Що таке WhiteBITWhiteBIT - централізована криптофіатна біржа з ​​українським корінням та реєстрацією в Литві. В екосистему WhiteBIT також входять DEX WhiteSwap, платформа для P2P-торгівлі Bitcoin Global та криптоплатіжна система Whitepay.

Платформа підтримує спотову, маржинальну та ф'ючерсну торгівлю, а також SMART-стейкінг - інструмент, який дозволяє отримувати пасивний дохід за зберігання коштів на біржі.

Зараз біржа обслуговує понад 2,5 млн. активних клієнтів зі 150 країн.

Криптовалютна біржа WhiteBIT - портал Guland

Хто та коли створив WhiteBIT?

Біржу створив підприємець Володимир Носов у 2018 році. До переходу в криптоіндустрію він вів бізнес у сфері покриття для підлоги і керував компанією Viva Parquet.

Носов займає посаду генерального директора WhiteBIT, а також є творцем і ведучим YouTube-шоу про криптовалюти та фінанси Gagarin Show.

Як WhiteBIT забезпечує безпеку коштів клієнтів?

WhiteBIT зберігає 96% цифрових активів користувачів на холодних гаманцях з мультипідписом. Крім того, платформа має страховий фонд, який поповнюється внесками з транзакційних комісій. На момент написання він страхує активи на $30 млн.

Аккаунти користувачів захищені антифішинговими програмами. Біржа підтримує двофакторну автентифікацію та використовує файрвол веб-застосунків (Web application firewall, WAF) для захисту від мережевих атак.

WhiteBIT дотримується стандартів Міжнародної групи з протидії відмиванню доходів (FATF).

Біржа автоматично аналізує адреси, з яких клієнти вносять депозити, відповідно до процедур боротьби з відмиванням грошей (AML). Крім того, на сайті платформи користувачі можуть самостійно перевірити криптовалютну адресу на причетність до незаконної діяльності.

Відповідно до аудиту Hacken від лютого 2022 року, WhiteBIT входить до ТОП-3 бірж з безпеки з рейтингом ААА.

Що входить до екосистеми WhiteBIT?

Екосистема WhiteBIT включає централізовану криптобіржу, а також:Які види торгівлі доступні користувачам WhiteBIT?

На біржі представлено:

Крім того, учасники екосистеми можуть обміняти криптовалюту на децентралізованій біржі WhiteSwap або P2P-платформі Bitcoin Global.

Криптовалютна біржа WhiteBIT - портал Guland

Як отримати пасивний дохід на WhiteBIT?

Для отримання пасивного доходу необхідно перейти на сторінку SMART-стейкінгу, вибрати інвестиційний план та внести кошти на депозит. За цим інструментом біржа пропонує дохідність до 30%.

Кожен інвестиційний план має мінімальну та максимальну суми депозиту.

Після створення вклади не можна поповнити. Їх можна закрити достроково, однак у такому разі ви не отримаєте прибутку за SMART-стейкінг.Як розвивається WhiteBIT?

Наприкінці 2021 року біржа уклала стратегічне партнерство з українським оператором стільникового зв'язку lifecell. Клієнти WhiteBIT та lifecell можуть прив'язувати мобільні номери до біржових рахунків, що дозволяє обмінюватися криптовалютами з користувачами зі списку контактів.

Криптовалютна біржа WhiteBIT - портал Guland

У лютому 2022 року WhiteBIT уклала угоду про партнерство зі змагальною платформою для розрахованих на багато користувачів онлайн-ігор FACEIT.

У березні біржа оголосила про інтеграцію з українським порталом державних послуг Дія. Завдяки цьому перевірка особи на WhiteBIT для користувачів з України займає менше ніж хвилину. Для її проходження потрібно натиснути відповідну кнопку у додатку «Дiя» та підтвердити передачу копій цифрових документів.

На початку квітня WhiteBIT підписала меморандум про співпрацю із Міністерством закордонних справ України. Біржа допомагає консульській службі в країнах, де працюють представництва компанії, - підтримує антикризовий центр МЗС та цілодобовий кол-центр для консультацій українським громадянам, які залишили країну через вторгнення РФ.

Крім того, платформа Whitepay організувала збір коштів у криптовалютах на допомогу Україні. Станом на середину травня 2022 року ініціатива залучила понад $360 тисяч.Огляд WhiteBIT (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: