Яким чином використовувати Блокчейн для управління виробництвомБлокчейн у виробництві - портал Guland

Розподілена база даних записів Blockchain підтримує захист від несанкціонованого доступу до записаних даних. Хоча в ланцюжок можна додати більше інформації, існуючі блоки ніколи не можна видалити. Це гарантує, що все є прозорим і відкритим для громадськості для перевірки і залишається таким для нащадків.

Це створює дивовижну можливість у виробництві, де потрібно скоротити час простою і підвищити ефективність і продуктивність.

Технологія Блокчейн у виробництві

Деякі з ключових галузей, що представляють інтерес в управлінні виробництвом, де технологія Blockchain буде корисна, включають:

  1. Відстеження інвентаризації. Більшість підприємств мають великий рекламний ресурс для обслуговування, а ведення записів відбувається вручну. Централізоване або офлайнове просто не може бути надійним або бездоганним. Існує завжди ризик втрати даних або підробки. Однак, з використанням схеми ланцюг блоків, ви завжди на крок попереду.

  2. Матеріальні перекази. За допомогою цієї децентралізованої технології ви можете відстежувати передачу матеріалів у різних вузлах і реєструвати їх в режимі реального часу. Це забезпечує більшу підзвітність і підвищену точність.

  3. Управління складами - управління матеріалами, що надходять на склад і забираються з нього, стає простішим, коли бере участь Блокчейн. Існує постійний моніторинг та перевірка даних, тим самим мінімізуючи шанси на шахрайство або будь-які недоліки в цьому процесі.

  4. Порівняння всьому ланцюгу. Часта проблема в промисловості полягає в тому, що немає єдиного ланцюга відстеження від матеріалу, до продукції, в більшості випадків існує зв'язок тільки з безпосередньою попередньої точкою контакту. З Blockchain все інакше, незалежно від того, на якому моменті ви перебуваєте в циклі виробництва, ви можете відстежити кожен екземпляр до свого джерела / походження. Це створює відчуття солідарності і приналежності серед зацікавлених сторін на кожному етапі.

  5. Розподіл інформації - найголовніше, маючи загальнодоступний реєстр всієї діяльності, яка складалася в ланцюжку, компанія легко поширює інформацію у вільному і прозорому вигляді.Навіщо використовувати технології Блокчейн в промисловості?

Промислові підприємства являють собою складні комплексні механізми з рядом нюансів, які можуть ускладнити транспарентність і відповідальність, зокрема, якщо мова йде про логістику для виробництва і поставки нового обладнання і запасних частин.

Компанії великого, середнього або малого бізнесу можуть використовувати це для підвищення транспарентності, виявлення проблем в ланцюжку поставок і оптимізації промислових процесів.

  1. Підзвітність - кожна зацікавлена ​​сторона в процесі несе відповідальність за свої дії, оскільки вона є загальнодоступною.

  2. Прозорість - будь-яку інформацію, необхідну зацікавленому учаснику, можна легко отримати, а не зі схвалення якоїсь людини.

  3. Масштабованість - Blockchain дозволяє нескінченні блоки в своєму акаунті, і тому, незалежно від того, наскільки компанія стає великою, масштабування ніколи не є проблемою.

  4. Інновації - за підтримки новітніх технологій, галузь буде корисною у всіх сферах бізнесу.Які відчутні переваги технології Блокчейн в підприємництві?

Для виробників: виробники мають живе досьє журналів дій і багато чого іншого, так що вони можуть стежити за потоками матеріалів від підрядників, процесом виробництва та потоками товарів між компаніями до кінцевих споживачів.

Для постачальників: постачальники користуються перевагами даних в реальному часі за вимогами продавців. Вони здатні генерувати звіти на ходу, що стосуються того, що необхідно, і що повинно бути визначено як пріоритет.

Для продавців: продавці вміють правильно оцінювати терміни поставки матеріалів. Вони також можуть без проблем передавати точну інформацію постачальникам, партнерам і клієнтам.

Для партнерів: партнери зможуть стежити за станом проекту і належним чином впроваджувати і виконувати його. Це дає їм можливість надавати додаткову допомогу, коли це необхідно.

Для клієнтів: клієнти можуть відстежувати походження продукту, а також докладніше дізнатися про те, що вони купують. Неможливо обґрунтувати необґрунтовані претензії продавцю.

Таким чином, зрозуміло, що технологія Blockchain стане рушійною силою зміни і розширення можливостей в області виробництва.

Однак ризиковано хапатися за цю технологію не замислюючись. Виробники і будь-які інші компанії повинні вирішити, чи принесе користь і дасть економічний ефект перебудова існуючої інфраструктури і успадкованих систем заради використання Блокчейн прямо тут і зараз. В іншому випадку це може виявитися дорогим починанням.Blockchain платформи в промисловості (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться:

Додати коментар: