Відгуки та огляд криптобіржі Bitfinex



Якщо ви давно торгуєте криптовалютними активами або тільки що занурилися в цей світ, є ймовірність, що ви чули про Bitfinex. Посідаючи п'яте місце в списку 10 найбільших криптовалютних бірж в світі за обсягом торгів і будучи найбільшою біржею Біткоіни, Bitfinex зарекомендував себе, коли мова заходить про торгівлю криптовалюта. Незважаючи на те, що ця ніша повинна була стати віхою, сервіс, схоже, не мав можливості перевести її в заслуговують на довіру операції і був сповнений протиріч.

Криптовалютна біржа Bitfinex - портал Guland

Історія Бітфінекса

Bitfinex був заснований в 2012 році Рафаелем Ніколь і Джанкарло Девасіні. У той час як Ніколь покинув компанію в 2015 році після того, як став головним технічним директором, в даний час Девасіні все ще працює з біржею в якості головного фінансового директора.

Хоча зовнішній інтерфейс біржі називається Bitfinex, а її штаб-квартира знаходиться в Гонконгу, вона належить і управляється компанією iFinex Inc., яка знаходиться на Британських Віргінських островах.

Очолює діяльність Bitfinex Дж. Л. ван дер Вельде, який є її генеральним директором з 2013 року. Проте, про Ван дер Вельде не так багато інформації в цифровому сліді, незважаючи на те, що він був головним почесним особою однієї з найвідоміших бірж криптовалюта в світі.

З цієї причини, в той час як ван дер Вельде є генеральним директором, а Девасіні залишається єдиним співзасновником, які залишилися з Бітфінексом, біржу часто рекламують, оскільки вона знайшла свою персону в особі Філа Поттера, директора зі стратегії.

Але точно так само, як Девасіні, який був оштрафований на 100 мільйонів італійських лір в 1996 році за продаж піратських копій програмного забезпечення Microsoft (що становить близько 65 000 доларів), Поттер отримав свою справедливу частку суперечок, будучи звільненим з Морган Стенлі після того, як він безжально хвалився The New York Times про своїх годинниках Rolex за 3500 доларів і своєї агресивності в зароблянні грошей творчими засобами.

Незважаючи на барвисте минуле людей, пов'язаних з ним, або, в разі ван дер Вельде, відсутність цифрового минулого, Bitfinex зарекомендувала себе як цінна біржа криптовалюта з тих пір, як почала свою діяльність.

Що робить Bitfinex?

Bitfinex пропонує популярні криптовалюта через свій торговий портфель, включаючи Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash і Litecoin. На додаток до цього, Бітфінекс торгує різними іншими і новими криптовалюта через свою платформу і в даний час має обсяг торгівлі криптовалюта більше $ 792 млн.

Це також одна з найбільш стабільних платформ обміну Біткоіни на долари, де вона зазвичай очолює щоденні глобальні графіки для торгівлі Біткойнів.

Як і інші традиційні біржі, Bitfinex працює за механізмом Maker / Trader.

Біржа пропонує торгові можливості в своїх перерахованих криптовалюта через чотири різних основних продукту, а саме: біржова торгівля, маржинальна торгівля, маржинальне фінансування і позабіржова торгівля.

Біржова торгівля працює через платформу з вбудованими книгами замовлень. Клієнти можуть розміщувати свої замовлення на покупку, продаж і торгівлю через інтерфейс і з легкістю насолоджуватися операціями з криптовалюта.

Маржинальна торгівля - пропонує своїм клієнтам торгівлю з кредитним плечем до 3,3х. Користувачі можуть використовувати сервіс для відкриття позицій з використанням кредитного плеча, де вони можуть отримувати фінансування для торгівлі на суму, що перевищує доступний залишок на їх рахунку.

Маржинальна торгівля є однією з найпопулярніших і в той же час найбільш ризикованих аспектів торгівлі, в той час як торгівля з використанням кредитного плеча дозволяє користувачам отримувати більш високий прибуток, ніж вони отримували б з їх початковим капіталом, це також призводить до великих втрат у разі , якщо транзакційна криптовалюта впаде в ціні до того, як замовлення виконано.

Маржинальне фінансування - цей метод підтримує механізм маржинальної торгівлі, з цього моменту користувачі можуть видавати свої криптовалютні кошти маржинальним трейдерам, щоб отримувати прибуток від своїх авуарів.

Позабіржова торгівля - ексклюзив для великих угод, позабіржова торгова служба по Bitfinex призначена для трейдерів, які прагнуть виконувати торгові накази, які включають більшу кількість, ніж звичайні окремі угоди.

Для виконання повсякденних операцій Бітфінекс надає своїм користувачам традиційний інтерфейс, за яким легко стежити як досвідченим, так і початківцям трейдерам. Він відповідає основним вимогам та з легкістю виконує відповідні функції.

Як працює торгівля на Bitfinex?

Ну, перш ніж ви почнете торгувати на біржі Bitfinex, важливо знати пару додаткових пунктів. Бітфінекс вітає нових користувачів на своєму веб-сайті, показуючи відмова від відповідальності, що дозволяє потенційному користувачеві дізнатися, про що він і як він працює.

Кілька ключових моментів, які повідомлення розкриває, представлені нижче.

Професійна платформа - Bitfinex вважає себе професійною платформою і пропонує новим трейдерам перейти на «більш простий обмін», отримати досвід і повернутися, коли вони стануть більш професійними.

Мінімальна кількість коштів на рахунку. Bitfinex вимагає, щоб ви зробили одноразовий депозит в розмірі 10000 доларів США (або еквівалент 10 тисяч доларів США), щоб почати торгівлю. Але, не хвилюйтеся, це тільки означає, що ви повинні зробити одноразовий депозит в розмірі 10000 доларів США. Потім ви можете вивести його після перевірки і активації облікового запису.

Терміни перевірки - якщо нові користувачі прагнуть завершити процес перевірки (ви напевне захочете зробити це, якщо хочете вносити депозити), їм доведеться почекати, тому що система Бітфінекс знаходиться в стані очікування. Процес перевірки може зайняти від шести до восьми тижнів, щоб обробити заявку і завершити процес.

Плата за неактивність - Bitfinex прямо заявляє, що це не послуга гаманця.

Платформа повідомляє потенційним користувачам, що їм необхідно вивести кошти з платформи Bitfinex, якщо вони не ведуть активну торгівлю.

Платформа буде планувати введення плати за неактивність для тих, хто має баланс на Бітфінекс, але вважає за краще не торгувати.

Для здійснення операцій Bitfinex використовує різні типи ордерів, що розміщуються на його біржовий платформі. Типи замовлення вказані нижче:

Хоча деякі з них є просунутими механізмами, які призначені для досвідчених трейдерів, давайте розглянемо визначення трьох найбільш часто використовуваних типів ордерів.

Ринкове замовлення

Тут замовлення розміщуються за поточною ринковою ціною, яка повинна бути виконана без зволікання.

Наприклад, якщо ви розміщуєте ринковий ордер на покупку, вас відразу ж зустріне відповідний ринковий ордер, який продає відповідні цифрові активи, і навпаки.

Однак, оскільки значення криптовалюта швидко змінюються, замовлення на покупку іноді можуть коштувати дорожче, і, аналогічно, замовлення на продаж можуть бути виконані за нижчою ціною.

Лімітний ордер

Це де людина ставить обмеження на своє замовлення. Якщо ринкова ціна досягає значення, зазначеного в заявці, вона зазвичай виконується через ринкові заявки.

Стоп ордер

Це коли заявки розміщуються, коли трейдери хочуть, щоб вони виконувалися за певною ціною. Стоп-ордера аналогічні лімітним ордерами, але відрізняються тим, що основною метою цих ордерів є продаж за максимально високою ціною.

Ці замовлення, поряд зі згаданими в наведеному вище списку, все слідують механізму мейкера.

Простіше кажучи, людина вважається «творцем», коли він розміщує замовлення, який створює або додає ліквідність на ринок. Наприклад, якщо ви розміщуєте лімітний ордер, ви зазвичай додаєте ліквідність на ринок, так як виконання ордера займає деякий час.

Беручи до уваги, що людина позначається як «бере», коли він розміщує ордер, який забирає ліквідність у ринку, такий як ринковий ордер або стоп-ордер, який виконується майже відразу.

І це підводить нас до структури платежів в Bitfinex.

Яка структура оплати в Бітфінексе?

Як і більшість бірж, Bitfinex розділяє свої збори на дві частини: між маркет-мейкерами та учасниками ринку.

Структура комісії змінюється в залежності від суми, по якій людина торгує на біржі.

Хоча Bitfinex є біржу, де вклади є «безкоштовними», він стягує з клієнтів плату за будь-який депозит, вартість якого нижче 1000 доларів.

Обмін визначає цей збір як «невелику комісію за депозит», а розмір стягуваної комісії залежить від депонованої криптовалюта.

Нижче наведена комісія за депозити менше 1000 доларів за деякі з найбільш популярних криптовалюта, які торгуються на Бітфінексі.

Для банківських переказів, комісія складає 0,100% від суми депозиту, але не менше 20 доларів США / євро (незалежно від суми депозиту).

Крім того, комісія за зняття коштів з Bitfinex також різниться в залежності від знімається валюти.

Структура комісій в Bitfinex збігається зі структурою конкуруючих бірж, а іноді і перевершує їх.

Як зареєструватися за допомогою Bitfinex?

Зареєструватися в Бітфінекс дуже просто. Все, що потрібно зацікавленим клієнтам, - це увійти на сайт і виконати простий процес реєстрації, при цьому їх адресу електронної пошти є єдиною інформацією, необхідної на початкових етапах.

Щоб виконати фіксовані депозити і зняття коштів, клієнти повинні підтвердити свій обліковий запис, вказавши свої контактні дані, включаючи країну свого проживання.

Вони також повинні надати документи, що засвідчують особу, відправивши відповідну документацію онлайн.

Після надання необхідної інформації процес перевірки завершується через 4-5 тижнів.

Доцільно зазначити, що перевірки потребує тільки для фіатних транзакцій. Якщо хтось тільки вносить і знімає криптовалюта, йому не потрібно надавати будь-яку інформацію для перевірки і він може почати торгівлю, як тільки він створить свій обліковий запис.

Цей конкретний підхід робить Bitfinex простіший платформою в порівнянні з іншими біржами, які вимагають деякої форми перевірки навіть для торгівлі криптовалюта, поповнення та зняття коштів.

Bitfinex не надає свої послуги в наступних країнах:

Як поповнити або зняти кошти на Bitfinex?

Поповнення

Як згадувалося вище, будь-який клієнт може внести криптовалюта до свого облікового запису Бітфінекс, не проходячи процедуру перевірки.

Для цього вони можуть використовувати будь-який зі своїх існуючих гаманців для перекладу своєї криптовалюта на обліковий запис Bitfinex. Біржа надає своїм клієнтам актуальний список криптовалюта, які підтримуються для депозиту.

Для підтримки різних продуктів Bitfinex також пропонує три типи гаманців:

  1. Гаманець Обміну пропонується внести і магазин cryptocurrencies, які використовуються для цілей торгівлі над платформою.
  2. Гаманець Маржі доступний для торгівлі на маржі.
  3. Гаманець Фінансування надається для полегшення кредитування маржинальних трейдерів.

Клієнти можуть використовувати надані адреси для внесення депозиту своєї криптовалюта відповідно.

Час обробки депозитів для відображення в гаманці Bitfinex залежить від криптовалютной мережі і того, як скоро вона підтвердить транзакції.

Депозити Fiat можуть бути зроблені на підтримуваних територіях після того, як клієнти завершили процедуру перевірки своїх рахунків. Для здійснення прямого депозиту клієнти можуть переводити кошти через свої банківські рахунки на рахунок Бітфінекс.

В даний час Bitfinex підтримує депозити в доларах США, євро, фунтах стерлінгів і японських ієнах, а підтримка двох останніх була додана тільки 29 березня 2018 року.

Кількість часу, який потрібен для внесення фіксованих депозитів, залежить від регіону до регіону.

Виведення

Зняття криптовалюта також обробляється, як тільки підтвердження мережі було завершено.

Проте, Bitfinex передбачає, що клієнти мають додаткові заходи безпеки для свого облікового запису.

Додаткова перевірка може бути проведена по телефону або електронній пошті, що дозволяє біржі переконатися, що клієнт дійсно запросив виведення коштів до його обробки.

Якщо ці заходи безпеки не були встановлені клієнтами, обмін може зайняти трохи більше часу для обробки запиту на зняття коштів.

З кожної криптовалюта також пов'язаний мінімальний ліміт зняття коштів. У разі, якщо хтось хоче зняти суму, яка падає нижче цього порога, він може зв'язатися з командою Bitfinex, щоб розглянути запит.

Передбачається, що їх запит буде розглянутий протягом 7 днів (кожного клієнта дозволено одне зняття коштів в тиждень).

Час обробки виведення коштів залежить від країни, в якій повинен бути здійснений переклад, при цьому регулярні перекази в доларах США відправляються протягом 5-10 робочих днів. Експрес переклад в доларах США може бути завершений протягом 24 годин.

Наскільки безпечний Бітфінекс?

Bitfinex тепер надає галузеві стандарти безпеки, такі як використання холодних гаманців для зберігання деяких засобів своїх клієнтів в автономному режимі; і використання двофакторної авторизації (2FA) для додаткового рівня безпеки за допомогою перевірки по електронній пошті або по телефону.

Проте, у біржі є два хакерських інциденту, останній з яких рекламується як один з найбільших хакерських інцидентів в історії торгівлі криптовалюта.

Bitfinex був зламаний вперше в травні 2015 року, коли хакери вкрали понад 1500 Біткоінів, які на той момент коштували 40 000 доларів.

Проте, оскільки це здавалося рідкісним, і в той час одиничним інцидентом, мало хто на нього дивився, тим більше що в Бітфінекс заявили, що цей інцидент «буде повністю поглинений» ними.

А потім був ще один. 2 серпня 2016 року абоненти Bitfinex були в жаху, дізнавшись, що сайт, якому вони довіряють свої кошти, знову зламаний.

Спочатку цей інцидент викликав паніку, але незабаром це стало відчуттям поширеного горя для клієнтів Bitfinex, коли з'ясувалося, що на момент інциденту біржа втратила 119 756 Біткоінів (вартістю понад 65 мільйонів доларів).

Повідомлялося, що злом стався через уразливість в механізмі мульти-підпису гаманців, який Бітфінекс надав своїм клієнтам.

Гаманець з декількома сигнатурами був розроблений спільно з технологічним партнером Bitfinex BitGo. Передбачалося, що механізм буде працювати таким чином, що один тільки Bitfinex не зможе підписати будь-які транзакції, а BitGo буде додано в якості додаткового рівня безпеки для їх завершення.

Але цей конкретний метод безпеки не спрацював так, як передбачалося.

Згідно Bitfinex, хакери використовували дані з декількох підписів для відправлення запитів транзакцій, які відповідно до звичайним процесом перейшли до BitGo, а потім були підписані ним. Тим не менш, не було надано багато подробиць про те, де саме хакери взяли набір цих підписів від Бітфінекс.

Однак злом відбувся, факт залишався фактом, що порушених клієнтам не вистачало їх коштів, і тому Bitfinex вирішив компенсувати їх втрату.

Але сервіс не дав компенсацію постраждалим клієнтам в Біткоінах або навіть в Фіат, і замість цього пішов нетрадиційним шляхом створення нового власного токена тільки з метою погашення за хакерський інцидент.

Жетон погашення був названий BFX і був поширений серед постраждалих осіб. Bitfinex створив токен BFX з наміром запропонувати компенсацію постраждалим клієнтам.

Методи компенсації включали в себе частку в iFinex (материнської компанії Bitfinex) в обмін на кожен токен BFX, рівний 1 долару США.

Потім біржа розгорнула різні спроби отримати якомога більше токенов BFX, заявлених в акціях або пропозиціях сервісу, оголосивши в жовтні 2016 року, що власники 20 мільйонів токенов BFX погодилися обміняти їх на акції в iFinex.

Процес тривав, коли Бітфінекс періодично робив різні оголошення про обмін токенов BFX на акції компанії.

У квітні 2017 року Bitfinex оголосив, що збирається завершити процес отримання розподілених токенов BFX, викуплених його клієнтами, викупивши залишилися токени за 1 долар США кожен - і разом з цим, відповідно, окупить всіх порушених клієнтів.

Те, як весь процес оброблявся, змусило велику частину спільноти криптовалюта поставити під сумнів його прозорість, але Bitfinex залишився незмінним і продовжив свою роботу.

Але це було не єдине протиріччя, частиною якого Бітфінекс був в минулому.

Bitfinex і Tether

Якщо ви думаєте, що інцидент злому і його подальша обробка були незначними, то вам, безумовно, хотілося б дізнатися про останні події, що стосуються сервісу.

У січні 2015 року Bitfinex оголосив, що на додаток до криптовалют і фіатних переказів, він також збирався прийняти прямий переказ коштів в Tether (USDT), криптовалюта, яка стверджує, що має пряме резервування в доларах США, де кожен Tether еквівалентний $ 1.

Спочатку названий «Realcoin», Tether був в експлуатації з липня 2014 року. Криптовалюта була заснована співзасновником Брока Пірса, який також був представлений в якості співзасновника EOS.IO.

Тезер отримав нове ім'я в листопаді 2014 року, і про це оголосив Рів Коллінз, який в той час був генеральним директором підприємства. Тільки коли Bitfinex оголосив про нетрадиційному переході Tether на свою платформу, монета почала привертати до себе загальну увагу - оскільки неможливо було зрозуміти, чому Bitfinex приділяє так багато уваги випадкової цифровий монеті.

Однак, якими б не були причини, ажіотаж, створений Бітфінексом навколо Тезер в тому, що це був спосіб перевести реальний долар США з обміну на обмін, чи не втягуючись в суєту фіатних депозитів, схоже, посилив прийняття криптовалюта.

Ще одна річ, яка тут викликала занепокоєння, полягала в тому, що, хоча Тезер стверджував, що у нього було стільки ж резервів в доларах, скільки було пов'язано із загальним пропозицією криптовалюта, це не було підтверджено третьою стороною.

Аудиторська фірма Friedman LLP, яку Тезер найняв для перевірки своїх резервів, так само раптово покинула партнерство, не завершивши аудит і не коментуючи, чому вона це робить.

Хоча питання продовжували наростати, Bitfinex мовчав про те, чому він так сильно нагнітає використання Tether, незважаючи на припущення спільноти криптовалюта про їх передбачуваної зв'язку.

Все це мало великий сенс, коли Міжнародний консорціум журналістів-розслідувачів опублікував «Paradise Papers», витік з більш ніж 13 мільйонів документів, в яких детально описуються офшорні інвестиції ключових фігур по всьому світу.

Інформація з Paradise Papers показала, що Tether Holdings Limited, яка володіє Tether в якості своєї дочірньої компанії, була фактично заснована в Гонконгу в 2014 році ніким іншим, як Філіпом Поттером і Джанкарло Девасіні. Після витоку інформації, офіційний представник Bitfinex Bloomberg підтвердив, що Дж. Л. ван дер Вельде був генеральним директором Tether.

Приблизно за місяць до того, як підтвердження Bloomberg було розкрито, Tether також оголосив, що втратив 30 мільйонів токенов Tether (30 мільйонів доларів) невідомому хакеру.

Те, як ця криптовалюта, забезпечена доларом США, чиї резерви не були перевірені третьою стороною, тепер вимагала втрати в 30 мільйонів доларів, викликала багато здивувань у всієї спільноти криптовалюта.

І поява і подальша популярність шахрайського аккаунта на ім'я Bitfinex'ed не допомогли ситуації.

Ще до того, як ТОВ «Фрідман» раптово покинув процес аудиту Tether, і до того, як було встановлено зв'язок між Тезер і Бітфінекс, анонімний автор на ім'я Bitfinex надав кілька моментів про те, чому Bitfinex і Tether були пов'язані і як це позначиться на клієнтів біржі.

Хоча аналіз і повторювані повідомлення Bitfinex'а межують з нав'язливою ідеєю викриття біржі, вони роблять деякі хороші висновки про розбірливості Tether і спробах Bitfinex зробити його широко використовуваної криптовалюта між біржами замість реальних доларів США.

Bitfinex'ed також звинувачує Бітфінекс у використанні Tether для покупки і обміну Біткойнів з нічого тільки для того, щоб обдурити ціну криптовалюта.

Звинувачення і наступні події здавалися достатніми для того, щоб Комісія з торгівлі товарними ф'ючерсами США (CFTC) видавала порядку в суди як Tether, так і Bitfinex.

На даний момент це залишається розвивається ситуацією. Тим не менш, є велика ймовірність, що майбутнє може стати сумним як для Tether, так і для Bitfinex.

Прокуратура Нью-Йорка володіє достатніми повноваженнями для розслідування діяльності криптовалютной біржі Бітфінекс, постановив суд. Відповідно до опублікованого 19 серпня 2020 року рішенням, прокуратура Нью-Йорка може продовжити розслідування, пов'язане з передбачуваним шахрайством і введенням клієнтів біржі в оману.

Але Bitfinex рухається далі і має плани на майбутнє

Незважаючи на всі ці негативні історії, які були пов'язані з цим, Bitfinex тримав голову високо і впроваджував різні поновлення в загальні операції обміну.

Недавнє додавання GBP і JPY було частиною цих зусиль, і Bitfinex також адаптував Segregated Witness (SegWit) для прискорення транзакцій в мережі Біткоін.

З цим обміном також було оголошено в лютому 2018 року, що він буде децентралізовано в майбутньому з використанням рішень для розробки Блокчейна EOS.IO.

Незважаючи на те, що EOS.IO як і раніше пов'язує себе з минулого асоціацією Пірса, платформа стала одним з найбільш затребуваних проектів в співтоваристві Блокчейнов і криптовалюта ще до свого повного випуску, і тому партнерство Бітфінекс з ним може спрацювати на його користь.

Так чи є причина використовувати Bitfinex?

Навіть після численних спроб злому, через які пройшов Bitfinex, сервіс залишається працездатним, що само по собі є подвигом.

Проте, бачачи, що він не дає нічого незвичайного і забезпечує базові функції біржі, можна вибрати інше платформи, що не супроводжується періодичними протиріччями, здається гарною ідеєю.

Відгуки клієнтів: багато користувачів клянуться корисністю платформи і впорядкованої природою, але вони скаржаться на відсутність обслуговування клієнтів і трохи насторожено ставляться до цільових депозитах і висновків засобів.

Огляд біржі Bitfinex (відео)

Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться:

Вам також буде цікаво: