Розумні контракти Блокчейн і майбутнє фінансових операційСмарт контракти Блокчейн в фінансовому світі - портал Guland

Коли смарт контракти Блокчейн стануть мейнстримом? Недавні події показали, що це може статися в найближчому майбутньому. Barclays оголосила про Blockchain Hackathon, Всесвітній банк наказав створити облігацію на основі Блокчейн, а іспанська банківська група BBVA надала корпоративний кредит в розмірі 100 євро з використанням Blockchain.

Ми аналізуємо ринкові події і дуже оптимістично ставимося до розумних контрактами як до майбутнього фінансових операцій.

Перші в світі Blockchain облігації

Світовий банк дозволив Австралійському банку Співдружності (ЦБА) випускати облігації на основі Блокчейнов. Минуло менше року з моменту першого оголошення ЦБА до введення кінцевого продукту. Щоб розробити своє рішення, CBA використовує приватний Blockchain Ethereum. Юридично перевірені смарт-контракти будуть регулювати облігацію, створюватися, розподілятися, передаватися і управлятися з використанням технології розподілених регістрів.

Це хороший приклад глобального успіху, заснованого на ранньому впровадженні інноваційних технологій. Оскільки ЦБА є найбільшим банком в Австралії і Нової Зеландії, облігація буде доступна на світовому ринку. Тепер банк стає визнаним лідером і новатором на ринку.

Крім того, це всього лише перший крок до використання блок-ланцюга для обробки облігацій. ЦБ почав впровадження Блокчейна приблизно рік тому. Вони вибрали Ethereum як краще рішення, доступне в той час. Сьогодні, індустрія розвивається швидко, що пропонує кращі рішення, які значно поліпшили швидкість Blockchain, її безпеку і конфіденційність.

Деякі експерти критикували концепцію приватного Блокчейна. Наша думка, що громадськість Ethereum пов'язана з великими ризиками для проекту ЦБА, наприклад, з помилками в розумних контрактах. Швидкість транзакції і вартість в мережі непередбачувані. Тверде рішення для обробки транзакцій потребують публічного Блокчейна, який дозволяє визначити рівень конфіденційності, ефективно писати прості і безпечні смарт-контракти та обробляти транзакції.Smart контракти Blockchain для похідної обробки

Фінансові ринки використовують похідні інструменти для передачі потенційних ризиків від одного суб'єкта до іншого. Деривативи - це угоди з дуже певними умовами, які можна легко написати в смарт-контрактах. Існують дві пов'язані тенденції: стандартизація похідних практик та впровадження розподіленої бухгалтерської книги і інтелектуальних контрактів з боку галузі.

Рік тому Міжнародна асоціація свопів і деривативів випустила документ «Смарт контракти і розподілена книга - юридична перспектива». ISDA вивчила нові технології, які потенційно трансформують процес виконання і управління похідними протягом усього життєвого циклу.

Два місяці по тому ISDA опублікувала модель загального домену (CDM), яка надає загальну термінологію, набори даних і стандарти обробки, призначені для полегшення взаємодії між фінансовими організаціями та цифровими технологіями. Він орієнтований на розподілену книгу і інтелектуальні контракти як на потенційне рішення, яке може допомогти зменшити дорогі і неефективні існуючі технології.

Barclays, другий за величиною британський банк, підтримав МЧР і заявив, що його прийняття може підвищити ефективність на 25% в просторі клірингу, якщо банки будуть співпрацювати. У вересні 2018 року Barclays спонсорує Hackathon DerivHack разом з Deloitte, ISDA і Томсоном Рейтерс. Метою цього заходу є застосування технології Blockchain для моделі загального домену ISDA. Goldman Sachs також тестує стандарт ISDA, який шукає рішення для пом'якшення підвищеного тиску регулювання по стандарту загальних даних в поєднанні із загальними бухгалтерськими книгами.

Як якості гнучкого, безпечного і швидкого блокування платформа Credits підтримує створення продуктів і портфелів, обробку транзакцій, дозволи та інші функції, що запропоновані розподіленою книгою. У цій моделі банки випускають продукти в мережі Блокчейн і керують її тиражем. Рішення дозволяє інтелектуальним контрактами програмувати такі параметри, як сума, термін, номінальна вартість, час початку, припинення, блокування можливостей, ліквідація.Blockchain позики

Існує багато додатків з прив'язкою до ланцюжка, пов'язаних з кредитуванням: загальні кредитні історії, KYC, позики в криптовалютах, автоматична обробка кредитів, страхування, мікрокредитні однорангові рішення.

Blockchain покращує обробку корпоративного кредиту, який зазвичай включає в себе кілька сторін, таких як кредитори, позичальники, піклувальники, страхові організації та інші. Розподілена книга гарантує прозорість і узгодженість процедур для кожною боку. Смарт договір Блокчейн спрощує взаємодію між сторонами, автоматизує і оптимізує процедури.

Іспанський банківський гігант BBVA вже обробив кілька корпоративних кредитів шляхом блокування, які замінили існуючу архітектуру врегулювання позик. У липні 2018 року це полегшило двосторонній кредит в розмірі 100 млн. євро. Банк має намір повною мірою використовувати нову технологію, яка збільшує швидкість, зручність і прозорість контрактів. Банк реалізує приватний ланцюжок для переговорного процесу і завершення умов між сторонами, а також громадський блок-ланцюг Ethereum для неодмінного врахування.

Кредити дозволяють використовувати переваги технології Блокчейн для будь-яких операцій з кредитування, від обробки корпоративних кредитів до видачі криптовалют для особистих позик.

Blockchain позики - портал Guland

Висновки

Високо конкурентна і регульована фінансова галузь ретельно розглядає важливі інновації. Загальновизнано, що інтелектуальні контракти приносять багато переваг для автоматизації банківських процесів, коли мова йде про взаємодію декількох сторін.

Банки, які застосовували Ethereum, стверджують, що блок-ланцюжок все ще недостатньо зрілий.

У той же час технологія Blockchain досягла значного прогресу зі швидкістю, безпекою, конфіденційністю і керованістю. У найближчому майбутньому інтелектуальні контракти, підтримувані новими платформами, стануть стандартним галузевим рішенням.Як працює Смарт контракт (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: