Огляд криптовалюти Біткоін КешBitcoin Cash - портал Guland

Коли справа доходить до криптовалют, ніщо не може зрівнятися з Біткоіном. Його назва залишається синонімом криптовалют для широкої публіки, яка не знає про той факт, що в цьому просторі існують різні криптовалюти.

У той час як деякі з нових криптовалют створювалися з нуля, деякі дотримувалися принципу «розгалуження» Біткоїнів. Розгалуження означало, що вони мали ту ж структуру, але з деякими змінами в своєму коді. Так утворилася криптовалюта Bitcoin Cash.

Вступ

Потреба в нових і модифікованих криптовалютах на основі Біткоіна виникла через проблеми масштабування і обробки транзакцій, з якими Bitcoin час від часу стикався. Мережа була побудована на основі, яка дуже добре працювала на папері з обмеженим числом користувачів, але вид призначеної для користувача бази, яку Біткоїн в кінцевому підсумку отримав, призвів до руйнування мережі під тиском високого попиту і використання, що, в свою чергу, призвело до збільшення тривалості транзакцій.

Бачачи це явище, більшість з цих «хард-форків» поклялися вирішити представлені проблеми і використовували ім'я Біткоін в брендінгу своїх нових монет. Таким чином, люди могли знати, що їх продукт заснований на Біткоїні, але з новим публічним Блокчейном, створеним людьми, які вірили в вимоги до оновлення Біткоіна.

Одним з таких був Bitcoin Cash, хард-форк Bitcoin, що відокремився від Блокчейна Bitcoin Core в надії, що він зможе вирішити проблеми, які Біткоін ставив перед своїми користувачами.

Через три роки після свого створення Bitcoin Cash отримав достатню підтримку з боку своєї спільноти, і тепер він вважається третьою за величиною криптовалютою в світі за ринковою капіталізацією і включений в списки різних авторитетних бірж криптовалют.

Тому цілком природно, що ви хочете дізнатися більше про Bitcoin Cash, його функції, послуги та загальних ціннісних пропозиціях для користувачів. Знання цієї інформації допоможе вам утримувати або не утримувати валюту в вашому інвестиційному портфелі.

Так що без подальших церемоній давайте продовжимо вивчати ключові факти та відповідну інформацію про Біткоїн кеш, які можуть допомогти вам визначити, чи варто продовжувати купувати частину цієї криптовалюти для себе.Bitcoin Cash - що це таке

Bitcoin Cash, концептуалізувала влітку 2017 року, є криптовалютою, яка була жорстко розгалужена з оригінального Блокчейна Bitcoin Core.

Ідея розгалуження основного Блокчейна Bitcoin з'явилася, коли команда розробників Bitcoin Core оголосила про свої плани щодо впровадження Segregated Witness (SegWit) в Блокчейн, що викликало стурбованість у невеликої частини спільноти Біткоін.

Згідно з цим розділом спільноти Біткоін, проблеми, з якими стикається Блокчейн Біткоїна, не будуть вирішені простою реалізацією чогось на кшталт SegWit. Замість цього команда, яка, як повідомляється, в основному складалася з розробників з Китаю, запропонувала, щоб Біткоін мав збільшений розмір блоку, щоб ця модифікація могла привести до істотних змін в основній криптовалюті, що призвело до зниження часу транзакцій і витрат.

Однак ця пропозиція не була зустрінута з теплотою з боку більшої частини спільноти Bitcoin і було ефективно представлено, оскільки воно не гарантувало, що збільшення розміру блоку може змінити щось, якщо Біткоін залишиться на своїй власній платформі і все ще буде працювати над структурними проблемами, які здавалося б, викликає проблеми масштабованості в першу чергу.

Але прихильники цієї нової ідеї збільшення розміру блоку були непохитні в тому, що рішення буде працювати, і їх зусилля отримали подальший розвиток, коли вони отримали громадську підтримку від популярних діячів індустрії криптовалют, таких як інвестор Біткоіна Роджер Вер, який володів частками в різних криптовалютних підприємствах, такі як Kraken, Bitpay, Blockchain Wallet і Bitcoin.com (інформаційний сайт).

З Вер і різними іншими особами, що підтримують цю пропозицію, проект «Біткоїн Кеш» почав реалізовуватися в відчутну, окрему криптовалюту і був роздроблений з Біткоіна 1 серпня 2017 року.

З тих пір криптовалюта піддалася різним видам критики з усього співтовариства криптовалют, за винятком своїх лояльних прихильників, при цьому скептики згадують, що Bitcoin Cash насправді нічим не відрізняється від Bitcoin Core, оскільки все ще працює на тому ж Блокчейні, на тому ж самому консенсусі Proof-of-Work (PoW) і з тими ж можливостями, що і Біткоін з тих пір, як він був представлений в 2009 році.Однак було б несправедливо стверджувати, що Bitcoin Cash взагалі нічого не може запропонувати, оскільки він залишається вірним, надаючи більш низьку комісію за транзакцію в порівнянні з Bitcoin Core, навіть якщо різниця залишається незначною в рази. Це було вказано на наступній діаграмі, яка показує середню комісію за транзакції в обох мережах, записану у відповідних одиницях криптовалют.

Середня комісія за транзакції в мережах Bitcoin і Bitcoin Cash - портал Guland

Слід також мати на увазі, що у Біткоіна набагато більше користувачів, ніж у Біткоін Кеш, де останній ще не досяг рівня знайомства і визнання в усьому світі, щоб дійсно стати на ноги поруч з Біткоїном.

Справжнім тестом для нової криптовалюти було б мати таку ж кількість користувачів, а потім подивитися, як це відбувається. Порівняння статистики, в якій один кінець шкали має більшу вагу, ніж інший, не дає достовірного порівняння, і, як наслідок, спотворює результати вимірювань.

Як працює Біткоін Кеш

Як згадувалося вище, Bitcoin Cash - це просто Біткоін під іншим ім'ям. Він не має яких-небудь нових функцій або можливостей для розробки, але замість цього залишається простою криптовалютою з головною відмінністю між собою і Біткоіном в розмірі блоку.

Незважаючи на назву «Bitcoin Cash», він насправді не має справ з фіатними транзакціями в мережі і не змінює фіат на криптовалюту через пункти збору, такі як мережа Stellar.

На додаток до згаданих вище подібностям з консенсусом в мережі серед інших аспектів, Bitcoin Cash працює з хеш-функцією SHA-256, а також має стільки ж монет, скільки і Bitcoin (21 мільйон).

Назва «Біткоін Кеш» походить від оригінального документа Біткоїн, який був створений анонімним засновником Біткоіна, Сатоши Накамото, який описав Bitcoin як «Електронну систему готівки в тимчасовій мережі» в газеті.

З тих пір, як Біткоін почав стикатися з проблемою затримки транзакцій, прихильники Біткоїн Кеш все частіше відзначали, що більше не годяться в «електронні гроші», а замість цього стали активом, що економить вартість. З іншого боку, вони були впевнені, що їх запропонована криптовалюта відповідатиме вимогами «електронних грошей», як монета і була названа «Bitcoin Cash».Bitcoin Cash біржі

Незважаючи на свої недоліки з точки зору надання рішення, Bitcoin Cash вдалося утримати свої позиції в криптовалютному просторі.

Всього за кілька місяців Біткоін Кеш потрапив в списки на різних авторитетних біржах криптовалют, таких як описані нижче:

На додаток до вищезазначених сервісів, Bitcoin Cash також доступна на різних інших платформах.Гаманці Bitcoin Cash

Біткоіни Кеш також підтримується рядом популярних апаратних і програмних гаманців, з яких найбільш популярні перераховані нижче.

Як пояснюють вищезгадані деталі, Bitcoin Cash можуть зберігатися в інших гаманцях, в тому числі наданих деякими біржами, які були описані вище.

Зрештою, від користувача залежить, який сервіс він хоче використовувати, але незалежно від того, що ви робите, завжди вибирайте постачальника, який не просто пропонує потрібні вам послуги, а й робить це з гарантією безпеки і довіри до них.Біткоін Кеш курс до долара, євро, гривні

Bitcoin Cash в даний час залишається третьою за величиною криптовалютою в світі з точки зору ринкової капіталізації.

Незважаючи на те, що за станом на початок 2020 році він торгувався з труднощами в 100 дол., він був стабільним на рівні понад 1000 дол., коли ринок криптовалют не проходив цей етап спаду, яка торкнулася майже всі криптовалюти, наявні на ринку. У тому числі Біткоіни і Ефіріум, топ-2 за ринковою капіталізацією.

Біткоін Кеш курс - портал Guland

Крім грошової оцінки, Bitcoin Cash є хорошим інструментом вартості і підтримує згадку «Cash» у своїй назві.

На відміну від інших криптовалют, які дебютували разом з ним і всі ще прагнуть торгувати на біржах, Bitcoin Cash підтримується різними біржами яким Ви довіряєте, що робить його продаж дуже легким в разі, якщо власник або трейдер потребують термінових засобів і мають трохи Біткоїн Кеш.

Всі ці моменти натякають на те, що Bitcoin Cash є другим реальним вибором для будь-якого інвестора в криптовалютах, який не хоче зберігати всі свої яйця в одному кошику і любить диверсифікувати свій інвестиційний портфель, утримуючи активи, відмінні від Bitcoin або Ethereum.Bitcoin Cash краще Біткоіна?

Ситуація має багато нюансів, щоб відповісти на це питання правильно.

Простою відповіддю на це було б те, що в більш короткій перспективі, так, він обробляє транзакції з трохи нижчою платою, ніж Біткоїн, тому він досягає тієї самої мети, яку він назвав як причину свого відділення від своєї первісної мережі.

З іншого боку, Bitcoin Cash залишає бажати кращого в вигляді «нової» криптовалюти, оскільки єдина істотна відмінність, яку бачать користувачі, - це зміна розміру блоку в порівнянні з мережею Bitcoin Core.

Bitcoin Cash насправді не приносить нічого нового з точки зору юзабіліті, і з недавніми оновленнями Біткоін Lightning Network, які, здається, працюють дуже вміло в своєму першому запуску, здається, що вся мета Bitcoin Cash полягає в наданні транзакцій з меншим часом обробки і збори не будуть оцінені або необхідні в майбутньому.

На відміну від рішення Bitcoin Cash з фіксування часу транзакцій шляхом збільшення розміру блоку, Lightning Network Біткоїна додає вторинний рівень до існуючого ланцюжка блоків для виконання транзакцій переказу вартості поза ланцюжком. Це не тільки знімає навантаження з основного ланцюжка блоків, але і швидше виконує транзакції, що було підтверджено третьою стороною, настільки ж надійної, як Microsoft.

У коментарях Алекса Саймонса, директора Microsoft з управління програмами, Identity Division, відзначається, що «для підтримки величезного світу користувачів, організацій і пристроїв базова технологія повинна бути здатна масштабуватися і працювати нарівні з традиційними системами».

Про тип рішення, яке було реалізовано в Bitcoin Cash, Саймонс зазначає, що «хоча деякі спільноти Блокчейнів збільшили пропускну здатність транзакцій в ланцюжку (наприклад, збільшується розмір блоку), цей підхід зазвичай погіршує децентралізований стан мережі і не може досягти мільйонів транзакцій в секунду, які система буде генерувати в світовому масштабі».

Беручи до уваги, що рішення, які Біткоін пропонує в плані Lightning Network, рекомендуються технічними експертами. «Щоб подолати ці технічні бар'єри, ми співпрацюємо з децентралізованими протоколами рівня 2, які працюють на цих загальнодоступних ланцюжках блоків для досягнення глобального масштабу, зберігаючи при цьому атрибути системи DID світового класу».

Це натякає на можливість того, що, хоча Bitcoin Cash забезпечив швидке рішення колись поширеної проблеми, рішення Bitcoin Core насправді може виявитися тим, яке виявиться більш стійким в довгостроковій перспективі.

На сьогоднішній день Bitcoin Cash залишається невинною, звичайною криптовалютою, яка виконує дії, для яких вона була розроблена.

Однак, з огляду на те, що Біткоїн збирається перевершити ці рішення через кілька місяців, Біткоїн Кеш повинен буде поліпшити свою гру і використовувати новий трюк, який не відповідає розміру його блоку, щоб залишатися актуальним в просторі криптовалют.

Більш докладно про різницю між Біткоін і Біткоін Кеш читайте в цій статті.Крани Біткоін Кеш - заробити монети

Чималою популярністю у початківців власників криптовалют користуються Bitcoin Cash крани, які дозволяють отримати найпопулярнішу крипту при мінімальних вкладеннях сил, часу і знань. Для роботи досить лише доступу до комп'ютера, під час якого приділяти увагу заробітку буде потрібно всього лише пару хвилин на годину.

Існує величезна кількість кранів, які пропонують гроші за досить прості дії: введення капчі, перегляд відеороликів і приведення рефералів. На практиці лише деякі проекти отримали популярність через відсутність жадібності розробників і регулярних своєчасних виплат.

Розрізняють Bitcoin Cash крани Coinpot і з виведенням на Faucetpay і Expresscrypto:

Назва Коротка інформація Отримати Сатоши
Blackprice Це веб-сайт, на якому ви можете отримати криптовалюту BCH через кожні 30 хвилин.

Goldenprice Ідентичний попередньому.

Coinpot CoinPot - одна з провідних безкоштовних платформ для заробітку на криптовалюті, де ви можете заробляти гроші, не виходячи з дому! З CoinPot легко заробляти гроші, тому що є багато варіантів заробити з дуже простими завданнями!

Faucetcrypto Faucet Crypto – це не просто звичайний сайт для заробітку. Він сповнений додаткових функцій та виконаний у стилі рольової гри!

Coinpayu Це сайт для заробітку криптовалют за допомогою кліків та реклами. Ви можете заробляти біткойни, натискаючи на оголошення та запрошуючи учасників.

Claimfreecoins Отримуйте до 20 сатоші кожні 5 хвилин.

Allcoins Allcoins.pw допоможе вам заробити трохи крипти, грати в деякі крипто ігри і багато іншого.

Bitcoins for me Дає можливість учасникам отримувати винагороду в криптовалютах, таких як Біткойн Кеш, за свою діяльність в Інтернеті. Ці дії включають в себе відвідування веб-сайтів, кліки по оголошеннях, перегляд відео, заповнення опитувань, установку додатків, ігри, виконання мікрозадач, майнінг криптовалют і партнерський маркетинг.

bchfaucet Кран нагадує Фрібіткоін. Крутите рулетку і в залежності від числа яке випало отримуєте певну кількість монет.

Cryptofun.Space «Моментальні» 180 Сатош. Але тільки інтервал між заходами на цей сайт становить кожні 10 хвилин.

Bagi На цьому сайті отримуєте до 250 Сатоши через кожні 5 хвилин. Миттєва виплата на Expresscrypto-гаманець.

Forumcoin Кран роздає 37 satoshi кожні 0 хвилин, вивід на Expresscrypto.

Queenfaucet Мультивалютний кран, на якому через кожні 3 хвилин можна отримувати до 277 Сатоши, які виводяться на Expresscrypto-гаманець.

Що з себе являє BitcoinCash (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: