Повний огляд криптобіржі CEX.IOКриптовалютна біржа CEX - портал Guland

CEX.IO - одна з найстаріших бірж криптовалют, запущена в 2013 році. У той час компанія також керувала сервісом хмарного майнінга GHash.io, який на піку контролював 42% потужності хешування Біткоінів. Однак до 2015 року ціна Біткоіна знизилася до такої міри, що компанія не вважала майнінг прибутковим і припинила операції хмарного майнінгу. CEX.IO в даний час базується за межами Лондона і має зареєстровану призначену для користувача базу, яка налічує понад 2 мільйони клієнтів, завдяки гарній репутації та орієнтації на безпеку.

Реєстрація на CEX.IO

Зареєструвати рахунок на CEX.IO можна, натиснувши кнопку реєстрації в правому верхньому куті веб-сайту.

Головна сторінка CEX.IO - портал Guland

Ви потрапите на сторінку реєстрації, де створити обліковий запис можна так само просто, як на будь-якому іншому сайті.

Реєстрація на CEX.IO - портал Guland

Як бачите, у вас є кілька варіантів реєстрації. Ви можете ввести свою адресу електронної пошти і пароль за вашим вибором, який ми вважаємо найбільш безпечним способом. Якщо ви не проти зв'язати свій обліковий запис CEX.IO з іншими онлайн-сервісами, у вас також є можливість зареєструватися через Facebook, Google, vKontakte або GitHub. Після реєстрації ви отримаєте електронного листа, в якому вам потрібно буде вибрати посилання для підтвердження вашого профілю.Вхід на CEX.IO

Щоб увійти в свій аккаунт, слід натиснути кнопку «Вхід» в правому верхньому куті веб-сайту. Ви потрапите на сторінку входу, де слід ввести свою пошту і пароль. Якщо Ви реєструвалися через соціальні мережі, то досить натиснути на кнопку відповідної мережі.

Вхід на CEX.IO - портал Guland

Після першого входу в систему вам буде запропоновано налаштувати 2FA свого облікового запису. CEX.IO настійно рекомендує вам це зробити, і ми згодні. Якщо ви не використовуєте 2FA на всіх своїх облікових записах, ви повинні почати робити це якомога швидше.

Безпека і легітимність біржі CEX.IO

Її довга історія і зростаюча клієнтська база добре говорять про безпеку CEX.IO як біржі, але є й інші чинники, які допомагають підтримувати CEX.IO як безпечний обмін для ентузіастів криптовалют.

 1. Легітимність компанії. CEX.IO затвердила свою легітимність як компанія, що працює за межами Великобританії по декількох каналах, включаючи дотримання регулюючих органів і міжнародних фінансових законів.

  • CEX.IO зареєстрована як приватна компанія з обмеженою відповідальністю у Великобританії.

  • Вона зареєстрована в Міністерстві фінансів США по боротьбі з фінансовими злочинами (FinCEN).

  • Відповідає вимогам Ради зі стандартів безпеки індустрії платіжних карт з використанням сертифіката PCI DSS для зберігання, обробки і передачі даних платіжних карт.

  • CEX.IO був зареєстрований в Управлінні комісара за інформацією (ICO) Великобританії.

 2. Безпека фондів. Хоча інформація про зберігання призначених для користувача коштів не дуже зрозуміла на веб-сайті CEX.IO, вони стверджують, що використовують автономне холодне зберігання для всіх активів криптовалют. І вони ніколи не терпіли злому, що веде до втрати клієнтських коштів.

 3. Безпека особистий обліковий запис. На додаток до стандартного захисту паролем, ви також можете захистити свій обліковий запис на CEX.IO за допомогою двофакторної аутентифікації (2FA). Фактично, після навігації по декількох сторінках на сайті було показано спливаюче вікно, в якому настійно рекомендувалося використовувати 2FA, і потрібно було встановити прапорець, який підтверджує небезпеку НЕ використання 2FA, якщо цей вибір зроблений. Звичайно, завжди розумно зберігати свої кошти в безпеці, не зберігаючи їх на біржі або в будь-якому онлайн-гаманці. Дізнайтеся про безпечне зберігання криптовалют тут.Рівні облікового запису

На біржі існує 3 рівні:

 1. Базовий - отримуєте при реєстрації.

 2. Перевірений - дається тим, хто вказав свою особисту інформацію. Наявність перевіреного аккаунта не обов'язкове для покупки і торгівлі, але в деяких країнах це необхідно для зняття коштів. Процес перевірки є частиною вимог правил «Знай свого клієнта» (KYC) і «Боротьба з відмиванням грошей» (AML).

  Процес перевірки простий і не повинен займати більше 15 хвилин. Вся представлена ​​інформація зашифрована і надійно зберігається і відповідає нормам KYC і AML. Процес перевірки запросить наступну інформацію:

  • ПІБ
  • Дата народження
  • Адреса
  • Податковий ID / SSN
  • Урядовий ID / паспорт / водійські права
  • Документ, що підтверджує адреса
  • Селфі з посвідченням особи і / або кредитною карткою

  CEX.IO зазвичай перевіряє облікові записи дуже швидко, тому ви повинні побачити свій підтверджений статус незабаром після подачі документів.

 3. Перевірений Плюс - щось типу золотого рівня. Запросити статус «підтверджений плюс» можете у адміністратора свого облікового запису.

Поповнення балансу

Після завершення перевірки ви можете поповнити свій торговий рахунок банківським переказом, кредитною карткою або через CryptoCapital. Банківські перекази можуть займати до трьох днів, тому кредитні карти працюють швидше, але при поповненні за допомогою кредитних карт стягується більш висока комісія. Як тільки ваш рахунок буде поповнений, ви готові купити Біткоіни або іншу криптовалюту, пропоновану CEX.IO.Ліміти поповнення і зняття

Ліміти на введення і зняття коштів в CEX.IO залежать від вашого рівня підтвердження облікового запису.

Базові акаунти можуть використовувати тільки кредитні картки для поповнення і зняття коштів.

Ліміти поповнення / зняття: 1000 доларів в день / 3000 доларів на місяць.

Перевірені рахунки можуть використовувати як кредитні карти, так і банківські перекази для поповнення і зняття коштів.

Ліміти на депозит / зняття коштів: 3000 доларів в день / 30000 доларів в місяць.

Як купити криптовалюту на CEX.IO

Якщо ви плануєте робити покупки за допомогою кредитної карти і хочете отримати найшвидший і простий спосіб покупки криптовалют на CEX.IO, ви можете використовувати їх метод Easy Buy. Цей метод відрізняється від традиційних бірж тим, що використовує ордер «Fill-or-Kill», щоб гарантувати вашу ціну.

Як купити криптовалюту на CEX.IO - портал Guland

Ордер на заповнення або знищення - це той, який негайно виповнюється повністю або скасовується, якщо він не може бути виконаний. CEX.IO покаже вам точну ціну, яку ви заплатите, і як тільки ви натиснете «Купити», ця ціна заблокована. Ваше повне замовлення буде виконано за цією ціною або кращою, а якщо воно не може бути повністю заповнене, воно буде скасоване. Це відрізняється від інших типів замовлень, які часто можуть бути частково заповнені або залишені відкритими, поки вони не будуть повністю заповнені.

Система ордерів «заповни або убий» має підступ, і вона викликала багато плутанини і сум'яття у новачків в CEX.IO. Щоб гарантувати ціноутворення для цих замовлень, CEX.IO стягує премію за замовлення у вигляді комісії в розмірі 7%. Це означає, що за кожні витрачені вами 1000 доларів ви насправді отримаєте Біткоіни тільки на суму 930 доларів або іншу криптовалюту.

CEX.IO фактично перераховує ціну для кожної криптовалюти кожні 120 секунд і відображає її на сторінці Easy Buy. Це означає, що ви можете поглянути на сторінку і відразу побачити точну ціну, яку будете платити, не турбуючись про коливання ринку. Якщо ви натиснете кнопку «Купити», ціна буде заблокована, і система перевірить, чи достатньо у вас коштів для завершення транзакції.

Якщо у вас є вільні кошти, замовлення виконується за вказаною ціною. Якщо ціна якось різко зростає в момент, наступний за вашим замовленням, і воно не може бути заповнене за вказаною ціною, воно скасовується, і ви отримаєте повідомлення. Коротше кажучи, ви завжди будете отримувати принаймні ціну, зазначену при розміщенні замовлення. Іноді ви навіть отримаєте кращу ціну, але якщо ціна підніметься, замовлення скасовується, а не заповнюється за вищою ціною.

При бажанні ви можете торгувати на біржі і заощадити на 7% комісії.Маржинальна торгівля на CEX.IO

CEX.IO є однією з небагатьох бірж, які дозволяють торгувати на маржі. Це означає запозичення коштів у брокера, щоб контролювати більшу позицію, ніж ви могли б за рахунок власних коштів. Маржинальна торгівля вважається надзвичайно ризикованою і призначена тільки для досвідчених трейдерів. CEX.IO в даний час пропонує маржинальну торгівлю з кредитними плечима 1:2 і 1:3 на парах BTC / USD, BTC / EUR, ETH / BTC і ETH / USD. На маржинальних операціях стягується комісія в розмірі 0,2%, а при перенесенні - 0,01%. Там немає плати за закриття для маржинальних позицій.Комісія

Плата CEX.IO буде варіюватися в залежності від того, який метод ви використовуєте для покупки криптовалют, при цьому обмін є набагато менш дорогим варіантом в порівнянні з простим методом купівлі та продажу.

При торгівлі на біржі комісійні збори варіюються від 0,10% до 0,25% для покупців і від 0,00% до 0,16% для продавців. Ці збори засновані на вашому середньому обсязі транзакцій за 30 днів. Якщо ви хочете використовувати їх прості методи покупки і продажу, вони стягують фіксовану комісію в розмірі 7%.

Крім того, є також комісії за депозити і зняття коштів.

Депозитні збори зазвичай складають 3,5% при використанні кредитних карт, але безкоштовно при використанні банківських переказів.

Комісія за зняття коштів становить не більше 3,8 долара США + 1,2% при використанні кредитних карт і 25 євро за банківські перекази. Перекази SEPA коштують лише 1 євро.

Служба підтримки

Підтримка клієнтів на CEX.IO здійснюється через електронну пошту або просто перейшовши на сторінку поширених запитань, щоб знайти відповідь самостійно. Як і у всіх біржах криптовалют, в Інтернеті ви знайдете скарги на відсутність підтримки клієнтів, але в цілому вона досить надійна і швидка, якщо врахувати, що час відгуку складає 24-48 годин.

На закінчення

Якщо ви шукаєте швидкий і простий спосіб покупки певних криптовалют, і ви не заперечуєте платити 7% комісію, CEX.IO - хороший вибір для новачків в криптовалютах. Веб-сайт простий у використанні, а можливість здійснювати покупки за допомогою кредитної карти ще простіше.

Незважаючи на те, що в CEX.IO плата висока, вони мають більш високі ліміти по кредитних картах, ніж Coinbase, що може зробити їх привабливими для деяких користувачів. І, звичайно, якщо Coinbase недоступний у вашій країні, Cex.IO стає ще більш привабливим варіантом покупки криптовалют.Огляд біржі CEX.IO (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: