Торгуємо Bitcoin через Бінарні опціониБінарні опціони Біткоін - портал Guland

Можливість заробити за допомогою бінарних опціонів цікавить багатьох людей, тим, що торгуються не власні активи, а безпосередньо опціони. При їх купівлі трейдер робить прогноз на зростання або падіння ціни на заданий актив. Тому, особливу увагу стали приділяти криптовалютам.

Бінарні опціони Біткоін - мрія багатьох трейдерів, оскільки, чим менше актив залежить від зовнішніх умов, тим легше давати прогнози по зміні його котирувань.

Про Біткоін

Bitcoin відноситься до електронних криптовалют, тобто валют, що існують лише у вигляді цифрового коду. Він не має господаря, загального управління, але при цьому дуже поширений і за нього можна купити що завгодно. Більш того, так як у фінансових інститутів немає можливості прямо впливати на котирування Біткоіна, то вартість монети залежить виключно від співвідношення попиту і пропозиції на ринку. Більш докладно про дану валюту читайте в статті: «Біткоін простими словами».Що таке бінарний опціон Біткоін

Почнемо ми з того, що розглянемо опціони біткоін - що це таке з точки зору звичайних бінарних опціонів. Це вид ставки на торгових майданчиках, як на іподромі. Вони з'явилися, щоб охопити більшу кількість людей, тих, хто не бажає розбиратися в тонкощах біржової торгівлі або складно це зробити.

Отже, перш ніж приступити до «торгів», трейдер робить вибір між «вгору» (oпціoн call) і «вниз» (oпціoн put). Повороживши на кавовій гущі, зігравши в російську рулетки або отримавши сигнал з космосу, трейдер купує контракт. Він дає можливість трейдеру виконати опціон в кінці встановленого часу.

Після закінчення терміну контракту трейдер отримує прибуток або збитки. Тут вже все залежить від отриманого сигналу - чи було вгадано напрямок ціни. Ось в цьому вся складність - вгадати, як поведе себе ціна в заданий часовий проміжок.

Часто біткоін опціони ще називають «опціони все або нічого».

Де купувати бінарні опціони на Біткоін

Щоб почати торгувати, слід вибрати брокера, у якого в асортименті є Bitcoin. На щастя, на сьогоднішній день практично всі організації впровадили на свої платформи можливість торгувати криптовалютами. У таблиці наведені найбільш популярні в Україні.

Компанія Опис Реєстрація
Binomo Binomo - клієнтоорієнтований брокер, який створює нові можливості на ринку передових біржових технологій. Максимальний термін експірації - 12 годин.

24option Ресурс 24option був створений для того, щоб надати можливість трейдерам інвестувати капітал в бінарні опціони через просту в використанні торговельну платформу.

IQ Option Торгова платформа IQ Option пропонує клієнтам можливість здійснювати торгівлю похідними фінансовими інструментами, в тому числі і криптовалютами, на світових фінансових ринках.

Cryptobo Ви можете торгувати на кріптовалютних парах і стандартних активах - валютні пари, акції, індекси, товари. Але заводити і виводити можна тільки біткоіни.

Olymp Trade Olymp Trade не відноситься до бінарних опціонів, але це компанія, діяльність якої повністю спрямована на фінансовий ринок. На платформі реалізована механіка Fixed Time Trade - фінансовий інструмент, що дозволяє заробляти на прогнозі курсу Bitcoin. Якщо прогноз справджується, трейдер отримує прибуток до 90% від суми ставки.

Попередження про ризики: Використання фінансових продуктів, що пропонуються компаніями, відрізняються високим рівнем ризику та може призвести до втрати всіх ваших коштів.Як торгувати Біткоінами на бінарних опціонах

Угода укладається за ціною на момент покупки контракту, а закривається через вказаний проміжок часу, за ціною, що буде актуальною на той момент. Щоб вгадати, як себе поведе биток, слід ознайомитися з графіком ціни криптовалюти, прочитати прогнози і поспостерігати за діями відомих трейдерів. Після цього можна приступати до торгів.

Коротка інструкція з укладання угоди:

  1. Відкрити ціновий графік BTC.
  2. Вказати коли закриється угода, період може бути від 1 хвилини до декількох місяців.
  3. Вказати суму покупки «бінару».
  4. Визначитися з напрямком угоди.
  5. Отримати прибуток або втратити ставку.

Приклад торгівлі біткоіни на бінарних опціонах:

Вибрали брокера, припустимо з прибутком в 90%. Припустили, що ціна біткойнів буде рости в найближчі півгодини. Значить, слід виставити в якості експірації 30 хвилин і вказати обсяг угоди, скажімо 50 доларів. Далі натискаємо на кнопку «Вище» - таким чином, операція буде укладена.

Через півгодини угода закриється за поточною на той момент ринковою ціною. Якщо ми вгадали, і вона виявилася вищою за ціну, по якій був куплений «бінар», то на баланс прийде сума в 45 доларів (90% від 50 USD), а також повернеться інвестиція в розмірі 50 доларів.

Якщо вдача відвернулася від нас, і в момент закриття контракту ціна виявилася нижчою від покупної, то ми нічого не заробляємо. Крім того, втрачаємо суму, за яку купували бінарний опціон на Bitcoin.Стратегія торгівлі Біткоїнів на бінарних опціонах

В першу чергу необхідно відзначити, що кріптоваюта є цілком «самостійним активом», у зв'язку з чим, працювати по новинах вкрай складно. Безумовно, відомі трейдери і аналітики роблять прогнози в своїх інтерв'ю та виступах, але це саме прогнози, а не новини. На це варто звернути увагу.

Ф'ючерси і опціони на біткоін простіше використовувати тим, хто вважає за краще застосовувати методи технічного аналізу. Так як курс Bitcoin контролюється виключно ринком, то завдяки прийомам технічного аналізу, можна спробувати обчислити найбільш ймовірні напрямки зміни курсу.

Ще парочка стратегій для заробітку біткойнів на бінарних опціонах:

Стратегія торгівлі Біткоїнів на бінарних опціонах - портал GulandЧому це вигідно

Для чого ж працювати з бінарними опціонами, якщо можна торгувати самим біткоіном на криптовалютній біржі? Адже там менше ризиків і можна тримати монети на довгий час. Проте, біржі також мають свої недоліки:

Бінарні опціони BTC в цьому плані мають переваги:Заробіток з бінарними опціонами BTC (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться:


3 коментарі:

Микола
09.05.2020 в 05:59

Заробив гроші за цей місяць, binomo справно платять, якщо є мізки в голові. Ось тільки куди їх витрачати, якщо навіть з дому не дуже вийдеш?)))))))

Pele
25.01.2022 в 02:14

Я також торгую біткоіном, и мені подобається як швидко змінюється его курс тим самми приносячи мені прибутки.