Огляд мобільного гаманця MyceliumБіткоін гаманець Mycelium - портал Guland

Mycelium був створений в 2008 році групою апаратних інженерів, а незабаром після цього був випущений в світ Біткоін. Засновники побачили потенціал Біткоіна і переключили свою увагу на створення Біткоін-гаманця Mycelium. З тих пір він став одним з кращих мобільних гаманців Bitcoin, доступних для Android (вибачте, користувачі iOS і Windows).

Насправді немає точних даних, що трапилося з версією для iOS, тому що вона була, але вона була видалена з магазину iTunes в 2015 році, тому що у деяких користувачів iOS були проблеми з відправкою коштів з гаманця і резервним копіюванням гаманця або експортом ядра. З тих пір посилання для скачування залишається на сайті Mycelium, але це непрацююче посилання, і, незважаючи на ознаки того, що проблема була виправлена, версія iOS ніколи не була перевидана.

Незважаючи на проблеми з iOS, якщо ви є користувачем Android, який потребує надійний Біткоін гаманець, Mycelium має безліч функцій, які вам сподобаються, включаючи локальну торгівлю за допомогою GPS і агреговане управління ключами. У ньому є майже все, що потрібно мобільному користувачеві Біткоїнів. Маючи більше 500 000 завантажень і рейтинг в 4,1 зірки в Google Play Store, ви можете побачити, наскільки популярний гаманець.Mycelium просунутий менеджер ключів Bitcoin

Цілком можливо, що гаманець Mycelium володіє найдосконалішою і кращою системою управління Bitcoin-ключами серед практично будь-якого мобільного гаманця. Вам потрібно буде перейти до налаштування свого гаманця і включити експертний режим, щоб розкрити весь потенціал управління ключами, але як тільки ви це зробите, ви будете здивовані тим, наскільки потужною є ця функція.

По-перше, вам буде дуже легко створити нову адресу для особистого використання. В рівній мірі легко імпортувати будь-які існуючі закриті ключі, які вам можуть знадобитися, щоб витратити ці монети з гаманця Mycelium. Міцелій дозволяє скопіювати адресу з буфера обміну, відсканувати QR-код або імпортувати резервну копію ваших особистих ключів.

Одна надзвичайно цікава функція - це можливість встановлювати адреси «тільки для перегляду», просто контролювати баланс за певною адресою, не маючи закритих ключів на гаманці. Якщо у вас є кілька гаманців і адрес, які є у багатьох користувачів середнього та просунутого рівня Біткоїнів, ви можете стежити за всіма своїми балансами прямо з Mycelium. Або, якщо ви любите підглядати, ви можете навіть подивитися чужу адресу, щоб побачити, що вони відправляють і отримують.

Ймовірно, сама унікальна та інноваційна функція, яку ви знайдете в плані управління ключами, - це можливість мати сукупне представлення всіх ваших адрес. Хоча ви можете одночасно проводити транзакції тільки з однієї адреси, у Mycelium є можливість включити агреговане уявлення, яке буде відображати всі доступні Біткоіни на всіх ваших поточних активних адресах. Ви не можете витрачати з цього екрану, але це швидкий спосіб побачити, скільки Біткоінів у вас є на всіх ваших гаманцях і адресах. І ви можете легко витратити з будь-якої адреси, доданого в Міцелій, просто перейшовши в Active Keys для перемикання адреси, з якої ви працюєте.

Існує обмеження для функції агрегованих адрес, тобто ви можете додати до 10 активних адрес до агрегованого балансу. І якщо ви не хочете імпортувати всі свої закриті ключі, деякі з них можуть бути адресами тільки для перегляду, що забезпечує додатковий рівень безпеки.Безпека Mycelium Wallet

Природно, безпека стане проблемою для будь-якого мобільного гаманця. Не має сенсу використовувати гаманець, незалежно від того, якими функціями він володіє, якщо ви не впевнені, що ваш Біткоін залишиться в безпеці.

Коли ви носите свої особисті ключі з собою, куди б ви не пішли, думки про в злом шкідливими програми і навіть просто про втрату смартфона можуть стати вельми нервуючими.

Гаманець Mycelium поставляється зі звичайним захистом PIN, як ви і очікуєте. Вам потрібен PIN-код, щоб відкрити програму, відправити кошти і експортувати свої закриті ключі. Можливо, він не ідеальний, але, безумовно, не дозволить всім, крім самих рішучих і здібних хакерів, отримати доступ до вашого гаманця Mycelium.

Під час налаштування програмного забезпечення у вас буде згенеровано початкову фразу з 12 слів / фраза відновлення, і ви захочете або запам'ятати її, або записати і зберігати де-небудь в безпеці. Якщо ви коли-небудь втратите свій телефон, його вкрадуть або він буде пошкоджений і не підлягає ремонту, ви можете використати цю фразу для швидкого відновлення ваших особистих ключів та Біткоінів. Це таж ієрархічна детермінована система (HD), яка використовується більшістю гаманців, в тому числі супер захищеними апаратними гаманцями такими, як Трезор і Ledger Nano S.

Гаманець Mycelium - блог Guland

Завдяки розширеному управлінню ключами в гаманці Mycelium ви можете навіть стежити за будь-якими паперовими гаманцями або апаратними гаманцями, переглядаючи поточний баланс, зберігаючи закриті ключі в автономному режимі. Якщо ви хочете витратити кошти, це так само просто, як сканувати QR-код паперового гаманця.

У той час як безпека смартфонів - це завжди ризик, Mycelium є лідером в області безпеки мобільних гаманців. Якщо не брати до уваги руткита вашого телефону, ваші монети залишаться в безпеці, але для забезпечення максимальної безпеки завжди рекомендується зберігати Біткоїни в холодному сховищі до тих пір, поки ви не будете готові витратити їх.Торгівля через Mycelium

Ще однією унікальною особливістю гаманця Mycelium є включення торгівлі за допомогою LocalBitcoin, подібної GPS. Він вбудований прямо в Міцелій і використовує GPS вашого телефону, щоб знайти прилеглих любителів Біткоіна, бажаючих продати вам монети за готівку. Або перерахуйте свій власний Bitcoin на продаж. Ви можете вказати бажану ціну і обсяг, і кожен трейдер на платформі має оцінку репутації, так що ви можете використовувати соціальний доказ, щоб знайти довірених трейдерів.

Додаток забезпечує більшу гнучкість при розрахунку обмінного курсу, з можливістю використання Bitstamp, Coinbase, Кракена, BTC-е, BTC China, або BitcoinAverage валютних курсів, а також змінювати його позитивним або негативним процентним пунктом.

Як приклад, скажімо, ви хочете купити 0.1BTC якомога швидше або без обміну. Ви можете відкрити свій гаманець Mycelium і перейти в розділ місцевої торгівлі, щоб швидко і легко знайти найближчого продавця Біткоіна. Ви навіть можете створити рекламу для залучення продавців, і, встановивши ціну на щось на кшталт Coinbase + 10%, ви майже напевно отримаєте постійний потік продавців, які хочуть отримати преміальну ціну за свої монети. Або, якщо вам потрібно швидко продати Біткоїни, ви можете створити свій власний список для залучення покупців. Чим більше ви продаєте, тим краще стає ваша репутація, що робить продаж в майбутньому ще простіше.

Єдиний відомий мобільний додаток, що має аналогічну функціональність, - це Hive Bitcoin Wallet, але у нього немає способу знайти сусідніх трейдерів, що робить Mycelium кращим вибором на сьогоднішній день.

Проблеми з Mycelium Bitcoin Wallet

Міцелій не обходиться без деяких проблем, хоча більшість з них досить маленькі, і деякі користувачі можуть взагалі не знайти в них проблему:

  1. Відсутність push-повідомлень, а це означає, що вам дійсно потрібно відкрити гаманець для перевірки вхідних транзакцій.

  2. Відсутність параметрів настройки для адресної книги. Так, ви можете додати власні імена для кожної адреси, але це все. Функція, яка дозволяє додавати власні картинки, була б хороша. Також було б добре, якби ви могли згрупувати свої адреси за категоріями для кращої організації.

  3. Відсутність настройки в структурі плати. В даний час Міцелій дозволяє вам встановити чотири стандартних винагороди майнерам, які є оцінками, заснованими на тому, як швидко транзакція буде включена в блок і підтверджена. Найшвидшим параметром є Priority, який, як очікується, підтвердиться протягом 10 хвилин і буде коштувати 0,001 BTC у вигляді винагород майнеру. Найповільнішим параметром є LowPriority, який оцінює підтвердження протягом 3 годин і 20 хвилин і коштує 0,00008 BTC у вигляді винагороди. Якщо ви просто переміщаєте невеликі суми Біткоінів або переводите між своїми гаманцями, було б непогано вказати власну (нижчу) комісію майнерам для цих транзакцій з низьким пріоритетом.Майбутнє Mycelium

У той час як він найбільш відомий своїм мобільним Біткоін-гаманцем, мережа Mycelium також запустила кілька інших проектів, в тому числі невеликий USB-пристрій, відомий як Mycelium Entropy, який можна використовувати для швидкого створення паперових гаманців. У них також є Mycelium Gear, рішення для обробки платежів і Mycelium Swish, ресторанна програма, яка дозволяє клієнтам замовляти і оплачувати без втручання обслуговуючого персоналу. Можливо, самий амбіційний проект - це Mycelium Card, яка об'єднає продавців і споживачів разом з картою на основі Блокчейна і мобільним гаманцем.

Подальші плани на майбутнє для мережі Міцелій включають в себе:

Висновок

Якщо ви шукаєте мобільний гаманець для зберігання Біткоінів, а ваш пристрій сумісний з Android, то Mycelium складно перевершити як повнофункціональний мобільний гаманець. Удосконалена функція управління ключами є видатною, а функція локального трейдера є унікальною серед мобільних гаманців. Структура комісійних залишається проблематичною, але команда розробників продовжує удосконалювати гаманець, і це може змінитися в майбутньому.Установка популярного гаманця для Біткоін Mycelium (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: