Як торгувати Біткоінами на біржі BitcoinКращі біржі біткоінів - портал Guland

Ресурси, на яких можна купувати і продавити Bitcoin за допомогою ордерів за ринковою ціною, називаються біржі біткоінів. На відміну від обмінників, де людина може в будь-який момент обміняти монети на фіатні гроші тільки на умовах адміністратора сервісу, на біржах люди можуть грати з ринковим курсом.

Весь сенс торгових майданчиків зводиться до ринкової пропозиції і попиту. У зв'язку з цим на різних біржах ціна монет може істотно відрізнятися, що і дає можливість заробляти на різниці курсу.

Трохи про Біткоін

Bitcoin є першою в світі децентралізованої цифровий валютою, яка принципово відрізняється від усіх раніше створених електронних валют і платіжних систем. Біткоін не прив'язаний до фізичних активів або фіатних валют, а його ціна залежить виключно від ринкового попиту та пропозиції.

Детальніше про найпопулярнішу криптографічну валюту в світі читайте в статті: «Що таке Bitcoin».

Всі валюти діляться на частини - долар і євро на центи, гривня на копійки. Біткойн в цьому плані не виняток і має мінімальну неподільну частину - Сатоши.Що таке біржа біткоінів

Біржі криптовалют - ресурси, де учасники змінюють одну криптографічну валюту на іншу, або на національну валюту (долар, євро, гривні, тенге і т.д.). Це друге місце по заробітку монет після майнінгу.

На біржах зустрічаються і професійні трейдери з інвесторами, і новачки, які бажають отримати свій перший Біткоін. Фактично, дані ресурси є аналогами Форексу, бінарних опціонів, ММВБ.

Кількість бірж вже перевалило за сотню і постійно з'являються нові. Кожен учасник біржі може закинути на свій внутрішній гаманець гроші і приступити до торгів - запропонувати іншим купити або продати якусь кількість криптовалюти за своєю ціною.

Як працює Bitcoin біржа

Щоб торгувати біткоінами на btc біржі варто дотримуватися простих інструкцій:

Вашу криптовалюту біржа може зберігати на гарячому або холодному гаманці. Детальніше про те, які бувають гаманці читайте в статті: «Види Біткоін гаманців».Види бірж

Їх можна умовно поділити на 2 види:

 1. на яких можна проводити обміни між біткоінами, форками і фіатними грошима;
 2. на яких можливий обмін тільки між біткоінами і форками.

Нижче представлений список найбільш відомих і надійних бірж з найпопулярнішими парами.

EXMO

Ресурс EXMO - це універсальний сервіс, яким активно користуються сотні тисяч людей. Інтерфейс представлений на 11 мовах, до складу яких входить англійська, українська, російська, польська та інші.

В обігу перебуває п'ятнадцять типів валют: USD, EUR, RUB, UAH, BTC, LTC, DOGE, DASH, ETH, WAVES, ZEC, USDT, XMR, XRP. Можливо кілька варіантів виведення і введення валюти. Комісія складає 0,2% від розміру угоди.

Основна відмінність Ексмо від інших проектів в тому, що пропонує користувачам працювати як зі звичайними, так і з криптовалютами. Торгівля біткоінами на біржі безпечна, а ресурс дуже зручний у використанні.

Детально про те, як зареєструватися на біржі, вводити і виводити кошти, торгувати читайте в статті: «Біржа EXMO».

LiveCoin

Проект LiveCoin зареєстрували в 2014 році і на сьогоднішній день він підтримує не тільки основні торговельні пари (BTC / EUR, BTC / USD, BTC / RUR), але і постійно додаються нові види валют для обміну.

Основні переваги у LiveCoin наступні:

Детальніше про ресурс і роботі з ним читайте в статті: «Біржа LiveCoin».

CEX

Сервіс CEX почав свою роботу в 2013 році. Являє собою багатофункціональну платформу, що підтримує лімітний і ринковий типи ордерів. Має в своєму списку як фіатні (USD, EUR, RUB), так і криптографічні валюти (BTC, LTC, MYR, AUR, DOGE, DASH, USDe, NMC, IXC, FTC, DGB, POT, ANC, MEC, WDC). Підтримує декілька мов: англійська, російська, італійська та китайська.

Введення і виведення біткоінів виконується в автоматичному режимі з номінальною комісією. Фіатні гроші можна виводити на платіжні системи та карти Mastercard і Visa.

Більш повну інформацію про дану криптобіржу читайте в статті: «Біржа CEX».Indacoin

Ресурс Indacoin заснований в 2013 році, це європейська біржа криптовалют зі штаб квартирою в Лондоні. Підтримує 4 торгові пари (USD, BTC, LTC, ETH) для обміну біткоінів і інших крипто-валют. Підтримує мови: англійську, російську, іспанську, китайську.

Було розроблено додаток для мобільних пристроїв на Android (версія 4.1 або вище). З ним можна купувати не тільки найвідоміші криптовалюти: Bitcoin, Litecoin і Ethereum, але також і більш 200 інших віртуальних валют.

Детальніше про те, як заробляти біткоіни на біржі Indacoin описано в цій статті.

Bter

Проект Bter був зареєстрований ще в 2004 році, але як біржа почав використовуватися відносно недавно. Це китайська Bitcoin біржа на якій проходять торги по базовим валют CNY, BTC, LTC з якими влаштовані торгові пари великої кількості криптовалют, більше 100 пар. Мови інтерфейсу англійська і китайська.

Комісія на торгові операції дорівнює 0.2% як на покупку, так і на продаж. Комісія за введення і виведення криптографічних валют не передбачена, при виведенні знімається тільки комісія мережі за транзакцію.

Повний опис ресурсу і роботи з ним знайдете в статті: «Біржа Bter».

YoBit

Сайт YoBit почав функціонувати в 2015 році і став швидко набирати обертів. Не в останню чергу за рахунок безкоштовної роздачі монет в розділі «Бонуси». Є можливість торгувати величезною кількістю криптовалют.

Співпраця з платіжною системою QIWI дозволяє без проблем заводити і виводити гроші з біржі. Також Ви можете швидко отримати вивід на карти Mastercard і VISA.

Як зареєструвати і працювати з даним ресурсом читайте в статті: «Біржа YoBit».

Poloniex

Сервіс Poloniex зареєстрований в США в 2014 році і функціонує на англійській мові. Підтримує понад 150 торгових пар. BTC біржа підтримує рівні Фібоначчі, має в своєму розпорядженні різні таймфрейми і наочні детальні графіки.

Основною перевагою є зручна навігація: новинарів, чат, маркети (BTC \ USDT \ XMR) - все представлено на одному екрані. Маркети упорядковано за кількома параметрами, в тому числі по змінам цін, обсягам, алфавіту. Можна налаштовувати вибрані пари.

Як торгувати біткоінами на біржі Poloniex читайте в цій статті.Особливості біржі Біткоін

Криптовалютний ринок відрізняється від фондового своєї волатильністю - скачки курсу набагато вищі, ніж у акцій, ф'ючерсів, фіатних грошей. Якщо для отримання істотного прибутку на фондових ринках необхідно вкладати великі гроші, то в криптовалютну біржу досить внести 100 доларів, щоб за пару днів отримати 400 - 500 доларів. Цифри вказані для прикладу, орієнтуватися на них не варто.

Що стосується тих. аналізу графіків, що застосовуються для торгівлі на фондовому ринку, частина експертів вважає, що для криптовалют не підійде в зв'язку з іншою «природою» крипто-економіки, а інші вважають, що подібний підхід можна використовувати.

Також, для передбачення руху курсу на фондовому ринку необхідно моніторити новинні ресурси, щоб бути завжди в курсі репутацій компаній (якщо справа стосується акцій), дій цих компаній, подій, які трапляються з компаніями. Оскільки все це впливає на вартість їх акцій, товару і т.д.

За криптовалютами же новин або мало, або їх немає зовсім, якщо це маловідома валюта. У біткоіна курс скаче постійно і впливати на нього може що завгодно: закриття відомої біржі, вкладання грошей від знаменитої особи, дозволу держави на оборот біткоінів і т.д.

Підняти курс маловідомої криптографічної валюти може група людей, що домовилися вкласти в неї велику суму для залучення уваги інших трейдерів, після чого її швидко продати. Про такі махінації Ви заздалегідь не дізнаєтеся (якщо не знайомі особисто з цими людьми). Тут потрібно моніторити курс всіх криптовалют, і встигнути зрозуміти і купити монети по ще тільки зростаючій цінй, а потім встигнути їх продати на піку вартості.

Викликати зростання ціни криптовалют може відома компанія або інтернет-магазин, якщо прийме її в оплату. Про такі новини слід дізнаватися якомога раніше, щоб заробити на підвищенні курсу. Зазвичай подібні новини можна прочитати на форумах bitcoin бірж або тематичних сайтах по криптовалютам.Принцип торгівлі Біткоінами на біржі

Власне, як і на будь-якому фінансовому ринку, торгувати біткоїнами на біржі слід за принципом - купити дешевше, продати дорожче.

Як заробляти на Біткоін біржі

Торгувати біткойнами можна, використовуючи курсову різницю - купувати монети, коли їх вартість знаходиться в нижній точці, а продавати, як ціна пішла вгору. Існує і зворотний спосіб - продаж активів на піку вартості і покупка в нижній точці (такі угоди мають назву short).

При реєстрації на біржі на балансі завжди порожньо, і щоб почати заробляти необхідно вкласти кошти. Як і які кошти перевести на біржу вирішувати Вам. Можна перекинути біткоіни, зароблені на кранах, або з платіжних систем Ківі, Яндекс.Гроші, Вебмані, або безпосередньо з банківської карти. Якщо інвестувати біткоіни, то не доведеться витрачатися на комісії при пересиланні монет.

Далі, коли на Вашому балансі вже є певна сума, Ви можете продавати (sell) або купувати (buy). Грубо кажучи ці дві дії за своєю суттю однакові - ви віддаєте одну валюту для отримання іншої. Стратегія торгівлі проста - якщо Ви впевнені, що курс якоїсь криптовалюти почне рости, то купуєте її, чекаєте зростання і продаєте. Якщо Вам точно відомо, що на короткий час буде обвал ціни на якусь валюту, то слід дочекатися глибокого падіння, купити за низьким курсом і чекати, поки курс відновиться. Про те яка валюта буде рости або падати було обумовлено вище.

На таких угодах люди заробляють великі гроші, але це професійні трейдери з досвідом, залізними нервами і серйозними фінансовими вкладеннями. Якщо Ви не впевнені в своїх силах, але бажаєте спробувати, тоді покладіть невелику суму, яку Ви готові втратити, в разі невдачі, і спробуйте її збільшити хоча б на 20-30%. Якщо Вас торгівля біткойнами захопить, то з часом Ви навчитеся проводити тех. аналіз графіків, аналізувати обсяги торгів, прогнозувати події і зможете стабільно отримувати прибуток.

Більшість фахівців трейдингу резонно вважають, що торгівля на біткоїн біржі буде відмінною розминкою для новачків, що вперше пробують подібний вид заробітку. Через біржі біткоінів простіше освоїти основні принципи роботи торгових майданчиків і підготується до торгівлі облігаціями, акціями, нафтою, грошима та іншими фінансовими інструментами.

Інформативні компоненти бірж

Кожна біржа біткоінів України, Казахстану, Росії і будь-якої іншої країни має кілька основних компонентів:

 1. Графік - відображає зміну вартості криптовалют протягом заданого періоду. Фактично графік це не що інше, як графічне представлення зміни спреда.

 2. Ордер на покупку-продаж - таблиця, в якій відображаються найближчі продавці і покупці. По-іншому ще називають стакан.

 3. Історія угод - відображає покупців і продавців, і то, за якими цінами і скільки вони купили або продали криптовалют. З історії робляться висновки про обсяги торгів.

 4. Аналіз обсягу торгів - показник, який представляє собою якусь цифру, виражену в фіатних грошах або цінних паперах, яка відображатиме величину зроблених угод за конкретний часовий період.Основні правила

Слід виділити кілька аспектів, прислухавшись до яких, Ви можете виграти або хоча б не програти:

Переваги торгівлі на біржі

До основних плюсів торгівлі біткоїнами на біржі відносяться:

 1. Можливість самостійно виставити ту ціну, яка припала до душі саме Вам (продасться заявка чи ні - це вже інше питання).

 2. Маленькі комісії бірж. На перший погляд комісії в 0.2 - 0.5% не видається низькою, але якщо порівняти її з комісією обмінників (5-20%), то все виглядає дуже райдужно.

 3. Є всі криптографічні валюти і фіатні гроші, тому можливий обмін по всім парам.

На що звертати увагу при виборі бірж

Існує кілька факторів, на які варто звертати увагу, коли Ви вибираєте біржу:

 1. Комісія - адже від неї залежить Ваш заробіток. Більшість майданчиків знижує комісію при активних торгах і обмінах.

 2. Легальність біржі - статус криптовалют в багатьох державах до цих пір не визначено. В одних вона заборонена, в інших ні, але і немає офіційного дозволу на використання та торгівлю, а в-третіх вона дозволена, але діють певні правила і норми. Завжди необхідно враховувати, де зареєстрований ресурс, на якому збираєтеся торгувати.

 3. Безпека - варто бути впевненим в надійності біржі, щоб не позбутися в один день усіх своїх накопичень. Для цього слід вивчити біржу, за відгуками на форумах і блогах.

 4. Курс валют - якщо скачки вартості криптографічної валюти не знаходяться в межах норми, то такий майданчик повинен викликати підозри.Навчання торгам на біржі (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: