Калькулятор Сатоші в гривні, в долари (usd), в рубліКалькулятор Сатоші - портал Guland

Криптовалюта стає все більш відомою і популярною. Такий вид платежів вже застосовують не тільки ентузіасти, а й ті, хто раніше не був знайомий з криптографічною валютою. Але ціна, що постійно змінюється може стати каменем спотикання при конвертації з електронної форми в готівкову. Тому, в даній статті ми розглянемо курс Сатоши до гривні, долара, рубля на сьогодні. А також надамо калькулятор Сатоші з допомогою якого ви підрахуєте свій дохід.

Що таке Bitcoin і Сатоши

Біткоіни - це віртуальні цифрові гроші, у яких немає матеріального еквіваленту, а являють собою лише кодовий запис у спеціальній базі даних. Детальніше про цю валюті читайте в цій статті.

Сатоші - це найменша неділима частина Біткоїна, названа на честь винахідника Satoshi Nakamoto. Детальніше про це читайте в цій статті.

Кожна людина бажає бути впевненою, що її кошти знаходяться в безпеці і до них можна легко «дістатися». Тому виникає питання, який Bitcoin гаманець кращий? Відповідь на це питання дано в статті: «Види Біткоін гаманців».Калькулятор Сатоші в рублі

Щоб подивитися поточний курс Сатоши до будь-якої валюти, можна використовувати такі ресурси:

  1. Oanda. У першій клітинці вибираєте Біткойн, у другій бажану валюту. Ви дізнаєтеся, скільки на даний момент коштує один Bitcoin. Щоб визначити, скільки коштує 1 Сатоши в гривнях, необхідно отримане число помножити на 0, 000 000 01.

  2. Btcsatoshi. Даний конвертер відразу показує курс Сатоши до долара або рубля на сьогодні. Також зі списку можна вибрати і іншу валюту - дізнатися курс Сатоші до євро, фунта і інших.

  3. Pokur Su. На сторінці представлена інформація про валюту Біткоін у вигляді таблиці з кодами валют і таблиці з актуальних курсом до інших валют світу.

Калькулятор Сатоши в долари дозволить уточнити співвідношення вартості USD до найменшої криптографічної монети. Крім американської валюти присутні і інші, що дає можливість швидко визначитися з курсом і зробити висновок про те, чи є необхідність поспішати з обміном або варто відкласти конвертацію на майбутнє.Скільки коштує 1 Сатоши

Використовуючи зазначені сервіси можна визначитися з курсом конвертації в будь-який момент.

Сатоші в гривні

На основі даних з зазначених вище сервісів можна подивитися курс Сатоши до гривні і порахувати вартість одного satoshi to UAH:

Кількість Сатоші Ціна
1 Сатоши в гривнях 0,001 ГРН
100 0,1
1000 1
10000 10

Сатоши в долари

Використовуючи зазначені біржі можна з'ясувати, скільки Сатоші в 1 доларі:

Кількість Сатоши Ціна
1 Сатоші в доларах 0.00003 USD
100 0,003
1000 0,03
10000 0,3

Сатоши в рублі

Також можна подивитися середній курс Сатоши по відношенню до рубля:

Кількість Сатоші Ціна
1 Сатоши в рублях 0.002 Р
100 0,2
1000 2
10000 20

! Ще раз звертаємо Вашу увагу, що представлені дані актуальні на момент написання статті. Так, як курс Сатоши може змінюватися по кілька разів за день, то актуальну інформацію слід дивитися на біржах, зазначених на початку статті.Як перевести Сатоші в готівку

Якщо Ви заробили Сатоши і бажаєте їх витратити на щось, слід перетворити криптовалюту в готівкові кошти. Насправді перевести Satoshi в традиційну валюту досить просто. Для цього необхідно зареєструватися в електронній платіжній системі або мати в наявності банківську карту.

Схема дуже проста - спочатку переводите криптовалюту в ЕПС (попутно її, трансформуючи з цифрової валюти в традиційну), потім виводите з платіжної системи на банківську картку.

Платіжні системи світового класу, на які можна вивести Сатоші:

Існує кілька варіантів виведення:

  1. Біржа BTC-E - сервіс, де торгують криптовалютами та іншими валютами. У самому сервісі виконуєте переклад Сатоши в гривні (для цього викуповуєте заявку) і виводите на електронний гаманець.

  2. Обмінники - сервіси, що дозволяють перевести Сатоші в долари, перерахувавши кошти відразу на вказаний Вами гаманець. Обмінних сервісів дуже багато і не всі вони надійні, радимо працювати з моніторингом обмінних пунктів Bestchange. На ньому представлені надійні біржі і сервіси по обміну. Вам залишиться тільки вибрати обмінник по кращому курсу і відгукам.

  3. Приватні міняйли - відбувається обмін Сатоши на рублі при особистому контакті (онлайн або реальна зустріч). Правда, даний спосіб дуже ризикований, хоча знайти перевірених приватних осіб не так уже й важко.Скільки коштують Сатоши в реальних грошах (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: