Підйом БлокчейнаПідйом Блокчейна - портал Guland

З мільярдами інвестицій, вкладених в індустрію Блокчейнів, вона, здається, швидко зростає день у день і розширюється на нові горизонти.

Ці горизонти включають гуманітарні причини, такі як боротьба з торгівлею дітьми або введення більш дешевої електрики. Інші зосереджені виключно на створенні криптовалют, в той час як деякі займаються захистом авторських прав. Інновація здається нескінченною.

Ваше власне віртуальне майно

Як пише The New York Times, одна з цих інновацій прийшла до вас з Decentraland, компанії, яка потрясла всіх нас, коли в 2017 році вона привернула інвестиції в розмірі 26 мільйонів доларів всього за 30 секунд.

Їх винахід виглядає так, як ніби він вийшов з просунутої комбінації науково-фантастичного фільму і гри-симулятора. Зокрема, Decentraland розробив платформу віртуальної реальності на основі Блокчейна Ethereum. Ця платформа дає вам можливість використовувати технологію Блокчейна, щоб повністю зануритися в тривимірний інтерактивний світ, володіючи частиною віртуальної нерухомості. Дивно, чи не так?

В який час ми живемо! По суті, тепер ви можете придбати віртуальну нерухомість онлайн за цінами, що доходить до 120 000 доларів. Ця сума може купити вам убогий шматок віртуальної землі, площею 10м2. Ця нерухомість знаходиться в віртуальному районі в віртуальному місті. Як і в реальному світі, ціни на певні об'єкти нерухомості залежать від безлічі факторів, і, отже, нерухомість в певних районах більш цінна, ніж в інших.

Віртуальна реальність, надана Блокчейном, побачила світ на зборах рекламодавців в Каннах, Франція, включаючи «блокчейн-яхту» і «блокчейн-віллу». Давайте не будемо забувати, що в Давосі, Швейцарія, був також «блокчейн-хол».Блокчейн отримує мільярди доларів інвестицій

Багато інвесторів вже увійшли в популярний Блокчейн. До них відносяться люди, які стоять за Andreessen Horowitz, технологічним гігантом, співзасновником якого є Марк Андрєєссен, винахідник сучасного веб-браузера.

Компанія оголосила про створення фонду криптовалют на 300 мільйонів доларів, який буде зосереджений виключно на інвестиції в технології Блокчейна.

Андрєєссен порівняв поточні події в області Блокчейна з подіями на рубежі століть в області Інтернету, іншими словами, період так званого міхура інформаційних технологій і надмірних спекуляцій, період, зазначений надзвичайним збільшенням використання і адаптації Інтернету.

Цей період був часом загартовування і ситуацій, коли ми плавали і занурювалися, що дало нам ряд гігантів, які ми маємо сьогодні, таких як eBay і Amazon. Проте, було безліч тих, кого більше ніхто не пам'ятає, тих, хто домігся недовгого успіху, але незабаром повинен був померти, таких як Pets.com.

«Для тих з нас, хто був залучений в програмне забезпечення протягом довгого часу, це схоже на перші дні Інтернету, web 2.0 або смартфонів знову і знову», - сказав Андрєєссен і його колеги, представляючи фонд під назвою «a16z crypto».» .

Як і в Google Docs, технологія Блокчейн створює безпечний список всіх змін, внесених в «документ», і записи, які зробили ці зміни. У той же час кожен об'єкт в ланцюжку, який вніс певні зміни, є довіреним і отримує копію всіх змін.

Індустрія Блокчейнів переживе той же досвід, що і інтернет-індустрія в кінці 90-х років. Деякі впадуть, інші виживуть, вийшовши з темряви сильнішими. Що, безумовно, вийде сильнішою, так це Блокчейн.Прогноз розвитку Блокчейна (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: