Дослідження над стійкими енергозберігаючими рішеннями БлокчейнаЕнергозберігаючі рішення в Блокчейн - портал Guland

Хоча Блокчейн залишається однією з найбільш захоплюючих нових технологій в сучасному світі, є ще проблеми, які перешкоджають його впровадженню в більш широкий бізнес-процес.

Передбачається, що він здатний не тільки порушувати, а й революціонізувати глобальний бізнес-процес, але поки не вдалося перейти від прототипу концепцій до великомасштабних бізнес-додатків. Однією з основних причин цього є той факт, що технологія споживає надмірну кількість енергії.

Причини величезного споживання енергії

Величезне енергоспоживання Блокчейном зводиться до необхідності забезпечити надійність роботи мережі, захищаючи її від хакерів. Щоб Blockchain був успішним, записи в розподіленому регістрі повинні бути захищені від несанкціонованого доступу.

Приберіть незмінність Блокчейна, і у вас залишиться дорога база даних. Високе споживання електроенергії діє як бар'єрний екран, який використовується для стримування хакерів і маніпуляторів.

За словами Крістіана Каталіна, засновника Криптоекономічної лабораторії в Массачусетському технологічному інституті, велика кількість споживаної енергії, необхідна для отримання контролю над Блокчейном, більш ніж достатній засіб для того, щоб убезпечити себе від хакерів.

Проте, якщо технологія буде застосовуватися на основній бізнес-сцені, потрібні більш рентабельні і енергоефективні засоби захисту Блокчейнів.Гонка масштабованості Blockchain

Дослідники з провідних установ, таких як MIT і Cornell University, проводять дослідження, спрямовані на розробку більш енергоефективних технологічних рішень Блокчейна. Університети і коледжі - не єдині, хто робить це, оскільки відомі технологічні компанії, такі як IBM і Intel, також твердо інвестують в енергоефективні рішення Blockchain.

Говорячи про цю подію, Емін Гун Сірер, професор науки і со-директор Ініціативи Корнельського університету по криптовалютам і смарт-контрактам, сказав, що компанії будуть намагатися з усіх сил «уникати втрат Біткоіна». Велика енергетична інфраструктура, необхідна для великомасштабних реалізацій Блокчейна, не сприяє прибутковості багатьох бізнес-процесів.

Прогрес, досягнутий до теперішнього часу

Intel і IBM змогли розробити рішення для корпоративної Blockchain-технології для деяких своїх клієнтів. Ці зусилля в основному є частиною Hyperledger, який є консорціумом компаній, які працюють над розробкою технологічних рішень для бізнес-додатків.

Уже зараз Hyperledger пропонує п'ять приватних Блокчейнів, які не вимагають підтвердження робіт (майнінг) для перевірки транзакцій в Блокчейн.

Коментуючи невикористання алгоритмів майнінга, Кріс Ферріс (Chris Ferris), директор за технологіями відкритих технологій IBM, сказав, що вартість майнінгу буде нестійкою для додатків Blockchain на бізнес-сцені.

R3 - ще один гравець на сцені розвитку Блокчейна для бізнесу. Фірма по розробці Блокчейнів також створила власну застарілу енергозберігаючу мережу Blockchain, орієнтовану на фінансовий ринок.

Уже великі гравці на фінансовому ринку, такі як UBS, Wells Fargo, Barclays і Bank of America, вклали капітал в цей проект. Частиною зусиль R3 є розробка Corda, приватного Блокчейна, здатного забезпечити надійні банківські функції.

Corda розроблений таким чином, щоб бути сумісним з банківськими правилами, особливо щодо захисту даних клієнтів, які носять особливо делікатний характер.

У мережі Ethereum є безліч стартапів і підприємств на базі Блокчейна, які активно розробляють стійкі технологічні рішення для Blockchain.

Consensys, одна з багатьох компаній-розробників програмного забезпечення, що розробляють програми для Блокчейн для підприємств в мережі Ethereum, активно розробляє працездатну інфраструктуру масштабування Блокчейнів.

Сама мережа Ethereum рухається до протоколу перевірки автентичності Блокчейна з доказом кола, відходу від протоколу інтелектуального аналізу з перевіркою роботи.Що таке технологія Blockchain (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: