Прозорість БлокчейнаПрозорість Блокчейна - портал Guland

Одним з найбільш привабливих аспектів технології Блокчейн є ступінь конфіденційності, яку вона може забезпечити. Однак це призводить до певної плутанини щодо того, як конфіденційність і прозорість можуть ефективно співіснувати. У цьому сегменті ми розглянемо, як Блокчейн балансує дві концепції на благо користувачів.

Як Blockchain може бути прозорим

У Блокчейні особистість користувача ховається за потужної криптографією, що означає, що зв'язати публічні адреси з окремими користувачами особливо складно. Це піднімає питання про те, як Блокчейн можна вважати дійсно прозорим.

Прозорість Блокчейна виникає з того факту, що авуари і транзакції кожної публічної адреси відкриті для перегляду. Використовуючи провідник і надаючи публічну адресу користувача, можна переглядати його авуари і транзакції, які вони вчинили. Такий рівень прозорості раніше не існував в фінансових системах, особливо щодо великих підприємств, і додає ступінь відповідальності, якої досі не було. У минулому великі фінансові установи могли використовувати кошти своїх клієнтів на свій розсуд, без будь-чийого відома, і не завжди в найефективнішому або чесному питанні, фінансова криза 2008 року була втіленням цієї самої проблеми.

У мережі Lisk можна переглянути кількість токенів LSK, які зберігаються в будь-якій публічній адресі, включаючи адресу Lisk Foundation. Це означає, що основа абсолютно прозора у всьому, що ми робимо, і як така підзвітна всьому співтовариству Lisk. Наприклад, якби фонд повинен був перевести кошти на іншу адресу, ця транзакція могла б бути повністю відстежена будь-ким і тому зажадала б докладного пояснення і обґрунтування.

Таким чином, Blockchain дає великим підприємствам платформу для справжньої чесної роботи з спільнотою і клієнтами.

Проте, Блокчейн може додати прозорості не тільки фінансового аспекту бізнесу.Конфіденційність Blockchain в бізнесі

Слід зазначити, що користувач може отримати більше однієї публічної адреси для зберігання авуарів і відправки коштів між різними адресами, що допомагає зберегти ступінь конфіденційності.

Наприклад, один з головних варіантів використання Блокчейна - управління ланцюгами поставок. Технологія може забезпечити постійне відстежування всього, що відбувається в ланцюжку поставок. Це означає, що споживачі можуть точно знати, що міститься в їх продуктах, чи є це органічною та справедливою ​​торгівлею, чи є їхні товари справжніми і вироблені з урахуванням прав працівників. Це вигідно не тільки споживачеві, так як він може бути абсолютно впевнений в тому, звідки надійшли продукти і що в них міститься, а й компанії, що виробляє продукцію. Така прозорість допомагає підтримувати цілісність компанії за рахунок зменшення скандалів у виробництві, таких як, наприклад, залежність від потогінних магазинів для виробництва дешевого одягу.

Це має додаткові наслідки, ніж просто споживчі товари, так як може допомогти у відстеженні життєво важливих речовин, таких як ліки, забезпечуючи пацієнтам отримання справжніх ліків і зупиняючи величезний ринок контрафактної продукції.

Технологія Blockchain також здатна поліпшити охорону здоров'я, надаючи захищену базу даних, що дозволяє пацієнтам безпечно отримувати доступ до своїх медичних записів, коли вони в них найбільше потребують. У той час як зараз це проблема, особлива в деяких країнах. Блокчейн усуває цю проблему, створюючи децентралізовану базу даних для підвищення безпеки і поширення. Аналогічним чином, регістр Blockchain також можна використовувати для забезпечення прийому і розподілу ліків, дотримання нормативних вимог або управління медичними витратними матеріалами. Наприклад, окремий пацієнт може взаємодіяти з певною платформою охорони здоров'я Блокчейна, щоб легко переглядати всі свої претензії, історію хвороби, транзакції, а також прострочені платежі.

Такої бази даних ще ніколи не було, і вона здатна революціонізувати все, починаючи з виробництва продуктів харчування низького рівня аж до управління і голосування. Потужна комбінація безпеки і незмінності, яку забезпечує Blockchain, означає, що несправедливі вибори, фальсифікації голосування і відсутність чесності можуть бути усунені. Блокчейн досягає всього цього шляхом відстеження інформації як засобу забезпечення того, щоб ніщо не було неналежним чином змінено, нечесно додано або видалено.

Додатки для розробки такої системи цілісності безмежні, і Блокчейн - це технологія, яка лежить в основі цього переходу до більш прозорого і позитивного суспільства. Це виходить за рамки створення світу довіри, натомість даючи платформу для надійної парадигми, в якій довіра навіть не потрібно, оскільки сама система є незмінною і нетлінною.Що дасть світу прозорість технології Блокчейн (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: