Популярний Біткоін-гаманець БлокчейнBitcoin гаманецьBlockchain - портал Guland

Кожен, хто почав знайомитися з криптографічного валютою, повинен мати в своєму розпорядженні гаманець для зберігання монет і здійснення транзакцій. Ресурс Блокчейн.інфо одним з перших запропонував створювати онлайн-гаманці і зараз вважається найбільш популярним сервісом, який пропонує відкрити електронний Bitcoin гаманець Blockchain для зберігання біткоінів. Кількість зареєстрованих користувачів в даній системі вже перевалило за 15 мільйонів.

Що таке Біткоін

Якщо говорити дуже просто, то Біткоін - це віртуальна валюта, яка не контролюється банками, державами, корпораціями та фінансовими магнатами. Не має матеріального еквіваленту, а всі транзакції проходять тільки через інтернет.

Вперше протокол Bitcoin і перша версія ПО була випущена в мережу в 2009 році Satoshi Nakamoto. У його честь назвали найменшу частину криптовалюти - Сатоши.

Курс біткоіна росте не по днях, а по годинах, і вже зараз дорівнює $4 тис. за 1 btc.

Детальну інформацію про біткоіни можна прочитати в статті: «Що таке Bitcoin простими словами».

Види гаманців

На даний момент гаманців, які працюють з криптографічними валютами сила-силенна, до них відносяться - апаратні, програмні (діляться на десктопні (для ПК) і мобільні), онлайн-гаманці, і навіть паперові.

Кожен тип гаманців володіє своїми перевагами і недоліками. Різняться між собою:

Детальніше про всі види гаманців і який з них краще використовувати, описано в статті: «Bitcoin-гаманці».Створення і робота з гаманцем Blockchain

Мільйони користувачів криптовалют, які бажають познайомитися з btc, в першу чергу звертають свій погляд на гаманець біткоїнів - Blockchain. Головною перевагою сервісу є простота в роботі і відсутність потреби завантажувати весь ланцюжок блоків.

Отже, як користуватися гаманцем біткоін? Для початку необхідно відкрити btc гаманець і пройти процедуру реєстрації.

Реєстрація Біткоін гаманця Блокчейн

Зареєструватися в біткоін гаманці також просто, як і на будь-якому іншому сайті, для цього слід:

 1. Зайти на сайт і перейти у вкладку «Продукти» - «Гаманець».

  вкладка «Продукти» - «Гаманець» - портал Guland

 2. Натиснути на кнопку «Реєстрація».

  Натиснути на кнопку «Реєстрація» - портал Guland

 3. Заповнити всі поля, поставити галочку, що прочитали і згодні з умовами, і натиснути на кнопку «Продовжити».

  натиснути на кнопку «Продовжити» - портал Guland

На цьому сам процес реєстрації завершено. Як бачите, створити біткойн гаманець виявилося досить просто.

Після того як Ви натиснули кнопку «Продовжити», система перенаправить Вас в особистий кабінет і привітає з відкриттям рахунку, а також запропонує відвідати Центр безпеки.

особистий кабінет - портал Guland

Після натискання кнопки «Почати» перед Вами відкриється лаконічний і приємний погляду інтерфейс ресурсу. Але перш ніж продовжити знайомство з ним, необхідно зробити наступне:

 1. Зайти в електронну пошту, вказану при реєстрації і перейти до листа з сервісу і клікнути на кнопку для підтвердження.

  клікнути на кнопку для підтвердження - портал Guland

 2. Після переходу вискочить вікно, в якому стверджується, що Email-адреса успішно підтверджена.

  Email-адреса успішно підтверджена - портал Guland

Таким чином, ми змогли створити Bitcoin гаманець безкоштовно і без особливих труднощів через офіційний сайт Blockchain.info.Вхід в особистий кабінет Біткоін гаманця

Перш ніж приступити до вивчення самого ресурсу, давайте розберемося з тим, як виконується вхід в Bitcoin гаманець:

 1. Заходимо на сайт і переходимо у вкладку «Продукти» - «Гаманець».
 2. Далі слід натиснути на кнопку «ВХІД».

  натиснути на кнопку «ВХІД» - портал Guland

 3. Відкриється форма входу, де слід вписати ID гаманця і Пароль, після чого клікнути на кнопку «ВХІД».

  клікнути на кнопку «ВХІД» - портал Guland

 4. На пошту прийде лист з підтвердженням про вхід в btc wallet, необхідно натиснути на кнопку «Авторизація Вхід».

  натиснути на кнопку «Авторизація Вхід» - портал Guland

 5. Якщо Ви перед цим включили двухфакторную верифікацію, то необхідно ще ввести Код з SMS.

  ввести Код з SMS - портал Guland

На цьому все, виконавши всі ці маніпуляції, Ви зможете увійти в біткоїн гаманець.Адреса Біткоін гаманця

Для початку з'ясуємо, що це таке біткоін адреса і навіщо вона потрібна. Отже, bitcoin address - це набір з 25-35 букв і цифр або у вигляді QR-коду. Саме цей набір символів дозволяє проробляти транзакції: переводити гроші, оплачувати рахунки або здійснювати оплату за товар.

Тепер розберемося, як дізнатися адресу біткойн гаманця. При вході в свій кабінет Blockchain перше, що кидається в очі це кнопки «Відправити» і «Отримати». Натиснувши на кнопку «Отримати», відкриється вікно з адресою. Також можна отримати адресу у вигляді QR Code, для цього слід натиснути на посилання і відкриється штрих-код, який можна сканувати за допомогою смартфона, працюючи з додатками Bitcoin.

Адреса Біткоін гаманця - портал Guland

Також варто відзначити, що Ви можете ще створити біткоін адресу і не одну, а необмежену кількість, в рамках свого гаманця bitcoin блокчейн. Іншими словами, можна зробити стільки нових рахунків, скільки забажаєте, не виходячи зі свого аккаунта. При цьому, ніхто не буде знати, що ці адреси належать Вам.

Для цього слід зайти в пункт «Налаштування» - «Адреси» і клікнути на кнопку «+ Додати».

створити біткоін адресу - портал Guland

Отже, ми з Вами розібралися, де взяти біткоїн адресу і тепер її можна відправляти іншим користувачам мережі біткойнів для переказу Вам монет або вставляти на кранах для заробітку Сатоши.Як отримати Біткоін на гаманець

Тепер розглянемо, як поповнити біткойн гаманець на сайті Blockchain. Це можливо тільки переказом з іншого біткоін-гаманця. Тому, при переказі з ЕРС або банку монети надійдуть на Ваш гаманець виключно з БТС-гаманця банку, ЕРС або обмінника.

З Вебмані простіше - у цього сервісу є власний біткойн-гаманець - WMX. Досить в самому сервісі зробити конвертацію валюти з WMZ, WMR, WMU (і т.д) в WMX, після чого перекинути криптомонети з WMX на біткоін блокчейн.

А що робити з Ківі або Яндекс.Гроші? З цих систем також можна поповнити bitcoin гаманець Blockchain, використовуючи біржі або онлайн-обмінники.

Розглянемо на прикладі Яндекс грошей. Щоб підібрати надійний обмінний пункт, варто звернутися до моніторингу обмінників Bestchange. У лівій колонці вибираєте ЕРС, в правій Bitcoin (BTC) і отримуєте список обмінних пунктів.

моніторинг обмінників Bestchange - портал Guland

Про те, як переводити з QIWI на BTC Wallet, розписано в статті: «Як зробити обмін Ківі на Біткоін».

Як бачите, поповнення гаманця біткоінів хоч і має свої труднощі, але особливих складнощів не викликає.Відправка біткойнів

Щоб відправити монети іншому користувачеві потрібно натиснути кнопку «Відправити». У вікні, слід заповнити всі поля. Спочатку виберіть, яку криптовалюту будете відправляти, далі вставляєте адресу одержувача, суму і яку комісію бажаєте заплатити майнерам за транзакцію. Якщо потрібно додаєте опис трансакції.

Відправка біткойнів - портал Guland

Після натискання кнопки «Продовжити» вискочить вікно, в якому буде запропоновано перевірити всі деталі переказу. Якщо все правильно, тиснете кнопку «Відправити».

перевірити всі деталі переказу - портал Guland

Далі Ви почуєте звукове повідомлення про успішно виконану транзакції і Вас перекине в розділ «Транзакції - BITCOIN», де буде видно всю історія переказів.Вивід криптомонет

Для конвертації криптовалют в звичні нам гроші (долари, євро, рублі, гривні, тенге і т.д.) можна використовувати біржі, обмінні пункти або приватні знайомства.

 1. Біржі - спеціальні проекти, на яких можна тримати монети, здійснювати обміни і заробляти:
 2. Обмінні онлайн сервіси - ця тема вже частково порушена трохи вище, описано як можна перекласти з ЕРС на blockchain bitcoin, точно таким же чином можна зробити і переклад в зворотну сторону.

 3. Приватний обмін - шукайте людей, що торгують криптовалютами на форумах і біржах, і домовляєтеся про взаємовигідний обмін. Вкрай ризикований метод, оскільки можна не дочекатися відповідного переказу від шахрая.

Оскільки уряд України ще не визначився, як ставитися до криптовалют, то покупка-продаж монет має свої нюанси.

Безпека гаманця Blockchain

Всі власники Bitcoin повинні завзято стежити за своїми монетами і приділяти особливу увагу безпеці гаманця.

Перше на що варто звернути - це складність пароля, він повинен бути з букв, цифр і символів. Пароль бажано гарненько запам'ятати і не зберігати в цифровому або паперовому вигляді.

Сам сервіс Blockchain пропонує своїм користувачам 3 рівня безпеки. Щоб їх налаштувати перейдіть у вкладку «Центр безпеки».Рівень 1. Запобігання втрати доступу до засобів

Перший етап вже пройдено, коли був створений біткоін гаманець блокчейн - верифікація електронної пошти.

Рівень 1. Запобігання втрати доступу до засобів - портал Guland

Другим етапом буде отримання резервної фрази для відновлення гаманця. Для цього тиснете на синю кнопку «Резервна фраза» і у вікні вводите пароль від гаманця. Далі натискаєте «Передати» і ресурс запропонує «Верифікувати фразу для відновлення». Можете вибрати «Друк аркуша відновлення», щоб роздрукувати бланк, на якому можна буде записати запропоновану фразу. Краще скористатися даною пропозицією, особливо якщо будете зберігати великі суми. Після роздруківки бланка тиснете кнопку «Наступний крок».

Верифікація фрази для відновлення - портал Guland

Вам запропонують послідовно записати 12 слів фрази на листочку. Буде 3 вікна по 4 слова. Щоб відобразити наступні слова тиснете на кнопку «Наступні 4 слова». Після того, як Ви записали всі 12 запропонованих слів, натискаєте «Останній крок».

фраза для відновлення - портал Guland

Відкриється вікно для підтвердження, що слова були записані вірно. Вписуєте у відповідне поле потрібне зі слів.

підтвердження фрази для відновлення - портал Guland

Якщо Ви все виконали правильно і не допустили помилку при введенні фраз, то з'явиться зелена галочка.

підтверджена фраза для відновлення - портал Guland

Третім етапом на першому рівні є створення підказки для пароля. Слово або фраза повинна бути англійською мовою.

Рівень 2. Запобігання несанкціонованого доступу до гаманця

Тут Ви можете зареєструвати номер мобільного телефону і активувати двокрокову верифікацію.

Рівень 2. Запобігання несанкціонованого доступу до гаманця - портал Guland

Рівень 3. Розширені параметри безпеки для захисту гаманця

Тут можна заборонити доступ до гаманця через мережу Tor (захищена мережа, якою зазвичай користуються хакери).

Рівень 3. Розширені параметри безпеки для захисту гаманця - портал Guland

Додаткові налаштування безпеки

Зазвичай перерахованих вище налаштувань вистачає для того, щоб забезпечити високий рівень безпеки. Але якщо Ви бажаєте задати додаткові налаштування безпеки, то необхідно зайти в пункт меню «Налаштування» -> «Безпека».

додаткові налаштування безпеки - портал Guland

Робота з Ethereum

Ресурс Blockchain оголосив про роботу з другою по капіталізації криптовалютою Ethereum. Також компанія уклала угоду з платформою ShapeShift - це надало можливість користувачам конвертувати BTC в ETH і назад прямо на платформі Блокчейн.

Рішення впровадити в гаманець Ефіріум можна вважати знаковим, оскільки раніше представники даної платформи заявляли про прихильність до традиційної моделі блокчейна, на чолі якої стоїть виключно оригінальний ланцюг біткоіна.

Як говориться в заяві CEO Blockchain.info Пітера Сміта: «Зі збільшенням популярності криптовалюти Ethereum підвищується і бажання наших клієнтів мати гаманець і для даних цифрових активів. Тому, ми з радістю надаємо нашій спільноті новий функціонал і будемо і далі працювати над тим, щоб користувачі мали змогу ще більш простої взаємодії з цифровими активами».

Плюси і мінуси

Можна виділити наступні позитивні моменти біткоін гаманця від Blockchain:

До мінусів можна віднести наступний пункт:

Як користуватися гаманцем Біткоінів Blockchain (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: