Bitcoin - це нове золотоBitcoin - нове золото - портал Guland

Незалежно від того, наскільки складна валютно-фінансова система будь-якої країни, все одно вважається мудрим і розумним рішенням мати активи, вартість яких не базується на фіатній валюті. Саме з цієї причини такі активи, як дорогоцінні камені і рідкісні предмети, як і раніше високо цінуються людьми.

Наприклад, золото - дорогоцінний метал, який не прив'язаний ні до однієї економіки світу, і тому на його вартість не може вплинути девальвація долара або будь-якої іншої світової валюти.

Біткоін не слід недооцінювати

Хоча нинішній клімат Біткойнів все ще сповнений значної невизначеності, Кольцов вважає, що Біткоіни не можна недооцінювати. Говорячи про те, що Bitcoin стає новим золотом, він сказав, що очікує, що Біткойн стане активом щодо економії капіталу в найближчому майбутньому багато в чому так само, як сьогодні використовується золото.

Стрімке зростання цін на Біткоіни в 2017 році викликало широко поширені побоювання з приводу появи міхура. Повідомлення про більш сурові правила з ряду країн викликали масові розпродажі, і ціна Біткойна значно впала, але в березні 2018 року вдалося зберегти досить стабільний рівень. Зараз же курс Bitcoin знову пішов вгору, і яких висот він досягне, ніхто не знає.Світле майбутнє для Біткоінів

В контексті революції криптовалют, Біткойн був визначений як гідна заміна золоту, якщо мова йде про актив, що дозволяє заощадити гроші. На думку ряду експертів і коментаторів з цього питання, Біткоіни - це дійсно «золото 2.0» або, принаймні, «цифрове золото».

За словами Степана Гершуні, партнера New Mining Company, у Bitcoin велике майбутнє. Це засновано на тому факті, що Біткоіни є найбезпечнішою і популярною криптовалютою в даний час.

Гершуні вважає, що Біткойн не матиме проблем із заміною як фактичний ресурс, що економить гроші. Він засновував це твердження на перевагах, які Bitcoin має в порівнянні з золотом, включаючи подільність, кращу безпеку і простоту переказу.

Він оголосив, що Біткоіни є безпечною гаванню, яка забезпечить безпеку власників у разі економічного спаду або девальвації національної валюти.

Повторюючи настрої, висловлені Гершуні, Артем Кольцов, глава ради по цифровій економіці і технологій Блокчейна, впевнений в блискучому майбутньому, яке очікує Біткойн.

Він стверджував, що, незважаючи на протиріччя і загальну недовіру до фінансової моделі криптовалют, технологія Блокчейна і криптовалюти гратимуть життєво важливу роль в економічній ситуації майбутнього. Далі він сказав, що Bitcoin і інші криптовалюти будуть широко використовуватися в майбутньому.

Говорячи конкретно про Блокчейн, він висловив упевненість, що уряди навколо знайдуть широке застосування цій технології.

Поки все це відбувається, Кольцов очікує, що ефективна транзакційна структура, яку надають криптовалюти, істотно знизить вартість міжнародних економічних транзакцій, роблячи глобальну комерцію більш прибутковою.Чому Bitcoin краще, ніж золото (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: