Все про цифрову криптовалюту Bitcoin

Ripple vs Bitcoin - порівняльне дослідження

Ріпл проти Біткоіна - портал Guland

Знаменита біла книга Біткоіна (Bitcoin whitepaper), випущена в 2008 році Сатоши Накамото, стала основою для створення тимчасової електронної готівки, яка почала руйнувати фінансові ринки. Біткойн став найпершою криптовалютою, заснованоою на тимчасовій криптографічно захищеній мережі.

Ріпл з'явився в 2012 році, коли була заснована Фінтех-компанія Ripple. Він був створений як засіб для більш швидких, дешевих і надійних міжбанківських платежів і міжнародних переказів.

Огляд мобільного гаманця Mycelium

Біткоін гаманець Mycelium - портал Guland

Mycelium був створений в 2008 році групою апаратних інженерів, а незабаром після цього був випущений в світ Біткоін. Засновники побачили потенціал Біткоіна і переключили свою увагу на створення Біткоін-гаманця Mycelium. З тих пір він став одним з кращих мобільних гаманців Bitcoin, доступних для Android (вибачте, користувачі iOS і Windows).

Біткоін проти Біткоін Кеш - порівняльне дослідження

Біткоін проти Біткоін Кеш - портал Guland

Bitcoin і Bitcoin Cash - що це? Якщо ви тільки входите в сферу криптовалют, вас чекають сюрпризи. Минулі роки були одними з найбільш захоплюючих на крипто-сцені: він сповнений драми, шахрайства, вилок і нових, часто заплутаних правил.

Якщо ви тільки починаєте читати про криптовалютні речі, швидше за все, ви зіткнетеся з хаосом, з яким ніколи не стикалися, і різниця між BTC і BCH - одна з речей, яку ви повинні вивчити в першу чергу.

Огляд криптовалюти Bitcoin Gold

Bitcoin Gold - портал Guland

Творці Bitcoin Gold сподіваються децентралізувати майнінг, який відбувається в ланцюжку Біткоіна. Вони стверджують, що майнінг став надмірно централізованим і вони мають намір це виправити. В даний час велика частина майнінга Біткоінів здійснюється на величезних майнінгових фермах, які містять сотні потужних майнінг-плат ASIC. Ці ферми належать великим компаніям, які не зацікавлені в збереженні децентралізованої природи Bitcoin. Засновники Bitcoin Gold вважають, що цим великим корпораціям немає місця для управління Блокчейном.

Огляд криптовалюти Біткоін Кеш

Bitcoin Cash - портал Guland

Коли справа доходить до криптовалют, ніщо не може зрівнятися з Біткоіном. Його назва залишається синонімом криптовалют для широкої публіки, яка не знає про той факт, що в цьому просторі існують різні криптовалюти.

У той час як деякі з нових криптовалют створювалися з нуля, деякі дотримувалися принципу «розгалуження» Біткоїнів. Розгалуження означало, що вони мали ту ж структуру, але з деякими змінами в своєму коді. Так утворилася криптовалюта Bitcoin Cash.

Як убезпечити транзакції і інвестиції в Біткоінах

Безпека Біткоінів - портал Guland

Давайте будемо чесними - криптовалюти поки не дуже зручні для користувачів. Захист криптоактивів не так простийа, як хотілося б, щоб належним чином убезпечити свої Біткоіни, потрібні навички, відданість справі і трохи терпіння.

Час від часу ми чуємо цікаву історію про якогось хлопця, який втратив значну суму грошей через те, що він втратив закриті ключі від свого гаманця, був зламаний ПК або атакований сторонній постачальник послуг, який зберігає його закриті ключі.

Як використовувати Біткоіни анонімно

Як купити і продати Біткоін анонімно - портал Guland

Біткоін часто розглядається як анонімна криптовалюта, тому що дозволяє надсилати й отримувати Біткойни, не передаючи будь-кому свою особисту інформацію. Хоча це і правда, поточна версія протоколу не є абсолютно анонімною. Для анонімного придбання Bitcoin слід використовувати спеціалізований браузер і платформи. Також, щоб захистити свою анонімність, ви повинні використовувати нову Bitcoin-адресу щоразу, коли отримуєте платіж.

Життя і часи «Безсмертного» Біткоіна

Біткоін мертвий? - портал Guland

Протягом десяти років Біткоін пережив безліч трагедій і протистояв широкому спектру негативних факторів, при яких багато б вже вимерли. З моменту свого вступу в життя в 2009 році, він був обложений поганими відгуками, зневажливими зауваженнями і смертними вироками. Але, незважаючи на всю негативність, з якою довелося зіткнутися Біткойну, десять років по тому він став найціннішою криптовалютою в світі.

Bitcoin - це нове золото

Bitcoin - нове золото - портал Guland

Незалежно від того, наскільки складна валютно-фінансова система будь-якої країни, все одно вважається мудрим і розумним рішенням мати активи, вартість яких не базується на фіатній валюті. Саме з цієї причини такі активи, як дорогоцінні камені і рідкісні предмети, як і раніше високо цінуються людьми.

Наприклад, золото - дорогоцінний метал, який не прив'язаний ні до однієї економіки світу, і тому на його вартість не може вплинути девальвація долара або будь-якої іншої світової валюти.

Огляд фонду Bitcoin Foundation

Bitcoin Foundation - портал Guland

Віртуальна валюта Біткоін стала дітищем кібер-утопізму - обіцянки свободи від обмежень, які прийшли з випущеними урядом грошима, і представлення нового способу здійснювати операції в Інтернеті. І хоча репутація уряду залишається незайманою, коли паперові гроші використовуються для допомоги злочинної діяльності, цей же (логічний) принцип, схоже, не застосуємий до Біткойна. У цій статті ми докладніше розглянемо Bitcoin Foundation - некомерційну організацію, засновану, щоб допомогти відновити добре ім'я Біткоїн і наблизити проект до решти світу.

Прискорювачі транзакцій Біткоіна

Як прискорити транзакцію Bitcoin - портал Guland

Уявіть, що буде, якщо ви тільки що відправили Біткоіни, а мережа ще не підтвердила вашу транзакцію. І потім ви розумієте, що чекали години, а Біткойн, схоже, застряг в уявному тунелі.

Ваш контакт на іншому кінці починає ставити під сумнів правдивість вашої заяви. Ви відправили їм хеш транзакції, але всі ці блокові і ланцюгові речі починають видаватися за якийсь гучний галас - в кінці кінців, скільки років цій технології? Тоді, як швидше доставити переклад, як прискорити транзакцію Bitcoin?

Прискорювачі транзакцій Біткоіна

Lightning Network - портал Guland

Стало ясно, що для Біткоіна необхідна нова технологія, яка може забезпечити додатковий рівень для існуючого ланцюжка блоків, щоб зробити транзакції більш дешевими і швидкими, без зміни базової структури або існуючого забезпечення безпеки мережі.

Технологією, яка була запропонована для вирішення цих проблем з Біткоіном, була мережа Lightning Network.

Як Біткоіни повільно розвиваються як спосіб оплати

Біткоіни як метод оплати - портал Guland

Якщо тенденції в криптоекономіці за останні кілька років навчили нас чому-небудь про реальне використання віртуальних валют, то це те, що навряд чи Біткоіни перетворяться в універсальну розподільну книгу в найближчий час.

Але сказати, що це марно, як спосіб оплати, не можна. Це видно з того факту, що, незважаючи на всі розмови про відсутність юзабіліті, кількість платежів, що здійснюються з використанням мережі Біткойнів, стає дедалі більше.

Яка моя Біткоін-адреса і як вона працює?

Що таке Біткоін адреса - портал Guland

Біткоін адреса є наріжним каменем для розуміння того, як відбувається обмін криптовалют між двома людьми, оскільки вони, по суті, диктують джерело і місце призначення для певної кількості Біткойнів. Для новачків в світі криптовалют адреса Біткоіна може здатися трохи заплутаною.

На відміну від звичайного номера банківського рахунку, ці адреси можуть містити як цифри, так і букви і мати довжину до 35 символів.

Торгуємо Bitcoin через Бінарні опціони

Бінарні опціони Біткоін - портал Guland

Можливість заробити за допомогою бінарних опціонів цікавить багатьох людей, тим, що торгуються не власні активи, а безпосередньо опціони. При їх купівлі трейдер робить прогноз на зростання або падіння ціни на заданий актив. Тому, особливу увагу стали приділяти криптовалютам.

Бінарні опціони Біткоін - мрія багатьох трейдерів, оскільки, чим менше актив залежить від зовнішніх умов, тим легше давати прогнози по зміні його котирувань.

Як купити або продати Біткоіни в Україні

купити або продати Біткоіни в Україні - портал Guland

Ще кілька років тому, почувши про криптовалюту, люди розводили руками, не розуміючи, про що йде мова. Але світ весь час розвивається і зараз, маючи на рахунку навіть один Біткоін, Ви вже будете вважатися сучасною людиною в електронному середовищі.

Продати та купити Біткоіни через Приват 24 - це найбільш легкий, доступний і популярний із способів. Оскільки Приватбанк є одним з найбільших фінансових організацій на території України, то користувачі отримують кілька способів оплати.

Як торгувати Біткоінами на біржі Bitcoin

Кращі біржі біткоінів - портал Guland

Ресурси, на яких можна купувати і продавити Bitcoin за допомогою ордерів за ринковою ціною, називаються біржі біткоінів. На відміну від обмінників, де людина може в будь-який момент обміняти монети на фіатні гроші тільки на умовах адміністратора сервісу, на біржах люди можуть грати з ринковим курсом.

Весь сенс торгових майданчиків зводиться до ринкової пропозиції і попиту. У зв'язку з цим на різних біржах ціна монет може істотно відрізнятися, що і дає можливість заробляти на різниці курсу.

Популярний Біткоін-гаманець Блокчейн

Bitcoin гаманецьBlockchain - портал Guland

Кожен, хто почав знайомитися з криптографічного валютою, повинен мати в своєму розпорядженні гаманець для зберігання монет і здійснення транзакцій. Ресурс Блокчейн.інфо одним з перших запропонував створювати онлайн-гаманці і зараз вважається найбільш популярним сервісом, який пропонує відкрити електронний Bitcoin гаманець Blockchain для зберігання біткоінів. Кількість зареєстрованих користувачів в даній системі вже перевалило за 15 мільйонів.

Який найнадійніший і найкращий Біткоін гаманець

Bitcoin гаманець - портал Guland

Щоб виконувати різні дії з криптовалютою - відправка і отримання платежів, майнінг і заробіток, Вам слід мати Bitcoin гаманець. Але перш, ніж приступити до вибору місця зберігання своїх монет, слід усвідомити одну річ - не існує єдиного універсального гаманця біткойнів. Насправді існує величезна кількість девайсів, програм, компаній та сайтів, де можна завести гаманець.

Тому, якщо Ви бажаєте підібрати для себе найкращий варіант, то слід ознайомитися з усіма видами гаманців!

Що таке криптовалюта bitcoin і навіщо вона потрібна

Що таке Біткоін - портал Guland

Все більше людей дізнається про криптовалюти і цікавляться ними. На сьогоднішній день існує вже величезна кількість різних криптографічних валют, але пальму першості, як і раніше, тримає родоначальник - bitcoin. Перш ніж використовувати дану валюту, заробляти її і на ній, слід спочатку розібратися, що таке Біткоін простою мовою.

В даній статті буде дано розгорнуту відповідь на те, що собою являє Біткойн, як він працює, які має відмінності і переваги.

Заробіток Біткоінів без вкладень на самих жирних кранах

Кращі Біткоін крани - портал Guland

Думаю, кожен, хто зацікавлений в отриманні криптомонет, задається питанням - який можливий заробіток біткоінів без вкладень на кранах. Адже сидіти цілодобово за ноутбуком, щоб заробляти копійки, не надто шляхетне заняття. Але ж хочеться отримувати заповітні btc не тільки без вкладень, а й в достатній кількості, і щоб було швидко і не надто утомливо.

Для цього ми розглянемо кращі біткоін крани 2022 року які платять.

Як отримати Біткоіни за виконання спеціалізованих завдань

Робота за Біткоіни - портал Guland

З розвитком криптовалют все більше ресурсів готові платити Біткойнами за виконання різних завдань. Ці ресурси відрізняються від звичайних кранів тим, що необхідно виконувати певні дії, для яких уже необхідні ті чи інші знання.

У чому ж полягає робота за Біткоіни на цих сервісах: серфінг, читання листів, перегляд відео, відповіді на питання, створення або просування сайтів, написання текстів та інше. Все те саме, що і на сайтах для фрілансерів, тільки оплата видається криптомонетами.

Заробіток на Біткоінах з вкладенням і без

Як заробити Bitcoin - портал Guland

Вже безліч користувачів глобальної мережі знайомі з такою криптографічного валютою, як Біткоін. Даний термін став використовуватися і в повсякденному житті звичайних людей, що мало цікавляться цифровими валютами. Це доводить високу популярність криптогрошей. І все більше людей намагаються заробляти їх всілякими способами. Правда, не всі методи виправдовують себе, так як заробіток btc не такий простий, як здається на перший погляд. У зв'язку з цим виникає питання - як заробити Bitcoin.

Що таке майнінг (заробіток) Біткоїнів на відеокарті

Майнінг Біткоінів - портал Guland

Слово «майнінг» з англійської (mining), означає «видобуток корисних копалин» та отримало широке вживання, відповідно, від аналогії з видобутком золота. Залежно від кількості пристроїв, що виконують mining bitcoin, залежить захист всієї мережі Біткойнів. Чим більше пристроїв, тим вище захист. Власник або оператор подібного пристрою носить назву bitcoin miner. Крім того, «майнер» може називатися і сам обчислювальний пристрій, що виробляє обчислення в мережі Біткоін.

Калькулятор Біткоїнів - курс Bitcoin до гривні і долара на сьогодні

курс Bitcoin до гривні - портал Guland

Перш ніж поговорити про те, який курс 1 Біткоіна сьогодні до гривні, долара і інших валют, слід зазначити, що його ціна часто змінюється.

Навіть не беручи до уваги високу волатильність, яка пояснюється молодістю криптовалют і спробами втручань офіційної влади і фінансових інститутів, дана валюта, менш схильна до дефляції, ніж фіатні гроші. У неї є можливість створювати значні матеріальні цінності навіть за часів тривалих економічних катаклізмів.

Як заробити безкоштовні Сатоши на Фрібіткоін

Кран Freebitcoin (ФріБіткоін) - портал Guland

FreeBitcoin (ФріБіткоін) один з найбільш розкручених, популярних і надійних ресурсів по заробітку Біткоїнів. Почав свою діяльність в 2013 році і на даний момент налічує близько п'яти мільйонів користувачів. Щотижня сайт виплачує десятки Битків, що для подібного роду проектів є значною сумою.

Користуватися сайтом дуже легко, основні моменти зрозумілі на інтуїтивному рівні, так що розбереться навіть дитина. Все що необхідно це щогодини вводити капчу і отримувати Сатоши.

Як зареєструватися і заробляти Сатоши на крані Місяць Біткоін

Moon Bitcoin - портал Guland

Старий і перевірений часом кран Moon Bitcoin вже давно всім полюбився. Він роздає Сатоши навіть тоді, коли ваш комп'ютер вимкнений. Сайт функціонує вже тривалий час, причому - досить успішно. Даний сервіс дозволяє збирати монети нічого при цьому не роблячи. Немає необхідності постійно розгадувати капчу, переглядати інші сайти або відео, досить відкрити кран в браузері.

Сервіс Місяця - це пасивний метод заробітку криптовалюти. Ви заходите в зручний для себе час на сайт і забираєте satoshi.

Як заробити Сатоші швидко і багато на автоматі

Заробити Сатоші - портал Guland

Домогтися хороших успіхів, будучи фрілансером, справа непроста і без освоєння певних навичок не обійтися. Те ж саме стосується і заробітку криптовалют. Розвиток Біткоіна, як валюти, підняло онлайн-заробіток на зовсім інший рівень.

Сатошами в першу чергу цікавляться новачки онлайн-заробітку, оскільки цей спосіб не вимагає вкладень і якихось особливих фізичних або розумових навантажень. Найбільш підходящим варіантом є крани від 10000 Сатоші на годину.

Калькулятор Сатоші в гривні, в долари (usd), в рублі

Калькулятор Сатоші - портал Guland

Криптовалюта стає все більш відомою і популярною. Такий вид платежів вже застосовують не тільки ентузіасти, а й ті, хто раніше не був знайомий з криптографічною валютою. Але ціна, що постійно змінюється може стати каменем спотикання при конвертації з електронної форми в готівкову. Тому, в даній статті ми розглянемо курс Сатоши до гривні, долара, рубля на сьогодні. А також надамо калькулятор Сатоші з допомогою якого ви підрахуєте свій дохід.

Скільки Сатоши в 1 Біткоіні і що це таке

Підйом Блокчейна - портал Guland

Ще зовсім недавно мало хто знав про електронні гроші, а про терміни «криптовалюта» або «Сатоши» і зовсім говорити не доводиться. Але серед нас є ті, хто рухає вперед науку, часом роблячи справжні чудеса. Один такий розум, а може бути унікум вирішив створити те, до чого на той момент не встигли здогадатися інші. Йдеться про геніальну людину, яка створила кріптомонети нового століття - Satoshi Nakamoto. Хто ця таємнича особистість достеменно не відомо.