Універсальний протокол винагороди на Блокчейн платформіBlockchain Universal Reward Protocol - портал Guland

Блокчейн вже залишає свій слід в світі роздрібної торгівлі. Рітейлери вже готуються до того, що Blockchain вплине на їх індустрію, яка оцінюється в трильйони доларів, впроваджуючи нові методи і рішення, такі як прийняття методів крипто-оплати і програми лояльності для Блокчейна.

Команда французьких підприємців у сфері роздрібної торгівлі створила універсальний протокол винагород, щоб винагородити своїх клієнтів за будь-який тип купівельної поведінки.

Програми винагород

Ми всі любимо подарунки. Результати Б.Ф. Скіннера показали, що винагороди є потужним мотиваційним інструментом, тому що схема задоволення в мозку найбільш сильно реагує на те, що він назвав «переривчастим підкріпленням». Простіше кажучи: це змушує нас відчувати себе завершеними і впізнаваними.

Тому не дивно, що рітейлери і сервісні компанії знайшли спосіб використовувати це «переривчасте посилення» в своїх інтересах, створюючи програми винагород. Компанії пропонують широкий спектр програм винагород, від купонів, кєшбеків або пробників, аж до знижкових продуктів. Це спосіб зберегти лояльність клієнтів і повернути їх до них знову і знову.

Стимулювання лояльності до бренду: клієнти з більшою ймовірністю повернуться в одну і ту ж кав'ярню, знаючи, що, якщо вони куплять досить кави, вони в кінцевому підсумку отримають його безкоштовно. Ці постійні клієнти (які показали, що витрачають на 67% більше, ніж нові) матимуть особисті відносини з брендом і, можливо, стануть захисниками бренду.

Збір даних про клієнтів: дані, отримані за допомогою програми, використовуються для відстеження та розуміння звичок витрат, які потім можна використовувати для визначення того, чи були маркетингові зусилля і зміни в бізнесі успішними або невдалими. Маючи в своєму розпорядженні достатню кількість даних про клієнтів, роздрібні торговці можуть адаптуватися до потреб своїх клієнтів або навіть передбачити їх.Перехід на Блокчейн

Рітейлери намагаються знайти нові рішення для продовження зростання і розвитку за допомогою своїх програм винагород. Рішенням може бути об'єднання програм винагороди з Блокчейном. Впроваджуючи технологію Blockchain, роздрібні продавці будуть видавати маркери, які є практичними цифровими активами.

Цей токен може стати для рітейлерів способом подолати обмеження, з якими вони стикаються в даний час:

 1. Дорогі витрати

  Програма винагород на основі Блокчейна дозволить скоротити витрати на настройку і управління системою, оскільки кожна маркетингова кампанія буде простим розумним контрактом, розміщених в Blockchain.

  Відстеження і прозорість зроблять звітність простіше, швидше і дешевше. Таким чином, буде можливість виконувати ітерації швидше, а рентабельність кампанії, таким чином, буде оптимальною.

  Нарешті, в разі програми з кількома роздрібними торговцями вартість залучення клієнтів буде значно знижена, що дозволить розділити зусилля з придбання між декількома брендами.

 2. Вирішення проблем

  Конфіденційність і безпека: технологія Блокчейн також вирішує проблеми безпеки даних. Коли дані передаються через систему Blockchain, транзакція відкрита і доступна для перегляду всім, в той час як інформація відправника захищена і зашифрована. Таким чином, токени Блокчейна надаватимуть необхідні дані для підприємств, в той же час гарантуючи споживачу, що їх інформація не буде використана не за призначенням.

  Ліквідність: за допомогою технології Blockchain клієнт зможе управляти всіма видами винагород з одного гаманця. За допомогою криптообмінників клієнти могли б безпосередньо обмінювати токени (на готівку або інші маркери), збільшуючи загальну ліквідність винагород. Для клієнтів можливість використовувати точки з різними роздрібними торговцями збільшить кількість транзакцій по викупу.

  Довіра до номіналу: в сценарії, коли кілька роздрібних торговців беруть участь в одній і тій же децентралізованій системі винагород, за визначенням немає центрального суб'єкта, який би вирішував, скільки коштують токени. Без цієї «ролі центрального банку», яку традиційно торгує бал ритейлер, вартість токена визначається тільки через пропозицію і попит.

 3. Обмеження

  Протокол винагороди на основі ланцюжка блоків забезпечив би основу для всієї екосистеми додатків (dApps), яка могла б забезпечити розуміння даних споживачів і, отже, дати можливість винагороди за певні види поведінки, витягнуті з цих даних. Наприклад, IoT можна використовувати для збору інформації про поведінку в магазині, браузери Web 3.0 можуть виявляти онлайн-шаблони і т. д.Що собою являє Universal Reward Protocol

У той час як онлайнові рітейлери активно використовують збір даних, фізичні рітейлери втрачають позиції в гонці за розумінням переваг своїх покупців. Таким чином, рітейлери направили свою стратегію на досягнення універсальності, щоб взаємодіяти зі своїми покупцями як онлайн, так і офлайн.

У світі, де все ще відбувається 90% всіх роздрібних продажів, розробники вважають, що незліченна безліч варіантів поведінки в автономному режимі являє собою невикористане джерело цінної інформації. Тим часом, в світлі останніх подій, вони переконані, що люди заслуговують прозорості в тому, що стосується їх особистих даних.

Таким чином, вони вирішили представити світ, в якому покупці можуть самі вибирати, якими даними, будь то онлайн або офлайн, вони хочуть поділитися з ритейлерами, щоб отримати більш персоналізований досвід.

Ось чому було створено Universal Reward Protocol, протокол, заснований на Блокчейні, де роздрібні продавці винагороджують покупців за взаємодію з ними і обмін їх поведінковими даними.

Що собою являє Universal Reward Protocol - портал Guland

Як працює універсальний протокол винагород

Universal Reward Protocol - це протокол на основі ланцюжка блоків, який служить всеосяжній інфраструктурі для децентралізованих додатків (dApps), які аналізують поведінку покупців. Використовуючи розумні контракти, рітейлери визначають поведінкові умови, які повинні бути виконані покупцями, щоб отримати винагороду: доказ поведінки (PoB). Кожна програма dApp на URP визначає набір поводжень, які він може сертифікувати, створюючи PoB.

При пред'явленні PoB до смарт-контракту покупець отримує винагороду і отримує жетони. Зібрані дані потім відправляються роздрібним продавцям, щоб адаптувати індивідуальні та ексклюзивні пропозиції для покупців. Нарешті, покупці можуть викупити зароблені токени за допомогою цих угод.

Як працює універсальний протокол винагород - портал GulandІснуючі програми

Існуючу програму під назвою Occi буде інтегровано з Universal Reward Protocol. Occi може надати Proof-of-Behavior щодо діяльності в магазині, використовуючи комбінацію технологій IoT і AI. Це рішення було розгорнуто серед провідних рітейлерів, таких як Carrefour, Auchan і Galeries Lafayette, і охоплює більше 100 000 квадратних метрів торгових площ.

Існуючі програми - портал Guland

Команда керівників

Universal Reward Protocol був заснований двома випускниками Ecole Polytechnique (провідної французької інженерної школи) і Каліфорнійського університету в Берклі. Томас Вольф, колишній генеральний директор по Франції і регіональний директор Catalina Marketing по Європі, приєднався до Universal Reward Protocol в якості головного операційного директора. Команда швидко зростає і набрала кращих талантів з роздрібної торгівлі, Блокчейна і фінансового сектора.

Команда керівників - портал GulandУ чому різниця між Universal Reward Protocol і програмою лояльності

URP не створює нову програму лояльності і не переносить існуючу на Блокчейн. Існує чотири основні відмінності між універсальним протоколом винагород і класичною програмою лояльності:

 1. URP забезпечує винагороду за будь-який тип купівельної поведінки.

  Програма лояльності роздрібного продавця тільки винагороджує покупця, коли він купує товар в своєму магазині. Інші типи купівельної поведінки, такі як просте відвідування магазину або взаємодія з брендами в соціальних мережах, не отримують винагороду. Мета URP - дозволити рітейлерам винагороджувати будь-яку гідну поведінку при здійсненні покупок.

  Що URP визначає як «купівельну поведінку»? Прикладами можуть бути відвідування магазину в перший раз, покупка продукту, відвідування веб-сайту або обмін контентом, опублікованими в соціальних мережах, і багато іншого. Коротше кажучи, всі онлайн і офлайн взаємодії, які покупець може мати з брендом або роздрібним продавцем, будуть винагороджені через URP.

 2. URP дозволяє створювати нові відносини і взаємодіяти з новими потенційними клієнтами.

  Рітейлер може взаємодіяти з усіма покупцями, які використовують URP, тоді як програма лояльності дозволяє ритейлеру спілкуватися тільки з покупцями, які вже погодилися вступити в стосунки з ними. Це не дозволяє ритейлеру взаємодіяти з простими перспективами.

 3. URP - це універсальна платформа, на якій токени URP можна обміняти у всіх роздрібних продавців мережі.

  Роздрібні продавці пропонують токени URP як стимул для покупців взаємодіяти з ними відповідно до бажаної поведінки і використовувати зібрані дані, щоб адаптувати персоналізовані пропозиції, за допомогою яких покупці викуповують свої маркери.

  Програма лояльності відрізняється тим, що зазвичай видає бали, які можна обміняти тільки у продавця, який їх розподілив. Це призводить до того, що покупці мають кілька несумісних програм лояльності, що ускладнює їм управління точками і створює меншу цінність для покупців.

 4. URP гарантує прозорість і безпеку даних.

  Дані, зібрані за допомогою програм лояльності (зазвичай це, принаймні, історія покупок покупця, але часто набагато більше інформації зберігається і використовується без будь-якої згоди), не завжди прозорі для покупця. Не завжди ясно, який саме тип даних збирається, з якою метою і хто має до нього доступ.

  Прозорість і безпека особистої інформації гарантується технологією розподіленої книги (DLT), властивою загальнодоступною технології Блокчейна. Зареєструвавши кожну підписку безпосередньо в Блокчейні, покупці можуть перевірити свою згоду з різними контрактами, змінити свої переваги щодо конфіденційності та прийняти рішення про відмову в будь-який час. Вони також можуть бачити, які дані про поведінку були зібрані про них, в який час і для будь-якого роздрібного продавця. Крім того, дані, які збирає кожен додаток, є строго необхідними для підтвердження того, що вимоги кампанії виконані, і що ніякі особисті дані про поведінку не передаються у відкриту книгу.Блокчейн платформа Universal (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: