Повний огляд по криптобіржі PoloniexКриптовалютна біржа Poloniex - портал Guland

Однією з кріптовалютних бірж є Poloniex, який недавно привернув нову увагу завдяки придбанню Circle, компанії, яку підтримує Goldman Sachs, шановним інвестиційним банком і фінансовою установою, і Baidu, китайським еквівалентом Google в сфері послуг і місцевого пошуку.

Отже, давайте зробимо віртуальний тур по обміну криптовалют і дізнаємося більше про його історію до придбання, його нинішніх пропозиціях і планах на майбутнє.

Історія Полонікса

Компанія Poloniex, що базується в Вілмінгтоні, штат Делавер, була заснована в 2014 році Тристаном Д'Агосто.

З самого початку своєї діяльності Poloniex знайшов клієнтську базу в громадянах США, які шукали кілька варіантів в термінах торговельних платформ криптовалют, які були розташовані всередині країни.

Ці ентузіасти торгівлі криптовалютами шукали, в основному, альтернативи, щоб у них був спокій, що їм не потрібно переводити свої кошти в офшори, без захисту споживачів на своє ім'я.

Це виявилося двосічним мечем для Poloniex, де він не тільки повинен був надавати новітні продукти з індустрії криптовалют, а й гарантувати, що він виправдовує очікування клієнтів з точки зору надання першокласних послуг.

В умовах зростаючої конкуренції в США в формі бірж, таких як Coinbase і Gemini, Poloniex довелося постійно працювати над підтриманням статусу, який він створив за останні 4 роки.Як зареєструватися в Poloniex

Реєстрація в Poloniex проста, так як процес проходить через веб-сайт, але біржа підтримує безкомпромісний процес перевірки для своїх клієнтів.

Реєстрація в Poloniex - портал Guland

У той час як Poloniex спочатку був поблажливим до свого торгівельного процесу, де він дозволяв будь-кому починати торгувати криптовалютами без надання своєї особистої інформації, пізніше він став трохи більш суворим. У 2015 році біржа оголосила, що збирається попросити клієнтів як мінімум вказати своє ім'я та країну, перш ніж вони зможуть виводити кошти на платформі.

У той час цей крок зустрів протидію з боку деяких криптовалютних спільнот.

Ці члени погодилися з тим, що, запитуючи особисту інформацію, Poloniex йде врозріз з основами конфіденційності, які пов'язані зі світом криптовалютної торгівлі.

Дискусії виросли до точки, де Д'Агосто написав відкритого листа до криптовалютного співтовариства, пояснюючи, що вимоги не нав'язується Poloniex без причини, а тому, що він повинен дотримуватися правил, висунуті державними органами, такими як Фінансова Мережа по боротьбі зі злочинами (FinCEN) .

З тих пір як відкритий лист було опубліковано в травні 2015 року, Poloniex довелося дотримуватися додаткових правил, які перейшли на подальші вимоги перевірки для його клієнтів. Ці додаткові вимоги зросли до такої міри, що в деяких випадках для обміну тепер потрібна ідентифікація фотографій своїми клієнтами.

Однак, як тільки процес реєстрації завершений, виконання торгових операцій та внесення депозитів і зняття коштів не такі складні.Увійти в біржу Полонікс

Зайти в свій аккаунт не складе труднощів, для цього достатньо заповнити поля: Email і Пароль.

Увійти в біржу Полонікс - портал Guland

Що робить Poloniex

Як і більшість інших бірж в США і по всьому світу, Poloniex пропонує традиційні торговельні послуги через свою платформу. Зокрема, послуги Poloniex включають біржову торгівлю, маржинальну торгівлю і кредитування.

Торговий інтерфейс Poloniex легко доступний через його веб-сайт, а також пропонує API іншим розробникам для використання своїх рішень.

Poloniex пропонує наступні торговельні пари через свою біржу:

торговельні пари на Poloniex - портал Guland

Однак біржа взагалі не займається фіатною торгівлею. Клієнти не можуть вносити або виводити свої кошти через систему Fiat, і всі вони обробляються за допомогою криптовалют.Як працює торгівля на Poloniex

Poloniex пропонує своїм клієнтам широкий спектр торгових можливостей завдяки обміну, маржі і кредитному плечу.

 1. Біржові ордера розміщуються в книгах замовлень Poloniex і потім виконуються відповідним чином. Наприклад, при використанні служби обміну клієнти можуть розміщувати лімітні ордери на покупку, продаж або стоп-ордера, щоб торгувати криптовалютами (ліміт стопа - це коли користувач хоче купити або продати понад визначену ціну).

  Таким чином, користувачі можуть не тільки купувати або продавати за ринковою ціною, а й шукати покупців і продавців, які можуть розраховувати платити трохи інакше, ніж ринкова ціна, залежно від їх потреб.

  У тих випадках, коли запитувана ціна трейдера для ордера на покупку або продаж не відразу відповідає іншому ордеру на біржі, ордер залишається відкритим до тих пір, поки не буде знайдено збіг.

  Коли зіставлення виконується з новим ордером, торговий запит завершується.

 2. У маржинальній торгівлі користувачі можуть запросити позику капіталу в криптовалютах, щоб здійснювати більш великі угоди з шансами на більший прибуток, ніж вони могли б зробити за допомогою звичайної торгівлі своїм власним капіталом.

  Це можливо через торгівлю на плече.

  У Poloniex весь капітал, який використовується в одній маржинальній торгівлі користувачем, позичається іншими користувачами на біржі. Користувач, що здійснює угоду, ризикує використовувати кредитне плече. Це означає, що якщо б вони отримували прибуток, виконуючи замовлення за ціною, яку вони хотіли, вони могли б отримати вдвічі більше, ніж вони могли б зробити в звичайному режимі. З іншого боку, якщо замовлення не відповідає очікуванням, то користувач, що здійснює угоду, несе великі втрати у відповідь.

  Це робить маржинальну торгівлю ризикованою моделлю, але вона залишається прибутковою для трейдерів через стимулюючі фактори, які в іншому випадку залишаються недосяжними.

 3. Механізм кредитування на Poloniex - це таке, де користувачі позичають свій криптовалютний капітал комусь, хто укладає угоди з маржею, отримуючи прибуток від операцій натомість.

І це підводить нас до того, як працюють збори на платформі Poloniex.Яка структура оплати в Poloniex

Як і майже всі криптовалютні біржі по всьому світу, торги через Poloniex виконуються за моделлю «виробник /покупець».

Це означає, що коли хтось розміщує на біржі ордер, який додає ліквідність ринку, він стає маркет-мейкером. Беручи до уваги, що, коли вони розміщують на біржі ордер, який негайно забирає наявну на ринку ліквідність, вони стають покупцем ринку.

Залежно від типу ордера, який хтось розміщує, і від того, як він виконується, вони потрапляють в одну з цих двох категорій, і з них відповідно стягується торговий збір.

Плата, що стягується Poloniex, визначена нижче.

Плата, що стягується Poloniex - портал Guland

Як поповнити або зняти кошти на Poloniex

Для внесення депозитів зареєстровані користувачі можуть відправляти свої криптовалюти зі свого гаманця на конкретні адреси Poloniex.

Кожна криптовалюта, яка має право на депозит, також має мінімальний ліміт депозитів, який застосовується для запобігання перевантаження мережі множинними меншими транзакціями.

Оновлена інформація доступна на депозитній сторінці призначеного для користувача інтерфейсу Poloniex (Ви повинні увійти в систему як зареєстрований користувач, для доступу до нього).

Депозити завершуються, як тільки відповідна криптовалютна мережу підтверджує транзакцію, яка може займати до години або навіть більше в разі виникнення проблем з криптовалютною мережею.

Тривалість обробки зняття коштів залишається тією ж, з додатковою умовою виконання клієнтом вимоги підтвердження по електронній пошті або по телефону.Наскільки безпечний Poloniex

Poloniex пропонує стандартні галузеві засоби захисту, такі як двофакторна авторизація (2FA), коли клієнти повинні підтверджувати певні дії, використовуючи свої паролі і надаючи підтвердження по своїм телефонам.

Завдяки цьому він також надає своїм клієнтам гарантію зберігання більшої частини своїх коштів в холодному сховищі, щоб вони могли залишатися в безпеці від хакерів, оскільки зберігаються в автономному режимі.

Біржа також стверджує, що ніколи не використовує кошти своїх клієнтів для своїх власних операцій, і вони завжди зберігаються для використання клієнтами.

Крім того, Poloniex також може похвалитися тим, що регулярно проводить перевірки своїх рахунків і всіх операцій з метою забезпечення прозорості на всіх фронтах.

Однак, перш ніж всі ці заходи були реалізовані колективно, Poloniex став жертвою злому в березні 2014 року, коли він втратив 97 Біткоінів.

Однак біржа взяла на себе повну відповідальність за інцидент і повністю погасила борг перед постраждалими клієнтами.

Після злому D'Agosta запевнив своїх клієнтів, що біржа вживає додаткових заходів, щоб запобігти таким сумним подіям в майбутньому.

«Після злому ми впровадили постійний автоматичний аудит всього обміну, зміцнили безпеку всіх серверів і переробили спосіб обробки команд, щоб експлойт, подібний до березневого, був неможливий», - заявив він в той час.

І з тих пір біржа виконала ці обіцянки завдяки зовнішньому вигляду, що в кінцевому підсумку привернуло увагу біржі на корпоративному рівні.

Як працює служба підтримки клієнтів на Poloniex

Різні клієнти Poloniex повідомили, що їхні проблеми часто залишаються невирішеними протягом декількох днів, в той час як команда з обслуговування клієнтів, здається, з усіх сил намагається пройти через кожен тікет, щоб вирішити його вчасно.

Відсутність реакції з боку того, що передбачається для виділеного допоміжного персоналу, може бути ще більш неприємним, коли в гру вступають великі суми грошей.

Обслуговування клієнтів в Poloniex, безумовно, потребує значного покращення.

Однак з недавніми змінами в Poloniex ситуація з обслуговуванням клієнтів може змінитися в кращу сторону.Що означає придбання Circle для Poloniex

26 лютого 2018 року було оголошено, що Poloniex купується Circle, компанією, яку підтримує Goldman Sachs і Baidu.

Хоча сам Circle залишається одноранговим рішенням з переказу платежів, призначеним для надання послуг, аналогічних PayPal, його операції доповнюються іншою асоційованою організацією, яка називається Circle Trade.

Простіше кажучи, в той час як Poloniex пропонує рішення з торгівлі криптовалют для окремих клієнтів, так само, як роздрібний магазин продає свої продукти, Circle Trade пропонує свої власні рішення з торгівлі криптовалют для бірж, таких як Poloniex, виступаючи в якості оптового постачальника для кінцевих роздрібних продуктів.

Circle Trade полегшує торгові операції для різних бірж криптовалют і обробляє транзакції в фіаті і криптовалютах. Масштаби наданих їм рішень можна виміряти по тому, як, за наявними даними, він керує 2 мільярдами доларів США з точки зору щомісячних торгових транзакцій і має більше 60 мільйонів доларів в своєму останньому квартальному доході.

Circle також працює над підвищенням рівня обслуговування, що надається Poloniex, шляхом усунення відставання у вирішенні проблем і додавання додаткових співробітників в свій портфель.

«Коли в кінці лютого почалася інтеграція Poloniex-Circle, ми разом зіткнулися зі 159 000 проблем клієнтів. За останні 6 тижнів ми вирішили 76 000 з цих проблем і додали 6 нових агентів в нашу службу підтримки. Ми потроїли кількість інженерів, що працюють над інфраструктурою нашого гаманця, і спростили процес повідомлення інженерів про необхідність технічної підтримки».

Poloniex розділяє заяву, зроблену 6 квітня 2018 року.

На даний момент, на жаль, Poloniex застряг в середині, він не є кращим або гіршим з точки зору доставки і унікальності послуг. Це безпечний підхід, але він нікуди не приводить.

Але з агресивним підходом Poloniex може просто стати біржею, яку кожен - або майже кожен - порекомендує своїм колегам в індустрії криптовалют.Огляд криптовалютної біржі Poloniex (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: