Огляд криптобіржі Кракен: як торгувати і обмінювати криптовалютуКриптовалютна біржа Kraken - портал Guland

Kraken - це криптовалютна біржа зі штаб-квартирою в Сан-Франциско, штат Каліфорнія, США, яка була запущена в липні 2011 року, що робить її однією з найстаріших існуючих криптовалютних бірж. Вона була заснована Джессі Пауеллом, який залишається генеральним директором Kraken, але біржа тепер належить Payward Inc. Незважаючи на своє місце розташування в США, вона оголошує себе «найбільшою в світі біржею Біткоін за обсягом і ліквідності євро» і обслуговує клієнтів у Європі, Великобританії, США, Японії та інших країнах по всьому світу.

Хто такий Кракен

У той час як Кракен є однією з найстаріших криптовалютних бірж, він далеко не найбільший. Фактично, він зазначений як восьма за величиною біржа Coinmarketcap, відразу за своїм конкурентом GDAX (управляється Coinbase).

Хто такий Кракен - портал Guland

Однак різниця становить всього 13 мільйонів доларів, і якщо ви уважно подивитеся на цифри, ви побачите, що Кракен насправді торгує більше Біткоінів, ніж GDAX, в основному через інтенсивне використання в Європі. Фактично, він торгує більше BTC / EUR, ніж будь-яка інша біржа.

Трохи іронічно, що ці дві біржі так близько збігаються, так як вони обидва розташовані в Сан-Франциско, і обидві були відкриті в липні 2011 року.

Цікаво, що Джессі Пауелл запустив Кракен після відвідування офісів Mt. Gox всього через місяць після того, як вони перенесли свій перший і найменш руйнівний з двох Біткойн-хаків.

Містер Пауелл бачив, як погано Mt. Gox керувався і вирішив сам створити біржу, яка запропонує клієнтам альтернативу, а також буде сприяти прийняттю Біткоіна. Це було дещо передбачувано, так як Кракен був добре підготовлений в 2014 році, коли кілька бірж, включаючи Mt. Gox стали жертвою експлойта податливості транзакцій.

Kraken випереджає своїх конкурентів, оскільки забезпечує торгівлю в декількох валютах, включаючи долари США, канадські долари, євро і ієни. Він також користується гарною репутацією серед трейдерів, оскільки вона одна з небагатьох бірж яка ніколи не була зламана при спробі злому.

Kraken також відомий своєю роботою темного пулу Ethereum, анонімної системи транзакцій, призначеної для інституційного використання і високоприбуткових інвесторів.Реєстрація на біржі Kraken

Створення облікового запису Kraken не складніше, ніж створення більшості інших облікових записів в Інтернеті. Перехід на сторінку реєстрації надасть вам просту трьохрядкову форму з проханням вказати вашу адресу електронної пошти, ім'я користувача для вашого облікового запису та обраний вами пароль. Також доведеться вказати своє фактичне місце проживання. Пароль повинен містити не менше 8 символів і містити літери, цифри і спеціальні символи.

Встановіть прапорець, щоб погодитися з Умовами надання послуг і Політикою конфіденційності, натисніть кнопку «Зареєструватися», і через 10 секунд ви майже закінчите.

Реєстрація на біржі Kraken - портал Guland

Далі вам буде представлений екран для активації облікового запису. Тут вам знадобиться ключ активації, який ви отримали по електронній пошті від Kraken, а також ваше ім'я користувача та пароль. Заповніть всі поля, встановіть прапорець, щоб підтвердити, що ви не робот, і натисніть кнопку «Активувати обліковий запис».

Або ви можете просто натиснути на зручне посилання активації прямо в електронному листі активації. І це все, що потрібно для створення облікового запису. Як тільки ви активуєте свій обліковий запис, ви відразу увійдете в систему.

Увійти в криптобіржу Kraken

Зайти на криптовалютну біржу не складе труднощів, оскільки вхід відбувається як і на будь-якому іншому сайті - вписуєте своє ім'я користувача та пароль у відповідні поля, а також проходите двофакторну аутентифікацію якщо вона включена.

Увійти в криптобіржу Kraken - портал GulandЩо таке рівні перевірки?

Закон вимагає, щоб Кракен знав, хто Ви і де Ви. Чим більше послуг вам потрібно, тим більше інформації вони повинні отримати від вас. Тому, якщо ви хочете внести депозит і почати торгівлю, вам необхідно пройти перевірку. Базове підтвердження, яке дає вам доступ до другого рівня, вимагає тільки вашого повного імені, дати народження, країни проживання, адреси та номера телефону.

Якщо ви хочете отримати доступ до рівня 3 і 4, вам необхідно надати додаткову інформацію, таку як посвідчення особи державного зразка і підтвердження місця проживання. У деяких країнах існують вимоги щодо SSN (тільки для США) або підтвердження особи (Німеччина чи Японія). Ці вимоги встановлені для запобігання шахрайства та забезпечення повної відповідності Kraken правилам KYC і AML для торгівлі цифровими активами.

Рівень 0 (Початковий) - Ви можете озирнутися, але не можете вносити, знімати або здійснювати будь-які угоди. Адреса електронної пошти потрібна. Ви дійсно нічого не можете зробити на цьому рівні, і якщо ви хочете провести обмін, вам потрібно буде перейти хоча б до рівня 1.

Рівень 1 (Базовий) - Ви можете вносити та знімати гроші тільки в цифровій валюті. Торгівля, однак, включена як в цифровій, так і в офіційній валюті. Потрібне повне ім'я, дата народження, країна і номер телефону. На цьому рівні немає денних або щомісячних лімітів на депозит, але ви можете знімати в криптовалюті на суму 5000 доларів в день і безліміт на місяць.

Рівень 2 (Середній) - Ви можете вносити, знімати кошти і торгувати в цифровій валюті, і в залежності від країни вашого проживання вам може бути доступне фінансування у вигляді незабезпеченої валюти. Ви повинні завантажити дійсний урядовий ідентифікатор і недавнє підтвердження місця проживання, пройти фото-ідентифікацію і вказати рід занять.

Банківські депозити і зняття доступні клієнтам в деяких областях на цьому рівні і вище. Ви повинні надати свою адресу. Доступ рівня 2 дозволяє вносити зазначену валюту до 100 000 доларів в день і до 500 000 доларів в місяць. Ви також можете знімати 100 000 доларів в день і 500 000 доларів в місяць. Крім того, ваш ліміт на криптовалюту збільшується до 500 000 доларів в день і безліміт на місяць.

Рівень 3 (Про) - буде потрібна фінансова звітність і перевірка AML.

Для внесення депозиту в США, Канаді, Німеччині, Японії і інших країнах, в залежності від того, в якій валюті ви збираєтеся внести депозит, потрібна перевірка рівня 3.

Граничний розмір депозиту збільшений до 10 $ ММ + в день, з щомісячним лімітом 100 $ ММ +.

Ліміт зняття для фіатної валюти збільшується до 10 $ ММ + в день і 100 $ ММ + в місяць. Сума криптовалют, яку ви можете виводити щодня, збільшується до 10 $ ММ +, а щомісяця безліміт. Це ідеально підходить для серйозних трейдерів.

Рівень 4 (Корпоративний) - це схоже на рівень 3, але з ще більш високими лімітами фінансування. Існують як індивідуальні, так і корпоративні облікові записи рівня 4. Необхідні документи для індивідуальних рахунків рівня 4 включають підписану форму заявки і документи KYC.

Вам знадобиться звернутися до служби підтримки Kraken, якщо необхідна перевірка корпоративного аккаунта.

Після того, як ви відправите заявку, вона буде розглянута Kraken якомога швидше. Кажуть, що зазвичай перевірка рівня 1 і 2 займає кілька годин, а перевірка рівня 3 - не більше декількох днів.

Ось зручний графік для тих, хто вважає за краще візуальні уявлення.

рівні перевірки - портал GulandДепозити, зняття і комісія в Кракен

Як тільки ваш обліковий запис буде підтверджено вище рівня 0, ви, ймовірно, захочете внести депозит і поповнити свій рахунок, щоб почати торгівлю. Це досить легко зробити. Після входу в систему ви побачите, що друга вкладка називається «Перекази».

Тепер ви можете вибрати спосіб поповнення / зняття і вибирати бажаний спосіб поповнення / зняття. Ви можете поповнити рахунок через функцію банківського переказу, якщо вона доступна.

Або ж за допомогою криптовалютного гаманця для переказу коштів на криптовалюти. Зверніть увагу, що переказ коштів не є безкоштовним. Існують різні комісії в залежності від того, як ви вирішили внести і зняти зі свого рахунку. Поточні варіанти фінансування і збори включають в себе:

Перекази, зроблені в цифрових валютах, оплачуються окремо, як зазначено нижче:

Плата за торгівлю в Кракен є справедливою, але також досить складною. Ви можете побачити повний список на їхньому сайті тут.Торгові продукти

Kraken найбільш активно використовується для торгівлі BTC / EUR і BTC / USD, але також має значний обсяг торгівлі ETH. Крім того, він підтримує ряд інших криптовалют для торгівлі. Всього, включаючи Біткойн, на біржі Кракен доступно 17 криптовалют. Це Bitcoin (XBT), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH), Monero (XMR), Dash (DASH), Litecoin (LTC), Ripple (XRP), Stellar / Lumens (XLM), Ethereum Classic (ETC), Augur REP tokens (REP), ICONOMI (ICN), Melon (MLN), Zcash (ZEC), Dogecoin (XDG), Tether (USDT), Gnosis (GNO), і EOS (EOS).

Це не найбільша кількість криптовалют, доступних на біржі в довгостроковій перспективі, але це також не найменша кількість доступних криптовалют. Ми вважаємо, що це забезпечує хороший баланс і дає трейдерам і інвесторам достатні можливості, не перевантажуючи їх.

На додаток до базовим лімітним і ринковим ордерам, Kraken є унікальною в якості однієї з небагатьох криптовалютних бірж, що дозволяють клієнтам торгувати на маржі. Маржа є позиковими грошима і дозволяє трейдерам використовувати свої угоди, збільшуючи як прибуток, так і збитки.

Наприклад, ви можете відкрити позицію на 5000 доларів, і якщо ви використовуєте кредитне плече 5:1, це означає, що вам знадобиться всього 1000 доларів на вашому рахунку, а решта 4000 доларів будуть запозичені. Якщо ваша угода виросте на 20%, ви подвоїте свої інвестиції в 1000 доларів. Звичайно, якщо позиція опуститься на 20%, ви втратите всю свою ставку в 1000 доларів.

Кредитне плече і маржа повинні використовуватися тільки досвідченими трейдерами, і завжди слід проявляти обережність при торгівлі на маржі, оскільки ваші збитки можуть перевищити баланс вашого рахунку.

Використання маржі також дозволяє трейдерам розміщувати короткі позиції проти Біткоіна або інших криптовалют, запозичуючи їх і продаючи їх в надії, що ціна впаде, а потім їх можна буде викупити за нижчою ціною.

Розмір маржі залежить від рівня облікового запису, який тримає клієнт, і істотно збільшується для рахунків рівня 3 і 4.

В даний час Kraken підтримує маржу для токенів USD, EUR, Bitcoin, Ethereum, Ripple, Ethereum Classic, USD Tether і Augur REP. Маржинальна торгівля підтримується на наступних валютних парах: XBT / EUR, XBT / USD, ETH / XBT, ETH / USD, ETH / EUR, ETC / XBT, ETC / ETH, ETC / USD, ETC / EUR, REP / XBT, REP / ETH, REP / EUR.

На додаток до основних споживчих рахунків, у Kraken також є темний пул для інституціональних і високоприбуткових інвесторів. Ці рахунки мають більш високі ліміти маржі, більш низькі комісії і анонімні угоди.Безпека користувачів

Користувачі, які думають про відкриття рахунку в Kraken, можуть бути впевнені, що їхні кошти і особиста інформація будуть оброблятися правильно і безпечно. Як одна з найстаріших і найбільших бірж, з клієнтами з усього світу, Kraken дуже серйозно ставиться до безпеки своїх клієнтів.

Вони також пройшли три окремих раунди фінансування, отримавши капітал в розмірі 6,5 млн. дол. США від 13 різних інвесторів, включаючи Money Partners Group, Blockchain Capital і Digital Currency Group.

Kraken також передав перше в світі криптографічне перевірене підтвердження аудиту резервів в 2014 році, використовуючи метод Merkle Tree, щоб підтвердити, що загальна сума Біткоінів, що знаходяться в Kraken, перевищує залишки на рахунках клієнтських рахунків.

Ми вважаємо, що це значно перевершує метод банківського обслуговування з частковим резервуванням, який використовується традиційними банками, де більшості комерційних банків потрібно всього лише тримати 10% резервів по відношенню до їх загальних депозитів. Цікаво, звідки прийдуть інші 90%, якщо всі клієнти банків вирішать, що хочуть свої гроші?

Також примітно, що Кракен щодня відкривав 50 000 нових облікових записів за станом на грудень 2018 року. Схоже, що багато людей довіряють цій біржі криптовалют, і хоча вподобання масам не завжди є хорошою стратегією, в даному випадку це вказує на рівень безпеки при роботі з Кракеном.Безпека аккаунта Kraken

Кракен є однією з найбезпечніших криптовалютних бірж, доступних сьогодні, і залишається однією з небагатьох, хто ніколи не страждав від злому або втрати клієнтських монет. Вони дуже серйозно ставляться до безпеки, і платформа була побудована з нуля з урахуванням безпеки.

Саме цей акцент на безпеку дозволив Кракену на одній з небагатьох бірж уникнути експлойта Біткойн-транзакції в 2014 році, що призвело до крадіжки 650 000 Біткоінів з Mt. GOx. Незабаром після цього генеральний директор Джессі Пауелл був процитований в статті Fortune, і цю уразливість вдалося уникнути, не покладаючись тільки на ідентифікатори транзакцій для відстеження перекладів Біткойнів:

«Ми знали, що використання TXID в кінцевому підсумку призведе до проблем, тому ми створили більш надійну систему обліку. Нам ніколи не доводилося виправлятися, тому що ми планували заздалегідь і не допускали помилок на початку». - Джессі Пауелл.

На додаток до звичайних правил паролів, Kraken також використовує двофакторну аутентифікацію (2FA) для додаткового захисту облікових записів клієнтів. Це 2FA вимагає від користувача ввести код, створений в окремому додатку, перш ніж вони зможуть отримати доступ до свого облікового запису.

Kraken також рекомендує захищати електронну пошту, пов'язану з вашим обліковим записом, 2FA і надійним паролем. Крім того, вони дозволяють генерувати майстер-ключ, який можна використовувати для аутентифікації в разі відновлення облікового запису.

Крім цих основних функцій безпеки, Kraken також пропонує деякі розширені функції безпеки. Ви можете заблокувати всі налаштування свого облікового запису за допомогою глобального блокування налаштувань. Як тільки це буде зроблено, ви можете створити додаткові 2FA на рахунку для торгівлі та поповнення рахунку.

І, нарешті, якщо у вас є електронна пошта, що підтримує підпис і шифрування PGP / GPG, ви можете надати Kraken свій ключ PGP, щоб отримувати від них зашифровану і підписану електронну пошту.

Якщо у вас є які-небудь питання щодо використання будь-якої з цих функцій безпеки облікового запису, служба підтримки Kraken готова допомогти вам в повній безпеці вашого профілю. Kraken завжди підкреслював свою відповідальність за захист клієнтських рахунків і коштів, і в рівній мірі прихильний забезпеченню того, щоб клієнти робили все можливе для захисту своїх рахунків.Зворотній бік Кракена

Звичайно, обмін не відбувається без його негативних якостей, і Кракен не виняток. Нижче наведені деякі з найбільш поширених скарг, які були виявлені щодо використання та торгівлі з Kraken.

 1. Були численні скарги, особливо в останні кілька місяців, про те, наскільки жахливо повільна підтримка Кракен. Як і багато криптовалютних бірж, у них є підтримка по електронній пошті і онлайн-чату, але немає телефону. Особисто нам не ясна така відсутність підтримки клієнтів ні на одній з бірж.

  Звичайно, у них достатньо прибутку, щоб найняти кілька людей, щоб відповісти на телефонні дзвінки. Доброю новиною є те, що це, здається, поліпшується, але все ще необхідно поліпшити більш спритно. Ми вважаємо, що вся галузь могла б поліпшити ситуацію в цьому відношенні.

 2. Користувачі скаржилися на призначений для користувача інтерфейс для торгівлі, але ми не поділяємо цю думку. Є кращі торгові платформи, але є і гірше, і до Кракена просто потрібно звикнути.

  Можливо, він не підходить для новачків в торгівлі криптовалютами, але ми не бачимо серйозних проблем в тому, щоб розібратися з системою. Досить кількох торгових сесій і деякого пошуку в базі знань, щоб майже кожен міг торгувати впевнено.

 3. Kraken був однією з перших бірж Біткойнів, яка випустила мобільний додаток, і ви могли б подумати, що це було б добре, але одностайна думка користувачів полягає в тому, що додаток абсолютно непридатний для використання. По-перше, інтерфейс дуже незграбний і непривабливий, але ви могли б обійтися без нього, якби він не працював для торгівлі. І це реальна проблема.

  Багато користувачів скаржилися, що додаток просто не працює належним чином при торгівлі. Дані завантажуються занадто повільно. Торги закінчуються або дають загадкові помилки. Дані за ціною і обсягом зміщені. І це тільки приклад скарг.

  Зрозумійте, що додаток було випущено майже 4 роки тому і має 1,3 з 5 зірок в Apple AppStore, і ви зрозумієте, наскільки воно погане. Судячи з того, що, незважаючи на ці проблеми, він ще не повністю перебудувався, треба думати, що Кракен просто не дбає про мобільних користувачів.

 4. 10 січня 2018 року Кракен виконав оновлення, щоб встановити новий торговий механізм у відповідь на скарги про збої в роботі сайту та інші проблеми в середині-кінці 2017 року. Для завершення роботи, яка повинна була зайняти 2 години, замість цього обмін відбувався в автономному режимі до 2 повних днів.

  Немає потреби говорити, що користувачі були шоковані, вони не могли отримати доступ до своїх коштів і цікавилися, чи не став Кракен шахраєм, зникнувши зі своїми монетами. Доброю новиною є те, що сайт, нарешті, повернувся в онлайн 13 січня, і Кракен вибачився перед покупцями, зробивши торгівлю безкоштовною до кінця січня. А після поновлення сайт став швидше, надійніше і з меншою кількістю збоїв, помилок і простоїв.

Висновок

Якщо ви новачок в торгівлі і не можете працювати зі складнощами з маржинальними ордерами, лімітними ордерами і більш просунутими типами угод, Kraken може не підійти вам. Однак є багато речей, щоб рекомендувати його для середнього або просунутого трейдера. Це вершини в галузі, коли мова йде про безпеку, і пропонує одні з найнижчих зборів в галузі.

І хоча в минулому він страждав від проблем з сайтом, схоже, що січневе оновлення усунуло більшість помилок, як і було обіцяно. Торгівля на Kraken тепер набагато більш плавна, і вона набагато менш схильна до помилок і збоїв сайту.

Той факт, що він дозволяє трейдерам з усього світу приєднуватися, а також підтримує ряд основних валют і 17 різних криптовалют, також в його користь.

Ми не можемо з упевненістю сказати, що ви хотіли б торгувати з Kraken, але ми можемо сказати, що, принаймні, варто спробувати, так як платформа не така погана, як деякі могли б повірити, і багато проблем з сайтом існували, а в 2016 - 2018 роках просто перестали турбувати.

Огляд криптовалютної біржі Kraken (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: