Все про технологію Blockchain

Підйом Блокчейна

Підйом Блокчейна - портал Guland

З мільярдами інвестицій, вкладених в індустрію Блокчейнів, вона, здається, швидко зростає день у день і розширюється на нові горизонти.

Ці горизонти включають гуманітарні причини, такі як боротьба з торгівлею дітьми або введення більш дешевої електрики. Інші зосереджені виключно на створенні криптовалют, в той час як деякі займаються захистом авторських прав. Інновація здається нескінченною.

Що таке Блокчейн оракули?

Блокчейн оракули - портал Guland

Оракул Блокчейна призначений для надання розумних контрактів по Блокчейнам з даними із зовнішнього або стороннього джерела. Оскільки розумні контракти - це просто виконуваний код, вони беруть дані у оракула і оцінюють їх перед додаванням в свій потік виконання, де це необхідно. Це призначено для додання розумним контрактам більшої гнучкості і корисності, оскільки вони зможуть безперешкодно використовувати сторонні дані. Оракул Блокчейна може захищати дані з фінансових ринків, додатків охорони здоров'я або використовувати статистику виробничого процесу.

У чому різниця між приватним і публічним Блокчейном

Публічні та приватні Блокчейни - портал Guland

Існує ряд пояснень того, що таке Блокчейн і в чому саме полягає різниця між Біткоіном і Блокчейном, але ще одна область, в якій виникає багато питань, - це різниця між публічними і приватними Блокчейнами.

Приватні Блокчейни корисні для корпорацій, які хочуть скористатися наявними можливостями децентралізованих регістрів для поліпшення поточної функції. Давайте подивимося на глибоке порівняння публічних і приватних Блокчейнів.

Централізований і децентралізований Блокчейн

Централізований і децентралізований Блокчейн - портал Guland

Блокчейни викликали інтерес у інвесторів з усього світу завдяки їх неймовірній обіцянці бути нетлінною бухгалтерською книгою. Коли більшість людей думають про Блокчейн, вони мають на увазі децентралізовані або загальнодоступні Блокчейни, такі як Біткоіни, в яких будь-хто може отримати доступ і брати участь. Однак технологія Блокчейна не обмежується тільки децентралізацією, оскільки централізовані Блокчейни також мають деякі переваги для корпорацій.

Прозорість Блокчейна

Прозорість Блокчейна - портал Guland

Одним з найбільш привабливих аспектів технології Блокчейн є ступінь конфіденційності, яку вона може забезпечити. Однак це призводить до певної плутанини щодо того, як конфіденційність і прозорість можуть ефективно співіснувати. У цьому сегменті ми розглянемо, як Блокчейн балансує дві концепції на благо користувачів.

Використання технології Blockchain для боротьби з контрафактними творами мистецтва

Наскільки Blockchain корисний для творів мистецтв - портал Guland

Технологія Блокчейна, вже дає багатообіцяючі результати в тому, що стосується руйнування різних областей бізнес-процесу. Одна особлива область, яка, здається, завойовує популярність останнім часом, знаходиться в світі образотворчого мистецтва.

Згідно зі статтею в Bloomberg, Verisart, стартап-блокчейн, що базується в Сполучених Штатах, намагається використовувати технології, що лежать в основі Bitcoin і Ethereum, для забезпечення надійних засобів перевірки достовірності творів мистецтва.

DJ Music Set запускає Blockchain-проект для музичної індустрії

Blockchain в музичній індустрії - портал Guland

Сьогодні Блокчейн стає все більш поширеним практично у всіх аспектах людського життя. Від банківської справи до управління ланцюгами постачання й навіть музичної індустрії.

Межі цифрових технологій висуваються на новий рівень завдяки революційній технології, яка була представлена ​​Сатоши Накамото в 2009 році. Тепер популярний міжнародний музичний діджей Гарет Емері намагається використовувати міць Блокчейна для руйнування і перетворення музичної промисловості.

Pantera & Codex розробляє Блокчейн-рішення для арт-індустрії

Як Pantera і Codex впровадять Блокчейн в мистецтво - портал Guland

Мистецтво, здається, є останньою межею для триваючої подорожі Блокчейна, оскільки воно намагається повністю революціонізувати світ. Історично склалося так, що індустрія мистецтва стикається з низкою проблем, тісно пов'язаних з непрозорою природою ринку і супутніми труднощами перевірки автентичності.

Codex, починаюча Blockchain-компанія спільно з Pantera Capital, прагне змінити все це за допомогою технології Блокчейн.

Дослідження над стійкими енергозберігаючими рішеннями Блокчейна

Енергозберігаючі рішення в Блокчейн - портал Guland

Хоча Блокчейн залишається однією з найбільш захоплюючих нових технологій в сучасному світі, є ще проблеми, які перешкоджають його впровадженню в більш широкий бізнес-процес.

Передбачається, що він здатний не тільки порушувати, а й революціонізувати глобальний бізнес-процес, але поки не вдалося перейти від прототипу концепцій до великомасштабних бізнес-додатків. Однією з основних причин цього є той факт, що технологія споживає надмірну кількість енергії.

Що таке адреса в технології Blockchain

Блокчейн адреса - портал Guland

Ви чули термін адреса Блокчейна, але не впевнені, що це таке? Адреса Блокчейна є ключовим поняттям технології Блокчейна і впровадження криптовалют.

У цьому керівництві ви отримаєте більш повне уявлення про те, що це за адреси, як вони створюються, а також дізнаєтеся деякі відмінності між адресами в різних типах Блокчейнах.

Універсальний протокол винагороди на Блокчейн платформі

Blockchain Universal Reward Protocol - портал Guland

Блокчейн вже залишає свій слід в світі роздрібної торгівлі. Рітейлери вже готуються до того, що Blockchain вплине на їх індустрію, яка оцінюється в трильйони доларів, впроваджуючи нові методи і рішення, такі як прийняття методів крипто-оплати і програми лояльності для Блокчейна.

Команда французьких підприємців у сфері роздрібної торгівлі створила універсальний протокол винагород, щоб винагородити своїх клієнтів за будь-який тип купівельної поведінки.

Universa Blockchain - платформа для реального сектора економіки

Universa Blockchain - портал Guland

Інвестор і засновник Venture Club Олександр Бородіч запустив протокол і Блокчейн-платформу для побудови бізнес додатків Universa Blockchain Platform. Платформа запущена для вирішення завдань з реального сектора економіки.

За словами Бородіча, платформа надає шлюз для послуг, який автоматично б приймав будь-які вхідні електронні документи та видавав стандартні вихідні документи, на базі правил і умов логіки smart contracts.

Навчання Блокчейн технологіям новачків і розробників

Навчання Блокчейн технологіям - портал Guland

Блокчейн - одна з найбільш динамічно розвиваючихся технологій програмування останніх років. Попит на фахівців даної сфери сильно перевищує пропозицію. Це дає серйозні можливості для розвитку, не кажучи вже про високу оплату фахівців даної області.

У мережі зараз з'являється велика кількість різних курсів по Блокчейну і криптовалютам, і провідні вищі навчальні заклади планети додають вивчення технології в свою програму.

Що значить непідтверджена транзакція на Blockchain

Непідтверджені транзакції Blockchain - портал Guland

Кількість транзакцій в мережі постійно зростає, а це значить, що блоки, в яких вони зберігаються, заповнюються швидше. Через це виникає поширена проблема - затримка транзакції в результаті того, що вона не підтверджена. Час очікування переказу може затягнутися на кілька годин, днів, а часом і тижнів. Це створює очевидні незручності, особливо в ситуаціях, коли необхідно перевести кошти в стислі терміни. У цій статті ми розглянемо, що таке непідтверджені транзакції Blockchain і з'ясуємо, що необхідно робити в таких ситуаціях.

Що технологія Blockchain може зробити для інтернет-освіти

Блокчейн в освіті - портал Guland

Стрімка популяризація криптовалют не має значення. Реальна магія полягає в тому, що децентралізовані, загальнодоступні, незалежні один від одного мережі незалежних комп'ютерів (без центральних серверів) ефективно підтримували свої транзакційні регістри за допомогою консенсусу. Так, обміни і гаманці були зламані, але Blockchain не скомпрометовано. Для Bitcoin це безперервний дев'ятирічний рекорд безпечної роботи. І в цій статті ми поговоримо про те, які перспективи використання Блокчейн в освіті.

Застосування Блокчейн в сфері нерухомості

Блокчейн в нерухомості - портал Guland

Це тільки питання часу, коли технологія Blockchain вселиться в усі промислові та комерційні сектори. Ринок комерційної нерухомості насправді не є винятком і став свідком змін в операціях за рахунок впровадження таких технологій, як розумні контракти. Блок-ланцюг являє собою безпечну, розподілену і децентралізовану систему регістрів, яка записує дані в хронологічному порядку і дозволяє уникнути втручання в дані. Через ці характеристики, блок-ланцюг має потенціал, щоб змінити ситуацію в секторі комерційної нерухомості.

Блокчейн на сторожі інтелектуальної власності

Авторське право і Blockchain - портал Guland

Авторське право - це тип права, який регулює відносини, пов'язані зі створенням і використанням творів мистецтва або науки. Говорячи про цей тип права, ми маємо на увазі, що предметом відносин є власник авторських прав, а об'єктами є твори мистецтва, наукові статті, зображення, фотографії та інші об'єкти. Однак авторські права не завжди можуть бути належним чином захищені через гнучкості умов і надзвичайно високій швидкості поширення даних. І тут на сцену виходить нова технологія, отже, як Blockchain і авторські права будуть пов'язані.

Розумні міста Блокчейн більш досяжні, ніж думають люди

Розумне місто Blockchain - портал Guland

Дубай поставив перед собою амбітну мету: стати першою державою Блокчейн-лідером в світі до 2021 року.

Місця, де можна використовувати Blockchain в містах майже нескінченні, але є деякі основні області, де Блокчейн буде являти собою значне поліпшення.

Давайте подивимося на деякі з цих областей, щоб побачити, як блок-ланцюг може вплинути на життя міста в найближчі роки.

Технологія Blockchain в малому бізнесі

Блокчейн в бізнесі - портал Guland

Blockchain і криптовалюти в цілому набули неабиякої популярності в 2017 році, в основному через божевільні темпи зростання. Тільки ліниві не говорили про Блокчейн і криптовалюту, і якщо раніше тільки ентузіасти цікавилися цим, то тепер все більше число серйозних компаній звертають свою увагу на Blockchain. Але ми повинні визнати, що не всі люди намагаються зрозуміти суть цього питання за хвилею божевільного ажіотажу і як застосовувати Блокчейн в бізнесі. У цій статті ми спробуємо пояснити, як ці технології можуть бути реалізовані в реальних бізнес-процесах.

Як працює технологія Blockchain

Що таке Блокчейн - портал Guland

«Що таке Блокчейн?» - це питання, яке все більше і більше людей запитують сьогодні. З моменту своєї появи в 2009 році він неухильно зростає в популярності. Передбачається, що він порушить потоки транзакції і створить нові бізнес-моделі.

Blockchain є, безсумнівно, геніальним винаходом - дітищем людини або групи людей, відомих під псевдонімом, Сатоси Накамото. Але з тих пір він перетворився в щось більше.

Як розумні контракти на основі Blockchain змінять наше життя

Що таке смарт контракт в Блокчейні - портал Guland

Концепція смарт-контрактів набирає силу серед ширшої аудиторії, і в зв'язку з цим виникає необхідність в чіткому робочому визначенні. В даний час інформація навколо смарт-договорів супроводжується тільки плутаниною, пов'язаною з конкретним значенням терміну.

У цій статті ми спробуємо пролити світло на природу розумних контрактів. Сподіваємося, що з відгуками спільноти ми зможемо отримати більш чітку картину, ніж ту, що у нас є зараз.

Чому децентралізовані платформи використовують різний протокол консенсусу

Види консенсусу Блокчейн - портал Guland

Будь-яка реалізація криптовалют повинна бути здатна захистити Blockchain від можливих атак. Наприклад, зловмисник може витратити певну суму грошей, а потім скасувати транзакцію, розподіливши власну версію блок-ланцюга, яка не включає транзакцію. Поки безпека блокового ланцюга не залежить від одного центру управління, користувачі не знають, яка версія бази даних є вихідною. Щоб уникнути атаки, мережа використовує узгоджений алгоритм.

Транспорт майбутнього - Blockchain і автомобільна промисловість

Розумні автомобілі на Блокчейні - портал Guland

Одним з зростаючих секторів IoT є «розумні» автомобілі, які є гібридом між автомобілем і вбудованим штучним інтелектом. Автомобілі можуть бути розумними по-різному, наприклад, з альтернативними джерелами живлення або безпілотними.

Blockchain платформи повинні поліпшити технологію і зробити смарт-автомобілі ще більш популярними. Так як це станеться?

Блокчейн в сфері туризму - проблеми і перспективи

Блокчейн і туризм - портал Guland

У той час як технологія Блокчейн руйнує багато галузей промисловості, вона особливо підходить для індустрії туризму і подорожей через її низьку вартість використання, яка усуває посередників і комісійні збори.

Її прозорість, безпеку і незмінність, які не допускають небажаних вилучень або транзакцій, шахрайства або обману, також важливі для індустрії подорожей.

Технологія Blockchain і комп'ютерні ігри

Блокчейн ігри - портал Guland

Electronic Arts розробляє мобільну гру, в якій гравці використовують криптовалюти. EverDream Soft, швейцарська компанія, запустила три гри MMO, де транзакції забезпечені блоковим ланцюгом, а криптовалюта використовується для оплати.

Ubisoft Worldwide, автори Assasin's Creed, Far Cry і Watch Dogs не відстають. Згідно високопоставленому порталу IGN.com, вони почали розробку нових ігрових концепцій на основі розподіленого реєстру. Очевидно, що галузь готова прийняти Blockchain.

Blockchain і діаманти - прозора індустрія дорогоцінних каменів

Blockchain і діаманти - портал Guland

Синтетичний алмаз (або природний муассаніт) і діамант, що видобувається, практично неможливо розрізнити без професійного ювеліра. Недовіра споживачів і зростаюче число підробок негативно позначаються на галузі. Blockchain може вирішити проблему.

Нові технології дозволять покупцям отримати повну інформацію по будь-якому дорогоцінному камені, просто заглянувши в свій смартфон у відповідні програми.

Руйнівна пірінгова мережа Blockchain

Руйнівні інновації Блокчейн - портал Guland

Інструменти, які ми використовуємо для організації самому функціонуванню людських суспільств, поряд з бюрократією, яка ними керує, не встигали за темпами цифрової трансформації.

Контракти, які ми створюємо, записи, які ми зберігаємо, і транзакції, які ми робимо, в даний час розглядаються і створюються в нових цифрових форматах. В основі цього цифрового відтворення людського суспільства лежить руйнівна пірінгова мережа Blockchain.

Розумні контракти Блокчейн і майбутнє фінансових операцій

Смарт контракти Блокчейн в фінансовому світі - портал Guland

Коли смарт контракти Блокчейн стануть мейнстримом? Недавні події показали, що це може статися в найближчому майбутньому. Barclays оголосила про Blockchain Hackathon, Всесвітній банк наказав створити облігацію на основі Блокчейн, а іспанська банківська група BBVA надала корпоративний кредит в розмірі 100 євро з використанням Blockchain.

Ми аналізуємо ринкові події і дуже оптимістично ставимося до розумних контрактами як до майбутнього фінансових операцій.

Швидкий Blockchain як ядро нових банківських технологій

Блокчейн і банки - портал Guland

Багато хто вважає, що Blockchain надасть найглибший вплив на фінансові послуги - наші банки, страхові компанії та інші великі фінансові установи. Трильйони доларів щодня надходять через глобальні фінансові системи. За визначенням ці банки виконують ряд важливих функцій, які впливають на наше повсякденне життя і грають ключову роль в стабільності наших спільнот, країн і континентів. У цій статті коротко розглядається взаємозв'язок між Блокчейн, наступною руйнівною технологією в світі і банками, консервативними розпорядниками світових багатств.

Як технологія Blockchain може допомогти в транспортній логістиці

Blockchain в транспортній логістиці - портал Guland

За оцінками IBM, вдосконалення логістики за допомогою Блокчейна може врятувати галузь на 38 мільярдів доларів. IBM і Maersk вже провели тестовий приклад з використанням партії авокадо, відправленої з Момбаси в Роттердам. Розрахункові витрати самого контейнера для доставки складають понад 2000 доларів США. Вартість пов'язаних документів становить $ 300 - це 15% - 20% від загальної вартості. Ці витрати можуть бути зменшені до нуля за допомогою розподіленої книги.

Блокчейн в нафтогазовій галузі - три очевидних плюса при співробітництві

Блокчейн і нафтовий ринок - портал Guland

Експерти Bloomberg вивчили ринок нафти і прийшли до висновку, що як корпоративні покупці, так і виробники втомилися від стагнації і готові до змін. Вони шукають нову систему на базі Blockchain, призначену для того, щоб зробити стару паперову документацію минулим.

У 2017 році кілька великих нафтових компаній оголосили про його впровадженні, і деякі вже почали його використовувати - кілька поставок нафти з використанням Блокчейна вже відбулися.

Яким чином використовувати Блокчейн для управління виробництвом

Блокчейн у виробництві - портал Guland

Розподілена база даних записів Blockchain підтримує захист від несанкціонованого доступу до записаних даних. Хоча в ланцюжок можна додати більше інформації, існуючі блоки ніколи не можна видалити. Це гарантує, що все є прозорим і відкритим для громадськості для перевірки і залишається таким для нащадків.

Це створює дивовижну можливість у виробництві, де потрібно скоротити час простою і підвищити ефективність і продуктивність.

Сфери застосування Блокчейн технології

Сфери застосування Blockchain технології - портал Guland

Блокчейн непереможний, тому що копіює себе на мільйони комп'ютерів. Так, як Ультран. Ви не можете розбестити його (корупція), знищити, підробити. Хоча Біткоін і Ефіріум були його першими додатками, його справжню силу ще належить показати всім.

В наш час з кожним днем на ринку можна зустріти все більшу кількість інноваційних проектів, які здатні створювати цікаві нововведення, ґрунтуючись на застосуванні технології Blockchain.

Технологія Blockchain простою мовою

Технологія Blockchain простою мовою - портал Guland

Якщо ви не живете в печері, то чули про Bitcoin і Blockchain. Зрештою, це популярні теми в засобах масової інформації на сьогоднішній день - це основні слова останніх років. Навіть люди, які ніколи не купували криптовалюти або не розуміють, як вони працюють, говорять про це.

Але тисячі людей більше нетехнічні, ніж технічні та їм варто пояснити, що це таке Блокчейн простими словами.