Керівництво для початківців по LocalBitcoinsКриптовалютна біржа LocalBitcoins - портал Guland

Якщо вам потрібен альтернативний централізованим біржам метод покупки Біткоінів, ви можете поглянути на LocalBitcoins. Сайт надає одноранговий майданчик для користувачів, які збираються разом, купуючи і продаючи Біткойни без контролю з боку централізованих бірж або фінансових установ.

Сайт був запущений в Фінляндії в 2012 році і є однією з найстаріших бірж і найстарішим ринком криптовалют p2p, де кожен може купити або продати Біткоїни.

Вступ

LocalBitcoins виконує кілька ключових функцій в екосистемі Біткоін, одна з яких дозволяє новим ентузіастам криптовалют швидко і легко придбати свій перший Біткойн. За роки свого існування сайт постійно поліпшував свою безпеку і зручність використання і високо цінується в сфері криптовалют як надійний вибір для тих, хто хоче купити або продати Біткоіни без необхідності розкривати важливі особисті дані.

Головна сторінка LocalBitcoins - портал Guland

LocalBitcoins також охоплює більшу частину земної кулі, продавці в даний час виставляють біржі в 248 країнах і майже 16 000 містах світу. Мало хто з бірж криптовалюти мають таке глобальне охоплення.Реєстрація в LocalBitcoins

LocalBitcoins - це децентралізована одноранговая торгова площадка для продажу і покупки Біткоінів, але користувачам як і раніше необхідно зареєструвати обліковий запис, перш ніж вони зможуть брати участь на ринку як в якості покупця, так і продавця. Це означає, що першою сторінкою, яку ви відвідуєте на сайті, часто є сторінка реєстрації, де ви можете швидко і легко зареєструвати новий обліковий запис.

Реєстрація в LocalBitcoins - портал Guland

Після заповнення форми натисніть кнопку «Зареєструватися». З'являться «Умови обслуговування LocalBitcoins», і вам потрібно буде натиснути кнопку «Я згоден», щоб прийняти Умови використання та приступити до створення облікового запису. Після натискання на кнопку ви відразу ж ввійдете на сайт, де зможете почати пошук продавця, з якого можна купити Біткоіни.

LocalBitcoins також відправить вам електронного листа з посиланням для підтвердження вашої адреси електронної пошти. Вам потрібно буде клацнути це посилання і підтвердити свою адресу електронної пошти, щоб завершити процес реєстрації.Вхід в LocalBitcoins

При наступному вході на біржу досить натиснути кнопку «Увійти» і заповнити поля. Все стандартно як на будь-якому сайті.

Вхід в LocalBitcoins - портал Guland

Особистий кабінет

Тепер, коли ви увійшли в систему, ви можете почати пошук найближчих до вас продавців Біткоіна. Проста у використанні форма пошуку в верхній частині сторінки дозволяє вам ввести кількість Біткойнів, яке ви хотіли б купити (в фіат). Яку валюту ви будете використовувати (прийнятна більшість місцевих паперових валют), в якій країні ви хочете, щоб продавці перебували, і який спосіб оплати ви будете використовувати (підтримуються сотні способів оплати).

Результати вашого пошуку з'являться, і ви зможете глибше вивчити будь-якого постачальника, який відповідає вашим критеріям пошуку. Або ви можете змінити пошук, якщо ви не отримали прийнятних результатів. Натиснувши на будь-якого постачальника, ви отримаєте детальну статистику щодо його часу на сайті, історії транзакцій, рівня довіри з боку інших користувачів, перевірок і відгуків попередніх покупців. Нижче наведено приклад того, що вважається надійним продавцем:

Опис продавця в LocalBitcoins - портал Guland

Як тільки ви знайшли відповідного продавця, ви можете зв'язатися з ним безпосередньо і задати будь-які питання, щоб отримати роз'яснення щодо умов торгівлі.Як купити Біткоіни на LocalBitcoins

Якщо знайдена людина, за інструкцією вище, вам підходить, ви можете почати торгівлю, натиснувши кнопку «Купити».

Після натискання кнопки «Купити» ви можете завершити всі деталі покупки. Вам потрібно буде підтвердити суму, яку ви хочете придбати, як ви будете платити, яку адресу гаманця ви будете використовувати для отримання Біткоінів, а також, якщо цього зажадає продавець, форму використовуваного ідентифікатора.

Це дійсно дуже простий і зрозумілий процес. Крім того, LocalBitcoins має ряд функцій, які роблять процес покупки ще більш безпечним і простим.

Як продати Біткоіни на LocalBitcoins

Продажі стають доступні після розміщення на сервісі невеликого депозиту в розмірі 0,002 BTC і нескладної верифікації вашої особистості. Це потрібно для забезпечення безпеки угод і підвищення рівня довіри між контрагентами.

Також при проведенні операції система LocalBitcoins блокує кошти продавця до завершення, що, в свою чергу, гарантує покупцю комфортне проведення обміну.

Особливості безпеки LocalBitcoins

Як згадувалося вище, на сайті LocalBitcoins було додано кілька функцій для підвищення безпеки як для покупців, так і для продавців. Ось кілька способів, якими LocalBitcoins робить свій торговий ринок більш безпечним:Способи оплати LocalBitcoins

У LocalBitcoins є величезна кількість способів оплати, доступних для покупців, що підвищує зручність користування сайтом. Ці способи оплати включають в себе:

Комісія

Є плата, пов'язана з використанням торгового майданчика LocalBitcoins, але вона невелика в порівнянні з деякими іншими одноранговими ринками Біткоіна. Покупці не платять комісію за покупки, а продавці несуть відповідальність в 1% комісії за кожну транзакцію.

Покупці повинні знати, що ціни на ЛокалБіткоінс зазвичай вище, ніж на централізованих біржах. Це тому, що продавці підвищують ціни для отримання прибутку. Вони також підвищать ціни (в деяких випадках істотно) для певних способів оплати. Це зроблено в якості страховки від шахрайства. Наприклад, ціни на Біткоіни для переказів з Paypal часто значно вище через можливість покупця оскаржувати комісію Paypal після отримання криптовалюти. Те ж саме вірно для банківських переказів. Подарункові карти надають покупцеві можливість спустошити карту, тому ціни при використанні цього методу оплати також можуть бути вище.Поради по LocalBitcoins

LocalBitcoins є децентралізованим одноранговим ринком, і сам обмін максимально безпечний і безпечний з використанням доступних в даний час технологій. При роботі безпосередньо з продавцями завжди існує ризик, пов'язаний зі стороною, і хоча LocalBitcoins придбав репутацію безпечного і надійного місця для покупки Біткоінів, цей ризик з боку контрагента слід враховувати при використанні торговельного майданчика LocalBitcoins.

Як і в будь-якому сервісі, де задіяні гроші, існує ймовірність того, що зловмисники і шахраї спробують скористатися системою, і, хоча співробітники LocalBitcoins завжди пильні щодо шахраїв і хитрунів на сайті, найкраще проявляти певну належну обачність, щоб уникнути потенційних шахраїв або недобросовісних продавців. Нижче наведені деякі кроки, які покупці повинні зробити перед здійсненням операції:Висновок

Ті, хто шукає простий спосіб купити Біткоіни, знайдуть LocalBitcoin простим і легким. Крім того, це може бути відмінним способом зберегти конфіденційність і анонімність при покупці Біткойнів. Крім того, він доступний майже у всіх країнах світу, допускає кілька способів оплати і не має обмежень на суму, яку ви можете купити або продати (крім обмежень, що накладаються продавцем).

Покупці повинні пам'ятати, що на сайті є кілька ненадійних продавців, і що шахрайство можливе. Співробітники LocalBitcoins стежать за новими шахраями, але деякі знайдуть свій шлях в платформу незалежно від цього. Також майте на увазі, що у деяких шановних продавців можуть бути вимоги (наприклад, перевірка особи), які не прийнятні для вас як для покупця. Ці продавці, як правило, вимагають перевірки ідентифікатора для великих покупок або щоб уникнути можливих повернень і скасування платежів при використанні таких способів оплати, як Paypal. І ціни майже напевно будуть вище, ніж на більш традиційних централізованих біржах.

Якщо ви можете прийняти потенційні недоліки і вжити заходів, щоб захистити себе від шахрайства, ви знайдете свій досвід в LocalBitcoins майже напевно позитивним. Команда, що працює з LocalBitcoins, щиро пристрасно бажає надати послугу, яка приносить користь криптовалютам в цілому і, зокрема, їх окремим користувачам. Заява місії LocalBitcoins підтримує цей ідеал:

«У LocalBitcoins.com основна увага приділяється користувачам і спільноті. Ми постійно розширюємося і хочемо забезпечити обмін Біткоінів і економіку в кожному місті світу. Ми вважаємо, що Біткойн - подія гидкого каченяти, яке фундаментально змінює роботу фінансового світу. Це сприятиме більшому процвітанню, особливо в країнах, що розвиваються».

З майже 6-річною історією LocalBitcoins став перевіреним і дієвим методом для приватних осіб, щоб купувати і продавати Біткойни, не потрапляючи в традиційні централізовані фінансові системи. Він користується гарною репутацією в співтоваристві криптовалют і намагається зберегти вірність децентралізованій філософії, якої дотримується творець Біткоіна і інших децентралізованих криптовалют. Сайт надає відмінну відправну точку для новачків в Біткойн і є хорошим вибором для більш досвідчених ентузіастів криптовалюти, які вважають за краще конфіденційність і анонімність в своїх Біткоін-угодах.Повний огляд по LocalBitcoins (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: