Прискорювачі транзакцій БіткоінаЯк прискорити транзакцію Bitcoin - портал Guland

Уявіть, що буде, якщо ви тільки що відправили Біткоіни, а мережа ще не підтвердила вашу транзакцію. І потім ви розумієте, що чекали години, а Біткойн, схоже, застряг в уявному тунелі.

Ваш контакт на іншому кінці починає ставити під сумнів правдивість вашої заяви. Ви відправили їм хеш транзакції, але всі ці блокові і ланцюгові речі починають видаватися за якийсь гучний галас - в кінці кінців, скільки років цій технології? Тоді, як швидше доставити переклад, як прискорити транзакцію Bitcoin?

Що таке Біткоін прискорювачі транзакцій

Біткойн незмінний! Блокчейн децентралізований! Blockchain є захищеним від пошкоджень... Bitcoin це... Двадцять чотири години потому, ви все ще бурмочете ці слова, але це починає звучати радше як щира молитва.

Непідтверджені транзакції на Блокчейні не є чимось незвичайним. Проте, зростаюче поширення Біткоіна робить його нормою, а не винятком за останні кілька місяців. Ось де прискорювачі транзакцій служать своїй меті.

Але перш ніж ми перейдемо до них, є кілька речей, які ви повинні знати про непідтверджені транзакції.Отже, чому транзакція не була підтверджена

Пам'ятаєте час, коли хтось пропонував вам 5 доларів за роботу, а інший пропонував вам 10 доларів за те ж саме завдання? Ви можете згадати, як швидко ви накинулися на пропозицію за 10 доларів? Аналогічним чином могло статися щось подібне в мережі Blockchain, і в результаті транзакція виявилася непідтвердженою.

Блокчейн, технологія, що лежить в основі криптовалютних транзакцій, являє собою децентралізовану і розподілену відкриту книгу всіх транзакцій. Коли комп'ютер підключається до мережі, в нього завантажується копія транзакції Блокчейна, що робить його хранителем всіх записів в мережі або вузлі.

Ці записи зберігаються в лінійному ланцюжку блоків, пов'язаних разом - звідси і назва, Блокчейн. Кожен блок повинен бути «здобутий» - процес, який включає в себе рішення алгоритмічної головоломки шляхом обчислення найближчої можливої відповіді. Вирішення цієї загадки - це те, як транзакції підтверджуються, що допомагає захистити мережу від «подвійних витрат».

Подвійні витрати - це проблема, характерна тільки для цифрових валют, яка дозволяє користувачам витрачати одну і ту ж валюту двічі. На відміну від готівки, цифрові валюти є цифровою інформацію, що зберігається в бухгалтерській книзі, яку можна легко відновити. З фізичними грошима, як тільки вони випали з вашої руки або гаманця, вони зникли.

Наприклад, приймаюча сторона може негайно підтвердити, що ви тільки що дали їй 5 доларів за каву - в кінці кінців, ви повірите. Цифрова інформація, з іншого боку, може бути легко скопійована, змінена і повернена в певний «сприятливий» стан.Децентралізована цифрова валюта, така як Біткойн, посилює проблему через те, що не існує централізованого механізму перевірки достовірності даних.

Однак Біткоін вимагає, щоб всі транзакції були записані в загальному публічному журналі транзакцій або Блокчейні. Ця характеристика усуває проблему подвійних витрат.

Біткоін-майнінг одночасно служить двом цілям: додати транзакції в Блокчейн і випустити новий Біткоін. Mining компілює транзакції в унікальні блоки з унікальними хешами. Як тільки блок вирішено, інформація передається на всі вузли, перевіряючи і перепровіряючи транзакції. Певна кількість Біткоінів присуджується першому учаснику, який вирішує конкретний блок.

Тепер, якщо якийсь підприємливий чоловік змінив свій запис і підключився до мережі, відбувається щось цікаве. Їх вузол буде або стверджувати, що не брав участі в певних транзакціях, або мати більше, ніж розпізнає мережа. Ця суперечка передається всім вузлам мережі, де записи кожного вузла перевіряються індивідуально.

Але ось у чому заковика, оскільки оспорюваний запис був змінений, вузли будуть протистояти своїм власним незміненим записам, швидко вирішуючи проблему, поставивши його на голосування. З сотнями тисяч вузлів, хто проголосував проти вашого зміненого запису, мережа змусить ваш вузол оновити свій запис до того ж незміненого запису в мережі, і це кінець цієї глави.

На жаль, впевнена і смілива пригода тривала всього п'ять хвилин.Добре, що трапилося з транзакціями?

Не хвилюйтеся, вони все ще в мережі. Те, що ви відчуваєте, - це проста проблема, пов'язана з неправильною порадою, щоб розставити пріоритети в своєму графіку, в нашому випадку, майнер.

Біткойн-транзакції вимагають часу для перевірки через інтенсивне скорочення чисел і складних алгоритмів, необхідних для підтвердження кожної транзакції. Це займає багато обчислювальної потужності. Велика обчислювальна потужність означає більше енергоспоживання, і найкраща система охолодження.

Саме з цієї причини майнери схильні брати участь в транзакціях, які платять найбільше за включення в свої блоки. Угоди з більш низькою комісією виставляються на «платний ринок» для проведення торгів. Успішні заявки розподіляються в наступному блоці, в той час як невдалі повинні чекати, щоб спробувати щастя в наступних блоках, а потім чекати довше.

З ростом популярності Біткоіна кількість транзакцій в мережі збільшилася в геометричній прогресії, що привело до швидкого заповнення блоків з недостатнім простором для розміщення в них даних. Майнери розпещені вибором, а непідтверджені транзакції поміщаються в чергу.

Тепер, якщо у вас є друг, який видобуває Біткойни і має свою ферму, відправте йому свій ідентифікатор транзакції, щоб він вставив його в блок. Якщо такого друга немає, турбуватися нема про що, це Інтернет, в якому можна знайти все!Прискорювач транзакції Біткоін

Прискорювачі - це або безкоштовні, або платні послуги, які можуть вирвати вашу транзакцію з цієї страшної черги і повернути її назад в потік даних.

В даний час двома з кращих послуг є:

  1. ViaBTC - прискорити транзакцію Біткоін безкоштовно можна в цьому сервісі, він створений в знак протесту проти обмеження в 1 МБ в мережі Біткойн. ViaBTC дозволяє користувачам відправляти свої ідентифікатори транзакцій і дає пріоритет для наступних здобутих блоків своїм власним пулом. Єдина вимога для штовхання транзакції полягає в тому, що комісія за транзакцію повинна бути 0,0001BTC / КБ або вище.

    Як і очікувалося, сайт - це перший ресурс для тих, хто шукає прискорення транзакцій, і користувачі досить часто стикаються з повідомленням: «Кількість заявок обмежена. Будь ласка, спробуйте пізніше». Повідомлення вискакує так часто, тому що поточний блок був заповнений. Це означає, що доведеться почекати, щоб спробувати щастя в наступному доступному блоці.

  2. PushTX, що надається BTC.com у співпраці з кількома основними майнінг-пулами, є преміальної послугою прискорення із середнім підтвердженням 26 хвилин. Щогодини користувачі мають 75%-ву ймовірність підтвердження наданого їм ідентифікатора транзакції, яка збільшується до 98% через чотири години. Платформа стягує близько 70 доларів за підтвердження транзакції і гарантує, що якщо транзакція не буде підтверджена протягом 12 годин, комісія буде повернута.

Ви можете вибрати один з двох основних прискорювачів транзакцій в Біткоіні. Рентабельність інвестицій в криптовалюти була чарівною. Тому інвестування в прискорювач не було б такої поганою ідеєю.Як прискорити Біткоін транзакцію (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: