Pantera & Codex розробляє Блокчейн-рішення для арт-індустріїЯк Pantera і Codex впровадять Блокчейн в мистецтво - портал Guland

Мистецтво, здається, є останньою межею для триваючої подорожі Блокчейна, оскільки воно намагається повністю революціонізувати світ. Історично склалося так, що індустрія мистецтва стикається з низкою проблем, тісно пов'язаних з непрозорою природою ринку і супутніми труднощами перевірки автентичності.

Codex, починаюча Blockchain-компанія спільно з Pantera Capital, прагне змінити все це за допомогою технології Блокчейн.

Провенанс зустрічає Blockchain

Одна з найбільших проблем в арт-індустрії - неадекватна структура провенанса. Походження в основному означає історію володіння таким твором мистецтва, як картина. Це засіб перевірки достовірності твору мистецтва, щоб дізнатися, чи є воно справжнім або імітацією.

Предмети мистецтва - не єдині предмети, які мають проблеми з походженням, предмети колекціонування, такі як предмети старовини, а також ювелірні вироби також мають таку ж проблему. Саме з цієї причини Кодекс у співпраці з Pantera розробив рішення на основі Блокчейна для вирішення цієї проблеми.

27 лютого 2018 року, в оголошенні Кодексу було зазначено, що Pantera Capital інвестувала в проект 5 мільйонів доларів. Codex хоче створити децентралізоване рішення бухгалтерської книги, яке повністю спростить походження в тому, що стосується творів мистецтва та інших предметів колекціонування.

В рамках інвестицій Джої Коло, со-директор з інвестицій Pantera, приєднався до проекту Кодексу в якості консультанта. Метою проекту є привнесення прозорості в процес провенанса.

Проводячи процес оцифровування, індустрія мистецтва може позбутися стомлюючого процесу перевірки паперових документів, щоб упевнитися в достовірності предмету.Більш спрощений і безпечний процес

Кодекс сподівається використовувати потенційні переваги структури Блокчейна для індустрії мистецтва. Одним з цих основних переваг є легкий доступ до інформації. І покупець, і продавець зможуть відстежувати інформацію про походження твору мистецтва на Blockchain.

Таким чином, стає простіше остаточно відстежувати право власності на предмет. Однак завдяки функціям конфіденційності Блокчейна цей легкий доступ до інформації не ставить під загрозу конфіденційність і безпеку великих, багатих колекціонерів творів мистецтва, які зазвичай захищають свою особистість.

Говорячи про проект, Марк Лур'є, генеральний директор Codex, сказав, що Blockchain дозволить легко довести право власності на твори мистецтва без шкоди для конфіденційності. Таким чином, твори мистецтва та інші предмети колекціонування можуть по суті почати процвітати як цифрові активи.

Говорячи про Pantera Capital, Джої Коло сказав, що Pantera твердо вірить в проект і що у проекту є потенціал для подальшої диверсифікації ринку криптовалют, щоб включати твори мистецтва та інші предмети колекціонування.

Кодекс також розглядає можливість створення ставок на основі Блокчейна для аукціонів творів мистецтва під назвою Biddable. Протокол розробляється для спрощення процесу торгів на аукціонах. Він включає в себе архітектуру провенанса, засновану на Blockchain, а також основу для ефективного процесу торгів / аукціону творів мистецтва.

Biddable сподівається позбутися великих фінансових розкриттів, необхідних для участі в аукціонах. Платформа також хоче викорінити практику відмови від аукціонних угод після перемоги в конкурсі.Блокчейн рішення для ринку інвестицій в предмети мистецтва (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: