Як отримати Біткоіни за виконання спеціалізованих завданьРобота за Біткоіни - портал Guland

З розвитком криптовалют все більше ресурсів готові платити Біткойнами за виконання різних завдань. Ці ресурси відрізняються від звичайних кранів тим, що необхідно виконувати певні дії, для яких уже необхідні ті чи інші знання.

У чому ж полягає робота за Біткоіни на цих сервісах: серфінг, читання листів, перегляд відео, відповіді на питання, створення або просування сайтів, написання текстів та інше. Все те саме, що і на сайтах для фрілансерів, тільки оплата видається криптомонетами.

Коротко про Bitcoin

Біткоін одночасно є і цифровою (віртуальною) валютою і платіжною системою. Являє собою децентралізовану пірингову (однорангову) мережу p2p, що означає - від людини до людини. В основі цієї мережі лежать криптографічні та математичні алгоритми. Головною відмінністю від всіх інших платіжних систем є те, що криптовалюту неможливо підробити, знищити або заблокувати, заарештувати або заморозити. Тут немає жодних центральних органів управління: банків, уряду, організацій та корпорацій. Управляємо даною валютою ми з Вами - прості користувачі. Детальніше про те, що таке біткойни читайте в цій статті.

Кожна людина може створити будь-яку кількість гаманців. На даний момент виділяють 4 типи btc-гаманців: для ПК, мобільний, онлайн і апаратний. Кожен сам для себе вирішує, який тип гаманця використовувати, можна відразу всі (для кожного завдання свій гаманець). Про те, як і де створити біткоін-гаманець, який тип і сервіс або програмне забезпечення краще вибрати, читайте в цій статті.Види робіт

Деякі букси вимагають реєстрацію і підвищений захист свого облікового запису, іншим же достатньо Вашого номера ВТС-гаманця.

Як і крани, дані сервіси пропонують реальний заробіток без грошових вкладень, так званих satoshi.

Але на відміну від кранів, чим вище Ваша кваліфікація в тій чи іншій області, тим більше біткоінів Ви отримаєте.

В першу чергу хотілося б Вас познайомити з сайтом Копілка-Путевед. Сервіс Kopilka Puteved призначений для додаткового заохочення всіх учасників ресурсу Путевед, авторів які пишуть путівник, редакторів і читачів. Ви можете писати і оцінювати статті, при цьому мати дохід в свою Скарбничку.

Найпростіші завдання

Почнемо з проектів, що практично не потребують будь-яких умінь. Відмінно підійдуть новачкам для знайомства з подібними сайтами. Тут отримати біткойни можна за кліки, перегляд відео або сторінок сайту, читання пошти і т.д. Їх головна відмінність від кранів - вища стабільність і надійність, оскільки веб-майстер платить не з власного доходу, а з замовлення рекламодавця.Виконання мікро-робіт на спеціалізованих сайтах

Далі розглянемо сайти, де буде потрібно трохи більше умінь, але і тут робота за біткоіни досить легка:

Фріланс з виплатами в bitcoin

Це вже більш серйозні сайти, орієнтовані на людей, що мають певну кваліфікацію. Отже, як отримати 1 біткоін безкоштовно і що для цього потрібно зробити:

Продаж контенту за Bitcoin

Якщо Ви вмієте писати статті або створювати інший контент, то можете отримувати оплату в криптовалюті. Розглянемо, як отримати bitcoin за контент і на яких сайтах це можна зробити:Інші способи заробітку BTC

Крім розглянутих вище способів отримання BTC за виконання завдань, існують і інші способи заробляння монет. Деякі використовуються все рідше, оскільки віджили своє, інші ж тільки набирають обертів. У списку нижче розглянуто ще три основних способи, як можна дістати біткоіни:

  1. Майнінг - видобуток біткоінів за допомогою спеціального обладнання. Мільйони комп'ютерів і спеціалізованих пристроїв цілодобово працюють, щоб добути новий блок і підтримувати всю мережу в працездатності.

  2. Крани - сайти з рекламою, що заманює користувачів тим, що надають можливість отримати невелику кількість Сатоши за відвідування проекту, введення капчі, клік по рекламі.

  3. Купівля / продаж - на сервісах, де проходять торги, можна купити БТС дешевше, а продати дорожче (дуже схоже на Форекс). У зв'язку з тим, що курс біткоіна постійно скаче, це відмінний метод заробітку для тих, хто вміє грати на біржі.

Якщо Ви хочете ознайомитися з повним списком всіх можливих способів отримання btc, тоді слід прочитати статтю: «Види заробітку Bitcoin».

Обмін і вивід Біткоїнів

Кожен, хто займається заробітком криптовалюти або отримує на свій гаманець платежі, в один прекрасний момент стикається з неминучим - конвертація біткойнів в звичну валюту. Отже, ось кілька способів перетворення криптомонет в реальні гроші:

Перш ніж приступати до обміну, варто ознайомитися з нюансами, які є в Україні.Як дістати Біткоіни (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: