Як купити або продати Біткоіни в Українікупити або продати Біткоіни в Україні - портал Guland

Ще кілька років тому, почувши про криптовалюту, люди розводили руками, не розуміючи, про що йде мова. Але світ весь час розвивається і зараз, маючи на рахунку навіть один Біткоін, Ви вже будете вважатися сучасною людиною в електронному середовищі.

Продати та купити Біткоіни через Приват 24 - це найбільш легкий, доступний і популярний із способів. Оскільки Приватбанк є одним з найбільших фінансових організацій на території України, то користувачі отримують кілька способів оплати.

Гаманець для Біткоін

Криптовалюта Bitcoin перша в своєму роді, дозволивши їй так високо піднятися на фінансовому ринку. Біткойни можна заробляти майнінгом, на біржах і на кранах. До того ж з'являється все більше місць, де можна розплачуватися такими монетами.

Але перш ніж розглядати можливість отримання Біткоіна, необхідно замислитися над місцем зберігання монет. Як і будь-яка цифрова валюта, Bitcoin зберігається в електронних гаманцях. Але неможливо створити універсальний Біткоін гаманець для України, оскільки такого просто не існує. Щоб з усього розмаїття гаманців підібрати той, що підійде Вам, слід ознайомитися з усіма видами гаманців. Розібратися, який Bitcoin гаманець Україна підійде саме Вам, допоможе стаття: «Види Біткоін-гаманців».

Де купити/продати Біткоіни за гривні

Якщо Ви вирішили купити Біткоіни в Україні, то варто виділити 5 місць, де це можна здійснити:

  1. Біржі
  2. Обмінники
  3. Вебмані
  4. Форуми
  5. Криптомат

Ознайомившись з перевагами і недоліками кожного із способів, можна зупинитися на тому варіанті, який надасть можливість, як придбати, так і продати Біткоіни в Україні за бажаною ціною і з відповідним методом переказу грошей:

Що ж загальна система купівлі-продажу BTC зрозуміла, далі розглянемо кожен із способів.Біржі

Дані ресурси створювалися як торгові майданчики для роботи з криптографічними і фіатними валютами. Користувачі бірж можуть обміняти біткоіни на Приват24 і назад за власною ціною, якщо знайдеться інший користувач, згідний з такою ціною.

Біржі є найбільш безпечним місцем для обміну біткойнів, оскільки виступають гарантом проведених угод, природно отримуючи за це свою комісію.

Нижче представлені біржі, що працюють з парою BTC / UAH. Перші два майданчики позиціонують себе як чисто українські біржі, правда відгуки по ним абсолютно різні, тому варто уважно з ними ознайомитися. Дві інших біржі мультинаціональні, але дають можливість закидати українську валюту.Обмінні сервіси

Для покупки або продажу криптовалют можна використовувати біткоін обмінник, який працює з приват 24. Дані ресурси допоможуть Вам швидко обміняти кошти, оскільки вся операція відбувається в автоматичному або напівавтоматичному режимі. Але кожен сайт має свій резерв і виставляє свій відсоток комісії. Тому, щоб підібрати майданчик з найбільш вигідним курсом і мінімальною комісією, доведеться витратити час. Сайтів з обміну валюти вже дуже велика кількість, частина з яких шахрайські. Тому варто перестрахуватися і перевірити репутацію обмінника, до того як здійснювати транзакцію. Для підбору надійного обмінника біткоін на приват 24 краще користуватися моніторинговими сайтами:

Вебмані

Платіжна система ВебМані йде в ногу з новими технологіями, постійно впроваджуючи нові можливості в свою систему. Тому, не дивно, що в системі з'явився гаманець WMX, на якому можна зберігати біткоіни. Таким чином, на WebMoney можна мати повноцінний BTC-гаманець.

Таке нововведення дозволило купувати біткойни прямо в системі WM, для цього достатньо конвертувати кошти з одного гаманця на інший. Можна зробити і зворотній обмін - перевести кошти з WMX гаманця на WMU і вивести на карту. Таким чином, користувачі Вебмані можуть вивести біткоіни на карту Приватбанку. Детальніше про гаманці WMX, купівлі та продажу монет за WMU і введенні-виведенні з WebMoney BTC-гаманця читайте в статті: «Гаманець WMX».

Прямий обмін

Обміняти біткоіни на Приват24 в Україні можна і по-старому - прямий обмін «з рук в руки». Але щоб знайти людину, готову купити Ваші битки або продати Вам свої за гривні, потрібно гарненько пошукати на спеціалізованих форумах і порталах. Далі домовитися з ним про вартість і спосіб передачі грошей, і власне, зробити обмін.

Істотною перевагою даного способу є відсутність комісії. Але істотним недоліком є високий ризик подібної угоди - якщо нарвалися на шахрая, то гроші Вам вже ніхто не поверне.

Прямий обмін - портал GulandКриптомат

З 4 вересня 2017 року, почалося відкрите тестування системи криптоматів в Україні. Перші 6 терміналів для продажу Bitcoin за готівку розмістили в Києві, ще 2 у Харкові. Щоб дізнатися, де розташувалися термінали можна подивитися карту розташування криптоматів за посиланням.

Процес покупки біткоінів через кріптомат досить простий:

Криптомат - портал Guland

Переказ біткоїнів в гривні

Якщо Ви уважно читали, як можна купувати битки за українську валюту, то обміняти біткоіни на гривні буде простіше простого. Для цього підходить будь-який з описаних вище дій, тільки виконувати обмін потрібно в зворотному порядку. Як бачите, нічого складного в тому, щоб трансформувати біткоіни в ГРН немає.Як перевести з карти Приват 24 на Bitcoin (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: