Швидкий Blockchain як ядро нових банківських технологійБлокчейн і банки - портал Guland

Багато хто вважає, що Blockchain надасть найглибший вплив на фінансові послуги - наші банки, страхові компанії та інші великі фінансові установи. Трильйони доларів щодня надходять через глобальні фінансові системи. За визначенням ці банки виконують ряд важливих функцій, які впливають на наше повсякденне життя і грають ключову роль в стабільності наших спільнот, країн і континентів. У цій статті коротко розглядається взаємозв'язок між Блокчейн, наступною руйнівною технологією в світі і банками, консервативними розпорядниками світових багатств.

Банки

Сьогоднішні банківські культури та системи були справні протягом десятиліть, а в деяких випадках і століть. Наприклад, Банк Нью-Йорка був заснований в 1784 році, Сітібанк був заснований в 1812 році, а Уеллс Фарго - в 1854 році.

Необхідність бути консервативними в догляді за світовим багатством в поєднанні з довгим історичним розвитком технологій, створило бюрократичну і повільну систему, яка дорога в експлуатації. Ці умови в поєднанні з глобальними економічними проблемами змушують банки придивитися до використання технології Блокчейн і одночасно вони піддаються найбільшому ризику при їх впровадженні.

Перш ніж розглядати глобальну банківську реальність і деякі з її ключових питань, корисно краще зрозуміти, що насправді роблять банки.

Існує три різних типи банків:

  1. Центральні банки контролюють грошову систему для країн або груп націй.
  2. Інвестиційні або оптові банки випускають цінні папери, надають послуги корпораціям і фінансовим установам.
  3. Комерційні банки в основному зосереджені на наданні широкого загалу традиційним банківським послугам, таким як перевірка, заощадження і кредитні карти.

Банки надають чотири первинні послуги:

  1. Перекази - платежі.
  2. Зберігання - депозити.
  3. Надання - кредитування / інвестування.
  4. Захист - похідні послуги / страхування.

Банки - портал Guland

Надання консультаційних послуг, пов'язаних з кожним з вищезазначених, часто розглядається як п'ята функція, яку надають банки.Новий світ банківської справи

В даний час глобальна індустрія банківських і фінансових послуг знаходиться під тиском трьох сил:

В результаті цих трьох чинників банки та інші фінансові компанії можуть втратити більше 300 мільярдів доларів прибутку до 2022 року.

Хоча низькі процентні ставки можуть бути першочерговим завданням, зміна регулювання і руйнівних технологій посилює і поглиблює їх наслідки.

Наприклад, зміна правил відкриває двері в фінансово-технічні компанії, що починають пропонувати продукти та послуги банківським клієнтам, які були зарезервовані банками до сих пір. Прикладом цього є SOFI, американська платформа кредитування на ринку, яка привернула від інвесторів понад 1,88 мільярда доларів. У червні SOFI подала заявку на новий банківський чарт з метою надання своїм клієнтам до застрахованих продуктам FDIC.

McKinsey&Co. прогнозує вплив цифрової революції, в якій Блокчейн є ключовим фактором, в широкому спектрі. Для деяких країн і регіонів є підстави для занепокоєння. Для інших, наступні п'ять років можуть стати критичними - втрата прибутку до 100 мільярдів доларів.

Новий світ банківської справи - портал Guland

Для вирішення проблем банки повинні будуть пройти «безпрецедентну трансформацію». Це перетворення буде складатися з нових бізнес-моделей і технологій, підтримуваних новими баченнями і цінностями, необхідними для реалізації і підтримки цих змін.Блокчейн банки і руйнування

Blockchain був створений для того, щоб транзакції проходили онлайн без необхідності в банках. Він був розроблений для руйнування банків. Питання в тому, як він порушує чотири функції, які обслуговують банки?

Перекази: приблизно $ 150-300 трильйонів доларів США щорічно проводяться в транскордонних платежах, при цьому виручка перевищує 200 мільярдів доларів. Тарифи можуть становити в середньому 10%, а перекази можуть зайняти від 2 до 5 робочих днів або більше. Платіжні картки дають додатковий дохід в розмірі 200 мільярдів доларів. Обидва вони повільні і дорогі.

Blockchain може оцифрувати будь-який актив або валюту, зменшуючи тертя і роблячи перекази і розрахунок майже миттєвими. Ripple і Abra - це стартапи, спрямовані на вирішення цих проблем.

Зберігання: комерційні банки, інвестиційні банки і брокерські послуги діють як власники депозитів / заощаджень. Більшість людей і підприємств використовують комбінацію цих послуг.

Технологія Blockchain має можливість виконувати всі ці функції за принципом «рівний-рівному» без необхідності в банках або посередників. Біткоін, Ефіріум і інші цифрові валюти разом з деякими ICO - це інструменти, засновані на блоковому ланцюжку, які можуть використовуватися в якості інструменту зберігання грошей.

Надання: витрати, пов'язані з кредитуванням, зазвичай пов'язані з оцінкою кредитоспроможності, андеррайтингових позик, операцій, зборів і т. д.

Завдяки блоковим і інтелектуальним контрактам дані, доступні для прийняття рішень, є більш надійними і доступними. Багато ручних процесів автоматизовані і знижують витрати. Blockchain також може відкривати нові ринки, надаючи групам, які в минулому були виключені з кредиту.

Захист: управління ризиками захищає сторони від втрат і катастроф, використовуючи страхування, деривативи та інші інструменти.

Blockchain робить похідні більш прозорими, скорочує терміни розрахунків та зборів, пов'язані з брокерами, агентами, юристами та іншими. Записи в реєстрі надають страховикам точні історичні дані, які дозволяють краще оцінювати і прогнозувати.Справжня реальність

В даний час більшість банків і фінансових компаній почали процес роботи над блоковою технологією на певному рівні. Випадки використання і продукти розробляються у внутрішніх технологічних лабораторіях ( Альфа-банк, Приватбанк), в рамках партнерських відносин з виробниками та постачальниками блокчейнів і членами консорціумів. Хоча деякі з них знаходяться на концептуальному рівні, інші розробляють відповідні варіанти використання. Треті, працюють над початковим доказом понять.

Нинішній ландшафт блокувань корпоративного рівня, які, як доведено, здатні справлятися з функціональністю взаємодії і розумними контрактами, необхідними великими банками і фінансовими інститутами, - це Corda, Hyperledger, Chain's Chain Core і Ripple Protocol.

Рекомендації щодо застосування Блокчейна в банках

Ці рекомендації призначені для розгляду керівниками і менеджерами в банках і фінансових установах.

Зайняти провідну позицію на ринку

Для провідних на ринку компаній, які не хочуть стати жертвою простою, прийняття позиції лідера ринку має вирішальне значення. Це вимагає від керівників уникати схильності до підходу «почекати і подивитися» або зробити досить, щоб сказати, що ми працюємо над блоковим ланцюгом.

Необхідна терміновість і зобов'язання. Потрібні ресурси, як людські, так і інші. Командам необхідно буде перейти від доказів концепції, до впровадження, масштабуватися якомога швидше.

Працювати в режимі навчання

Банки повинні зробити безпрецедентну трансформацію в майбутні роки. Команди повинні будуть створювати нові технології, нові бізнес-моделі, поряд з новими баченнями і стратегіями, необхідними для їх реалізації і підтримки. Робота в режимі навчання сприяє зростанню культури інновацій.

Таким чином висвітлюються області, в яких необхідні нові можливості, і створюється середовище, в якій прогалини в технічних і ринкових знаннях можуть наповнюватися досвідом, отриманим з перших рук і в області дій.

Перегляд Blockchain як маркетингового завдання

Ця конкретна рекомендація може бути найважливішою. Підривні технології, такі як Блокчейн, повинні розглядатися як маркетингові задачі, а не технологічні проблеми. Blockchain не слід розглядати як новий продукт для продажу існуючим клієнтам.

Необхідно шукати нові ринки і нові групи клієнтів. У міру того як новий ринок досягне зрілості, команди будуть готові працювати в масштабі і задовольняти потреби нових та існуючих клієнтів.

Створення окремої сутності

Точна тактика управління, процеси і культурні риси, які проклали шлях успіху в великих ринкових банках, матимуть зворотний ефект при спробі порушити внутрішні технології. Банкам слід приділяти серйозну увагу створенню окремої юридичної особи або організацій-партнерів-фінансистів, які можуть вносити нововведення, здатні схвилюватися невеликими, але важливими досягненнями, і залишатися незмінними культурними практиками, які несумісні з розробкою руйнівної технології.

Протягом наступних кількох десятиліть у людства є місце на першому ряду, щоб засвідчити розкриття наступної руйнівної і основоположної технології. Хоча важко передбачити майбутнє, можна з упевненістю сказати, що Blockchain відіграє значну роль в перетворенні всіх економік і суспільств. В якомусь сенсі всі ми будемо порушені. Для банків і фінансових установ цей час уже настав.Використання Блокчейн в банках

Ні для кого не секрет, що основні банківські системи в усьому світі розглядають технології Blockchain як потенційну панацею з багатьох питань, які переслідують галузь. Є десятки додатків для Блокчейн, і банківська справа завжди здавалося одним з найбільш перспективних напрямків використання технології.

Згідно з дослідженням, проведеним консалтинговою компанією Accenture, яка спеціалізується на стратегічному плануванні, більше половини всіх топ-менеджерів визнають, що Blockchain буде грати ключову роль в успіху фінансових компаній в найближчому майбутньому. Аналітики Accenture виявили, що світовий банківський сектор заощадить до 20 млрд. дол. США до 2022 року завдяки впровадженню технологій блок-ланцюга. Бюро обробки кредитних даних, яке підпорядковане Польській банківській асоціації, реєструє кредитні історії близько 150 мільйонів європейців. Британська компанія Fintech Billon Group, яка в минулому році інвестувала 1 млн. Євро з ЄС, створила унікальне рішення на базі блок-схеми для бюро для обробки даних клієнтів.

За даними KPMG, в 2016 році фінансування венчурного капіталу для глобальних Фінтех-компаній досягло рекордних 13,6 млрд. дол. США, а загальні інвестиції в Фінтех-компанії склали 24,7 млрд. дол. США.

Найбільша іспанська банківська група, яка також є одним з лідерів в Великобританії, Grupo Santander є піонером в реалізації технології Блокчейн в банківській сфері.

Сантандер, контрольований Banco Group, реалізував повністю функціонуючу платіжну систему One Pay FX, запущену на блоковому ланцюжку. Основна мета системи - оптимізувати платежі між Європою і Південною Америкою з використанням розподілених бухгалтерських книг.

Банк Goldman Sachs активно підтримує і вивчає розподілені технології реєстру і вже інвестував в проект криптовалютності Circle. Bloomberg повідомила, що банк має намір стати лідером у використанні криптовалют серед своїх конкурентів на Уолл-стріт, створивши власну криптовалюту, яка буде займатися виключно цифровими валютними операціями.Технологія Блокчейн і карткові рахунки банківської карти

Величезна кількість транзакцій, що здійснюються кожну секунду за допомогою VISA і MasterCard, більше не здатні забезпечити повний обсяг зручностей і послуг, до яких звикли банківські організації. Тому вони шукають більш зручні рішення, які дозволять забезпечити як високу пропускну здатність, так і пропускну здатність з масштабністю і високою швидкістю.

Згідно з опитуванням Міжнародної асоціації цінних паперів, 55% опитаних банківських компаній займаються моніторингом, дослідженням або розробкою рішень на додаток до блок-ланцюжку для своїх платіжних послуг. Впровадження Blockchain в банківські технології може принести користь величезній галузі, оскільки вона може усунути необхідність покладатися на посередників для схвалення транзакцій між споживачами, оскільки технологія Блокчейн може прискорити платежі при більш низьких ставках, ніж банки.

Системи зазору і розрахунків можуть використовувати блок-ланцюг для зниження експлуатаційних витрат і наближення користувачів до операцій реального часу між фінансовими установами. Комісійні системи на основі Блокчейнів є низькими в порівнянні з традиційними банківськими зборами і пропонують конкурентні механізми обміну з різними парами фіат і крипти, якими практично неможливо користуватися в традиційних банках на ринку.

Технологія Blockchain створює нову криптоекономічну модель фінансування, яка забезпечує доступ до капіталу з традиційних фінансових послуг без необхідності звертатися до банків, які можуть просто відмовити в кредитах після проведення строгих перевірок, часто через бюрократичні погляди на перспективні ідеї.

Ідея маркування традиційних цінних паперів, таких як акції, облігації та альтернативні активи, властива блоковому ланцюгу як нової, відкритої вихідної структурі ринків капіталу.

І останнє, але не менш важливе: усуваючи необхідність в посередниках в сфері кредитування та мікрокредитування, таких як банки і МФО, Блокчейн може зробити його більш безпечним для запозичення грошей і надання більш низьких процентних ставок мільйонам людей по всьому світу.Блокчейн і банківська справа в платежах

Мікроплатежі просуваються до блокового ланцюжка, оскільки крипторесурси набирають популярність, а необхідність швидко обробляти транзакції прозоро і анонімно стає підставою для традиційних платіжних послуг, що вимагають тривалих перевірок KYC, процедур боротьби з відмиванням грошей і повного розкриття інформації про клієнтів відповідним органам влади. Традиційні і доступні в даний час Блокчейни цілком можуть бути рішенням, але вони мають велику кількість обмежень, одним з яких є проблема з масштабністю. Це всього лише питання часу, коли кількість транзакцій буде настільки стрімким, що мережа просто не зможе обробити таку величезну кількість операцій. Як не банально це може здатися, але навіть базова відеогра, така як Cryptokitties, здатна вибити всю мережу Ethereum протягом декількох днів. Неважко уявити, що станеться, коли весь індійський ринок перейде до криптографічних операцій з неминучою легалізації крипти в країні.

Крім того, клієнти захочуть, щоб їх транзакція була перенесена в блок-ланцюжок з її численними перевагами, такими як швидкість і анонімність. Таким чином, необхідні найшвидші системи блок-ланцюжків наступного покоління, щоб впоратися з вимогами до швидкості транзакцій. Удосконалена механіка для обробки умов транзакції з циклами і рекурсії, наданими інтелектуальними контрактами, більше не є проблемою, і владі не потрібно турбуватися про незаконні операції, оскільки авторитетні системи транзакцій, які прагнуть до легалізації, зобов'язані забезпечувати дотримання дуже суворих вимог KYC і AML.

Знадобилося багато часу для того, щоб всі багатообіцяючі технології були повністю прийняті масовим ринком, і блок-ланцюжок не стала винятком. Однак ця технологія спрямована на те, щоб зруйнувати існуючу банківську систему, запропонувавши абсолютно інший підхід до питання про перекази.

Наявність відкритої платформи з базовою системою, прозорою, що масштабується і швидшої, ніж все, що пропонують сучасні технології, - це відкриті двері для створення абсолютно нової і альтернативної системи платежів і банківських операцій, яка не буде пов'язана традиційними і часто громіздкими юридичними вимогами. Крім того, така нова система буде схожа на цегляну головоломку, відкриту для нових доповнень. І це залишає величезну можливість для додавання і включення різних послуг, які можуть бути побудовані поверх існуючої інфраструктури. Неважко уявити абсолютно нову екосистему, з величезною кількістю зручних послуг в одному місці, яке буде обслуговувати багатьох учасників банківської галузі.

Все, що пов'язано з обміном, посередницькими послугами, системами трансферу і супутніми фондами, а також фондами та пулами фондів, буде доступно на одній платформі з властивими перевагами негайного виконання завдань, повною прозорістю, відсутністю ризику неплатежу і анонімності.Блокчейн і банки: сьогодні і завтра (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться:

Додати коментар: