Як зареєструватися і заробляти Сатоши на крані Місяць БіткоінMoon Bitcoin - портал Guland

Старий і перевірений часом кран Moon Bitcoin вже давно всім полюбився. Він роздає Сатоши навіть тоді, коли ваш комп'ютер вимкнений. Сайт функціонує вже тривалий час, причому - досить успішно. Даний сервіс дозволяє збирати монети нічого при цьому не роблячи. Немає необхідності постійно розгадувати капчу, переглядати інші сайти або відео, досить відкрити кран в браузері.

Сервіс Місяця - це пасивний метод заробітку криптовалюти. Ви заходите в зручний для себе час на сайт і забираєте satoshi.

Трохи про кран

Місяць Біткоін - це перший з трьох місячних кранів в сімействі, крім нього ще є Moon Litecoin і Moon Dogecoin. Ці сервіси мають незаперечний авторитет, завдяки надійності в роботі і оригінальності механізму роздачі монет.

Як можна зрозуміти з назви крана, роздаються Біткоїни, а точніше найменша неподільна частина Сатоши. Всі комісійні зараховуються на внутрішній рахунок ресурсу CoinPot звідки ви можете перевести безпосередньо на ваш гаманець Bitcoin.

Моон біткойн пропонує гарний «улов», якщо періодично заходити на сервіс і набивати собі бонусні відсотки. Після збору БТС і обнулення таймера швидкість накрутки зростає, але сповільнюється з часом. Дана хитрість зроблена для того щоб користувачі частіше відвідували кран, тим самим даючи вебмастерам ресурсу отримати більше доходу з реклами.

Які бонуси передбачили адміністратори проекту:

Бонуси в системі Moon Bitcoin - портал GulandРеєстрація та заробіток

Для видобутку Сатоши з крана Moon Bitcoin, необхідно зайти на сайт і виконати наступний ряд дій:

 1. Вставити в біле поле свій Email, по якому зареєстрований CoinPoit і натиснути «sign in»;

  Реєстрація на Moon Bitcoin - портал Guland

 2. В вікні, що вискочило розгадати нескладну капчу і натиснути кнопку «submit»;

  Розгадування капчі - портал Guland

 3. На новій сторінці вже працює лічильник і зібралася якась кількість satoshi, залишилося їх забрати, для цього слід натиснути кнопку «claim now»;

  Збір сатоші в Moon Bitcoin - портал Guland

 4. Ще раз доведеться розгадати капчу і клікнути на кнопку «submit»; 5. На цьому все, аккаунт створений і Ви побачите, як йде новий відлік таймера з накопиченням наступної партії монет.

  Робота в Moon Bitcoin - портал Guland

Обміняти зароблену криптовалюту за хорошим курсом можна на біржі EXMO з подальшим виведенням на різні електронні платіжні системи або банківські карти.Реєстрація та збір Біткоїнів з крана Moon (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: