Калькулятор Біткоїнів - курс Bitcoin до гривні і долара на сьогоднікурс Bitcoin до гривні - портал Guland

Перш ніж поговорити про те, який курс 1 Біткоіна сьогодні до гривні, долара і інших валют, слід зазначити, що його ціна часто змінюється.

Навіть не беручи до уваги високу волатильність, яка пояснюється молодістю криптовалют і спробами втручань офіційної влади і фінансових інститутів, дана валюта, менш схильна до дефляції, ніж фіатні гроші. У неї є можливість створювати значні матеріальні цінності навіть за часів тривалих економічних катаклізмів.

Знайомство з цією валютою

Біткойн є найвідомішою, обговорюваною і популярною криптографічною валютою в світі. Це віртуальна одиниця, що не схильна до інфляції, оскільки має заздалегідь запрограмовану обмеженість емісії. Курс Біткоіна по відношенню до інших валют постійно змінюється через безліч факторів.

Свою затребуваність йому вдалося заслужити завдяки таким перевагам:

Більш детальну інформацію про криптовалюту Bitcoin можна отримати в статті: «Що таке біткоіни простими словами».Що собою являє гаманець

Щоб отримати доступ до своїх битків потрібен гаманець. Бути він може чим завгодно - від маленької програмки на вашому комп'ютері або смартфоні, до навороченої флешки з безліччю захисних функцій. Основна функція гаманця - це зберігати закритий ключ, необхідний для доступу до біткойн-адреси, де лежать монети. Само собою зрозуміло, що потрібно забезпечити його надійний захист, щоб в цілості зберегти свої кошти.

Детально про те, який краще завести гаманець і про його створення читайте в статті: «Види біткоін гаманців».

Скільки коштує 1 Біткоін сьогодні

Дізнатися динаміку Біткоіна онлайн можна з представлених нижче графіків. На них представлена актуальна інформація про вартість 1 bitcoin на даний момент до основних валют. Інформацію по кожній валюті, а також підрахувати вартість ваших монет, можна в наступному розділі статті в онлайн калькуляторі.

За допомогою графіків курсу Біткоїна за всю історію можна проаналізувати інформацію по часу, стосовно інших валют і таким чином спрогнозувати його зміну в майбутньому. Ясна річ, що подібний прогноз буде лише умовним, так як на курс впливає багато чинників, але в цілому зробити висновок щодо зростання або падіння btc можна. Всі дані в статті регулярно оновлюються, щоб Ви мали можливість отримати доступну та достовірну інформацію про курс Біткойна онлайн в режимі реального часу.

Деякі експерти впевнені, що биток в майбутньому може досягти позначки в 100 000 доларів США.

Дотягнутися до такої позначки може посприяти кілька моментів:

У зв'язку з цим, слід завжди мати під рукою графік біткоінів за весь час, щоб орієнтуватися в фінансовому криптовалютному світі.


Курс bitcoin до долара

Якщо згадувати історію, то спочатку ніхто не замислювався про курс btc до долара, оскільки йшло лише накопичення електронної валюти.

Перший продаж було здійснено 25 квітня 2010 року, тоді 1 000 біткойнів віддали за курсом 0,3 цента.

Менш ніж за рік (в лютому 2011 року) курс btc до usd становив 1:1, а до травня він виріс в 9 разів, і в червні завмер на позначці в 29 доларів США.

Наступний суттєвий стрибок був зареєстрований в квітні 2013 року, тоді 1 bitcoin в доларах виявився на позначці в 266 зелених. А вже в листопаді була побита планка в 1 000 доларів за 1 BTC. Далі спостерігався істотний спад через різні фактори (дивіться у відео).

Восени 2015 року курс серйозно підскочив і дорівнював майже 500 доларам.

У квітні 2017 року за 1 btc в доларах давали майже 1100 одиниць, а потім пішло стрімке зростання і до кінця травня курс злетів до 2760 доларів. А яка ціна була в грудні всі ми добре пам’ятаємо – 20 000$.

У 2018 році пішов спад і закінчився рік з курсом у 4000 доларів.

На початку 2019 року курс опустився до 3500, після чого почалося його поступове зростання.

2020 рік пройшов під знаком постійного зростання.

Початок 2022 року ознаменував нове пікове значення в 42000 доларів.

Графік курсу Біткоіна до долара на сьогодні

Від чого залежить ціна біткоіна в доларах:

 1. Економічні чинники:
  • застосування даної валюти при здійсненні реальних угод;
  • кількість транзакцій за добу;
  • обсяг видобутку нових блоків (відомий до 2033 року).
 2. Технічні фактори (обумовлені складністю видобутку):
  • ускладнення способів видобутку;
  • відкриття / закриття сервісів;
  • відтік / приплив майнерів.
 3. Інтерес до BTC (спостерігається залежність вартості монет до кількості запитів в пошукових системах і Wikipedia).

Нижче представлений калькулятор Біткоіна до долара й інших валют.Курс Біткоіна до гривні на сьогодні

Щодня вивчати курс bitcoin до гривні і інших валют стало не менш захоплюючим та інтригуючим процесом, ніж моніторинг вартості світових валют, золота і нафти.

Криптографічні валюти піднялися на одну сходинку з інструментами, на яких можна і потрібно заробляти. Правда, якщо Ви гравець на біржі, то слід знати скільки коштує 1 біткоін в гривнях кожну секунду, щоб не втратити все при відверто авантюрних операціях.

Для пересічних українців досить знайомиться з курсом btc до гривні раз в 1-2 дня, оскільки основна маса отримує бітки методом накопичення, добуваючи Сатоши на кранах.

Зовсім недавно, контрагентів, що пропонують виконати обмін монет на українську валюту було вкрай мало, але на сьогоднішній день ситуація змінилася в кращу сторону. Десятки обмінників і бірж пропонують дізнатися скільки коштує 1 bitcoin в гривнях і тут же провести обмін.

Щоб ознайомиться з актуальними цінами, використовуйте конвертер біткоіни в грн, розташований трохи нижче.

Калькулятор Біткоїнів

Нижче представлені дані про те, скільки на даний момент коштує один біткоін в американських доларах, євро і українських гривнях. Інтерактивна форма валютного bitcoin калькулятор дає Вам можливість ознайомиться з актуальними котируваннями валют.

Конвертер біткоіна дозволяє зорієнтуватися в співвідношенні вартості різних грошових одиниць. Таким чином Ви легко зможете дізнатися, яку суму отримаєте за накопичені битки і зможете зробити висновок про те, чи варто поспішати з обміном або ж слід відкласти продаж криптомонет до кращих часів.

BTC калькуляторЯк отримати Біткоіни

Все більше людей зацікавлені в отриманні цієї криптовалюти. Ось тільки цей процес пов'язаний з певними труднощами. Найпростіший спосіб це купити їх за звичні нам гроші, про це поговоримо трохи нижче. Але що стосується заробітку, які існують способи отримати біткойни:

Для того щоб ознайомитися з усіма методами заробітку BTC, перейдіть до статті: «Заробіток на біткоінах з вкладенням і без».

Перевід в звичні гроші

Кожна людина, що зацікавлена в роботі з криптовалютами, в один прекрасний момент постає перед необхідністю обміняти bitcoin. Для цього можна використовувати онлайн-біржі або приватних міняв. Крім того, не варто забувати, що для конвертації біткойнів також чудово підійдуть і спеціальні обмінні сервіси.

Про те, як купувати / продавати битки в Україні читайте в цій статті.Історія курсу біткойнов (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться:


1 коментар:

GeorgeGuevyHV
06.11.2020 в 17:57

Криптовалюти з'явилися зовсім недавно. Але вже зайняли свою нішу і завоювали велику популярність. Біткоіни маючи велику валотильність (опускається і піднімається в ціні) все одно піднімається в ціні. На поточний курс Біткоіна і інших криптовалют впливає дуже багато факторів. Навесні і до другої половини літа Біткоін зазвичай падає в ціні, а восени і взимку (до настання китайського нового року) він росте. Так само на курс впливає і ціна на нафту (бренд). З невеликим тимчасовим фактором часу але то піднімається, то опускається слідом за котируваннями нафти. Очікується що нафта може сильно подорожчати через кілька років, само собою і Біткоін з іншими криптами піде вгору. Дуже сильно на його курс і його котирування може впливати стан світу і війни, погані і хороші новини, погода, епідемії, паніка і т.д.