Сфери застосування Блокчейн технологіїСфери застосування Blockchain технології - портал Guland

Блокчейн непереможний, тому що копіює себе на мільйони комп'ютерів. Так, як Ультран. Ви не можете розбестити його (корупція), знищити, підробити. Хоча Біткоін і Ефіріум були його першими додатками, його справжню силу ще належить показати всім.

В наш час з кожним днем на ринку можна зустріти все більшу кількість інноваційних проектів, які здатні створювати цікаві нововведення, ґрунтуючись на застосуванні технології Blockchain.

Використання технології Блокчейн

У відповідність з останніми дослідженнями, технологія Blockchain може бути застосована в найрізноманітніших сферах. Є припущення, що незабаром програми на базі Блокчейн виступатимуть в якості помічника в усіх сферах життя.

Ідентифікація

Дозвольте почати з посвідчень особи, значків і речей. Модні проекти можуть бути відтворені. Ви знаєте про 3D-принтери? Як їх перевіряти? Деякі організації надають послуги онлайн-перевірки. Ви можете сканувати карту або пробити номер і перевірити, чи є вона справжньою. Але це може бути дорого, вам потрібно заплатити за хмару. З використанням технології Blockchain вам не потрібно створювати свою власну інфраструктуру ідентифікації, ви можете використовувати відкритий Blockchain Ethereum для зберігання ідентифікаційних даних. Той, хто хоче перевірити, повинен запросити відкритий блок-код.Цифрові активи

Сподіваємося, ви чули про ICOs (Checkout TravelChain). Це новий спосіб залучення інвестицій. Тепер будь-яка людина може стати інвестором. Коли хтось інвестує в вашу компанію, ви повинні дати їм щось назад - папер або акції? ICOs пропонують цифровий актив, званий токеном. Ці жетони будуть зберігатися в гаманці Blockchain (Checkin Coinbase). Ви зможете використовувати ці маркери, щоб оплачувати послуги компанії або навіть обмінювати їх на більш пізньому терміні, коли її вартість збільшиться.

Смарт-контракти

Розберемо практичне застосування Блокчейна на прикладі двох людей: Даші і Саші.

Петя не платив свою оренду протягом п'яти місяців. Коли Даша запитує про оплату, він обіцяє заплатити пізніше. Вона безпорадна. Вона не може дозволити собі адвоката. Судам потрібно від восьми місяців до майже року, щоб забезпечити дотримання заходів. Єдиний варіант - переконати Петю.

Саша - бізнесмен. Він часто займається бізнесом з різними корпораціями. Кілька місяців тому він підписав контракт з роздрібним торговцем. Хоча умови контракту були виконані, роздрібний торговець відмовився платити. Ці люди використовують правову систему і переконують Сашу погодитися на меншу плату. До цього у нього був такий досвід. У деяких випадках він звертався до суду. Час і гроші, які він витратив, коштували йому його прибутку.

Як можна допомогти Даші і Саші?

У випадку з Дашею, ми повинні змусити Петю платити орендну плату щомісяця. Тригер, заснований на часі. Додаток календаря використовує такий тригер, щоб дати повідомлення про зумовлені події. Для цього потрібно перетворити угоди контракту в код. Якщо сьогоднішня дата 30-те, а орендна плата не виплачена, тоді переведяться гроші з балансу Петі на рахунок Даші.

У разі Саші, коли умови угоди будуть дотримані, партія повинна бути оплачена. Цей тригер, заснований на стані. Розглянемо приклад з купівлею книги з Amazon. Амазон відправить її тільки після підтвердження оплати.

Але де ми використовуємо цей код? Він повинен бути розгорнутий на комп'ютерах усіх залучених сторін. Банк Даші і Петі буде частиною приватної мережі Blockchain. Вони підписують закодований контракт. Потім він розгортається в мережі. У банку Даші і Петі буде копія. 30-го числа кожного місяця, коли годинник проб'є 12.00, узгоджена сума буде переведена з балансу Петі на рахунок Даші. Саша почне використовувати смарт-контракти та змусить своїх клієнтів платити узгоджену суму.Цифрове голосування

Як можна використовувати Блокчейн на виборах? Пам'ятаєте, коли ви в останній раз стояли в черзі, щоб проголосувати? А що, якби можна було зробити це вдома? Найбільшою проблемою онлайн-голосування є його безпека. Голоси можуть бути підроблені, або хакери можуть дізнатися, за кого ви голосували. Blockchain може зробити ваш голос анонімним і забезпечити кращу безпеку. Оскільки явка виборців низька, цифрове голосування може залучити більше учасників.

Розподілене сховище

В даний час ви використовуєте такі сервіси, як Gdrive, Dropbox для зберігання ваших файлів. Проблема в тому, що ви повинні довіряти їм, що вони не будуть заглядати у ваші дані. Уряди можуть змусити їх розкривати дані, якщо це необхідно. Дані Blockchain децентралізовані, що зберігаються на різних комп'ютерах в мережі з високим рівнем шифрування. Це може знизити витрати. Якщо на вашому комп'ютері є надлишкове сховище, ви можете здати в оренду свій надлишковий обсяг пам'яті. Blockchain на прикладі Storj, Yea, Airbnb або Uber для цифрового зберігання.

Музичний напрямок

Як приклад технології Blockchain в дії можна назвати відому в багатьох країнах світу групу Muse, яка вже розпочала співпрацю з сервісом OpenLedger, заснованим на базі Блокчейн, що дозволяє значно спростити процедури монетизації музичних творів. Таким чином, фанати музичної рок-групи можуть виконати придбання музичних творів, створених групою Muse, вдавшись до допомоги системи розумних угод, яка в свою чергу рівномірно розподілить кошти між учасниками договору у відповідність з розпорядженням.

Вдавшись до використання програм, заснованих на базі Blockchain, музиканти отримають можливість отримувати близько 90 відсотків коштів від продажу своїх творів, при цьому не користуюся послугами продюсерів і менеджерів.

Детальніше про те, як Блокчейн може бути задіяний в музиці читайте в цій статті.Які ще сфери застосування

Незважаючи на те, що інтерес до Блокчейн-технології більшою мірою пов'язаний швидше з областю фінансів, сфери застосування технології розподілених реєстрів не обмежуються тільки нею. Поряд з банками, фінансовою сферою та Фінтех-стартапами, гравці інших, не пов'язаних з фінансовою галуззю ринків, також звернули увагу на технологію і шукають способи отримання користі з можливостей, які вона надає. Давайте розглянемо деякі цікаві приклади практичних застосувань технології Блокчейн, існуючі за рамками сфери фінансових послуг:ТОП Блокчейн проектів

Екосистема Блокчейна процвітає завдяки чітко структурованій організації, розробникам, компаніям, що надають послуги, і підприємцям, які створюють новий вигляд ділового ринку. Нижче наведені кращі Блокчейн проекти, які використовують дану технологію, як наріжний камінь своєї діяльності, і цим відрізняються від конкурентів.

 1. PATRON є однією з передових японських блокчейн-компаній. На даний момент її члени займаються створенням децентралізованої платформи просування за допомогою лідерів громадської думки, щоб усунути неефективність брендового контенту та соціальних медіа.

 2. TraDove займається розробкою легкої, швидкої і надійної блокчейнової системи платежів між юридичними особами для здійснення міжнародних транзакцій.

 3. Celsius Network займається банківськими операціями з криптовалютами. Їх платформа кредитування і надання позик, дозволить користувачам отримувати до 5% прибутку за свою криптовалюту, або брати кредити під 9%, використовуючи криптовалюту як заставу.

 4. Menlo One є платформою для створення децентралізованих додатків, що працюють зі швидкістю звичайних веб-додатків. Їх алгоритм з підтвердженою репутацією є інноваційним для децентралізованих додатків.

 5. Gameflip є онлайн-торговельним майданчиком, підтримуваний венчурним капіталом Силіконової Долини. Вона дозволяє гравцям проводити транзакції з будь-якими типами цифрових товарів і на даний момент налічує 3 мільйони користувачів.

 6. DACC є першим в світі Блокчейном, заснованим на контенті, який демонструє ідентифікацію та управління доступом (IAM) на інфраструктурному рівні. Це дозволить зробити революційний прорив в цифровому контенті і індустрії ЗМІ, оскільки пропонує користувачеві повний контроль над створенням, доступом і зберіганням контенту.

 7. Токени ADBIT будуть ключовою функцією торгового майданчика CIINCH Media, першої в світі платформи для планування і покупки медіа, заснованої на технології Блокчейн, розробленої для традиційних ЗМІ (друкованих, ТВ, радіо та зовнішньої реклами).

Як бачите вже сьогодні можливе реальне застосування даної технології в будь-якій сфері.Перспективні Блокчейн проекти

Незважаючи на те, що ринок залишається досить привабливим для стартапів, і світ впевнений, що в найближчому майбутньому з'являться нові проекти ICO, в 2022 році на горизонті маячать і багатообіцяючі проекти з планами і намірами щодо організації їх ICO в найближчому майбутньому.

Серед таких стартапів є п'ять цікавих і перспективних Блокчейн проектів, які в найближчому часі мають намір зайнятися реалізацією своїх ICO.

 1. Credits - унікальне рішення, яке не має аналогів на ринку, яке здатне працювати з високою швидкістю. Воно дозволяє користувачам виконувати близько мільйона транзакцій в секунду з мінімальним часом обробки і низькою комісією. З такими перевагами Credits може стати широко поширеним рішенням для компаній, для яких масштабованість має пріоритетне значення.

 2. IHT - гонконгська компанія прагне зробити мікроінвестіціі в нерухомість безпроблемними і прибутковими за допомогою укладення смарт-контрактів. Автори проекту мають намір використовувати технології для поділу об'єктів нерухомості в рамках своєї платформи з наступним розподілом і продажем декількома фінансовими інститутами. Це дозволить користувачам знизити ризики при інвестуванні з метою отримання прибутку.

 3. Dether - проект французької компанії являє собою першу площадку тимчасових мереж в світі. Мета розробників полягає в забезпеченні широкого доступу до криптовалют через їх додаток, незалежно від рівня знань користувача про цифрові гроші.

 4. AdHive стане першим соціальним проектом в сфері відеореклами з підтримкою штучного інтелекту на базі Blockchain. Платформа була розроблена для повної автоматизації механізму розміщення оголошень в соціальних мережах. Це дозволить скоротити час на реалізацію рекламних компаній до мінімуму.

 5. BlockMesh - маврикійська компанія, яка прагне кинути виклик глобальній комунікаційній галузі. Мета проекту - зробити інтернет доступним в усьому світі з використанням бездротових точок доступу і інших технологій. В основі платформи лежить мережева технологія, принцип роботи якої заснований на Bluetooth або WiFi.Країни, що активно використовують Блокчейн технології

Поступово, починаючи з 2009 року, географія поширення криптовалют і самої технології Blockchain ставала все ширше і ширше.

Станом на початок 2022 року цифрові валюти міцно закріпилися на територіях ряду країн, які виявили високий інтерес до впровадження і розвитку технології під регуляцією своїх юрисдикцій.

Система Блокчейн вже використовується багатьма країнами, але є серед них і «просунуті», їх виділив канадський бізнесмен Дон Тапскотт (який написав книгу «Революція Блокчейн»).

Провідні країни в області застосування Блокчейн технологій:Сфери використання технології Blockchain (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться:

Додати коментар: