Як використовувати Біткоіни анонімноЯк купити і продати Біткоін анонімно - портал Guland

Біткоін часто розглядається як анонімна криптовалюта, тому що дозволяє надсилати й отримувати Біткойни, не передаючи будь-кому свою особисту інформацію. Хоча це і правда, поточна версія протоколу не є абсолютно анонімною. Для анонімного придбання Bitcoin слід використовувати спеціалізований браузер і платформи. Також, щоб захистити свою анонімність, ви повинні використовувати нову Bitcoin-адресу щоразу, коли отримуєте платіж.

Вступ

Коли Біткоін був вперше представлений в 2009 році, його творець Сатоши Накамото припускав, що він буде приватним і безпечним протоколом для передачі валюти через Інтернет. До 2014 року широка публіка не розуміла, як працює технологія Блокчейн; в Інтернеті було дуже мало інформації, і обмежена інформація, як правило, надавалася розробникам криптографії, які вже багато знали про технологію.

Ранні послідовники, роздуті цією новою технологією, значно переоцінили свою здатність до анонімних транзакцій. Навіть сьогодні, коли на планеті немає людини, яка б не чула про Біткойни, більшість людей все ще думають, що операції з ними є анонімними.

Протокол Bitcoin заснований на технології Блокчейна, яка працює в тимчасовій мережі, що усуває необхідність у довіреній третій стороні (наприклад, в банках або розрахункових центрах в разі паперових грошей) для забезпечення достовірності транзакцій. Блокчейн забезпечує прозорість і незмінність транзакцій, що означає, що всі дійсні транзакції постійно записуються в цю розподілену книгу, щоб усі могли їх бачити.

Питання: як транзакції, що здійснюються за протоколом Біткоін, є анонімними, якщо вони відкриті для загального огляду?
Відповідь: вони не анонімні.

Біткойн-транзакції насправді є псевдоанонімними, і між ними є велика різниця. Навіть якщо самі транзакції прозорі, вони пов'язані тільки з публічними адресами, які являють собою не що інше, як рядки букв і цифр для звичайного користувача. Поки все добре, правда? За замовчуванням гаманці не прив'язані до якого-небудь конкретного користувача. Але що, якщо (через недбалість, дій зловмисника або з якоїсь іншої причини) користувач був ідентифікований як власник певної адреси гаманця? Тоді простий пошук по Блокчейну покаже всю їхню фінансову активність в мережі - аж до блоку Genesis.

У той час як випадкове використання Bitcoin дає вам трохи більше анонімності, ніж банківський переказ, це не зовсім анонімно.Нове обладнання

Якщо ви думаєте про налаштування по-справжньому анонімної операції з Біткоінами зі свого настільного комп'ютера або ноутбука вдома, забудьте про це. На ньому зберігаються всі види особистої інформації та інших даних, які хтось, що володіє достатньою кількістю ресурсів, може отримати і використовувати для розкриття вашої особистості.

Що вам потрібно, так це свіже середовище, в якому немає слідів попередніх користувачів: купіть дешевий ноутбук і два (або більше) USB-накопичувача ємністю 8 ГБ. Після того, як ви це зробите, переконайтеся, що ви виходите в Інтернет тільки через загальнодоступні мережі WiFi (в кафе або бібліотеках) і ніколи не входите в соціальні мережі або обліковий запис електронної пошти, а також не розкриваєте будь-яку особисту інформацію на цьому ноутбуці. Це збільшить вашу конфіденційність, налаштувавши вас на наступний крок.

Встановити хвости

Далі, познайомтеся з Tails: «живою операційною системою, яку ви можете запустити практично на будь-якому комп'ютері з USB-накопичувача». Він розроблений для захисту вашої конфіденційності та дозволяє вам анонімно переглядати Інтернет, форсуючи всі інтернет-з'єднання через мережу Tor.

Tor - це оверлейна мережа, що складається з більш ніж 7000 ретрансляторів, які пересилають ваші повідомлення по всьому світу, щоб захистити вас від аналізу трафіку (форма мережевого спостереження).

Щоб встановити Tails на свої USB-накопичувачі, дотримуйтесь покрокової інструкції на офіційному сайті. Вам слід витратити кілька днів на знайомство з системою Tails і браузером Tor, щоб ви могли правильно використовувати налаштування, зводячи до мінімуму ваші шанси на викриття.Створити Біткоін гаманець

Тепер, коли у вас є «чиста» настройка апаратного і програмного забезпечення, прийшов час використовувати її для налаштування вашого Біткоін-гаманця. Сама назва трохи вводить в оману, оскільки «гаманець» - це місце, де ви зберігаєте монети. Це не так - Біткойн-гаманець більше схожий на брелок, де ви зберігаєте свої особисті ключі:

Ключ до використання Bitcoin по-справжньому анонімним способом полягає в тому, щоб заплутати будь-які відносини між вашим реальним я і вашим цифровим я. Величезна частина цього полягає в тому, щоб ніколи публічно не пов'язувати публічні адреси ваших гаманців з собою, але ви також повинні спробувати втратити зв'язок між окремими транзакціями. Іншими словами, ніколи не відправляйте і не отримуйте кілька транзакцій з однієї адреси Біткоіна. Одним із способів досягнення цього є використання HD-гаманців.

HD (ієрархічний детермінований) гаманець використовує головний початковий ключ з 12 слів для генерації декількох публічних адрес, які ви можете використовувати для отримання Біткойнів; думайте про це як про наявність одного пароля для декількох банківських рахунків. Ledger Nano S, Trezor, і MyCelium всі прості у використанні HD жорсткі гаманці.

Якщо ви не можете дозволити собі жорсткий HD-гаманець, є більш дешевий варіант: холодні гаманці. Холодний гаманець - це гаманець, який не підключений до Інтернету. Це означає, що ваші цифрові активи зберігаються фізично (на аркуші паперу) і не можуть бути зламані. Єдиний ризик тут - недоречне використання цього шматка паперу, тому краще зберігати його в надійному місці.

Використовуйте Bitaddress.org для створення нових холодних гаманців для різних транзакцій. Отримати кошти так само просто, як поділитися своїм публічним зверненням, але витратити їх трохи складніше, оскільки холодні гаманці не призначені для повсякденного використання.Як перевести Біткоін в готівку анонімно

Більшість бірж слідують строгим правилам KYC і cTF / AML і вимагають будь-якої форми ID для створення облікового запису. Як наслідок, анонімно вивести Біткойни або анонімно поповнити Bitcoin гаманець буде вкрай складно. Щоб продати або купити Біткоіни скористайтеся наступними варіантами:

LocalBitcoins - це однорангова послуга, яку ви можете використовувати для зв'язку з ентузіастами криптовалют в вашому регіоні і покупки / продажу криптовалют за готівку. Відкрийте веб-сайт за допомогою Tor і зареєструйтеся, використовуючи підроблене ім'я та адресу електронної пошти. Як тільки ви знайдете продавця з хорошою репутацією, домовтеся про зустріч в громадському місці і зробіть операцію.

Біткойн-банкомат приймає фіатні платежі за BTC і навпаки. Зазвичай це не вимагає будь-якої ідентифікації, але може стягувати до 7% комісійних. Як би дорого це не було, це один з найбезпечніших способів отримання Біткоінів: ви кладете гроші і вводите свою публічну адресу в якості одержувача. Використовуйте CoinATMRadar, щоб знайти банкомат Bitcoin в вашому регіоні.

Висновок

До теперішнього часу ви, ймовірно, бачите ширшу картину: справжня анонімність Bitcoin вам ні в якому разі не надається. Це відбувається в результаті ретельного планування і проходження точного набору кроків. Кожна фаза процесу має вирішальне значення для загального ефекту, і, як би не була складна задача, вона того варта. Якщо ви хочете зробити ще один крок вперед, вам слід звернутися до змішаних служб, які ще більше заплутують зв'язок між вашою адресою і вашими монетами.

Якщо ви виконаєте дії, описані в цьому посібнику, в повному обсязі і в правильному порядку, ваша особистість залишиться конфіденційною, ваші транзакції буде неможливо відстежити, а зв'язка між вами і вашими фондами практично не буде існувати.Анонімні транзакції в Біткоіні (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: