Керівництво для початківців по біржі GeminiКриптовалютна біржа Gemini - портал Guland

Якщо ви хочете купувати і продавати Біткоіни і Ефіріум і використовувати тільки долари США, ви можете поглянути на біржу Gemini. Незважаючи на свої обмеження, Геміні швидко стає відомим хорошим обміном для серйозних трейдерів завдяки незаплямованій репутації, надійному та простому у використанні інтерфейсу в поєднанні з безпекою на бізнес рівні.

Історія Геміні

Gemini - дітище близнюків Вінклевоссов - Кемерон і Тайлер. Ці двоє стали знаменитими і багатими після того, як в 2008 році виграли судовий процес проти Facebook на суму 65 мільйонів доларів, стверджуючи, що Марк Цукерберг вкрав їхню ідею при створенні Facebook.

Після того як отримали гроші перше, що вони зробили, - це великі інвестиції в Біткоін. До 2013 року вони накопичили Біткоінів на 11 мільйонів доларів, тоді як кожен BTC коштував всього 120 доларів. З тих пір вони добре відомі як одні з найбільших HODL-ів Bitcoin, і їх також називають першими біткоїн-мільярдерами, коли ціна на Биток вперше перевищила 11 000 доларів у грудні 2017 року.

Не задовольняючись тим, що мають, близнюки зосередили свою увагу на створенні Біткоін біржі з метою забезпечення його безпеки, регулювання та відповідності законам США. Їх дітищем стало Gemini, яке було запущено в 2016 році і швидко стало шановним гравцем серед криптовалютних бірж, особливо для фінансових установ.Про біржу

Геміні - це крок від багатьох інших криптовалютних бірж. У той час як інші зосереджені на всіх останніх монетах і децентралізації, Близнюки зробили собі ім'я з його сильним акцентом і дотриманням вимог законодавства і правил.

Gemini був найпершою біржею в США, яка була офіційно ліцензована Департаментом фінансових послуг штату Нью-Йорк (NYSDFS) для торгівлі Bitcoin і Ethereum. Раніше засновники Gemini прийняли рішення тісно пов'язати обмін з законодавцями і регулюючими органами, і це узгодження додало обміну певну легітимність. Це також дає йому явну перевагу перед іншими біржами криптовалют з фінансовими установами та професійними трейдерами.

Біржа Геміні базується в Нью-Йорку і має статус трасту з обмеженою відповідальністю в штаті Нью-Йорк з контролем з боку NYSDFS. Це дає Близнюкам можливість надавати свої послуги як установам, так і звичайним людям. Продовжуючи тему дотримання і регулювання, веб-сайт компанії нагадує провідні сайти фінансових установ, тобто дійсно обслуговує Уолл-стріт і банкірів.

Будучи повністю сумісним і повністю зареєстрованим підприємством, Gemini є фідуціарним підприємством і підлягає вимогам до резервного капіталу, вимогам кібербезпеки і стандартам банківської відповідності, встановленим Департаментом фінансових послуг штату Нью-Йорк (NYSDFS) і Законом про банківську діяльність в Нью-Йорку. Це означає, що всі кошти клієнтів розділені і зберігаються в застрахованих банках FDIC, що забезпечує максимальну безпеку клієнтів. Це також дозволило Геміні залучити інституційних інвесторів, які вимагають такого рівня регулювання і безпеки капіталу.

Через своє ліцензування та дотримання суворих законів про фінансові послуги та банківські справи, Gemini є однією з найбільш шанованих бірж сектора. Він став мостом між традиційними фінансовими ринками і екосистемою криптовалют. Це дає йому досить велику перевагу, оскільки криптовалюти набувають велику респектабельність і починають поширюватися. Біржа також забезпечує високий рівень професіоналізму на ринку і надає висококласний сервіс, який хвалять його клієнти.Реєстрація та вхід

Примітка: біржа не працює в Україні, Росії, Білорусії, Казахстані.

Процес реєстрації Gemini починається так само, як і на більшості бірж, з онлайн-форми, яка вимагає від вас введення вашого повного імені, адреси електронної пошти та пароля за вашим вибором. Зверніть увагу, що паролі повинні містити не менше 8 символів і містити як мінімум одну велику літеру, цифру або спеціальний символ. Ви також повинні уникати використання загальних слів.

Реєстрація на біржі Gemini - портал Guland

Після того, як ви встановите прапорець, погоджуючись з призначеною для користувача угодою і політикою конфіденційності, ви можете натиснути кнопку «Створити мій профіль». Це створить лист з підтвердженням, і ваш наступний крок - зайти в вашу поштову скриньку і вибрати посилання для підтвердження в листі, відправленому Gemini. Це підтвердить Вашу електронну адресу електронної пошти і є тільки першим кроком у створенні облікового запису в Геміні.

Через свою ліцензію Gemini зобов'язана дотримуватися положень Закону про банківську таємницю (BSA), боротьбу з відмиванням грошей (AML) та «Знай свого клієнта» (KYC). Це додає додаткові кроки до процесу реєстрації вашого профілю в Gemini. Після того, як ви підтвердили свою адресу електронної пошти, вам також потрібно буде зробити наступні кроки перед внесенням, виводом або торгівлею:Внесення депозиту

Оскільки ви вже налаштували свій банківський рахунок, зробити депозит легко. Ви просто переходите до пункту «Переказ коштів» в меню, потім вибираєте «Внести в обмін», потім «Банківський переказ» фізичні особи обмежені до 500 доларів США в день за банківські перекази і 15000 доларів США в місяць. Оскільки ви робите переказ ACH, ваші кошти будуть негайно доступні для торгівлі. При бажанні ви також можете зробити переказ за допомогою банківського переказу. Ці кошти також відразу ж стають доступними, і на банківські перекази немає обмежень по депозитах.

Ринок

Ринок Gemini - портал Guland

На додаток до звичайної торгівлі, Геміні управляє внутрішнім ринком, який працює 24/7. Ця торгова площадка дозволяє клієнтам відправляти замовлення з низкою торгових умов. Ці торгові умови включають в себе:

Оскільки Близнюки зобов'язані за своєю ліцензії діяти в якості повної резервної біржі, всі замовлення, розміщені на ринку, повністю фінансуються біржею. Однак на платформі Gemini немає маржинальної торгівлі, і ні в якому разі невиконані замовлення не можуть перевищувати залишок на рахунку клієнта. Всі відкриті ордери, включаючи лімітні ордери, будуть зменшувати доступний баланс до тих пір, поки вони не будуть заповнені або скасовані.Купівля криптовалют

Після внесення депозиту ви готові зробити першу покупку Біткоіна або Ефіріума. Просто введіть ціну і суму покупки і натисніть кнопку «Купити». Існує також торговий майданчик, до якого можна отримати доступ для здійснення покупок безпосередньо у інших користувачів Gemini.

Тепер ви можете торгувати своїми Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash або Zcash на біржі Джеміні, але врахуйте, що зняття коштів не допускається до повної обробки вашого банківського переказу (це може зайняти до 3 робочих днів).

Торгівля і зняття комісій

Тарифи в Gemini не такі низькі, але й не такі високі. Насправді вони досягли того ж рівня, що і більшість криптовалютних бірж. Тарифи на операції варіюються від 0,00% до 0,25%, в залежності від вашого обсягу торгівлі за 30 днів. Таким чином, чим більше ви торгуєте, тим нижче ваша комісія.

Очевидно, що ті, хто тільки починає, ймовірно, будуть на більш високому кінці спектра винагород і можуть розраховувати на виплату 0,25%, але це все-таки непогано, і, звичайно, цього недостатньо, щоб сказати про близнюків. Насправді, плата варта того, щоб врахувати, що на деяких біржах вона може бути набагато більше, і ви отримаєте дуже безпечний досвід торгівлі в Геміні. Торговий інтерфейс також дуже простий, що полегшує роботу початківцям трейдерам.

Ви також знайдете, що Gemini використовує динамічний графік знижок для творців / одержувачів, що означає, що клієнти можуть отримувати знижки по будь-яким угодам, які забезпечують ліквідність. Сума знижки ґрунтується на середньому за 30 днів брутто-обсягах торгівлі, і дані перераховуються кожні 24 години.

Що стосується інших зборів, Gemini робить всі депозити безкоштовними, незалежно від того, входять вони в формі Біткоїнів, Ethereum або доларів США. Вони також роблять всі зняття коштів через ACH або за безготівковим розрахунком. Виведення коштів в біткоїнах і ефіріумі також безкоштовне протягом першої десятки кожного місяця. Це дуже щедро, адже не всі будуть робити більше 10 знімань на місяць. У цьому випадку буде застосовуватися стандартна плата за майнінг для даної мережі, що означає 0,002 BTC за транзакцію або 0,001 ETH за транзакцію.Ключові особливості біржі

  1. Функціональність. У розробку платформи Gemini було вкладено багато думок, і вона дуже зручна для користувача. Крім того, він працює швидко і злагоджено, а ключова інформація, така як ціни, книга замовлень, сальдо, оновлюється в режимі реального часу. Як ви знаєте, це дуже важливо, якщо ви торгуєте на швидко мінливих ринках криптовалют.

  2. Безпека - було б важко знайти платформу, яка відноситься до безпеки більш серйозно, ніж Геміні. Оскільки він повинен відповідати всім вимогам щодо захисту прав споживачів і цифрових активів, платформа забезпечує високу ступінь безпеки, а також щодо інформації та депозитів клієнтів. Всі цифрові активи зберігаються в холодному сховищі, а всі залишки в доларах США допомагають розділити рахунки в застрахованих FDIC банках штату Нью-Йорк. Онлайн-ресурси розміщуються в Amazon Web Services, що забезпечує додатковий рівень безпеки.

  3. Підтримка клієнтів. Підтримка клієнтів в Джеміні аналогічна підтримці інших великих криптовалютних бірж. На всі основні питання є відповіді, розміщені в докладному довідковому центрі з використанням технології Zen Desk. Для питань, які потребують конкретної відповіді, підтримка надається електронною поштою, і відповіді зазвичай надаються протягом декількох годин.

  4. Міжнародна доступність - в даний час обмін доступний приблизно в 45 штатах США (в даний час недоступний у Вісконсині, Гаваях, Алясці, Арізоні і Орегоні), Канаді, Гонконгу, Пуерто-Ріко, Сінгапурі, Південній Кореї і Великобританії. Близнюки продовжують працювати над розширенням своєї доступності.

Чи безпечна біржа?

Gemini має репутацію в області криптовалют як один з найбезпечніших обмінів і продовжує додавати нові рівні безпеки, щоб гарантувати, що вони залишаються сумісними із заходами безпеки, необхідними секторам банківських і фінансових послуг. На стороні користувача використання двофакторної аутентифікації допомагає забезпечити додаткову безпеку на рівні облікового запису. За два роки своєї роботи Gemini не бачив успішних зломів своїх даних або активів.

Що стосується активів, всі активи клієнтів відокремлені від операційних активів, що означає, що кошти клієнтів будуть в безпеці, навіть якщо Близнюки зазнають невдачі і закриють торгівлю або збанкрутують. Всі кошти в доларах США зберігаються в застрахованих FDIC банках США, а всі криптовалютні активи зберігаються в гаманцях холодного зберігання, що робить їх недоступними для хакерів. Цифрові активи захищені за допомогою Amazon Web Services, яка забезпечує критично важливий додатковий рівень безпеки, оскільки сховище Amazon Web використовує функції безпеки, такі як багатофакторна аутентифікація, управління багаторівневим доступом, а також спеціальні апаратні модулі безпеки.

Непохитна відданість високим рівнями безпеки зробила Близнюків фаворитом інститутів і високоприбуткових інвесторів. Це також відноситься до середнього індивідуального інвестора, який цінує безпеку в своїй торговій біржі. Ці високі стандарти безпеки дозволяють клієнтам Gemini зберігати впевненість у безпеці свого капіталу і особистої інформації.Недоліки криптобіржі

Незважаючи на те, що розробка була розпочата в 2015 році, Близнюки залишаються однією з нових бірж. Хоча він продовжує рости з постійною швидкістю, він не існує досить довго, щоб знати, чи дійсно він так само безпечний і надійний, як стверджує. Проте, команда Gemini зосереджена на безпеці, і з додатковим акцентом на інституціональних клієнтів ви можете бути впевнені, що безпека залишиться одним з головних пріоритетів. З іншого боку, акцент на інституційних рахунках може також зробити Геміні мішенню для хакерів.

Близнюки мають дуже обмежену кількість доступних криптовалют. Це робить його більш відповідним в якості обміну для покупки Біткоїнів і Ефіріума для передачі на інші біржі, які мають більший діапазон доступних монет. Також недоліком є ​​те, що Близнюки підтримують тільки долари США, оскільки виключають трейдерів з усього світу.

Обслуговування клієнтів виключно по електронній пошті може бути прийнятним для деяких послуг, але чи підходить це для платформи, яка надає фінансові послуги? Виникають проблеми, які можуть включати десятки, якщо не сотні тисяч доларів, і години чекання відповідного електронного листа просто неприйнятні. Звичайно, це вірно для переважної більшості криптовалютних бірж, але, з огляду на орієнтацію Джеміні на інституційних і заможних людей, вони могли б підсилити свою технічну підтримку і, принаймні, запропонувати підтримку онлайн-чату.

Висновок

Якщо ви шукаєте надійну біржу і вам не потрібен доступ більше, ніж до Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash або Zcash, тоді Gemini - хороший вибір. Як і Coinbase, він служить відправною точкою для багатьох, хто починає свою подорож у світ криптовалют. Оскільки ви можете вносити депозити безпосередньо на свій банківський рахунок і з нього, це дуже зручно, але якщо ви хочете купити криптовалюти, відмінні від зазначених, вам також необхідно знайти іншу біржу і перемістити свої монети з Геміні в цю біржу.

Безпека, що забезпечується Близнюками, також є хорошим пунктом, особливо для тих, хто звик до традиційних фінансових інститутів. З захистом FDIC для депозитів в доларах США і холодним сховищем для ваших криптовалют, ви можете спокійно спати по ночах, якщо у вас є кошти в Gemini.

Оскільки він новий і має обмежену кількість монет, Джеміні є куди рости. Однак немає впевненості, що він буде рости швидко. Здається, що біржа націлена на величезний приплив інституційних грошей, як тільки криптовалюти стають все більш популярними в традиційних фінансових інститутах. Це може бути його сильною стороною, оскільки він, безумовно, добре себе зарекомендував в цій якості.Брати Уінклвосс заснували свою біржу - Gemini (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: