Огляд криптовалюти Bitcoin GoldBitcoin Gold - портал Guland

Творці Bitcoin Gold сподіваються децентралізувати майнінг, який відбувається в ланцюжку Біткоіна. Вони стверджують, що майнінг став надмірно централізованим і вони мають намір це виправити. В даний час велика частина майнінга Біткоінів здійснюється на величезних майнінгових фермах, які містять сотні потужних майнінг-плат ASIC. Ці ферми належать великим компаніям, які не зацікавлені в збереженні децентралізованої природи Bitcoin. Засновники Bitcoin Gold вважають, що цим великим корпораціям немає місця для управління Блокчейном.

Bitcoin Gold є ще одним керованим співтовариством хард-форка Blockchain Bitcoin, який відбувся невдовзі після створення Bitcoin Cash.

Хард-форк Bitcoin Gold стався в блоці 491,407 на Блокчейні Біткоїн, який був 24 жовтня 2017 року. Як і в типовому для хард-форка, Bitcoin Gold зробив знімок Блокчейна Біткоіна на цій точці, зберігши всі транзакції і залишки на той час, а потім почав свій новий Блокчейн.

Отже, вони створили проект Bitcoin Gold. Як форк Біткоїн, це альтернатива цієї криптовалюти, але з ключовою зміною - це робить майнінг знову справедливим. Bitcoin Gold надав нам мережу, в якій будь-хто може бути майнером, навіть з базовим обладнанням. Це повинно зробити Bitcoin Gold набагато більш децентралізованим і поширюватися серед багатьох майнерів, а не кількох великих компаній.Повернення децентралізації в ланцюжок Біткоіна

Коли Біткоїн був створений, і протягом декількох років після цього майнінг вівся на звичайних комп'ютерах. Ті ж комп'ютери, які люди використовували для повсякденних завдань. У ці перші дні майнінг вівся з центрального процесора комп'ютера (CPU).

Через декілька років майнери дізналися, що графічні процесори (GPU) ще більше підходять для майнінга Біткоінів. Це було нормально, тому що майнінг все ще вело широке коло людей.

Тепер майнінг здійснюється за допомогою надпотужних майнінгових платформ з процесорами, які були розроблені спеціально для майнінг Біткоїнів. Ці процесори, звані спеціалізованими інтегральними схемами (ASIC), набагато більш потужні, ніж ЦП або ГП.

І вони також набагато дорожче. Це означає, що людина була в значній мірі витіснена з гри на Біткоіни.

Річ у тім, що чим дорожче стає видобуток монет, тим менше людей можуть собі це дозволити. Це обмежує число людей, що займаються майнінгом, і призводить до того, що мережа стає все більш централізованою.

Коли справа доходить до Блокчейнов, централізація - це погано.

Bitcoin Gold хоче зробити майнінг доступним для всіх, тому що вони вважають, що це єдиний спосіб зберегти Блокчейн якомога більше децентралізованим.

«Зробіть Біткоін знову децентралізованим» - слоган Bitcoin Gold.

І хоча в гаслі передвиборної кампанії президента Трампа йдеться про те, як це відбувається, воно також є посиланням на первинне бачення Біткоїна Сатоши. Сатоши Накамото спочатку створив Біткоін як однорангове з'єднання, де кожен міг взяти участь.

Bitcoin Gold був створений для того, щоб повернути майнінг фізичній особі, змінивши Блокчейн, щоб ASIC майнінг більше не був можливий.Bitcoin SHA-256 проти Bitcoin Gold's Equihash

Є одна фундаментальна зміна, яка була зроблена, коли ланцюжок розгалузився на Bitcoin Gold. Це повинно було змінити алгоритм хешування, щоб зробити його більш складним для установок ASIC. Це було досягнуто за допомогою алгоритму хешування, який вимагає більше пам'яті для завершення.

Ви, напевно, задаєтеся питанням - як це може допомогти?

ASIC ефективні, тому що вони використовують обчислювальну потужність майже виключно. Коли алгоритм хешування вимагає більше пам'яті, він створює вузьке місце для ASIC і уповільнює його. І тоді невеликі графічні процесори знову можуть бути конкурентоспроможними.

Біткоїн Блокчейн з домінуванням ASIC використовує алгоритм SHA-256. Засновники Bitcoin Gold вирішили використовувати Equihash як алгоритм. Equihash був створений як стійкий до ASIC алгоритм і найбільш відомий своїм використанням в Zcash.

Зміни в Equihash були зроблені, щоб зупинити майнінг ASIC і зробити майнінг Bitcoin Gold більш розподіленим і, отже, більш децентралізованим.

Засновники Bitcoin Gold вважають, що централізація потенційно може завдати шкоди Біткоїну, дозволяючи майнерам і майнінг картелям вносити в чорний список певних користувачів або віддавати перевагу певним транзакціям. Неясно, чи була централізація майнінга такою негативною для Біткоіна чи ні.

В кінцевому підсумку, якщо централізація майнінга дійсно стане досить великою проблемою, розробники ядра Біткоїн можуть просто переключитися на Equihash. По суті це було б схоже на звільнення всіх майнерів ASIC в мережі.

Таким чином, страх втратити сотні тисяч доларів на обладнанні і можливість майнінга Біткоіна робить майнерів в мережі чесними.Хто отримав Bitcoin Gold?

Оскільки Bitcoin Gold - це форк оригінального ланцюжка Bitcoin, будь-хто, хто володів Біткоінами, коли сталася вилка, отримав рівну кількість Біткоїнів-Золота.

Не було нічого особливого, що потрібно було зробити, щоб отримати Bitcoin Gold,, особливо якщо ви тримали Біткоіни в обмінному гаманці.

Тепер будь-який бажаючий може отримати Bitcoin Gold, купивши його на біржі. Він підтримується більш ніж 20 різними біржами: EXMO, CEX.IO, Livecoin, Bitfinex.

Після своєї появи курс Bitcoin Gold стрімко понісся до позначки 85 доларів, після чого почалося падіння.

курс Bitcoin Gold - портал GulandМайнінг Bitcoin Gold

Bitcoin Gold був створений, щоб покінчити з централізацією майнінга, так чи можливо його добувати самостійно?

Доброю новиною є те, що ви можете добувати Bitcoin Gold. І ви можете добувати його з допомогою графічного процесора на вашому домашньому комп'ютері. Не потрібен дорогий ASIC.

Є невелика обмовка: ви, ймовірно, не зможете здобувати Bitcoin Gold як сольний майнер. Вам потрібно приєднатися до майнінгового пулу, щоб отримати прибуток.

Хоча це не так вже й складно, оскільки існує більше десятка різних пулів для майнінга Bitcoin Gold. Одним з найпопулярніших є pool.gold, але є й інші, і вибір самого популярного не завжди є хорошою ідеєю, тому що ви будете просувати ту саму централізацію, через яку був створений Bitcoin Gold.

Як тільки ви дізнаєтеся, який пул ви збираєтеся використовувати, вам також потрібно буде завантажити і налаштувати відповідне програмне забезпечення для майнінгу для вашого GPU. Якщо ви в pool.gold, ви побачите, що у них є програмне забезпечення, специфічне для Nvidia, і програмне забезпечення, специфічне для AMD. Завантажте програмне забезпечення, яке відповідає вашому графічному процесору.

Нарешті, вам знадобиться гаманець Bitcoin Gold, якщо у вас його ще немає. Є багато хороших варіантів, такі як Blockchain, Exodus і Coinomi. Або ви можете просто відправити монети на біржу, якщо плануєте конвертувати їх в будь-якому випадку.

Bitcoin Gold і Bitcoin-конкуренти

Це правда, що Bitcoin Gold був створений з ланцюжка Біткоін, але насправді вони не є конкурентами. Гарна новина цього полягає в тому, що Bitcoin Gold також перемкнув алгоритми, тобто майже ніхто з майнерів Bitcoin не перемикався і не почав видобувати Bitcoin Gold.

Bitcoin Gold насправді більше конкурує з монетами, стійкими до ASIC, такими як Monero за потужність майнінгу. Проблема для Bitcoin Gold полягає в тому, що у більш авторитетних монет є тверді послідовники, і майнери схильні дотримуватися їх, тому що вони знають, чого очікувати.

Коротше кажучи, у майнера є дуже мало причин для переходу на Bitcoin Gold, якщо ціна не підніметься вище.

Коли Bitcoin Gold був створений, був позитивний момент, і це той факт, що всі, хто володів BTC, також отримували BTG. Це призвело до негайного широкого поширення, що сприяє ширшому впровадженню Bitcoin Gold.Bitcoin Gold проти Bitcoin, Bitcoin Cash і SegWit2x

Було досить багато Біткоїн-форків, але Bitcoin Gold - єдиний, хто переключився на алгоритм майнінга, стійкий до ASIC. На додаток до зміни алгоритму, Bitcoin Gold також оновлює мережеву складність в кожному блоці, поступово збільшуючи складність, а не вносячи одну величезну зміну кожні пару тижнів. І Bitcoin Gold був одним з єдиних Біткоін-форків, що підтримують як захист від повторів, так і Segregated Witness (SegWit). Захист від повторів не дає зловмисникам створювати шахрайські паралельні транзакції, а SegWit збільшує пропускну здатність мережі, збільшуючи кількість транзакцій, які може утримувати кожен блок.

Захист від повторів в Bitcoin Gold

Захист від повторного відтворення є критично важливою технологією при виконанні хард-форка. Оскільки Bitcoin і Bitcoin Gold спільно використовують адресу і код гаманця, можлива атака повторного відтворення. По суті, це дозволяє атакуючому посилати сигнал між вилками, який забирає ваш Біткоіни, якщо ви витрачаєте тільки Bitcoin Gold.

Bitcoin Gold пропонує захист від повторного відтворення прямо з жорсткого форка, перефразовуючи транзакції, щоб їх не можна було перенести з ланцюжка BTC в ланцюжок BTG.

Висновок

Опір ASIC стає все більш важливим для деяких ентузіастів криптовалют, оскільки децентралізація набуває все більшого значення. Це робить Bitcoin Gold лідером, оскільки він був створений спеціально для того, щоб зробити Біткоіни стійким до ASIC і більш децентралізованим.

Проблема в тому, що більшість людей не вважають, що екосистема майнінга Біткоінів зламана або що її поточний, більш централізований розвиток завдав йому шкоду. Звичайно, централізована мережа не ідеальна, але майнери Біткоїнів просто занадто багато можуть втратити, щоб зробити будь-які дії, що суперечать інтересам Блокчейна.

І є новачки в екосистемі майнінга, які підсилюють децентралізацію Біткоіна.

Спільнота погодилася з тим, що Bitcoin Gold не пропонує достатніх поліпшень, щоб зробити його гідним для самостійних інвестицій. Багато людей вже скинули BTG, отримані від хард-форка, тому ціна повинна залишатися досить стабільною, але якщо ви не отримали BTG як частина хард-форку, то, можливо, не варто купувати BTG зараз.Bitcoin Gold (BTG) майнимо картами Nvidia (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: