Біржа Binaryx - огляд і основні характеристики

Криптовалютна біржа Binaryx - портал Guland

Binaryx - це платформа для роботи з цифровими активами, що об’єднує обмінник, криптовалютну біржу і супутні сервіси. Криптобіржа має європейське походження, вона офіційно зареєстрована в Естонії (Таллінн). Binaryx відноситься до централізованих легальних криптовалютних бірж, з перевагами і недоліками подібних майданчиків.

Незважаючи на свою юридичну адресу, сайт Binaryx не адаптований конкретно під європейську аудиторію, він буде однаково зручний резидентам ЄС, Азії та СНД та англомовних користувачів. Цьому сприяє як багатомовна локалізація, так і фіатні валюти, які зараз підтримує платформа.

Реєстрація

Для реєстрації на платформі переходимо на головну сторінку: https://www.binaryx.com/ru/. У правому верхньому кутку натискаємо на кнопку «Реєстрація»:

Реєстрація на біржі - портал Guland

Далі вибираємо спосіб реєстрації. Доступні такі можливості реєстрації користувача:

Якщо ви вибираєте вхід через соціальні мережі, то натиснувши на відповідну кнопку, потрапляєте на віконце входу в обліковий запис обраної соціальної мережі. Якщо ви вибрали реєстрацію через електронну пошту, то заповнюєте просту форму:

Реєстрація на біржі - портал Guland

  1. Надаєте свою email-адресу. Найкраще використовувати пошту від Google (gmail), оскільки вона вважається найбільш захищеною.

  2. Вигадуєте надійний пароль. Він повинен складатися з не менш, ніж 8 знаків, малих і ВЕЛИКИХ букв, цифр, спеціальних символів.

  3. У списку вибираєте країну проживання.

  4. Знайомитеся з умовами використання платформи і політикою конфіденційності, ставите галочку, що ви ознайомлені з цими документами і згодні з ними. Також підтверджуєте, що ви згодні з «Політикою повернення».

  5. Натискаєте на кнопку «Створити акаунт».

  6. Вводите капчу.

  7. Підтверджуєте електронну пошту. Для цього переходите у поштову скриньку, знаходите лист від Binaryx і переходите по посиланню, що надійшло у листі.

На цьому все, за кілька хвилин - ви новий користувач Binaryx.

Верифікація

Однак, слід враховувати, що криптобіржа відповідає європейським вимогам AML і тому проводить процедуру KYC. Клієнти, які не підтвердили особистість, мають обмежений доступ до сервісів - без доступу до операцій з фіатними валютами. Якщо ви маєте намір працювати з фіатними валютами, потрібно  пройти процедуру верифікації особистості - KYC (Know Your Customer). Для цього необхідно:

Для підтвердження особи, відразу ж після входу в обліковий запис, знайдіть зображення профілю у правому верхньому куті екрану і клацніть по ньому: у меню необхідно вибрати "Налаштування облікового запису".

У наступному вікні ви знайдете всю інформацію про обліковий запис користувача, включаючи стан верифікації - на нього потрібно ще раз натиснути.

Верифікація на біржі - портал Guland

Далі процедура така ж, як і в більшості бірж - вказуєте дані, завантажуєте кілька фото. Для початку виберіть документ, що посвідчує особу:

Верифікація на біржі - портал Guland

Потім завантажте фотографії обраного документа з обох сторін:

Верифікація на біржі - портал Guland

Останній крок - селфі з документом в руках. Якщо зазначені на майданчику дані збігаються з документом - служба підтримки підтверджує верифікацію, статус профілю змінюється, знімаючи з користувача ряд обмежень. Залишається лише прив'язати карту.

Для верифікації платіжного засобу досить знайти на сторінці аккаунта розділ KYC і натиснути на відповідній параметр.

Потім просто вивантажити фото лицьового боку банківської карти і дочекатися, коли вона з'явиться у розділі "Платіжна інформація". Тепер ви можете робити фіатні депозити, виводити фіат на верифікований зовнішній рахунок (банківську карту).

До того ж, для верифікованих і непідтверджених користувачів встановлюються різні ліміти введення / виведення коштів. При необхідності підтверджені користувачі можуть збільшити ці ліміти індивідуально, зв'язавшись із службою підтримки.

Що пропонує біржа

Binaryx пропонує кращий у своєму класі криптовалютний торговий термінал і обмінник, причому, як для новачків, так і для професійних користувачів. Головна мета команди Binaryx - створити екосистему, в якій користувачі можуть інвестувати в криптовалюти, трейдити, навчатися і монетизувати свої навички.

Binaryx - це платформа, де можна конвертувати фіат у криптовалюти з високою ліквідністю - крім депонування криптовалют для торгівлі, платформа дозволяє проводити торгівлю на біржі у доларах США, євро, гривнях і рублях. Крім того, сайт підтримує покупку популярних криптовалют: Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Tether, Ripple. Скоро список поповниться ще 30-ма криптовалютами.

Криптовалюти на біржі - портал Guland

Гаманець

Binaryx надає кожному новому користувачеві внутрішні гаманці для зберігання та обміну коштів для усіх доступних криптовалют. Щоб побачити, ті валюти, що доступні вам зараз - перейдіть у розділ «Гаманець» у верхній частині екрану.

Гаманець на біржі - портал Guland

Ви можете використовувати онлайн гаманець Binaryx, щоб сформувати портфель з криптовалют, захищений високим рівнем шифрування. Відтак, можна керувати усіма своїми криптовалютами, використовуючи один гаманець.

Гаманець на біржі - портал Guland

Через цей розділ також проводиться оплата, поповнення та зняття коштів. Команда біржі продовжує впроваджувати різні методи переказів і здійснення транзакцій, щоб забезпечити зручність роботи для всіх користувачів. На даний момент можна використовувати:

  1. Кредитні та дебетові картки.
  2. Банківські перекази (SEPA).
  3. Перекази у криптовалютах.

Академія

Академії Binaryx пропонує інструменти для самостійного вивчення основ трейдингу та криптовалют, які варіюються за рівнем складності, від новачка - до фахівця: тому ви можете полегшити свій шлях у світі криптовалют і знайти всі необхідні інструменти для підвищення рівня знань.

Академія на біржі - портал Guland

Якщо ви тільки починаєте працювати з криптовалютами, Академія Binaryx може бути цінним інструментом для покращення навиків торгівлі на біржі та, загалом, для успішної взаємодії з криптовалютами і блокчейном в цілому.

Блог

Команда платформи уважно спостерігає за тим, що відбувається на ринку криптовалют, щоб надавати своїм користувачам корисну та актуальну інформацію.

Блог на біржі - портал Guland

Партнерська програма

Підійде для тих, хто хоче отримати додатковий дохід від залучення клієнтів - до 50% від комісій за торгівлю і обмінні операції. Винагорода нараховується на ваш USD- баланс автоматично після закриття угоди. Всі комісії перераховуються в USD- еквівалент по курсу на момент угоди.

Безпека

Binaryx надає великого значення протоколам безпеки, використовує широкий спектр інструментів для забезпечення безпеки користувачів, регулярні аудити. Binaryx має партнерство з компанією, що професійно займається кібербезпекою, здійснює дотримання усіх нормативних вимог і велику перевірку біографічних даних співробітників.

Команда приділяє значну увагу впровадженню заходів, спрямованих на посилення кібербезпеки. У партнерстві з 10Guards, компанія Binaryx розробила багаторівневий доступ до файлів, серверів і робочих станцій. Очевидно, що серйозне ставлення до безпеки коштів користувачів, забезпечують інженери компанії у різних міжрегіональних центрах обробки даних для підвищення продуктивності. Дотримуючись протоколів сертифікації центрів обробки даних, Binaryx використовує тільки сертифіковані центри обробки даних. Також, Binaryx виконує вимоги Загального регламенту ЄС щодо захисту даних користувачів (GDPR).

Наразі, на платформі доступна двофакторна аутентифікація користувачів - 2FA. Окрім цього, компанія цілодобово працює над додаванням додаткових заходів безпеки: управління пристроями і IP, білого списку для виведення коштів, захисту від фішингу.

Висновок

Платформа Binaryx - досить надійна торгова платформа, якій, однозначно, варто довіряти. Відзначимо, що на біржі є курси з підвищення навиків по торгівлі на біржі, що дуже зручно для новачків. Також, платформа пропонує реферальну і бонусну програми, що дозволяють отримувати користувачам пасивний дохід.

Що стосується самої системи торгів, то все досить зручно навіть для користувача, у якого мало досвіду торгівлі: можна налаштувати торговий графік під актуальні для себе параметри, на дашборді відображається глибина ринку.

Криптовалюта - новий вид інвестицій - Олег Курченко, СЕО біржі цифрових активів Binaryx (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: