Як заробити на криптовалютіЯк заробити на криптовалюті - блог Guland

Якщо ви шукаєте спосіб заробити трохи криптовалют, ви потрапили за адресою. Ця стаття розповість вам 10 різних способів заробити Біткоіни і інші криптовалюти онлайн. Тільки пам'ятайте - заробити. Це не роздача, і вам потрібно щось вкласти - будь то ваш час, обчислювальна потужність вашого комп'ютера або щось ще.

Ви виявите, що деякі з методів, є швидкими та простими, але дають малу віддачу. Інші способи принесуть більше криптовалют, але зажадають більше роботи або глибоких знань по криптовалюті.

Це показує, чому ідея про те, що криптовалюта - це легкі гроші, насправді є помилковою ідеєю. Як і в будь-якій галузі чи сфері, у тих, хто володіє детальними знаннями, буде більше шансів отримати найбільшу винагороду.

Якщо ви шукаєте способи заробити криптовалюти онлайн, не шукайте далі. Ви можете навіть почати з найпростіших методів, і в міру накопичення досвіду і знань переходити до більш складним, але більш прибутковим ідеям.

Платні сайти

Як ви, напевно, здогадуєтеся за назвою, це сайти, які будуть платити вам в криптовалютами за перегляд реклами або перехід на інші сайти. Зверніть увагу, що хоча таких сайтів багато, у всіх них є одна спільна риса. Всі вони платять гроші за кліки та перегляди.

І не має значення, вибираєте ви сайти, на яких ви натискаєте нові оголошення через 5 секунд, або сайти, на яких довші оголошення і часу може знадобитися 30-60 секунд. Ніхто з них не збирається приносити більше, ніж кілька доларів в день.Криптовалютні крани

Крани криптовалют починалися з Біткоіна, і в той час вони були просто способом поширення інформації про криптовалюту. Перші користувачі використовували їх, щоб роздавати невеликі суми Сатош, щоб зацікавити інших у новій формі цифрового активу.

В наші дні криптовалютні крани як і раніше виплачуються, але їх суми невеликі, і користувачам необхідно переглядати рекламні сайти або іноді заповнювати опитування.

У кранів є партнерські програми, які допоможуть заробити на кліках інших користувачів, і ротатори, які дозволять користувачам швидко і легко переміщатися від одного крана до іншого. Навіть при всьому цьому ви не будете заробляти більше, ніж кілька доларів в день від криптовалютних кранів. Ознайомитися з кранами можна в статтях: Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, Dogecoin, Zcash, Dash.

Прості завдання

Це невеликі, швидкі і прості завдання, які ви можете виконувати за незначні криптовалютні платежі. Ймовірно, це найпростіший спосіб заробітку, але це більш ніж компенсується тим фактом, що вони також платять найменше і є найбільш трудомістким методом для заробітку криптовалют в Інтернеті.

Такі сайти, як Coinworker, пропонують вам невеликі виплати в криптовалютах за виконання таких завдань, як тестування плагіна на предмет його сумісності з браузером, або навіть щось просте, наприклад, ретвіт поста.

Писати про криптовалюти

Якщо у вас є деякі знання про технологію Блокчейн і криптовалюти, а також ви сповнені ентузіазму і цікавості в галузі, вам можуть заплатити, щоб ви поділилися своїми знаннями, написавши про криптовалюти.

Сума, яку ви можете заробити, варіюється і частково залежить від ваших навичок ведення переговорів і досвіду письменника. Це може бути прибутковою справою, якщо ви добре обізнані і відмінний письменник. Насправді, чим ви краще інформовані і чим більше у вас навичок письма, тим більше ви можете заробити.

В даний час існує велика кількість блогів і криптовалютних новинних сайтів, і вони постійно зростають. Загальним для всіх них є необхідність хорошого контенту. Це може надати вам безмежні можливості заробляти на написанні, а кращі письменники можуть заробляти до 10 доларів за 1000 слів.

І більшість з цих веб-сайтів і блогів більш ніж готові платити вам Біткоіни, Ethereum або будь-яку іншу криптовалюту. Простий пошук в Google швидко знайде вам десятки робочих місць.Передплатні кампанії на форумі BitcoinTalk

Якщо ви є учасником форуму BitcoinTalk, ви можете отримувати оплату в рамках підписаних кампаній.

Ці автори платять за публікацію на форумі BitcoinTalk і отримують оплату. Рівні оплати залежать від рівня членства, більш досвідчені учасники пропонують більш високу оплату. Зазвичай ви повинні бути як мінімум повноправним учасником, щоб брати участь в підписних кампаніях.

Для кожної кампанії можуть бути інші вимоги, наприклад, мінімальна кількість слів або відсутність реклами в повідомленні. Ви також можете зіткнутися з кампаніями, для яких потрібна мінімальна кількість записів в тиждень.

Кількість одержуваних грошей буде залежати від кількості поточних кампаній, а також від кількості якісних постів, які ви можете робити щотижня. Деякі кампанії, розміщені в даний час, будуть платити до 70 доларів за якісну публікацію. Інші можуть заплатити всього 1 долар за пост.

Є також компанії, які можуть пропонувати додаткові гроші за публікацію в соціальних мережах. Це може означати твіт в Твіттері, публікацію в Facebook або створення відео на YouTube. Оплата часто залежить від кількості ваших підпісників, тому створення профілів в соціальних мережах може бути корисним і в цьому відношенні. Зазвичай з кампаніями за винагороду ви отримуєте оплату після завершення ICO, і вам зазвичай платять у вигляді жетона або монети компанії, яку ви просуваєте.

Партнерський маркетинг

Якщо ви збираєтеся піти по шляху написання про криптовалюти, ви можете розглянути можливість створення власного блогу або веб-сайту. Якщо він стане успішним, у вас буде шанс отримати значний дохід за рахунок афільованого маркетингу в криптовалютному просторі.

Партнерський маркетинг - це коли вам платять фіксовану ставку або відсоток від продажів за залучення клієнтів на інші сайти. Популярний пост в блозі може отримати сотні тисяч переглядів, роблячи партнерський маркетинг практично необмеженим джерелом комісійного доходу, і такий, який може тривати роками, якщо ваші пости залишаються високими в результатах пошукових систем.Працювати в сфері криптовалют

З точки зору криптовалют, якщо у вас є досвід в технічній галузі, є майже необмежені можливості брати участь в розробці речей. Оскільки більшість проектів в індустрії криптовалют є стартапами, а використовувана технологія є абсолютно новою, тут відкриті вакансії практично для будь-якого типу програмістів або веб-дизайнерів, а також інші вакансії в технічних, маркетингових та бізнес-аспектах.

Залежно від розміру проекту та розміру ролі, ці завдання можуть бути будь-якими: від короткострокових контрактів до довгострокової віддаленої роботи або навіть посади на повний робочий день. Доходи від цих ролей, очевидно, знаходяться в широкому діапазоні і залежать від таких факторів, як ваш власний досвід і навички, кількість годин, які ви присвятите проекту, і роль, яку ви будете виконувати.

Криптовалютне кредитування

Криптовалютне кредитування - це досить нова галузь з істотними шансами на винагороду, але і зі значними ризиками. Будь-яке криптовалютне кредитування працює через блокчейн-проекти, які надають послуги умовного депонування, але не дають гарантій повернення. Ви виступаєте в ролі кредитора на цих сайтах, які схожі на більш традиційні сайти однорангового кредитування.

Ви встановлюєте процентну ставку, коли ви надаєте свою криптовалюту, а виплати за відсотками зазвичай здійснюються в криптовалютах. Оскільки це нерегульований ринок, ви зможете брати більш високі процентні ставки, ніж якби ви кредитували зазначену валюту через регульовану кредитну платформу. Це дає вам можливість отримати дуже високий прибуток.

Звичайно, нерегульований статус цих нових сайтів кредитування також означає, що у вас немає можливості звернутися за допомогою, якщо позичальник вирішить не повертати ваш кредит. Через цей ризик та нестабільність, пов'язані з цим типом кредитування, він в основному призначений для великих власників криптовалют, які можуть поглинути деякий рівень втрат. Це дуже цікава область розвитку, особливо з урахуванням потенційно великих доходів.

Майнінг криптовалют

Ті, хто приєднався до революції криптовалют рано, заробили дуже значні суми грошей за рахунок майнінга криптовалют. Хоча добувати монети в наші дні не так просто, насправді це коштує того, якщо у вас є потужні спеціалізовані машини ASIC.

Пам'ятайте, що майнінг Біткоіна може бути не вигідний на даному етапі еволюції криптовалют, але майнінг інших криптовалют існує, і таким чином ви можете заробляти на криптовалюті таким чином, і, можливо, набагато більше, ніж ви могли б собі уявити в довгостроковій перспективі. Біткоїн існує всього 10 років, і подивіться на досягнуті успіхи. Хто знає, що наступні 10 років можуть принести для криптовалют. Про майнінг можна прочитати в цих статтях: Біткоін, Ефіріум, Ефіріум Класик, Ефіріум Зеро, Лайткоін, Догікоін.Торгівля криптовалютами

Торгівля криптовалютами вимагає пристойної кількості навичок, великої кількості знань про криптовалюти і ринкові сили, трохи удачі і сильної волі. Це не для всіх, але якщо ви можете добитися успіху, ви можете отримати більший прибуток, торгуючи різними криптовалютами. Зрештою, немає інших ринків, які могли б бачити рух на 10-20% або більше кожен день.

Ви можете торгувати на будь-якій з бірж, які приймають фіксовані валюти для покупок. Після того як ви закинули гроші на біржу для торгівлі, у вас є кілька способів рухатися вперед:

Денна торгівля

Це один з найпопулярніших способів торгівлі криптовалютами, але він вимагає міцних нервів і глибокого розуміння криптовалют і ринків, на яких вони торгуються. Також добре, якщо ви можете швидко входити і виходити з монет і знати де знайти останні новини про різні криптовалюти. Денна криптовалюта, звичайно, не для всіх.

Торгові боти

Торгові боти вважаються хорошим автоматичним методом для заробітку криптовалют через торгівлю, але це також не для людей зі слабкими нервами. Кращий спосіб - написати свій власний торговий бот, тому що використання ботів, закодованих іншими, може привести до непередбачених наслідків. Ви не уявляєте, що може бути закодовано в боті, закодованому кимось іншим, тому ви можете не знати, які ринкові умови можуть зламати бота - і це може привести до величезних втрат за короткий проміжок часу.

Контракти на різницю

Це спеціалізовані контракти, за якими ви торгуєте з брокером, який пропонує CFD. При використанні CFD у вас ніколи не буде криптовалют. Одна корисна особливість CFD полягає в тому, що ви можете шортити криптовалюти за допомогою CFD, чого ви зазвичай не можете робити ні з однією з криптовалют, крім Біткоіна. Це може приносити вам прибуток самостійно або створювати хеджування, щоб мінімізувати ризик при покупці криптовалют. Недоліком CFD є те, що ви не володієте будь-якої криптовалютою, тому вона корисна тільки в якості інструменту торгівлі.

Бінарні опціони

Бінарні опціони були створені порівняно недавно, і криптовалюти були природним доповненням до цього спеціалізованого похідного фінансового інструмента. Бінарні опціони отримали свою назву через те, що є тільки два результати - ви маєте рацію і виграєте, або ви помиляєтеся і втрачаєте всі свої інвестиції. Прибутковість бінарних опціонів може досягати 300%. Ознайомитися з сервісами можна в цій статті.

На закінчення

Хоча цей список не є вичерпним, він є відмінним початком для всіх, хто цікавиться деякими з популярних способів заробити криптовалюти в Інтернеті. Як і у випадку з будь-чим в житті, нічого не приходить безкоштовно, тому ви можете очікувати, що вам доведеться щось віддавати натомість за свої криптовалюти, будь то час, досвід або обчислювальна потужність.

Доброю новиною є те, що інтерес до криптовалют продовжує зростати, і потреба в знаннях і досвіді щодо криптовалют продовжує рости разом з цим інтересом. Зараз ще дуже вдалий час, щоб заробити криптовалюти, перш ніж настане черговий величезний бум на ринку.Способи заробітку криптовалют (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: