Повний огляд RobinhoodКриптовалютна біржа Robinhood - портал Guland

У той час як більша частина торгівлі відбувається через біржі, які спочатку були орієнтовані на отримання прибутку, один підривний додаток взяв до відома цю тенденцію і розширив свій первісний бізнес-сегмент, щоб революціонізувати торгівлю криптовалютами. Ми говоримо про Robinhood, брокерську компанію, створену виключно для того, щоб зробити процес торгівлі максимально простим для звичайного користувача. Він отримав значну обізнаність, і популярний додаток для торгівлі акціями тепер також займається криптовалютами.

Що таке Robinhood

Robinhood був інструментом фондового ринку, який доступний для громадськості вже більше 4 років.

У 2018 році була додана сумісність для інвестування і торгівлі криптовалютами в платформі обміну без комісії і з комісією.

Robinhood був заснований в 2013 році Байджі Бхатті і Владом Тіньовим як мобільна платформа для покупки і продажу акцій. У фірми є цікава історія про те, як вона з'явилася.

Засновники бізнесу не змогли швидко отримати фінансування, їм довелося піти і донести свою ідею до більш ніж 70 інвесторів. Вони нарешті знайшли кілька венчурних людей, які побачили бачення компанії та зробили інвестиції. Robinhood навіть вважає таких знаменитостей, як широко відомий американський репер Snoop Dogg одним зі своїх фінансових покровителів.

Додаток був нарешті випущений для широкої публіки в 2015 році і з тих пір набрав користувачів більше 3 мільйонів чоловік.

Одна з найбільш привабливих особливостей - це бізнес-модель без комісії, яка спирається на пул інвесторів, які разом внесли достатній внесок, щоб оцінити компанію в більш ніж 1,3 мільярда доларів. Вони зібрали своє останнє коло капіталу в травні 2018 року, щоб гарантувати, що їх програма зберігає фінансування, зберігаючи при цьому свою рентабельну модель.

Спочатку продавалася як мобільна платформа для торгівлі традиційними цінними паперами, такими як акції та ETF, вона недавно увійшла в світ криптовалют, дозволяючи користувачам купувати, продавати, торгувати і обмінюватися криптовалютами на ходу через свій мобільний пристрій.

Рівень інтересу до відносно нових пропозицій по Robinhood можна оцінити по тому, як платформа почала отримувати реєстрації більше 200 000 в день після запуску своїх крипто-сервісів.Що робить його таким популярним?

Пункт номер один, який робить це дивним, - то, що це безкоштовно. Ось так. Тобі нічого не треба щоб торгувати традиційними активами, а тепер і цифровими активами.

Цей простий факт попався на очі багатьом. Замість того, щоб платити більше чотирьох доларів за транзакцію з такими конкурентами, як Fidelity або Scottrade, фізичні особи можуть торгувати за низькою ціною, що дорівнює нулю.

З Robinhood вам не потрібно було враховувати витрати, які могли б поглинути вашу прибуток, ви могли торгувати і знати, що ви отримали якомога більше.

Ще одна яскрава особливість Robinhood - простота використання.

Додаток простий і дозволяє користувачам відразу ж почати купувати і торгувати акціями, ETF і криптовалютами без мінімальної суми грошей, що зберігається в додатку, в формі портфеля, як це роблять багато інших інвестиційних платформ.

Додаток прямо пов'язаний з банківським рахунком користувачів, що дозволяє їм легко використовувати свої гроші, щоб швидко почати купувати цікаві для них цінні папери.

Макет додатку простий і інтуїтивно зрозумілий, що дозволяє звичайному неспеціалісту ефективно використовувати його так само легко, як і той, хто заробляє на життя. Його простота має і недоліки, які більш досвідчений трейдер може знайти менш привабливим.

Платформа не передбачає настройку їх графіків або інформації, і дослідницькі центри та інші джерела інформації при відповідних торгових компаніях відсутні. Проте, це має великий сенс, Robinhood орієнтований на широку базу початківців клієнтів, прагнучи залучити широку аудиторію.

Додаток також пропонує преміальну опцію підписки під назвою Robinhood Gold для більш серйозних користувачів, яка дозволяє виконувати такі функції, як торгівля протягом тривалого часу і можливість торгувати з маржею. Ця послуга вимагає мінімального залишку на рахунку в 2000 доларів США і починається з 6 доларів США в місяць.

Однак для звичайного користувача ці відмінності незначні, а відсутність комісії за транзакцію дозволяє звичайним користувачам економити гроші під час торгівлі.

Robinhood отримує прибуток за рахунок підписок Robinhood Gold, а також за рахунок збору відсотків по коштах і акціям на рахунках клієнтів.

Проте, Robinhood навмисно отримує мінімальний прибуток, щоб поширювати інформацію про торгівлю криптовалютами через недавно запущений сервіс.Як криптовалютна торгівля працює на Robinhood?

Можливість обміну криптовалютами, запущена в лютому 2018 року, є значним стрибком в можливостях програми.

Додаток дозволяє відстежувати і купувати безліч різних криптовалют, в тому числі багато з найпопулярніших цифрових активів.

На даний момент, він підтримує тільки покупку і продаж Біткоінів і Ефіріум, але це буде змінюватися в міру зростання додатка.

Проте, оскільки Біткоїн і Ефіріум є найбільш популярними і широко використовуваними валютами, доступними на даний момент, додаток ефективно відкриває постійному інвестору можливість увійти в світ цифрової валюти.

Поточний список криптовалют, доступних для відстеження та запланованих для додавання в торгівлю, включає:Недоліки Robinhood

Незважаючи на можливості, які пропонує Robinhood, він також має деякі недоліки.

По-перше, крипто-сервіс пропонується тільки в чотирьох штатах США: Каліфорнія, Монтана, Міссурі і Массачусетс.

Це залишає переважну більшість США нездатними використовувати додаток, обмежуючи його корисність. Доброю новиною є те, що вони будуть розширюватися в інші держави з плином часу.

По-друге, додатки, розроблені як чисто «інвестиційна платформа», а це означає, що ви насправді не можете отримати доступ до своєї криптовалюти.

Додаток не надає внутрішній або зовнішній гаманець, що ускладнює можливість використання криптовалют, що імовірно належать вам. Це означає той факт, що Robinhood буде діяти в якості зберігача ваших крипто-фондів, аналогічних Circle.

Після покупки можна відстежувати коливання ціни і вартості криптовалют з плином часу, але вони змушені продавати її і переводити кошти на свій банківський рахунок, якщо вони хочуть її використовувати.

У той час як компанія має намір включити можливість доступу до монет в майбутньому, нинішній дизайн недоцільний для тих, хто бажає володіти і використовувати придбану ними валюту.

По-третє, щоб побачити реальний прибуток від будь-яких інвестицій, ви змушені продати і вивести інвестиції на свій банківський рахунок.

Хоча програма не стягує ніякої плати за це, ця дія зажадає сплати податку на приріст капіталу, що робить легкий обмін крипто-валютою на фізичну валюту трохи незручним.

Нарешті, одним з основних спекулятивних недоліків Robinhood є аспект конфіденційності. Були деякі побоювання з приводу інших аспектів того, як він заробляє гроші. Деякі відзначають, що Robinhood заробляє гроші в своєму традиційному сегменті активів, «направляючи замовлення через Apex Clearing, Citadel, KCG і Two Sigma».

Ці дані значного числа цих замовлень можуть використовуватися цими та іншими фірмами, щоб зробити свої власні кроки на ринку. Ці кроки можуть або не можуть поставити в невигідне становище для окремого споживача (вас).

Цей процес не підтверджений, але можливий, якщо це так, він може бути актуальним, оскільки великі фінансові установи також стрибають в криптовалютний простір.

Якщо ви ще не помітили, то модель Robinhood - це зручність. Компанія обслуговує тисячоліття, має переконливий маркетинг, робить речі дуже простими, легкими і дуже доброзичливими.

Їх зручність приходить за плату. Індивідуалізація, відсутність володіння крипто активами, відсутність інструментів дослідження і інші аспекти, які можуть бути важливі для інших інвесторів, відсутні.

Їх підхід спрацював в їх традиційному сегменті активів і надасть значний вплив і на криптовалюти.Як зареєструватися на Robinhood

Криптосервіси Robinhood в даний час доступні тільки громадянам США. Таким чином, ви можете зареєструватися в сервісі тільки в тому випадку, якщо ви є громадянином США і проживаєте в одному з чотирьох згаданих вище штатів.

Щоб підписатися на послугу, будь-яка людина, яка відповідає вищезгаданим критеріям, може використовувати веб-додаток Robinhood або завантажити його мобільний додаток на свій пристрій з iOS або Android і подати заявку на реєстрацію, включаючи свою ідентифікаційну інформацію.

Згідно Robinhood, він звертається до заявників протягом одного робочого дня після отримання їх заяви. Саме тут служба інформує потенційних користувачів про те, чи було схвалено їх додаток або потрібна якась додаткова інформація для обробки.

Після того, як вимоги будуть виконані, користувачі можуть почати торгувати з додатка, зв'язавши з ним свій банківський рахунок. Кошти можуть бути переведені досить легко.

Оскільки інтерфейс досить простий в навігації, він не представляє ніяких проблем навіть для самих початківців користувачів криптовалют. Якщо ви знаєте, як переглядати Інтернет або прокладати собі шлях через додаток, у вас все буде в порядку, коли ви користуєтеся послугами Robinhood.

Ще раз, що дійсно відрізняє Robinhood - це його здатність надавати необхідні рішення простим у використанні способом, і це залишається одним з його унікальних переваг для кінцевого користувача.

Проте, це ще довгий шлях, коли справа доходить до певних аспектів.Як Robinhood може поліпшити свою бізнес-модель

Через подібність між криптовалютами і іншими формами інвестування не дивно, що така служба, як Robinhood, стала основною платформою для торгівлі криптовалютами.

Це не перша компанія, яка дозволяє криптографічний обмін і інвестиції, з іншими компаніями, такими як Coinbase, що пропонують подібні послуги.

Проте, той факт, що він простий у використанні і не вимагає комісій, зборів і комісій за транзакції, Robinhood виявився успішним у своїй стратегії.

З урахуванням вищесказаного, щоб добитися успіху в довгостроковій перспективі, необхідно забезпечити більшу гнучкість.

Для того, щоб отримати широке використання, обов'язково, щоб його доступ був розширений до більш ніж чотирьох штатів, оскільки його винятковий характер тільки принесе йому більше шкоди, ніж користі в довгостроковій перспективі.

Однак найважливіше, що він нехтує однією з основних функцій криптовалют: використанням.

Хоча криптовалюта цінна як інвестиція, вона виконує багато інших функцій, крім того, що є типом інвестицій, а саме, передбачуване використання в якості форми валюти.

Володіння криптовалютами є фантастичним першим кроком, але можливість використовувати її в якості форми валюти буде ставати все більш корисною, так як все більше компаній і сервісів вводять сумісність як форми оплати.

Ці відволікаючі елементи обмежують можливості Robinhood. Але, з огляду на те, що вони будуть вирішені в найближчому майбутньому, додаток має величезний потенціал як лідера на ринку криптовалют.5 речей, які ви повинні знати про Robinhood Crypto (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: