DJ Music Set запускає Blockchain-проект для музичної індустріїBlockchain в музичній індустрії - портал Guland

Сьогодні Блокчейн стає все більш поширеним практично у всіх аспектах людського життя. Від банківської справи до управління ланцюгами постачання й навіть музичної індустрії.

Межі цифрових технологій висуваються на новий рівень завдяки революційній технології, яка була представлена ​​Сатоши Накамото в 2009 році. Тепер популярний міжнародний музичний діджей Гарет Емері намагається використовувати міць Блокчейна для руйнування і перетворення музичної промисловості.

Choon: заснована на Blockchain платформі для публікації і поширення музичної індустрії

Технологія Блокчейна і криптовалюти стають основними темами в музичній індустрії. Такі акти, як RAC і Gramatik, застосували криптовалюту до своєї музики, коли перший випустив альбом на Блокчейні Ethereum, а другий створив власну криптовалюту під назвою GRMTK.

Американський репер Lupe Fiasco і співак Imogen Heap також є активними прихильниками застосування криптовалют і технології Блокчейна в музичній індустрії.

Чун є дітищем Гарета Емері разом з Джоном Уоткінсоном і Меттом Холом, які є експертами в технології Блокчейн і хорошими друзями Емері. Choon - це Blockchain-рішення, розроблене для надання платформи, яка дає музикантам повний контроль над їх інтелектуальною власністю.

Це також дає музикантам можливість ділитися своїми роботами і безпосередньо взаємодіяти з слухачами без участі посередників.Проблема розподілу платежів в музичній індустрії

Музика оцінюється в 16 мільярдів доларів, і велика частина цих грошей йде на звукозаписні компанії і інших сторонніх посередників. Серед музикантів і звукозаписних компаній існує загальне відчуття, що вони все більше відстають в галузі щодо структури платежів.

Послуги потокового мовлення зробили музичний бізнес невигідним для музикантів. Популярні актори, такі як Taylor Swift і JayZ, в минулому наносили удар по структурі розподілу платежів в галузі, називаючи це несправедливим по відношенню до артистів.

Поява легкого доступу до музики онлайн через потокові сервіси було розроблено на шкоду справедливої ​​компенсації артистам.

Чого прагне досягти

В інтерв'ю з учасником Forbes Ендрю Россоу Гарет Емері визнав необхідність адаптації технології Блокчейна до існуючого середовища таким чином, щоб це приносило користь музикантам. За словами Емері, важливо, щоб музика була «легко доступною», майже так само, як сьогодні.

Однак Емері бажає ситуацію, коли це не призведе до того, що музиканти не отримають повну компенсацію за свою творчість.

Використовуючи маркери NOTE, рідний токен криптовалюти платформи Choon, шанувальники і слухачі зможуть купувати музику. Тим самим Емері вважає, що між артистом і слухачем встановлюється негайний платіж.

Цей потік платежів, оскільки він заснований на архітектурі Блокчейна, буде прозорим і надійно захищеним. Артистам більше не доведеться чекати роками, щоб заробити гонорари за потокові сервіси, і відносини 1-1 породжують більш швидкий потік грошей.

Протоколи смарт-контрактів, вбудовані в платформу Choon, спростять процес ліцензування музики за рахунок виключення плати через дорогих юридичних консультацій. Артисти зможуть прийняти рішення про продаж або збереження прав на свою музику, що буде контролюватися надійними протоколами смарт-контрактів.

Майбутнє для Choon

За словами Емері, команда проекту в Чуні дотримується всіх необхідних нормативних положень. Він визнав, що його належна обачність значно уповільнює процес, але стабільність, на його думку, важливіша.

Загальний обсяг токенів NOTE протягом перших 5 років буде обмежений 80 мільйонами. Половина цього числа буде поширюватися серед артистів на платформі з розрахунку 21 917 токенів кожен день. Для розподілу токенів буде використана пропорційна формула спільного використання, заснована на загальній кількості потоків на платформі.Блокчейн інновації приходять в музичну індустрію (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться:

Додати коментар: