Як Біткоіни повільно розвиваються як спосіб оплатиБіткоіни як метод оплати - портал Guland

Якщо тенденції в криптоекономіці за останні кілька років навчили нас чому-небудь про реальне використання віртуальних валют, то це те, що навряд чи Біткоіни перетворяться в універсальну розподільну книгу в найближчий час.

Але сказати, що це марно, як спосіб оплати, не можна. Це видно з того факту, що, незважаючи на всі розмови про відсутність юзабіліті, кількість платежів, що здійснюються з використанням мережі Біткойнів, стає дедалі більше.

Не ідеальний спосіб оплати для невеликих транзакцій

Слід визнати, що це не самий практичний метод, якщо ви хочете заплатити за пакетик чіпсів або чашку кави. Це пов'язано перш за все з тим, що всі транзакції, що здійснюються з використанням Біткоінів, конкурують один з одним і приймаються майнерами.

У той же час майнери, як правило, віддають перевагу більш великим платежам, так як вони пропонують великі збори. По суті, це означає, що чим менша транзакція, тим більше їй потрібно чекати, щоб її обробив майнер. Хоча є прискорювачі транзакцій, але вони ще недостатньо поширені.Чи є рішення цієї проблеми?

Так, є кілька обхідних шляхів для використання Біткойнів в ваших повсякденних транзакціях. Найбільш популярними з цих обхідних шляхів зазвичай є постачальники гаманців і біржі, такі як Xapo і Coinbase. Ці сторонні платформи тримають Біткоіни від імені всіх своїх користувачів.

За оцінками Coinbase в 2017 році, вони зберігали приблизно один з кожних 10 Біткоінів в зверненні. Інші великі біржі і провайдери зі стінами використовують ту ж стратегію, в якій вони будуть зберігати великі обсяги криптовалют в інтересах користувача.

Люди, які використовують одну і ту ж платформу, можуть виплачувати Біткоіни один одному в метафоричній миті ока. Цей метод не потребує комісії за транзакцію або затримок.

Наприклад, Xapo обробляв майже 500 000 транзакцій в день поза Блокчейном і тільки 30 000 всередині.

По суті, це означає, що транзакції можуть бути доступними і швидкими, якщо користувач бажає довіряти центральному контрагенту. За іронією долі, це саме та система, яку Біткойн спочатку розробляв для підриву.

Більш того, більшості інвесторів важко відмахнутися від того факту, що провайдери і біржі гаманців стають все більш прибутковою метою для хакерів, так як все більше і більше людей виходять на швидко зростаючий ринок криптографії.Альтернативи гаманцям та обмінам?

Так що, якщо ви ще не чули про це, відносно нова мережа під назвою Lightning пропонує альтернативу звичайному крипто-гаманцю і обміну. Lightning дозволяє користувачам створювати двосторонні канали, які можна використовувати для виконання декількох невеликих транзакцій. Тільки кінцевий баланс (чиста сума всіх менших транзакцій) реєструється Блокчейном.

Щоб обійти проблему довіри, Lightning змушує користувачів вносити депозити, які можуть бути анульовані в будь-який час у разі невиконання ними своїх зобов'язань.

Зверніть увагу, що цей метод все ще перебуває на ранніх стадіях і може виявитися недостатнім для перетворення Біткоіна (або, в цьому відношенні, будь-яку іншу криптовалюту) в універсально доступний спосіб оплати. Однак, треба відмітити, що мережа Lightning робить досить акуратну роботу, коли мова йде про надання обробки недорогих платежів без шкоди для неприпустимої природи Біткойнів.

Цікаво, що багато прихильників налаштовані оптимістично, що інші більш просунуті рішення, засновані на технології, яка забезпечує Lightning, можуть незабаром прокласти шлях до децентралізованих обмінів.Оплата покупок Біткоінами (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: