Керівництво для початківців по BinanceКриптовалютна біржа Binance - портал Guland

Криптовалюта стає все більш популярною з кожним днем. З ростом популярності виникає необхідність в швидких і простих способах покупки і торгівлі цими цифровими валютами. Звичайно, нема не достатку в обмінах, але деякі з них більш надійні і функціональні, ніж інші. Сьогодні ми будемо розбирати популярну китайську біржу Binance.

Перші враження

Коли відвідувачі вперше переходять в Binance, їх зустрічає приємний призначений для користувача інтерфейс з простою панеллю навігації вгорі.

Головна сторінка біржі Binance - портал GulandПрокручуючи сторінку трохи, ви виявляєте хліб з маслом на біржі - ринок, що торгує парами.

Пари на Binance - портал Guland

За замовчуванням використовуються ринки BTC, але також доступні ринки ETH, USDT і BNB. BNB є патентованою монетою Binance, яку він має намір використовувати в якості базової валюти в майбутньому. Цікаво відзначити, що Бінанс має намір викуповувати частину БНБ кожен квартал, що скоротить пропозицію і, отже, збільшить вартість цієї монети.

В даний час Binance пропонує два способи обміну криптовалют на їхній платформі. Базове уявлення пропонує все, що ви очікуєте побачити на сучасному цифровому обміні валют, включаючи торгові пари, поточні ціни, інформацію про наявність замовлень, історію торгів і графіки. Користувачі можуть переглядати або графік свічки, або графік глибини, а також фільтр по хвилинах, годинах, днях і тижнях.

Базове уявлення - портал Guland

Вдосконалений вид має більш темний призначений для користувача інтерфейс і можливість глибше зануритися в більш технічний аналіз.

Вдосконалений вид - портал GulandРеєстрація на біржі Binance

Щоб реально використовувати обмін, користувачам спочатку потрібно буде створити обліковий запис. Реєстрація на Binance досить проста; все, що потрібно, це діюча адреса електронної пошти та пароль, і ви готові до роботи.

Реєстрація на біржі Binance - портал Guland

Вхід на сайт Бінанс нічим не відрізняється від входу на будь-який інший сайт, де потрібна реєстрація.

Вхід на сайт Бінанс - портал Guland

При першому вході в систему ви отримуєте повідомлення про безпеку, яке містить рекомендації щодо забезпечення безпеки облікового запису, такі як включення двофакторної аутентифікації, ніколи не видаючи свій пароль і впевненість, що ви не відвідуєте фальшивий сайт. Вам потрібно буде підтвердити це, перш ніж ви зможете продовжити.Як торгувати

Перше, що вам потрібно зробити, щоб почати торгувати, це поповнити свій рахунок. Перейдіть до розділу «Засоби» у верхній частині сторінки і натисніть посилання «Баланс». Звідси є широкий вибір цифрових валют на вибір - просто натисніть кнопку «Депозит» поруч з тією, яку ви хочете використовувати, і введіть адресну інформацію, щоб відправити кошти прямо на ваш рахунок.

Баланс на Бінанс - портал Guland

Як тільки ваш рахунок буде поповнений, ви зможете почати купувати, продавати і обмінювати криптовалюти. Повернувшись на верхню панель навігації, натисніть «Обмін» і виберіть базовий або розширений вид.

Для простоти ми будемо використовувати основний вид. Виберіть торгову пару, яку ви хотіли б використовувати, в правій частині екрана. В даний час ви можете вибирати між BTC, ETH, BNB і USDT. Тут також є можливість пошуку і створення обраних, що робить торгівлю бажаною монетою легкою.

Як торгувати - портал Guland

Binance пропонує ліміт і ринкові ордера на момент написання, які можна побачити в нижній частині сторінки. Звідси кожен, хто використовував інші біржі, легко зможе купувати і продавати свої улюблені цифрові валюти. У лівому стовпчику показані поточні ордера на покупку і продаж (зелений - це покупка, червоний - це продаж), а ті ж інтуїтивно зрозумілі поля дозволяють розміщувати ваші ордера.

Покупка і продаж на Binance - портал Guland

Як тільки замовлення проходить, він поміщається в ваші фонди, де ви можете вільно торгувати або переводити на інший гаманець.Ліміти і збори

Сума, яку ви можете зняти, залежить від рівня вашого облікового запису:

Комісія за зняття коштів залежить від монет.

У той час як Binance накладає обмеження на зняття коштів, немає ніяких обмежень на те, скільки криптовалют ви можете депонувати і торгувати. Комісія складає близько 0,1% за кожну операцію, яку ви робите, хоча, якщо ви вирішите використовувати монету Binance (BNB), надається знижка 50%. Це дає користувачам стимул купувати і торгувати БНБ.

Служба підтримки

Підтримка клієнтів дуже важлива для бірж, через які щодня проходять великі суми грошей. Ніхто не хоче залишитися з коротким кінцем флешки, коли є проблема з переказом грошей. Binance пропонує великий FAQ з відповідями на багато поширених проблеми, з новими статтями, які постійно додаються.

Хоча Binance в даний час не має телефонного номера для підтримки, є веб-форма, яку користувачі можуть заповнювати та надсилати. А також телеграм канал і групи в соцмережах.

Хоча Binance існує не так давно, спільнота, була повністю вражена їх обслуговуванням клієнтів і прозорістю. Нещодавно була спроба зробити великомасштабний фішинг і крадіжку.

Зловмисники тихо збирали облікові дані користувачів протягом, мабуть, пари місяців, і зовсім недавно намагалися обміняти велику кількість VIA на BTC для зарахування на рахунки зловмисників.

Binance впорався з цим виключно добре, і спільноти періодично випускали оновлення. В цілому, ця комунікація забезпечує заслужену повагу з боку Binance до своїх користувачів.Крани для отримання BNB

Чималою популярністю у початківців користуються BNB крани, які дозволяють отримати монети найпопулярнішої біржі при мінімальних вкладеннях сил, часу і знань. Для роботи досить лише доступу до комп'ютера, під час якого приділяти увагу заробітку буде потрібно всього лише пару хвилин на годину.

Назва Коротка інформація Отримати Сатоши
Freebinancecoin Виграйте до 300 доларів Binance Coin жетони (BNB) щогодини. Миттєвий вивід і дуже низький мінімальний поріг.

Freebnbcoin Почніть заробляти криптовалюту на найкращому сайті-крані у світі, виконуючи завдання і вигравайте безкоштовні монети bnb кожні 3 хвилині!

FireFaucet Цей веб-сайт схожий на автоматичний кран, який дозволяє автоматично запитувати кожну валюту відразу на одній сторінці, нічого не роблячи!

Coinpot CoinPot - одна з провідних безкоштовних платформ для заробітку на криптовалюті, де ви можете заробляти гроші, не виходячи з дому! З CoinPot легко заробляти гроші, тому що є багато варіантів заробити з дуже простими завданнями!

Coinpayu Це сайт для заробітку криптовалют за допомогою кліків та реклами. Ви можете заробляти біткойни, натискаючи на оголошення та запрошуючи учасників.

Earnbitmoon Заробляйте токени кожні 5 хвилин із крана, реклами, коротких посилань. Миттєвий вивід на FaucetPay, Coinbase, Payeer або Crypto Wallet.

Висновок

З такою великою кількістю інформації про криптовалюти сьогодні і безліччю бірж, на яких можна торгувати, іноді буває складно звузити свій вибір.

Бінанс - демонструють, що можуть спілкуватися з «великими хлопчиками». Кількість цифрових валют, які підтримуються на цій платформі, просто вражає. У той час як все більше і більше оновлюється, Binance готовий стати сильним конкурентом іншим великим біржам. Це, в поєднанні з відносно низькою комісією, безумовно виділяє цей обмін.

Хоча призначений для користувача інтерфейс не самий дружній в світі, він досить інтуїтивно зрозумілий, щоб зробити торгівлю на цій платформі простіше простого. На додаток до китайської та англійської мов, Binance підтримує багато інших мов, такі як корейська, японська, в'єтнамська, російська, французька, німецька та іспанська. Всі ці речі дійсно роблять Binance обміном світового класу.Огляд біржі Binance: плюси і мінуси (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться:

Додати коментар: