Universa Blockchain - платформа для реального сектора економікиUniversa Blockchain - портал Guland

Інвестор і засновник Venture Club Олександр Бородіч запустив протокол і Блокчейн-платформу для побудови бізнес додатків Universa Blockchain Platform. Платформа запущена для вирішення завдань з реального сектора економіки.

За словами Бородіча, платформа надає шлюз для послуг, який автоматично б приймав будь-які вхідні електронні документи та видавав стандартні вихідні документи, на базі правил і умов логіки smart contracts.

Universa Platform - це нове покоління технологій Блокчейна. Він використовує машину виконання контрактів і розподілену бухгалтерську книгу, розроблену для поліпшення Блокчейн технологій Біткоінів і Ефіріум, надаючи поліпшення, які необхідні для прийняття бізнесу, з акцентом на токенізацію і договірні угоди.


Що таке Блокчейн Universa

Там, де традиційні Блокчейни працюють переважно в валютах, Universa призначена для підтримки токен-вистави за все: від паспортів до посадкових талонів, квитків на автобус або тарифів на таксі; це можуть бути подарункові карти, ваучери або абонементи в спортзал. Ви можете зробити токен, який представляє ваш титул на право власності, або просто ключі від будинку. У той час як традиційні Блокчейни записують повну довірену книгу всіх дій, транзакцій і їх ефектів в мережі («товстий протокол, крихітна логіка»), Universa підвищує швидкість і зручність використання, підтримуючи спрямований граф перевіряючий хеш результатів всіх дій («крихітний протокол, товста логіка»).

Іншими словами, замість об'єднання блоків для створення єдиної повної бухгалтерської книги кожен набір змін в договорі застосовується клієнтами в окремому ланцюжку договорів («C-ланцюжка») до попереднього стану, а результат векторизується і хешується - тільки підписаний підпис стану кожного бічного ланцюга оновлюється як новий статус ланцюжка блоків, відкидаючи старий стан і зберігаючи новий. Проте, кожен ланцюжок веде свою власну історію, і будь-який вузол з копією транзакцій може спробувати відтворити їх і переконатися, що результат однаковий, що забезпечує достовірність і справедливість в довіреному середовищі».

Що таке Блокчейн Universa - портал GulandП'ять компонентів Юніверс

Universa Blockchain складається з п'яти компонентів:

  1. Капсула - стандарт на структуру і спосіб представлення захищених даних, якими можуть виступати довільні електронні одиниці зберігання.
  2. Набір правил і протоколів, за якими обробляються капсули будь-якого виду.
  3. Базові протоколи надання послуг.
  4. Сервіс запевнення / таймстамп об'єктів. Сервіс надає можливість завіряти / перевіряти об'єкти, здійснювати їх транзакції.
  5. Комунікаційний сервіс.

Як Universa може допомогти вашому бізнесу?

У протоколі Universa смарт-контракти дійсно розумні, і це значно розширює їх реалізацію в реальному бізнесі. Смарт-контракти Universa більш ніж застосовні для програмування всіх видів додатків, як внутрішньогрупових, так і тих, які вже працюють в Блокчейні.

Як Universa може допомогти вашому бізнесу - портал GulandКлючові переваг Universa перед Bitcoin і Ethereum

  1. Universa представляє нове покоління Блокчейн-технологій, Universa спочатку розроблялася не як криптовалюта, а як протокол для створення та управління ланцюгами смарт-контрактів. Завдяки цьому Universa не залежить від процесу майнінга. В результаті обробка всіх операцій на протоколі Universa відбувається дуже швидко і з мінімальними витратами.

  2. Universa в 1000 разів швидше - пропонує принципово новий функціонал і цим функціоналом стане величезна кількість оброблюваних транзакцій до 20000 транзакцій в секунду. Для прикладу цей показник у Ethereum 15, а у Біткоіна і того менше 3-6 операцій в секунду. Universa не потребує процесі майнінга для верифікації транзакцій і смарт-контрактів.

  3. Транзакції в системі Universa в 100 разів дешевше, ніж в Bitcoin. Адже нелогічно платити кілька доларів за мікротранзакції в кілька центів. А саме стільки коштує переказ невеликої суми в мережі Bitcoin. Настільки висока вартість обумовлена ​​спекулятивною природою і високою волатильністю Bitcoin. Смарт-контракти на платформі Universa дозволяють знизити вартість комісії за переказ в сотні разів.

  4. Universa дозволяє створювати ланцюжкиа смарт-контрактів під рішення практично будь-яких бізнес-задач. Вони можуть застосовуватися як у внутрішньокорпоративних процесах, так і для створення публічних додатків.

  5. Юніверс значно спрощує процес здійснення транзакцій в e-commerce. Протокол уможливлює здійснювати автоматизовані платежі в будь-яких валютах і відразу ж оформляти всі необхідні платіжні документи за допомогою смарт-контрактів. Також Universa значно спрощує процес отримання позик в інтернеті, створення електронних обмінних пунктів, оформлення митних декларацій і т.п.Застосування платформи Юніверс

На сьогоднішній день Блокчейн в багатьох випадках практично нерозривно пов'язаний з криптовалютами. Universa прагне змінити такий порядок речей, зробивши Blockchain «більш доступним і практичним для загального користування, одночасно розширивши його застосування в бізнес-сфері».

Платформа Universa є простим протоколом, який надає послугу токенізаціі всього, що вимагає децентралізації та відправлення в Блокчейн. Blockchain Universa бачить своїм завданням спрощення процесів подачі заявок на отримання кредитів в Інтернеті, обміну електронних валют, заповнення митних декларацій тощо Він може застосовуватися в таких областях, як:

Разом з цим Блокчейн Universa призначений для задоволення потреб звичайних користувачів і може застосовуватися в сфері Інтернету речей, для бронювання готелів, каршерінга і т.п.

У той же час, в банківській Блокчейн системі платформа Universa розглядається як заміна платформі SWIFT. У разі відключення банків від міжнародної платформи проведення банківських платежів, Universa може бути використана в якості альтернативи.Universa - Блокчейн революція (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: