. Звичайно, це не неможливо, але настільки складно, щоб бути неймовірно неймовірним.Що робить перекази Блокчейна краще

Давайте спочатку нагадаємо всім про високі комісії, що стягуються за міжнародні валютні перекази в прийнятій в даний час системі грошових переказів.

Чому ви думаєте, що це так дорого робити валютні перекази?

Ну, по-перше, будь-яка з глобальних систем грошових переказів (банки, Western Union, MoneyGram) несе витрати, пов'язані з підтриманням глобальної фізичної присутності. Всі ці офіси і обслуговуючий їх персонал стоять дуже дорого, а вартість передається клієнтам у вигляді різних зборів.

Банки також повинні нести витрати по конверсії. У недавньому дослідженні Світового банку встановлено, що традиційний грошовий переказ для приватних осіб коштує понад 7% від суми платежу.

Криптовалютні перекази дозволяють уникнути дорогого руху валют в реальному світі. Це забезпечує вигідні транзакційні витрати, швидкість і надійність в роботі мережі. Конвертація цих криптовалют в паперові валюти буде коштувати приблизно 1,5-2% з використанням більшості сторонніх бірж криптовалют.

Це економія більше 5% від суми платежу для більшості транзакцій.

Хоча більшість Блокчейн-проектів в даний час працюють над вирішенням цієї проблеми більшою мірою для корпорацій, ніж для приватних осіб, все ще існують деякі криптовалюти, які прагнуть зробити глобальні перекази менш дорогими або навіть безкоштовними для окремих осіб.

перекази Блокчейна - портал Guland

Як люди отримують вигоду від криптовалютних переказів

Є кілька переваг криптовалютних переказів для людини. Головним у свідомості більшості людей, звичайно ж, є значно нижча плата і дорогі транзакції.

Крім того, криптовалютні перекази неймовірно швидкі як спосіб передачі вартості через кордони. У деяких випадках вони можуть відбутися в лічені секунди.

Перекази криптовалют можуть бути зроблені без додаткових конверсійних або обмінних витрат.

На закінчення

Хоча криптовалюти ще не були прийняті основними користувачами, це неминуче. Економія коштів, швидкість і надійність просто дуже привабливі.

Все, що потрібно, - це зробити перекази і зняття криптовалют такими ж простими, як і традиційні грошові перекази, і більшість людей швидко прийдуть на борт з криптовалютами.

Це було сказано раніше, але ми повторимо це. Криптовалюта - це майбутнє грошей.Як працюють криптовалюти (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: