Технологія Blockchain і комп'ютерні ігриБлокчейн ігри - портал Guland

Electronic Arts розробляє мобільну гру, в якій гравці використовують криптовалюти. EverDream Soft, швейцарська компанія, запустила три гри MMO, де транзакції забезпечені блоковим ланцюгом, а криптовалюта використовується для оплати.

Ubisoft Worldwide, автори Assasin's Creed, Far Cry і Watch Dogs не відстають. Згідно високопоставленому порталу IGN.com, вони почали розробку нових ігрових концепцій на основі розподіленого реєстру. Очевидно, що галузь готова прийняти Blockchain.

Чи є «Blockchain Game» псевдо-заявою?

У міру того, як індустрія Блокчейна і криптовалют зростає, її застосування в бізнесі розширюється. Для розробників, підприємців-початківців і особливо технологій і веб-проектів, прийняття блок-ланцюга навіть не є додатковою опцією, це необхідно, щоб залишитися на плаву. Але багато людей, в тому числі професійні ігрові ЗМІ і компанії, розглядають «Blockchain + game» як такі:

 1. Неясна базова екосистема. Громадські ігрові мережі і блокові ланцюги все ще знаходяться на ранніх стадіях розвитку, тому універсального стандарту немає.

 2. Незадовільна продуктивність. Ethereum має трансакційну ємність менше 20 транзакцій в секунду і стягує плату (gas) за кожну дію.

 3. Немає реального геймплея. В даний час всі ігри з Блокчейном страждають від простого механізму і короткого життєвого циклу.

 4. Відсутність професійних талантів. Не так багато людей, які добре розбираються в розробці Blockchain і іграх.Платні онлайн-ігри – епоха, що закінчується

Ігрова індустрія виглядає як одна з найбільш перспективних і, відверто кажучи, захоплюючих областей для впровадження Блокчейна. І, незважаючи на те, що весь час з'являються зайвий «галас», ми повинні визнати, що ця технологія швидко стає важливою частиною сьогоднішнього дня і майбутнього.

Тенденції показують, що платні онлайн-ігри зникають, а монетизація відбувається через внутрішньоігрові мікро-транзакції. Геймери купують віртуальні артефакти на реальні гроші: мечі, одяг, здібності, магію і т. д. Крім того, вони купують підписку, яка дає переваги в грі.

Впровадження системи Blockchain може дати гравцям можливість реінвестувати свої доходи з однієї гри в іншу і переводити свій ігровий талант, коли захочеться. Такий вільний потік валюти також дозволить обійти мікро-транзакції кредитної картки, міжнародні збори і в кінцевому підсумку призведе до більш швидкої і менш складної системи.

Більш того, геймери, які займаються кар'єрою в іграх, можуть отримати більш легкий доступ до обміну валюти зі своєю глобальною аудиторією і партнерами.

онлайн-ігри - портал Guland

Проблеми з економікою традиційних ігор

Що відбувається зі звичайними онлайн-іграми протягом всієї історії розвитку індустрії:

 1. Творець гри (або корпорація) може вийти з бізнесу, призупинивши роботу гри або зовсім закривши її.

 2. Якщо гра буде закрита, ви втратите сотні годин, витрачених на розвиток ваших персонажів і рівнів.

 3. Якщо творці гри вирішать направити гру в інше русло проти ваших бажань, у вас немає можливості звернутися за допомогою.

 4. Якщо ви хочете поліпшити або перебудувати гру, вам потрібен дозвіл творців гри.

 5. Будь-який централізований орган може заборонити гру або забрати ігрові сервери за своєю примхою, не піклуючись про гравців.

 6. Ви практично не «володієте» жодним з цифрових активів в грі, в які ви вклали свої гроші або час.

Наприклад, в «Зоряних війнах» підписка на Стару Республіку дає доступ до розширеної сюжетної лінії, новим ігровим гонкам і повної версії нового контенту, як це показано в додатках. Фанат цієї гри, геймер Алекс Бат, недавно відмовився від своєї улюбленої іграшки. Він пояснив своє рішення так:

«Підписка коштує 100 гривень на місяць. Банк відклав переказ мого регулярного платежу за продовження, тому я був викинутий з сюжетної кампанії, в якій я грав шість місяців, я не отримав бонусів, а всі мої досягнення були знищені. Я писав розробникам, але марно. Я не хотів повторювати шлях з самого початку, тому я пішов».

Ця ситуація була б неможлива, якби «Зоряні війни: Стара Республіка» працювали на Блокчейні. Використання повністю автономних смарт-контрактів не допустило б подібної ситуації. Вони не потребують сторонніх систем і працюють через встановлені графіки і цикли.Приголомшливі переваги Блокчейн в геймінгу

Отже, давайте розбиратися, що привнесе технологія Blockchain в комп'ютерні ігри:

 1. Гра не може бути закрита. Корпорації виходять з бізнесу, викуповуються або відповідальні особи можуть в кінцевому підсумку зруйнувати гру в гонитві за прибутком. Це відбувалося знову і знову протягом всієї історії. У разі блокових ігор неможливо, щоб будь-який центральний орган закрив гру, включаючи оригінального творця гри. Поки є інтерес, гра буде жити в Блокчейні вічно.

 2. Свобода і демократія. Гіпотетично, якщо гравці з якоїсь причини не задоволені грою, вони можуть буквально відкрутити оригінальну гру і піти в своєму напрямку. Це означає, що ігри Blockchain пропонують високий рівень свободи і демократії.

 3. Між-ігрова і між-Блокчейновая працездатність. Це, можливо, одна з найкрутіших особливостей ігор на основі Blockchain. Так як ваш стан геймплея і персональні дані постійно зберігаються на блоковому ланцюжку, інші (абсолютно не пов'язані) ігри можуть дозволити вам використовувати ваші існуючі аватари, предмети і «карму» в різних світах.

  Це також дозволяє підтримувати постійні ігрові світи - це означає, що будь-яка гра може запозичувати персонажів іншої гри і світові дані. Це означає, що можна буде мати постійні і експансивні ігрові світи, якими не володіє ні одна центральна партія.

  Ви можете створити нову гру, але використовувати активи існуючої гри або використовувати великі спільноти гравців, які могли б миттєво перейти в ваш ігровий світ з їх існуючими персонажами.

  Це піддається деяким дійсно цікавим новим можливостям - уявіть гру типу World of Warcraft, в якій гравці грають в містах та світах, створених гравцями зовсім різних ігор MineCraft або Sim-City. Або два набори гравців, що грають абсолютно різні ігри, - але вони можуть грати в одному і тому ж ігровому світі, де їх дії надають реальний вплив на іншу гру через децентралізовані загальні дані.

  Чи не нагадує вам це фільм «Першому гравцеві приготуватися»?
 4. Володіння цифровими активами. На YouTube в Gaming більше шанувальників, ніж в новинах, фільмах і освіті. У всьому світі сотні мільйонів геймерів інвестують багато часу (що не може бути поновлено) і гроші в свої ігрові активи.

  Ось проблема: вони можуть легко втратити всю свою напружену роботу по ряду причин, включаючи: заборона на гру, вихід компанії з бізнесу або вихід з гри, але не мають можливість повернути гроші, які вони вклали в платні предмети і поновлення.  В іграх Blockchain всі години і зусилля, які ви вклали в свої персонажі і цифрові активи, - ваші назавжди, і ніхто не може забрати їх у вас - включаючи самих творців гри. Не має значення, отримаєте бан або гра розгалузилася - карма, предмети, рівень, і все, що ви заробили завжди буде вашими безстроково.

  Оскільки вся ваша трудова діяльність постійно зберігається на Blockchain, і ви дійсно володієте нею, ви можете навіть продати свої цифрові активи з прибутком покупцеві - або ви навіть можете почати грати в іншу гру, використовуючи ваш існуючий персонаж (і) на зовсім іншому Blockchain.

  За допомогою ігор Blockchain ви будете володіти своїми цифровими активами, і ніхто не зможе відняти їх у вас.
 5. Ігри Blockchain поставляються з вбудованими економіками. В іграх користувачі зможуть купувати і продавати ігрові предмети на Блокчейні. Наприклад, якщо вам не вистачає певної карти для створення колоди у вашій картковій грі, ви можете просто купити цю карту з торгового / аукціонного ринку, який працює на Blockchain.

  Не всі є гравцями, і, оскільки в цьому просторі багато спекулянтів, Blockchain ігри також будуть мати вбудований спекулятивний елемент. Наприклад, якщо у якогось розробника є досвід створення неймовірних ігор Blockchain, можна припустити, що персонажі і активи в цій грі будуть цінні з плином часу. Ґрунтуючись на цьому припущенні, багато людей просто купують ігрові активи для інвестування в довгостроковій перспективі.

 6. Просувний дефіцит. Існує безліч ігор, що містять «рідкі» ігрові активи. Так як вони рідкісні і мізерні, цінність має тенденцію зростати.

  Проблема в тому, чи дійсно вам відомо, що вони рідкісні, коли у вас немає доступу до вихідного коду? Відповідь: Ні.

  Не тільки це, якщо ви витрачаєте тонну зусиль і енергії на отримання будь-яких «рідкісних» предметів, щоб їх втратити, тому що розробники передумали (зробили їх звичайними) або гра закрилася - це нервувало б. Проте, це відбувається весь час з традиційними іграми.

  Якщо гра зроблена на Blockchain, це вчорашні проблеми.

  Замість того, щоб довіряти централізованій ігровій студії, ви можете бути впевнені, що рідкісні ігрові активи дійсно рідкісні і не будуть розведені в результаті поставок через зміни коду або з інших причин.Ера Blockchain ігор, про яку ви не знали

2009 рік: Сатоши Накамото випустив першу версію Біткоіна.

2013 рік: Віталік Бутерін описує Ethereum в офіційному документі в журналі «Біткоін».

2015 рік: Ethereum випущений. Пропонується безліч рішень, але ніхто не реалізував рішення для масштабування.

2017 рік: CryptoKitties відкрила двері в DApp Games.

2018 рік: Loom Network випускає операційні прототипи, дозволяючи масштабування Ethereum для ігор Blockchain і соціальних програм з використанням DAppChains.

CryptoKitties була першою вірусної DApp, а також найдовшою живою грою DApp. Ведучи запис більш 14 000 активних користувачів щодня (9 грудня 2017 року), їй вдалося паралізувати мережу Ethereum. Станом на 30 квітня загальна сума транзакції склала 43067,04 ETH, або близько 32 мільйонів доларів США.

З точки зору звичайних гравців відеоігор, CryptoKitties насправді не була «грою», а новинкою, викликаною «атрибутами транзакцій» і «унікальними приватними активами» блокового ланцюга. У той же час це була перша блокова гра з гідним ігровим механізмом і дизайном користувальницького інтерфейсу. Інші DApps за той же період все ще перебували в прототипі або демо-етапах.

CryptoKitties - це віха в розвитку Ethereum. Це доводить усім, що фінансові DApps - це не єдині додатки, які можуть бути побудовані на Ethereum, і він відкриває величезні можливості для розробників створювати і отримувати задоволення.

На момент написання цієї статті на CryptoKitties як і раніше налічується близько 4000 транзакцій і 300-500 активних користувачів.Популярні ігри на Блокчейні в 2022 році

Ринок криптовалют почав знижуватися, починаючи з кінця січня 2018, тому власники монет не змогли отримати прибуток від спекуляцій. Це призвело до популярності двох типів ігор. В середньому в першому кварталі 2022 року популярними стали п'ять ігор DApps.

 1. Beyond the Void - повноцінна космічна стратегія з елементами MOBA. Гра описує майбутнє людства. Людям вдалося знайти особливий елемент "Куб", що дозволяє здійснювати міжгалактичні подорожі, але матеріал виявився дуже дорогим, і за нього потрібно боротися. Всередині гри діють токени ERC20 Nexium, за допомогою яких можна купувати різні речі всередині гри і обмінювати їх.

 2. Spells of Genesis - Дія гри розгортається у фантастичному всесвіті Moonga, де панує зловісна імперія Sayosian. Щоб скинути деспота, гравцям потрібно будувати шахти і збирати спеціальні карти (вони якраз і на Блокчейні). Чим крутіше карта, тим дорожче вона коштує.

 3. Hammercoin - з розряду Біткоін гри, RPG пригода для ПК з темною і задумливою сюжетною лінією, полірованою графікою minecraft-esque і ігровою економікою, побудованою поверх Bitcoin. З його чудової блокової графіки, до дотепного діалогу, і захоплюючого саундтреку, Хаммеркоін виглядає так, ніби вона буде справжньою перлиною ігор на Блокчейні.

 4. Augmentors - після вибухонебезпечного входу на ринок мобільного зв'язку в минулому році Pokemon GO приніс в маси світ ігор з розширеною реальністю. Augmentors, схоже, готовий заповнити порожнечу двох найбільше розчаровучих упущень від Pokemon GO. Нездатність безпосередньо боротися з іншими гравцями і нездатність торгувати покемонами і предметами з іншими гравцями. У Augmentors гравці зможуть битися з ким завгодно, де завгодно з істотами, реліквіями і зіллям, які вільно торгуються між гравцями, так як вони представлені в біткойн-блок-ланцюзі. Припускаючи, що ігрова механіка виявляється забавною і збалансованою, Augmentors дійсно може виявитися хітом.

 5. Etherplay - як випливає з назви, Etherplay побудований поверх мережі Ethereum і є першим прикладом платформи відеоігор, що використовує бібліотеку web3.js Ethereum. На своєму веб-сайті «ігрова платформа з навичками, в якій гравці змагаються за рекордсменами, граючи в забавні маленькі ігри. Як і в аркадних машинах, гравець платить невелику плату за задоволення. Твіст полягає в тому, що ви отримуєте трохи грошей, якщо ваш рахунок є одним з кращих». Щоб грати, користувачі повинні перейти на веб-сайт, використовуючи браузер з підтримкою веб, такий як MIST, Parity або Chrome з розширенням Metamask. Їх перша гра, Etherspace, являє собою мультфільм, що надихає про космічну пригоду, де гравці повинні уникати і / або знищувати все зростаючі хвилі астероїдів і ворогів, одночасно збираючи маленькі символи ефіру, щоб збільшити свої бали.Рівні умови для ігор

У більшості ігор економіка використовує два типи валют. Одна з них надається гравцеві для просування в грі і використовується для покупки предметів низької або середньої якості. Друга використовується для покупки артефактів і може бути отримана тільки за гроші. Цей підхід криміналізував ігровий світ. Є кілька випадків, коли розширені облікові записи були вкрадені з подальшим пошуком продажу, а також шахрайство при покупці артефактів. Більш того, періодичні системні помилки в іграх також можуть привести до втрати ігрових активів. Це завдає шкоди розробникам, оскільки вони повинні відшкодувати і компенсувати гравцям втрати.

Введення блок-ланцюга в ігровій індустрії призведе до того, що ця втрата активів піде в минуле.

Платформи можуть зберігати всю інформацію по придбаних артефактах, глобально і загальної ігрової діяльності як децентралізовані записи. Геймери почнуть фактично володіти своїми віртуальними активами. Записи про право власності, а також про її продаж реєструються в блоковому ланцюжку назавжди. Доступ до цих даних не буде загальнодоступним і захистить гравців від крадіжки особистої інформації, платежів і покупок в грі.

Різні обміни за обмінним курсом є основною проблемою для ігор. Наприклад, якщо ігрова монета прив'язана до долара США, для гравця, що використовує чеську крону, ціна артефакту буде варіюватися в залежності від обмінного курсу. Раптове зростання цін - не єдина проблема; з самого початку гравці з різних країн мають різні цінові умови. В результаті багато геймерів відмовляються від покупок в грі або навіть виходять з гри, що знижує її монетизацію.

У ігор на Блокчейн основі немає цих недоліків. Розробники визначають статичні ціни в токенах для гравців з будь-якої країни. Громадяни Європи, Америки, Азії будуть мати рівні умови. Збори за міжнародні банківські перекази пішли в минуле. Коливання фінансових грошей не матимуть ніякого ефекту.

Перехід на технологію Blockchain значно спростить роботу розробників, дозволяючи їм зосередитися на абсолютно новому контенті для гравців, збільшуючи взаємодію і інтерес.

Наприклад, проект ORB дає гравцям можливість обміняти ігрові гроші на інші активи, в тому числі крипторесурси, і міняти ігрові предмети з різних ігрових всесвітів.

Вже зараз ясно як буде розвиватися технологія Blockchain і комп'ютерні ігри. Криптовалюти замінять гроші. Гравці будуть взаємодіяти виключно з розумними контрактами. Вони зможуть вимагати права на артефакти. Вони також побачать нові послуги, такі як можливість обміну цінними активами.Блокчейн для геймерів (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: