Руйнівна пірінгова мережа BlockchainРуйнівні інновації Блокчейн - портал Guland

Інструменти, які ми використовуємо для організації самому функціонуванню людських суспільств, поряд з бюрократією, яка ними керує, не встигали за темпами цифрової трансформації.

Контракти, які ми створюємо, записи, які ми зберігаємо, і транзакції, які ми робимо, в даний час розглядаються і створюються в нових цифрових форматах. В основі цього цифрового відтворення людського суспільства лежить руйнівна пірінгова мережа Blockchain.

Підривні інновації

Що таке руйнівна технологія? Що стосується інновацій, концепція була спочатку написана доктором Клейтоном Кристенсеном в Проблемі Новатора, в 1997 році.

Підривна інновація відноситься до технологічного або ринкового просування, яке фундаментально трансформує або створює абсолютно нові ринки. Руйнують технології спрямовані на виявлення і задоволення майбутніх потреб клієнтів.

Вікіпедія і Убер - відмінні приклади руйнівних інновацій. Убер перевернув стару індустрію таксі, і Вікіпедія повністю виключила енциклопедію.

Вікіпедія і Убер - портал GulandЩоб легше розпізнати руйнівні технології, д-р Крістенсен визначив такі відмінні характеристики:

 1. Принципово змініть ціннісну пропозицію на ринку.

 2. Спочатку пропонувати більш низьку продуктивність, ніж існуючі рішення, і мають меншу ємність.

 3. Містять у собі функції, які потрібні тільки декільком периферійним клієнтам на нішевих ринках.

 4. Часто відхиляються або оцінюються як недостовірні провідними компаніями ринку.

 5. Швидке просування і, в кінцевому підсумку, забезпечує достатню продуктивність і кращу функціональність, ніж існуючі продукти.

Ефект руйнівних технологій на продуктах або ринках може бути раптовим або поступовим.

Примітним прикладом є Blockbuster Video. У 2004 році у Blockbuster було 9000 роздрібних магазинів по всьому світу. Вони були безперечним королем відеопрокату. Інвестори стікалися до них через їх сильні грошові потоки. У 2008 році Blockbuster випустив продажів на суму в 5,5 млрд доларів. У тому ж році виконавчий директор Jim Keyes зробив знамениту заяву про нехтування Netflix: «Ні RedBox, ні Netflix нам не конкуренти навіть на телеекрані. Вже швидше Wal-Mart і Apple будуть ними». Блокбастер подав заявку на банкрутство в 2010 році. Netflix тепер оцінюється в 68,6 млрд доларів.

Стів Бальмер, колишній генеральний директор Microsoft, прокоментував перший iPhone: «П'ятсот доларів? Повністю субсидується? З планом? Я б сказав, що це найдорожчий телефон в світі, і він не приверне бізнес-клієнтів, тому що у нього немає клавіатури. Це робить його не дуже хорошою друкованої машиною».

Томас Уотсон, президент IBM в найраніші дні комп'ютерів, зробив схожі коментарі про комп'ютери.

Blockbuster, Microsoft і IBM широко вважалися одними з кращих і найбільш керованих компаній. Чому їх виконавці та менеджери неправильно зрозуміли появи відеопотоку / потокового мовлення, смартфона і комп'ютерів?

Вивчаючи приклади, подібні до вищезгаданого, д-р Крістенсен виявив чотири динаміки, які призводять до порушення. Їх часто називають «чотирма принципами руйнівних інновацій».Чотири принципи руйнівних інновацій

 1. Компанії залежать від клієнтів і інвесторів за їх ресурси і гроші. Кращі виконавці і кращі керовані компанії особливо вміють слухати своїх клієнтів та інвесторів, а також надавати продукти, які вони хочуть, і прибуток, який вони очікують. Вони стають дуже майстерними у вбивстві ідей, які не хочуть їх клієнти, і в результаті не вкладають кошти в руйнівні продукти, поки не стає занадто пізно.

 2. Маленькі ринки не вирішують потреби великих компаній. Великі компанії повинні рости. Інвестори вимагають збільшення прибутку і цін на акції, співробітники вимагають збільшення заробітної плати і пільг. У міру зростання компаній їм потрібно більше капіталу, щоб підтримувати темпи зростання. Малі ринки не приносять великих доходів і прибутку для задоволення цих потреб.

 3. Ринки, які не існують, не можуть бути проаналізовані. Опора на ринкові дослідження і здатність прогнозувати - це якості відмінного менеджменту. На нових ринках відсутня ринкова інформація. В результаті менеджери не можуть робити інформовані аналізи або прогнози. Тому вони побоюються ризикувати при відсутності достатньої інформації.

 4. Поставка технологій може не мати рівного попиту. Руйнівники починають з невеликих областей, але в кінцевому підсумку приходять до основних ринків. Темпи технічного прогресу часто перевищують темпи поліпшення. Тому основні продукти часто перевантажують потреби клієнтів, дозволяючи руйнівним технологіям в кінцевому підсумку стати безпосередніми конкурентами.

Саме ці принципи неодноразово відповідали за нездатність менеджерів визнати руйнівні інновації.

Чи є платіжна система Блокчейн однієї з цих руйнівних технологій? Якщо це так, керівники і менеджери в усіх галузях, ризикують потрапити в ту ж пастку, що й Blockbuster, Microsoft або IBM? Відповідь - Так.Визначення технології Blockchain

Точно так же, як Інтернет полегшує передачу інформації, блок-ланцюжок полегшує цифрову передачу коштів.

Blockchain - це децентралізована загальна книга, яка дозволяє проводити транзакції між охочими учасниками без необхідності довіреного стороннього посередника, такого як банки. Це дозволяє робити транзакції прозорими і видимими для всіх зацікавлених сторін, пропонуючи анонімність, коли це необхідно. Аналогічним чином, це знижує ризик шахрайства, оскільки записи не змінюються після того, як рахунки були врегульовані. Він також містить можливість програмування. Детальніше про цю технологію і її концепції читайте в цій статті.

Дослідники Гарварда Марко Іансіті і Карім Лахани припускають, що Блокчейн слід більш точно сприймати не як руйнівну технологію, а скоріше як фундаментальну. Основна відмінність між ними - глибина трансформації, яка буде мати місце, і час, який буде потрібно для цього.

Основоположні технології відтворюють основи нашої економіки і соціальної реальності.

Прикладом базової технології є протокол управління передачею / інтернет-протокол або TCP / IP. Так само, як технологія Blockchain була створена для полегшення передачі Bitcoin від одного однорангового вузла до іншого, TCP / IP був створений для розрахованого на одного користувача випадку відправки електронної пошти від одного дослідника іншому з ARPANET в 1972 році. Протягом 30 років TCP / IP проходив через послідовні етапи розвитку, поки інтернет, який він обслуговує, не змінив нашу соціальну і економічну реальність.

Сьогодні більше половини найцінніших у світі компаній мають інтернет-орієнтовані бізнес-моделі на платформі. Самі основи нашої економіки і суспільства змінилися.

TCP / IP - тільки один приклад базової технології. Інші приклади включають паровий двигун, телефон, комп'ютер і змінні частини.

Якщо TCP / IP зайняло 30 років, щоб дозріти, то як довго буде розвиватися однорангова мережа Блокчейн і де ми знаходимося в цьому циклі зараз?Поточний етап розвитку проривної технології Блокчейн

Період з 2009 по 2016 рік можна охарактеризувати як «Темне століття Біткоіна», що складається в основному з ринкових рішень, пов'язаних з криптовалютами. Період, що тягнеться з 2016 по 2022 рік, називається Новою ерою і складається з 3 підперіодів:

 1. 2016-2018 рр. - Імпульсне і шумове будівництво та дослідження випадків використання.

 2. 2018-2020 рр. - Розширення доказів концепцій (POC).

 3. 2020-2022 рр. - Комерційне розгортання в масштабі.

В даний час більшість банків і фінансових компаній почали процес роботи над блоковою технологією на певному рівні. Ландшафт в основному поділений між внутрішніми зусиллями в домашніх лабораторіях, партнерства або консорціумах. Хоча деякі з них все ще знаходяться на концептуальному рівні, інші працюють над початковим доказом концепцій. Ті, хто в авангарді, перейшли від концепції, до пілота і в виробничу середу.

технології Blockchain - портал GulandПроривна технологія Блокчейн (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: