Кращі криптовалютні біржі для початківцівкриптобіржі для початківців - портал Guland

Ті, хто тільки починає дізнаватися про криптовалюти і роботу бірж для Біткоіна і інших монет, буде краще, якщо вони почнуть своє навчання торгівлі та обміну криптовалют на одній з бірж, спеціально призначених для початківців.

Криптовалюти є досить складними, і сервіси для них також можуть бути складними, особливо для тих, хто не має досвіду торгівлі активами, такими як акції, товари та валюти. Краще почати з простих сервісів і отримати власний досвід в торгівлі.

Чи потрібна криптовалютна біржа для початківців?

Через досвід програмування і криптографії, базове розуміння технології має вирішальне значення, якщо ви хочете зрозуміти, як працює технологія Блокчейна і криптовалют, створених на Блокчейні.

Коли ви говорите про Біткойни, ви можете торгувати з допомогою тільки цих базових знань. Ви повинні розуміти, як працюють ринки.

Якщо у вас є розуміння того, як працює торгівля на ринку Форекс, ви будете мати перевагу перед іншими, тому що торгівля криптовалютами дуже схожа на торгівлю на ринку Форекс. Але ті, хто погано знайомий з технологіями Блокчейна і торговими активами v =, можуть легко розчаруватися, якщо їм доведеться мати справу зі складним досвідом сервісу криптовалют.

Це одна з вагомих причин почати з біржі, яка була розроблена для тих, хто починає як з криптовалют, так і з ринкової торгівлі. Зберігаючи простоту біржової платформи, ви можете полегшити процес торгівлі та зрозуміти технологію, що лежить в основі всіх цих дивно названих криптовалют.Як розпізнати дружній сервіс для початківців

Хоча кожна криптовалютна біржа має свої унікальні особливості, є деякі загальні базові функції, які роблять їх придатними для новачків на ринках криптовалют. Вони були створені з метою легкого залучення нових людей в сферу криптовалют.

Чим повільніше ви починаєте займатися криптовалютами, тим краще для вас в кінцевому підсумку. Торгівля без знань і досвіду - це шлях до катастрофи.

Одна з перших речей, яку потрібно шукати в дружньому для новачків сервісі, - це зрозумілий призначений для користувача інтерфейс. Ви повинні мати можливість поглянути на платформу сервісу і легко побачити, що вам потрібно зробити, щоб купити або продати криптовалюти.

Якщо важлива інформація і торгові інструменти приховані за вкладеними структурами меню, ви не берете участь в сервісі криптовалют для початківців.

Врахуйте, що ціни на криптовалюти змінюються набагато швидше, ніж ціни на традиційні активи, такі як акції. Якщо вам потрібно подумати про те, як розмістити замовлення на покупку або продаж, ви, ймовірно, вже втратили гроші.

Ще однією ознакою того, що ви знайшли сервіс криптовалют для початківців, є тур, представлений після реєстрації на біржі. Ці тури для новачків є відмінною рисою не тільки дружнього для новачків сервісу, але і сервісу, який піклується про своїх клієнтів.

Якщо сервіс забезпечує таке проходження, настійно рекомендується взяти тур і вивчити все, що ви можете, перш ніж проводити власне розслідування. Тур може поділитися корисною інформацією, яка відразу ж стане в нагоді вам і вашому досвіду торгівлі.

Також майже напевно ви будете використовувати гаманець платформи в більшості випадків. Переконайтеся, що гаманець так само простий для розуміння і використання, як і сама платформа сервісу. У цих гаманцях зберігаються ваші криптовалюти, і помилка, допущена при відправці монет звідси, може означати втрату монет. Як користуватися гаманцем, має бути відразу зрозуміло для вас.

Ще одна особливість - це демо-рахунок, на якому ви можете практикувати торгівлю, не ризикуючи власним капіталом. Якщо ви плануєте торгувати між криптовалютами для отримання прибутку, дуже важливо мати сильну стратегію. Не менш важливо мати перевірену стратегію, і ви можете зробити це, тільки якщо біржа пропонує демо-рахунок.

Навіть якщо все перераховане вище є частиною сервісу, як новачок майже напевно у вас виникнуть питання. І команда підтримки буде найважливішою особливістю з усіх. Отримання швидких, коротких і точних відповідей на будь-які питання, які можуть у вас виникнути, може позбавити вас від безлічі розчарувань.Міркування щодо вибору початківцями сервісу криптовалют

З огляду на вищесказане, ось кілька конкретних речей, на які слід звернути увагу при виборі першого сервісу криптовалют:

Збори: неважливо, який сервіс ви виберете, будуть стягуватися збори. Ось як біржі роблять свій прибуток. Ці комісійні скорочують ваш прибуток, тому переконайтеся, що ви повністю розумієте всі комісійні, які вам будуть виставлені на будь-якій біржі.

Вимоги KYC і AML: будь-який безпечний і надійний сервіс, швидше за все, буде мати великі вимоги з перевірки особистості, як частина правил «Знай свого клієнта» і «Боротьба з відмиванням грошей», присутніх майже в кожній країні. Хоча ваша конфіденційність важлива, як правило, найбезпечніші сервіси - це сервіси з великими вимогами KYC і AML.

Обмінні курси: повинні бути справедливими і відповідати галузевим стандартам. Думайте про обмінний курс як про інші комісії; чим вище, тим більше ви повинні ставити під сумнів торгівлю з даною біржею. Це особливо вірно в торгівлі криптовалютами, де обмінні курси повинні бути майже ідентичні від одного сервісу до іншого.

Репутація: Ви знайдете негативні відгуки про будь-який сервіс, який ви шукаєте в Інтернеті, але ви повинні копати досить глибоко, щоб отримати гарне уявлення про репутацію сервісу серед інших трейдерів і любителів криптовалют.

Розташування: Хоча біржа не обов'язково повинна бути фізично розташована поруч з вами, вона повинна мати хорошу підтримку для вашого регіону. Наприклад, по всій Азії існує безліч бірж, і хоча деякі підтримують трейдерів з усього світу, інші найкраще підходять для клієнтів з їх власної країни. Не торгуйте з південнокорейською біржею, якщо вона призначена для південнокорейських трейдерів - якщо, звичайно, ви не південокореєць.

Безпека

Одним з найбільш важливих міркувань в криптовалютах є безпека. Завжди розглядайте заходи безпеки і захисту, пропоновані будь-яким сервісом, перш ніж почати їх використовувати. Багато сервісів були зламані в минулому, і в багатьох з цих випадків були попередні ознаки того, що дірки в безпеці існували.

Якщо ви не знали, що будь-які монети, які зберігаються в сервісному гаманці, насправді ще не ваші. Це тому, що вам потрібен закритий ключ будь-якої криптовалюти, щоб дійсно володіти ними. Без закритих ключів ви довіряєте сервісу зберегти свій актив в безпеці.

Один з найпростіших способів уникнути втрат при використанні біржі - ніколи не зберігати там більше, ніж ви готові втратити.

Пам'ятайте, що будь-які активи, що знаходяться в сервісному гаманці, знаходяться в небезпеці.

Залишайтеся в безпеці і заберіть всі монети, які вам не потрібні для торгівлі, і покладіть їх у безпечний гаманець, наприклад, в апаратний гаманець або паперовий гаманець.

Біржі призначені для покупок і продажів криптовалют або для торгівлі між криптовалютами. Вони не для зберігання ваших криптовалют. Це не те, для чого вони призначені.

Ще одна міра безпеки, яка повинна бути в значній мірі задана, - це двофакторна аутентифікація. Переконайтеся, що ви використовуєте її і правильно налаштували, використовуючи Google Authenticator або Authy. Не зв'язуйте номер свого мобільного телефону з кодами, відправленими вам за допомогою SMS, оскільки це було зламано в декількох гучних випадках, коли хакери могли отримати доступ до номерів мобільних телефонів користувачів.Список бірж

Тепер давайте поглянемо на деякі з кращих криптовалютних бірж.

Binaryx

Binaryx - молода, амбітна компанія, яка була офіційно заснована у 2019 році. Надає можливість швидко і зручно купувати, продавати і обмінювати криптовалюти.

Компанія Binaryx представляє на офіційному сайті розгорнуту дорожню карту, в якій можна знайти всі важливі події (відкриття сайту, викладка у вільний доступ основних продуктів - терміналу, обмінника, гаманця, Академії Binaryx (безкоштовни курси з трейдингу), публікація рішень для бізнес-клієнтів і т.д.), так і майбутні плани. Дорожня карта Binaryx показує, що продукт постійно вдосконалюється і до кінця року поповниться багаться передовими торговими інструментами. Також у плані Binaryx, запланована платформа з токенізації активів для малого та середнього бізнесу, що дозволить підприємцям швидко залучати інвестиції на розвиток бізнесу від приватних інвесторів з усього світу.

Exmo

EXMO - універсальна криптовалютна платформа, яка дозволяє користувачам здійснювати між собою угоди в криптовалютах.

Головним пріоритетом для EXMO є надійність і безпека для користувача засобів і особистих даних. Однак, слід пам'ятати, EXMO не може забезпечити збереження коштів і даних, що зберігаються на комп'ютері користувача, тому слід вжити додаткових заходів безпеки.

Coinbase

Coinbase вважається однією з найнадійніших бірж криптовалют, якщо не найнадійнішою. Крім того, це також найбільша в світі платформа для сервісу криптовалют, яка налічує понад 20 мільйонів активних користувачів, що робить її більш великою, ніж біржові брокери, такі як Charles Schwab і Fidelity.

Трейдери можуть купувати і продавати Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash і Ethereum Classic з 32 різних країн.

Криптовалюти можна придбати, використовуючи пов'язаний банківський рахунок, кредитну карту і дебетову карту. Coinbase висуває суворі вимоги до ідентифікації і накладає торгові обмеження на користувачів, які з часом збільшуються в міру того, як користувач купує і продає більше криптовалют.

Coinbase має бездоганну репутацію серед трейдерів, але її також засуджують перші користувачі криптовалют, оскільки вона вважається централізованим сервісом і суперечить самій місії криптовалют. Тим не менш, багато людей почали свою кар'єру в криптовалютах з покупки у Coinbase.

Комісійні є розумними, з 1% комісією за транзакції на біржах. Ваш обліковий запис Coinbase також дає вам доступ до Coinbase Pro, де ви можете скористатися комісією за торгівлю, яка становить усього 0,1%, а також більш просунутими типами торгівлі, такими як лімітні та стоп-ордера.Binance

Binance - це більш нова біржа, яка швидко завоювала любов і довіру спільноти трейдерів криптовалют завдяки величезному діапазону доступних криптовалют, а також комбінації базового інтерфейсу для трейдерів початківців і розширеного екрану для тих, хто має досвід роботи з криптовалютами.

Запустили в липні 2017 року, біржа швидко піднялася до найбільшої біржі, і її щоденний обсяг торгівлі в 1 млрд. дол. США більш ніж в два рази перевищує обсяг її найближчого конкурента.

Ви можете зареєструватися і відразу ж почати торгувати в Binance, навіть без підтвердження аккаунта. І ви зможете робити вивід до 2 BTC в день без перевірки аккаунта. Ті, кому потрібні більш високі ліміти, можуть продовжити процес перевірки облікового запису, який включає в себе завантаження як копії посвідчення особи з фотографією, виданої урядом, так і фотографії «Селфі».

Тарифи дуже розумні, всього 0,1%, і ви можете зменшити їх ще більше, якщо у вас є власна криптовалюта BNB від Bianance.

LocalBitcoins

Сайт LocalBitcoins існує приблизно з 2012 року і значно виріс, що також підвищило рівень безпеки протягом багатьох років. Це спеціальний робочий сервіс криптовалют, що означає, що ви фактично купуєте або продаєте реальним людям.

В принципі, ці обміни повинні відбуватися між людьми, що живуть в тих же районах, але завдяки глобальним сайтам обробки платежів ви можете купувати і продавати Біткоіни по всьому світу через LocalBitcoins.

На біржі є буквально десятки різних варіантів оплати, і вживаються всі, від банківських переказів до Paypal і подарункових карт. Ви навіть можете заплатити старою доброю валютою, якщо зустрінетеся з продавцем особисто.

Реєстрація, купівля і продаж Біткойнів абсолютно безкоштовна, проте з користувачів LocalBitcoin, які створюють рекламу, стягується комісія в розмірі 1% за кожну завершену операцію. Це не означає, що покупка на LocalBitcoins коштує дешево. Продавці встановлюють власні ціни, і вони можуть бути значно вище за ринкову ціну.

Платформа додала заходи безпеки, такі як система репутації і рейтингів для користувачів, а також система умовного депонування, щоб уникнути шахрайства на сайті. Це працює добре, і скарги були мінімальними.

Як випливає з назви, сайт LocalBitcoins призначений тільки для покупки і продажу Біткоінів.CoinMama

CoinMama називає себе найшвидшим і простим способом покупки Bitcoin і Ethereum, і ми згодні, що це швидко і просто. Покупки здійснюються за допомогою кредитної або дебетової картки і проходять дуже швидко. А CoinMama має набагато більш високі ліміти в порівнянні зі своїм найбільшим конкурентом Coinbase, що дозволяє користувачам купувати криптовалюти на суму до 5000 доларів в день і до 20 000 доларів на місяць.

Одна із зручних функцій - це заздалегідь розроблені суми покупки в розмірі 100, 250, 1000 і 3000 доларів США, де все, що вам потрібно зробити, це натиснути кнопку «Купити зараз», і ці суми будуть куплені. Вам не потрібно вдаватися до математики, щоб з'ясувати, яка відповідна сума криптовалют, все це зроблено для вас CoinMama.

Навіть перевірка аккаунта відбувається швидко. Просто завантажте необхідні документи, і CoinMama розгляне їх і ухвалить ваш обліковий запис протягом години, а часто і набагато швидше.

CoinMama почала продавати Біткойн і Ефіріум, але з тих пір вона розширилася, і тепер на додаток до цих двох криптовалют ви також можете придбати Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum Classic, ADA, QTUM, Ripple.

CEX.io

Cex.io - одна з найстаріших криптовалютних бірж в світі, і хакери не вкрали жодної монети. Це говорить про їх прихильності безпеки.

У той час як сервіс був довгий час тільки для Bitcoin і Ethereum, вони додали кілька нових монет зовсім недавно і пропонують Bitcoin Cash, Litecoin, Dash, Ripple і інші.

Вам потрібно буде завантажити посвідчення особи з фотографією, щоб підтвердити свій обліковий запис на Cex.io, оскільки вони регулюються FINCEN і відповідають всім правилам «Знай свого клієнта» і «Відмивання грошей». Покупки можуть бути зроблені за допомогою банківських переказів, кредитних карт і переказів SEPA.

Платформа заблокує будь-яку введену ціну на 120 секунд, що зручно на швидко рухомих ринках криптовалют. Вони також дозволяють маржинальну торгівлю, але це не рекомендується для трейдерів початківців. Одним з недоліків платформи є досить високі збори: Cex.io стягує комісію за транзакцію до 0,25%, але також стягує комісії за введення і виведення коштів.Bittrex

Якщо ви готові до сервісу, який призначений не тільки для початківців, але користується великою повагою в крипто-співтоваристві, ви можете захотіти поглянути на Bittrex. Вони є хорошим вибором, якщо ви хочете дещо розширити свій кругозір, з десятками криптовалют на вибір при торгівлі.

Зверніть увагу, що всі пари на Bittrex є парами BTC, ETH або Tether. Тут немає вказівок на криптопари. Найближче, що ви могли б отримати до фіатної пари, це купити Tether і потім обміняти його на криптовалюти.

Bittrex заявляє, що він призначений для клієнтів, яким потрібно блискавичне торгове виконання, надійні цифрові гаманці і провідні в галузі методи забезпечення безпеки. Хоча це може бути правдою, у вересні 2018 біржа була зламана на 18 мільйонів доларів в Bitcoin Gold.

Bittrex залишається хорошим сервісом, але він не може бути кращим сервісом для початківців ентузіастів криптовалют. Можливо, розгляньте один з попередніх сервісів в цьому списку.

Висновок

Вибір правильної платформи криптовалют може бути довгим, важким і навіть розчаровуючим досвідом. У деяких випадках пошук точної інформації може бути непростим завданням, але ми сподіваємося, що надана тут інформація є точною і корисною.

Не забудьте подивитися комісійні, репутацію і безпеку будь-якого сервісу криптовалют, перш ніж вносити депозит або робити покупки. Також розгляньте вимоги перевірки і географічну зону обслуговування платформи.

Також пам'ятайте, що ви не обмежені використанням тільки одного сервісу. Звичайно, ви можете використовувати одну біржу для купівлі Біткоіна, а потім перевести BTC на іншу біржу для купівлі інших альткойнів. Робіть все, що краще для вашої ситуації, і ви не повинні розчаруватися.Топ перевірених бірж криптовалют (відео)Сподобалася стаття? Будь ласка, поділіться: