Скільки Сатоши в 1 Біткоіні і що це такеЩо таке Сатоші - портал Guland

Ще зовсім недавно мало хто знав про електронні гроші, а про терміни «криптовалюта» або «Сатоши» і зовсім говорити не доводиться. Але серед нас є ті, хто рухає вперед науку, часом роблячи справжні чудеса. Один такий розум, а може бути унікум вирішив створити те, до чого на той момент не встигли здогадатися інші. Йдеться про геніальну людину, яка створила кріптомонети нового століття - Satoshi Nakamoto. Хто ця таємнича особистість достеменно не відомо.

Що таке Сатоши

Сатоші - це найменша неподільна одиниця електронної валюти в мережі Біткойн. За фактом, в світі криптовалют сатоши це те ж саме, що в реальному світі копійка чи цент. Але на даний момент один сатоші коштує набагато менше американського цента, не кажучи вже про копійку.

Коли обмірковувалося рішення про ліміт випуску цифрової валюти, зараз вона становить 21 мільйон, було піднято питання про її популярності. Адже з таким невеликим об'ємом завоювати популярність, на той момент, бачилося досить проблематично. В результаті було вирішено ввести розмінну монету, тим самим роздробивши один Біткоін на величезне число частин.

Тут і виникло ще одне запитання, як її обізвати? Скільки часу було виділено на це питання ми можливо не дізнаємося ще дуже довго, але, врешті-решт, цю монету обізвали «Сатоши». В принципі, привласнення найменшій допустимій одиниці кріптовалюти імені засновника, можна вважати гідною даниною його творцеві.Хто такий Сатоши Накамото

Satoshi Nakamoto відомий, як засновник Bitcoin і творець оригінального Bitcoin-клієнта. Він зайнявся розробкою системи в 2007 році, але через три роки припинив свою участь в подальшому розвитку проекту. З тих пір про Накамото немає звісток. Він немов випарувався з інформаційного простору.

Є версія, що такої людини і зовсім немає, а «Сатоши Накамото» - це псевдонім людини або зовсім групи людей. Саме цим псевдонімом підписувалися перші наукові роботи, в яких йшла мова про криптографічну валюту.

Сатоши Накамото - портал GulandСкільки Сатоші в одному Біткоіні

Ми вже з'ясували, що сатоши є найменшою частиною в цифровий валюті, але тепер виникає логічне запитання - скільки сатош в 1 Біткоіні?

Як вже говорилося вище, спочатку планувалося випустити тільки 21 млн Біткоїнів. Щоб називатися гучним ім'ям валюта цього недостатньо, тому слід було в рази збільшити цю цифру. Для цього вирішили Bitcoin поділити на мільйони частинок.

Отже, Сатоши - це одна стомільйонний частина Біткоіна. Скільки Сатоші в 1 Біткоіні в такому випадку? Правильно, 100 мільйонів. Курс Сатоши до Біткоїна незмінний.
1 BTC = 100 000 000 Сатоши.

Оскільки будь-яку монету цифрових грошей, можна передавати по дуже маленьким частинам, то замість того, щоб говорити «передаю тобі 0,00004127 Біткоіна», стали говорити «передаю тобі 4127 Сатоши». Як на наш погляд, то так набагато зручніше.

На просторах світової павутини зустрічаються і інші популярні позначення:

Скільки Сатоші в одному Біткоіні - портал GulandСатоши гаманець

Satoshi, як і будь-яку іншу криптовалюту, можна заробляти. Детальніше про це ми поговоримо в цій статті.

Зароблені цифрові монети потрібно кудись складати і зберігати. Для цього створюються Біткойн гаманці. Оскільки Satoshi є частиною Bitcoin, то створювати окремо гаманець для Сатоши не потрібно. На сервісах, де буде відбуватися заробіток або видобуток Сатоши, можна вказувати раніше створений Біткоін гаманець.

Але пам'ятайте, що курс Біткоїна постійно змінюється, тому, перш ніж виводити отримані Сатоши, слід порахувати їх вартість до реальної валюті. Як підраховувати курс Сатоши до національної валюти описано в цій статті.

Сатоши гаманець - портал GulandЩо таке Сатоши Біткоін (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться:

Додати коментар: