Поглиблений огляд біржі криптовалют Coinbase (Коінбейс)Криптовалютна біржа CoinBase - портал Guland

Coinbase - це платформа обміну цифрової валюти, заснована в липні 2011 року Брайаном Армстронгом і Фредом Ерсамом. Після реєстрації в програмі запуску інкубатора Y Combinator в 2012 році компанія почала надавати свої послуги в жовтні 2012 року, і незабаром після цього, в травні 2013 року, Coinbase отримала інвестиції в розмірі 5 млн. дол. США від венчурної компанії Union Square Ventures, які дали компанії таку необхідну підтримку. У 2015 році, Коінбейс була схвалена регуляторами США і стала першою ліцензованою американською біржею Біткоіна.

Хто вони і чим займаються

«Уявіть собі, якби кожен платіж в світі був таким же швидким, дешевим і глобальним, як відправка електронного листа. Уявіть собі, якби у когось, хто мав ідею для продукту, були клієнти по всьому світу з першого дня. Уявіть собі, якби хто-небудь зі смартфоном мав доступ до тих же фінансових послуг, якими ми користуємося в розвинених країнах. Відкрита фінансова система може стати відмінним зрівнювачем і вивести мільярди з бідності, прискорюючи темпи інновацій в усьому світі. Це кращий спосіб змінити світ». - місія Coinbase.

Всього через п'ять років після свого створення Coinbase стала найбільшою платформою для покупки і продажу криптовалют в світі. Зі штаб-квартирою в Сан-Франциско, штат Каліфорнія, компанія має понад 50 мільярдів доларів США на біржах цифрових валют, підтримує 32 країни і обслуговує понад 10 мільйонів клієнтів по всьому світу.

В результаті масового оприлюднення криптовалют в ЗМІ зростання Coinbase став практично некерованим. Щоб дати вам деяке уявлення, 9 грудня 2017 року, додаток Coinbase IOS стала найбільш скачуваним серед додатків в Apple App Store.

Приділіть трохи часу і дайте цьому зрозуміти. Це не мультимедійний додаток або додаток для соціальних мереж, це крипто-обмін! Це безумство!

Сьогодні Coinbase є торговою маркою; це кока-кола криптовалютних бірж. Це ідеальне місце для всіх, хто хоче купити, обміняти або володіти криптовалютами, і особливо для новачків, які нещодавно увійшли в гру, і шукають просту платформу з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.

Coinbase прагне стати самою простою у використанні і найнадійнішою платформою для обміну криптовалют в світі, а можливість здійснення EFT-платежів, ACH / SWIFT / SEPA / PayPal і переказів за допомогою основних кредитних карт, безумовно, допомагає їм стати саме цим.

Їх 10-річний план, або, скоріше, їх місія, полягає в тому, щоб створити «Відкриту фінансову систему, яка не контролюється якоюсь однією країною або компанією (як це робив Інтернет для поширення інформації). Ми вважаємо, що це найефективніший спосіб домогтися більшої економічної свободи, інновацій, ефективності і рівності можливостей в світі».Продукти Coinbase

Coinbase пропонує чотири основних продукти, які вони пропонують своїм клієнтам.

Обмін валют

По-перше, вони здійснюють операції з паперовими валютами для Біткойн (BTC), Біткойн Кеш (BCH), Ефіріум (Ether), Litecoin (LTC) і навпаки.

Ймовірно, це їхня найбільша впізнавана особливість, оскільки вони є однією з небагатьох платформ, що дозволяють (за станом на жовтень 2017 року) миттєві криптографічні покупки для власників банківських рахунків в США. Їх ліцензія на діяльність в якості крипто-брокера (і біржі) в США поширюється на 24 юрисдикції на додаток до 32 країнам, які вони вже охоплюють.

Однак на даний момент ви можете купити тільки чотири вищезгадані криптовалюти на Coinbase, тому, якщо ви хочете купити інші альткойни, вам доведеться шукати в іншому місці.

Трейдинг

Другим продуктом світового класу, який вони пропонують, є GDAX, Глобальна біржа цифрових активів. GDAX - це просунута торгова платформа, яка призначена для професійних трейдерів, а не для початківців покупців.

GDAX пропонує інтуїтивно зрозумілий інтерфейс з книгами заявок в реальному часі, інструментами побудови графіків, історією угод і простим процесом замовлення, який ви можете освоїти за день і почати торгівлю з самого початку. Тільки в разі, якщо ви плутаєтеся, то є різниця між Coinbase і GDAX.

Coinbase - це брокерська компанія з більш високою комісією, але вона робить покупку і продаж криптовалют дійсно простий, а GDAX - це біржа, призначена для професійних трейдерів і інвесторів з проміжним розумінням свічкових графіків, стоп-ринку, стоп-ліміту та інших розширених опцій лімітних ордерів.

Розмір комісійної винагороди починається з незначних 0,25%, а засновані на обсязі знижки можуть знизити комісійні до 0,1%, що ніщо в порівнянні з комісією Coinbase в 1,49% за транзакцію і 4% (якщо ви купуєте за допомогою кредитної картки ). Крім того, якщо ви обмежуєте замовлення на GDAX, збори за переказ або покупку / продаж не стягуються.

Останнє, на що слід звернути увагу, це те, що ви можете увійти в GDAX зі свого облікового запису Коінбейс, перевести кошти з одного гаманця на інший і почати торгувати миттєво.Гаманець Coinbase

Третім продуктом, який вони пропонують, є, звичайно, гаманець криптовалют Coinbase, доступний в 190 країнах світу. Цифровий гаманець Coinbase є розміщеним гаманцем; це означає, що Коінбейс зберігає закриті ключі вашого гаманця, що, в свою чергу, дозволяє їм скористатися перевагами технології безпечного холодного зберігання для захисту ваших коштів.

Це дуже важливий аспект гаманця Coinbase, про який вам потрібно знати, оскільки по суті це означає, що ви повинні довіряти їм, щоб убезпечити свої кошти, в той час як у вас немає нульового контролю над вашим гаманцем, оскільки ви не володієте приватним ключем.

Якщо ви хочете краще контролювати свої кошти, ви можете зберегти свою крипту в тому, що Coinbase називає «сховищем».

Сховище може отримувати грошові кошти, як звичайний гаманець, але також може перешкоджати негайному вилученню збережених коштів, додаючи необов'язкові заходи безпеки, такі як 48-годинна затримка транзакції, яка дає користувачеві деякий вільний час для скасування зняття коштів після затвердження.

Сховище також дає користувачам можливість створити «гаманець з кількома обліковими записами електронної пошти для одного користувача», і, крім того, воно дозволяє створити «групове сховище», яке по суті є гаманцем з розділеним володінням, для якого потрібно, щоб кілька користувачів затвердили угоду, перш ніж вона може бути завершена.

Дебетова карта криптовалют Shift

Останній (але не менш важливий) продукт, який Coinbase пропонує своїм американським клієнтам, - дебетова карта криптовалют Shift. Coinbase рекламує дебетову карту Shift як «першу дебетову карту США в Біткоінах».

Компанія поставляє дебетову карту VISA, яка підключена до вашого профілю Coinbase, і поставляється зі зручним додатком для iOS або Android, що дозволяє відстежувати і управляти своїм балансом і транзакціями в будь-який час і в будь-якому місці.

Shift Card - одна з найпопулярніших криптовалютних дебетових карт, тому що вони є єдиним провайдером в США (до сих пір 45 з 50 штатів) і мають відносно низьку плату. Найбільшими перешкодами дебетової карти Shift є ліміти на зняття коштів.

Shift встановлює ліміт завантаження в 1000 доларів, а ліміт на зняття в банкоматі - 500 доларів, якщо ви витрачаєте з рахунку в Dwolla, і 200 доларів в день зі свого рахунку в Коінбейс.

Оскільки дебетова карта Shift, по суті, є дебетовою карткою VISA, що фінансується криптовалютами, її можна використовувати в будь-якій точці світу; проте Coinbase пропонує свою дебетову карту тільки американським громадянам.Coinbase безпечний?

Одне з перших питань, яке задають собі при розгляді онлайн-гаманця або біржі, - це безпечно? Завдяки численним порушенням безпеки і відвертим шахрайствам в світі криптовалют, безпека стала справжньою гарячою темою для криптоентузіастів.

Крім того, той факт, що криптовалюта є порівняно «нерегульованою» галуззю з багатьма новачками, незнайомими з цією технологією, безпека стала набагато більш важливою.

Як правило, в світі криптографії ви несете одноосібну відповідальність за свої кошти, і вам завжди слід проводити дослідження, перш ніж доручити їх провайдеру гаманця, платформі обміну або будь-який інший третій стороні. Так з чого має складатися це дослідження?

По-перше, вам необхідно перевірити, чи є компанія законною; це означає, що ви повинні перевірити їх історію, їх корпоративну структуру, прозорість, підстави, коли і де вони зареєстровані, наскільки хороша їхня підтримка клієнтів (дуже, ДУЖЕ важлива), наскільки хороша їхня безпека, їх загальна репутація та багато інших аспектів їх ділової поведінки.

Так, ми знаємо, що це звучить як забагато, але, на щастя, ми тут, щоб допомогти і зробити все це для вас. Отже, чи є безпечною Coinbase? Відповідь - «так». У якості першої ліцензованої біржі Біткоін в США, Коінбейс повинна дотримуватися суворих законів і правил США, як на федеральному рівні, так і на рівні штатів.

По-перше, вони повинні бути зареєстровані як Finies Business Business в FinCEN, що означає, що вони повинні дотримуватися Закону про банківську таємницю, Закон про патріотів США і інші державні закони, правила і положення про передачу грошей.

Крім того, їх корпоративна структура повністю прозора, до того ж їх підтримують багато інвесторів, що заслуговують на довіру, такі як Bank Of Tokyo, Blockchain Capital і Digital Currency Group. Все це робить їх однією з найбільш законних і шанованих платформ обміну криптовалют в світі.

Чи захищені фонди в Coinbase?

Теоретично так. Coinbase робить все можливе, щоб забезпечити кошти клієнтів. Перше і найважливіше, що ви хочете знати, - це те, що якщо ви є резидентом США, кошти у вашому гаманці Coinbase USD (до 250 000 доларів США) застраховані FDIC.

Звичайно, це означає, що якщо Коінбейс буде зламаний або зробить щось дурне з вашими засобами, ви застраховані; проте, якщо вас зламали або зробили щось дурне з вашими засобами, ви самі по собі.

Згодом слід зазначити, що Coinbase відокремлює кошти клієнтів від операційних коштів компанії і зберігає їх на банківських рахунках по всьому світу. Вони стверджують, що «навіть якщо Coinbase потерпить крах як бізнес, кошти, що зберігаються на рахунках в банку, не можуть бути затребувані Coinbase або його кредиторами».

Кошти, що зберігаються на цих рахунках, будуть повернуті клієнтам Coinbase. Однак, як і у випадку з будь-яким крипто-світом, ви повинні взяти в свої руки безпеку своїх коштів та використовувати двофакторну аутентифікацію на своєму гаманці Coinbase.Як створити обліковий запис в Коінбейс?

Налаштування облікового запису Coinbase досить простий і інтуїтивно зрозумілий. Все, що вам потрібно зробити, це прочитати наше покрокове керівництво і зробити це!

Coinbase реєстрація - щоб створити обліковий запис в Coinbase, вам необхідно надати їм своє ім'я, адресу електронної пошти, стан, і вам потрібно буде встановити пароль. Після того, як ви це зробите, ви отримаєте підтвердження по електронній пошті; тому вам потрібно зайти в свою поштову скриньку, відкрити повідомлення електронної пошти з підтвердженням Коінбейс і натиснути «Підтвердити адресу електронної пошти».

Створіть власний обліковий запис. Після успішного завершення першого кроку вам буде запропоновано вибрати, чи хочете ви створити індивідуальний або діловий обліковий запис. Натисніть на «Індивідуальний обліковий запис». Щоб створити обліковий запис, вам потрібно буде вказати номер телефону в рамках двоетапного процесу перевірки.

Налаштуйте спосіб оплати - Coinbase дозволяє клієнтам вибирати один з двох способів оплати: банківські перекази і платежі за кредитними / дебетовими картками. Вирішіть, який з них краще для вас, і натисніть на нього. Крім того, майте на увазі, що перекази з банківських рахунків зазвичай мають більш високий тижневий ліміт покупок, ніж платежі за кредитними / дебетовими картками. Для банківських переказів Coinbase часто встановлює одну або дві невеликі транзакції на ваш рахунок і з нього, щоб підтвердити ваш рахунок. Коли ви вибираєте спосіб оплати, Коінбейс попросить вас надати документи, що засвідчують особу (оскільки вони повинні вести свій бізнес у відповідності зі строгими правилами KYC і AML), такими як паспорт або водійські права і посвідчення особи з фотографією. Для кредитних карт необхідний скріншот кредитної картки. Як тільки ви завантажте необхідні документи, ви будете перенаправлені на сторінку, де ви можете вибрати бажаний спосіб оплати.

Примітка: майте на увазі, що банківські перекази повільні і можуть займати від 2 до 10 днів, переклади SEPA в ЄС займають 1-3 дні, а операції з кредитними / дебетовими картами здійснюються миттєво.

Купіть криптовалюту - тепер ви можете сміливо купувати Біткоїн, Біткоїн Кеш, Літкойн і Ефіріум. Після того, як ви поповните свій рахунок (майте на увазі, що Coinbase повинен підтвердити вашу особистість, а це може зайняти кілька днів), все, що вам потрібно зробити, це натиснути на кнопку «Купити / продати», розташовану у верхньому лівому кутку. На панелі інструментів виберіть криптовалюту, яку ви хочете купити, виберіть бажану суму для покупки і натисніть «Підтвердити покупку».

Комісія Coinbase

У Coinbase конкурентні комісійні, трохи нижче, ніж у Coinmama або Exmo, від 1,49% для стандартної покупки / продажу до 3,99% для дебетових / кредитних покупок.

Тим не менш, ви повинні пам'ятати, що вищезгадані комісії, що стягуються Коінбейс, не є єдиними, які ви повинні платити. За останні 6 місяців комісійні за операції з Біткоінами (комісії, що стягуються з майнерів) зросли відносно високо, і вам слід пам'ятати це, перш ніж здійснювати будь-які транзакції.Негативні моменти з Coinbase

За останні пару років Coinbase отримав багато негативних відгуків. Будь то на Reddit або Bitcointalk, форуми заповнені скаргами. Іноді вони пов'язані з тим, що облікові записи користувачів заморожені, а в інших випадках діють як банки.

Протягом багатьох років Coinbase служив ринку більш надійно і вірно, ніж багато бірж, які зазнали невдачі. Незважаючи на це, Coinbase має свою частку протиріч.

Втрачені платежі, подвійні платежі, незрозумілі транзакції

Швидкий пошук в мережі і ви опинитеся в морі розсерджених, розчарованих і навіть наляканих користувачів Coinbase, які зіткнулися зі сутичками з нечуйною підтримкою клієнтів після того, як їх облікові записи були заморожені, перевантажені або навіть спустошені.

Наприклад, користувачеві Reddit nesher269 було відправлено 3000 доларів на його рахунок в Coinbase у вигляді двох платежів по 1500 доларів кожен. Однак через «невідповідність імен» кошти не були доставлені на його рахунок - але вони також не були повернуті відправникам. «Чи є інше пояснення, крім пограбування в цьому випадку», - запитує користувач.

Інший Redditor по імені poego отримав часткове відшкодування комісійних за транзакції і повинен був повернути за 11 інших подвійних зборів, в сумі до 1000 доларів. Само собою зрозуміло, що 1000 доларів - це не кишенькові гроші, навіть якщо ви не берете плату за збори.

Що робить проблему ще більш жахливою, так це те, що проблема подвійної зарядки піднімалася раніше. А саме, в травні 2016 року було порушена одна конкретна партія транзакцій, здійснених на платформі. Тоді представники служби підтримки клієнтів пішли в самоволку і не вирішували проблему або не повідомляли будь-які конкретні деталі, як ніби нічого не сталося.

Потік Reddit був відкритий раніше в цьому місяці співробітниками Coinbase, кажучи, що недавні випадки подвійної зарядки може бути пов'язані з недавньою зміною класифікації кредитних карт для Coinbase угод, хоча вони «не впевнені, чи це пов'язано з цією зміною». Ну, принаймні, на цей раз вони намагалися, вірно?

Можливо, ще більш незрозумілою є проблема, з якою зіткнувся користувач Reddit IamAbc; він зняв свої LTC, але виявив, що з його рахунку було знято два рази по 400 доларів через тиждень після початкової транзакції. «Я відразу ж перевірив свій рахунок в Coinbase, і з тих пір, як я зняв гроші, транзакцій не було. Що, чорт візьми, відбувається? ".

Банки не будуть повертати гроші і відправляти в суд Coinbase. Служба підтримки клієнтів Coinbase або ніде не знайдена, або відповідає у вигляді автоматичних повідомлень електронної пошти, а користувачі залишаються безнадійно очікувати вирішення ситуації чарівним чином.

Деякі члени спільноти заходять так далеко, що рекомендують колективні позови або зв'язуються з владою.

Сама домашня сторінка Reddit найбільшої біржі цифрової валюти наповнена скаргами, а простий пошук в субреддіте з використанням термінів «обліковий запис», «заморожений», «який був загальмований» і т. д. виявляє безліч подібних проблем, які, здається, перевершують позитивний досвід, який люди мали з платформою.

На жаль, це проблема якості, а не кількості. Мова йде не стільки про кількість користувачів, які стикалися з подібними проблемами, але про те, що люди будуть висловлювати свою думку про свій негативний досвід, а не про позитивний. Швидше, це більше про вплив цих питань на фінансову безпеку користувачів.

Призупинення, перевитрата або спустошення облікового запису Coinbase змушує багатьох людей турбуватися про своє повсякденне життя; деякі користувачі скаржилися на те, що через зазначені проблеми зі своїм обліковим записом Coinbase вони не можуть оплатити оренду за місяць.Занадто багато скарг для розгляду

Згідно зі статтею, опублікованою на сайті Bitzuma 10 жовтня 2017 року, кількість користувачів Coinbase подвоюється приблизно один раз на рік з моменту заснування компанії.

Незважаючи на те, що компанія не пропонує офіційних цифр, статистична реконструкція, що показує приголомшливі темпи зростання, може бути зроблена за допомогою Wayback Machine, цифрового архіву Всесвітньої павутини.

На момент написання цієї статті Coinbase стверджує, що їй довелося обслуговувати понад 10 мільйонів клієнтів з обміном понад 50 мільярдів доларів. Неминуче виникає питання: чи успішно Coinbase адаптувалася до своєї швидко зростаючої спільноти, і чи впливає це число на якість, точність або швидкість, з якою вони надають свої послуги?

Згідно січневого інтерв'ю з Даном Ромеро, віце-президентом і генеральним директором Coinbase, за останній рік компанія «збільшила свої можливості підтримки на 887%, найнявши сотні агентів підтримки в результаті значних інвестицій в інфраструктуру, штатний розклад і пропоновані варіанти технічної підтримки».

А саме, вони впровадили цілодобову підтримку клієнтів у різних часових поясах і місцях розташування, цілодобову телефонну підтримку протягом 5 днів в будні дні для клієнтів з довірою, безпекою, перевіркою особистості і обмеженням запитів, поліпшену базу знань і чат-бота для допомоги з загальними запитами.

«Тим не менше, незважаючи на те, що наші можливості підтримки розширюються на 887%, ми все ще не завжди відповідаємо очікуванням клієнтів щодо часу відгуку при безпрецедентному зростанню обсягу».

Принизливо бачити, як Ромеро так чесно звертається до помилок компанії. Відсоток, який спочатку не може не здивувати, і зусилля за пропозицією цілодобової допомоги звучать як досить, що робиться на кінці Coinbase.

Майже досить, щоб ви захотіли трохи розслабитися. До тих пір, поки ви не прочитаєте деякі свідчення користувачів Coinbase, які, у відчайдушній спробі привернути увагу служби підтримки, закінчили тим, що відкривали теми і зверталися до персоналу Coinbase за допомогою Reddit.

Один із прикладів дійсно жахливого часу відгуку, яке ви отримуєте від Coinbase, - це приклад Redditor dylonbest: «Перша спроба виклику: 58 хвилин. Друга спроба спрацювала через 83 хвилини. Загальний час - 141 хвилин».

Користувач Reddit munk104 радить людям взагалі не витрачати час на дзвінки в службу підтримки, тому що «все, що вам скажуть, це те, що «всі представники в даний час недоступні». Минуло три тижні і до сих пір не вдалося зв'язатися з представником».

На жаль, ці історії не просто виключення з правил. Схоже, що служба підтримки Coinbase має звичку повідомляти своїм клієнтам, що їх проблеми «загострилися для подальшого розгляду», коли насправді їм не приділяють уваги протягом тижнів, а іноді і місяців.

Інший реддітор по імені Shaveandahaircut2b, можливо, теж «загострив» свою проблему; після 15 робочих днів або 24 календарних днів він все ще очікує переказу своїх коштів.

Його приклад, разюче, меркне в порівнянні з тим, як Бенбрін розмістив пост в Hacker News; Бенбрін повинен був чекати п'ять місяців (так, ви правильно прочитали), щоб Coinbase розблокував його аккаунт, щоб він міг отримати доступ до своїх коштів.

П'ять місяців, протягом яких він неодноразово зв'язувався зі службою підтримки клієнтів і навіть намагався писати електронні листи і твіти на адресу генерального директора та деяких керівників Coinbase. Однак все це залишилося без відповіді, і йому знову і знову давали одну і ту ж відповідь:

«Ми швидко розширюємося і поповнюємо нашу команду обслуговування клієнтів. Ваша справа була передана для подальшого розгляду. Будь ласка, потерпіть нас».

Через деякий час після того, як його історія потрапила на першу смугу Hacker News, до нього звернувся якийсь «Кайл» з Coinbase, сказавши: «Мені дуже шкода за затримку в нашій відповіді. Ми змогли очистити ваш аккаунт».

Не можна не задатися питанням: якби не вся негативна реклама, «Кайл» коли-небудь би з'явився?Відстеження того, як користувачі витрачають свої Біткоіни

Однією з найстрашніших речей в Coinbase є те, що він відстежує, як користувачі витрачають свої Біткоіни.

Це особливо проблематично, якщо взяти до уваги, що Блокчейн є незмінним і прозорим, і як тільки один ідентифікатор вашого гаманця зв'язується з вашим реальним ідентифікатором, всі транзакції, пов'язані з цим гаманцем, можна простежити до самої появи Біткоїнів.

Що ще гірше, Coinbase може заморозити або закрити ваш обліковий запис, якщо виявить, що ви маєте справу з тіньовими речами, такими як криптографія для оплати речей в даркнеті або ви використовуєте їх на нелегальних сайтах азартних ігор.

Одним з останніх подій, тісно пов'язаних з цією проблемою, є судова справа в федеральному суді штату Каліфорнія, в якому Coinbase було наказано повідомляти про будь-якому переміщенні більш ніж 20 000 доларів США в період з 2013 по 2015 рік на платформі, яка, за оцінками, становить понад 14 355 користувачів.

Для кожного облікового запису компанії було запропоновано надати IRS ім'я користувача, дату народження, адресу та ідентифікатор платника податків, а також записи про всі дії облікового запису та будь-яких пов'язаних виписках по рахунку.

Однак Coinbase дотримувався іншої думки по цій справі, заявивши у своєму блозі наступне:

«Ми раді повідомити, що сьогодні Coinbase здобула часткову перемогу в суді. Незважаючи на те, що суд не повністю скасував заклик уряду до обов'язкового розкриття інформації про певних клієнтів за період 2013-2015 рр., як ми просили, ми горді тим, що домоглися двох важливих перемог для наших клієнтів.

Хоча ми розчаровані тим, що не змогли повністю перемогти виклик, ми пишаємося тим, що билися за наших клієнтів, і в результаті нам вдалося домогтися успіху як маленької компанії проти великого урядового агентства».

Подача патентів на Блокчейн

Похвальна згадка про ще одне кричуще порушення: 14 заявок на патенти Coinbase на «інновації», пов'язані з криптовалютами, такі як: «Обмін Біткоінів», «Відправлення Біткоіна на адресу електронної пошти», «Гарячий гаманець для зберігання Біткоїнів» і ще 11 заявок на патенти подав протягом останніх двох років до 26 липня 2020 року.

Само собою зрозуміло, що об'єднання таких «інновацій» знаходиться в прямому зіставленні з природою Біткоіна і Блокчейна з відкритим вихідним кодом, це є абсолютним контрастом з філософією, що лежить в основі технології, і, чесно кажучи, просто демонструє поганий смак.

Альтернативи Coinbase

Coinbase, найпопулярніша Біткоін біржа в Сполучених Штатах, заборонила використання своїх сервісів в обліковому записі Wikileaks Shop. Заборона була введена в зв'язку з передбачуваним порушенням умов обслуговування платформи, хоча ніяких подробиць не було дано.

У відповідь Wikileaks закликав до глобальної блокади Coinbase, пославшись на неспецифічність звинувачень і передбачувану участь втручання уряду США. За словами Грега Барнса, члена юридичної команди Джуліана Ассанжа, цей крок символізує спробу заблокувати свободу слова.

Барнс також сказав, що ситуація з Coinbase є симптомом опозиції, з якою Wikileaks стикається на основний фінансовій сцені.

Барнс також засудив дії Coinbase, ставлячи під сумнів цілісність сервісу. Він також сказав, що Wikileaks Shop - це магазин товарів, який не має нічого спільного з Wikileaks. Отже, він не бачить виправдання дій біржової платформи.

Він також висловив розчарування з приводу Coinbase, сказавши, що їх дії суперечать діям члена руйнівної спільноти. Барнс очікує, що крипто-ентузіасти матимуть «туманне уявлення» про Coinbase і його передбачуване братання з централізованим істеблішментом.

Після заборони Coinbase можна з упевненістю припустити, що Wikileaks потрібно буде знайти альтернативу Coinbase.

Нижче наведені деякі інші платформи обміну криптовалют, які може використовувати магазин Wikileaks. Ці платформи підтримують крипто-фіатні транзакції:

Coinbase купляє Keystone Capital

Coinbase, платформа обміну криптовалют номер один в США, досягла ще одного значного досягнення, продовжуючи стрімко розвиватися. Популярна платформа поглинула Keystone Capital, каліфорнійську компанію, яка надає фінансові послуги. Coinbase оголосила про угоду 6 червня 2018 року, опублікувавши повідомлення на середньому рахунку компанії. Це останнє з серії гучних кроків компанії. Придбання ставить Коінбейс в змозі стати більше, ніж платформи обміну криптовалютами.

Оголошуючи про угоду, Coinbase заявила, що мала стати регульованим брокер-дилером, якщо вона отримає схвалення від федеральної влади. Coinbase заявив про важливість отримання такої ліцензії через безліч віртуальних активів, доступних сьогодні. За словами компанії, в той час як збільшення числа криптовалют є наявність можливостей для бізнесу, існує також питання отримання відповідного дозволу регулюючого органу, щоб не порушувати закон. Таким чином, компанія може продовжувати пропонувати високоякісні послуги своїм більш ніж 20 мільйонам клієнтів.

Як криптовалютна платформа обміну, Coinbase обмежується пропозицією не менше чотирьох цифрових валют, які включають в себе як Біткоіни, так і Ethereum. Компанія відмовилася перераховувати токени ICO, а також такі альткойни, як Ripple. Це засновано на його обережному і методичному підході до правил SEC. Регулятивний статус багатьох токенів криптовалют залишається невідомим з повідомленнями про те, що SEC вважає, що багато хто з них є цінними паперами.

Купуючи Keystone Capital, Coinbase збирається отримати ліцензії брокер-дилера (BD), альтернативної торговельної системи (ATS), а також ліцензії на зареєстрованих інвестиційних консультантів (RIA). Коментуючи важливість свого останнього кроку, компанія заявила:

«Після нашого недавнього анонса набору інституційних продуктів Коінбейс ми вважаємо, що це важливий момент для криптоекосистеми і ще один показник зрілості криптоекономіки. У разі схвалення ці ліцензії дозволять Coinbase пропонувати майбутні послуги, включаючи торгівлю крипто-цінними паперами, маржинальну і позабіржову торгівлю, а також нові продукти з ринковими даними».

Крім можливості перерахування Altcoin, які вважаються цінними паперами, придбання Keystone Capital і безліч ліцензій, які йдуть разом з ним, дозволять Coinbase розширити свої послуги за межі звичайної сцени ринку криптовалют. Коментуючи цю можливість, компанія заявила, що розраховує на співпрацю з інвесторами для токенізаціі некриптових цінних паперів. Це, по суті, може закласти основу для потужного приводу токенізаціі, який представляє міць технології розподіленої бухгалтерської книги на державному і приватному ринку основного капіталу. Таким чином, ринки можуть почати користуватися деякими перевагами торгівлі на основі Блокчейна, яка включає в себе миттєві розрахунки, надійну структуру ланцюжка титулу, а також можливість цілодобової торгівлі.

Coinbase робить узгоджені зусилля з розширення своєї діяльності, недавно оголосивши про запуск чотирьох нових продуктів, призначених для інституціональних інвесторів криптовалют.

Висновок

Прочитавши наш докладний посібник і дізнавшись як про позитивні, так і про негативні сторони Coinbase, ви, ймовірно, замислюєтеся, чи варто вам починати використовувати платформу Коінбейс. Це законна дилема, і відповідь на вашу дилему не є однозначною.

Ми, як відповідальні автори і критичні мислителі, наполягаємо на тому, щоб надати вам повний обсяг інформації, доступний на даний момент, не впливаючи на ваше судження, так чи інакше.

Пам'ятаючи про це, якщо ви вже вирішили, що хочете купити якусь криптовалюту, вам все одно доведеться використовувати брокерську або біржову платформу; тому питання не в тому, чи варто вам використовувати Coinbase, а в тому, які у вас є альтернативи?

І якщо ми скажемо це так, відповідь буде набагато простішою: коли ви почнете досліджувати інші платформи, ви знайдете стільки ж, якщо не більше поганих відгуків і скарг клієнтів, як в Coinbase, але жодна з інших платформ не може похвалитися тим, чого досяг Коінбейс.

Так, Coinbase може мати проблеми з продуктами, але й інші платформи теж. Всі в будь-якому бізнесі стикаються з проблемами і невдачами, особливо якщо ви масштабуєте з такою швидкістю, як Coinbase.

Тут важливо зазначити, що Коінбейс зростає і розвивається з експоненційною швидкістю, і вони вже є найбільшою і простою у використанні і найнадійнішою платформою для обміну криптовалют.

Огляд крипто сервісу Coinbase (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: